>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Newport, Umag, Bastad - 16.07-22.07.2018

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wielki szacunek dla Bagiety ! Nie poddal meczu grajac z kontuzja niemalże od początku drugiego seta i utykal do samego konca . Dzieki wariacie ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Jakie macie zdanie na temat meczu Rubleva z Augerem, hm. Niby Rusek wraca po kontuzji, ostatnio był triumfatorem tych zawodów, ale powiedzmy sobie szczerze, że oprócz Fogga to tam nikogo ciekawego nie było, jednak na pewno polubił ten turniej. Na Clayu jakoś nie mam zbytnio zaufania do jego głowy, nawet ten szybko kończący styl gry, to pasuje idealnie pod nawierzchnie szybkie. Jego rywal ograny na Clayu, ale to aktualnie nie poziom ATP, a jak już trafia na lepszego rywala, to są problemy - po prostu potrzebuje rozegrania w lepszych turniejach. W tym sezonie pokazał się parę razy urywając seta Munarowi, czy starszemu Zverevowi (na Clayu :rolleyes ???? , łyknął jakiś tam turniej, no i na pewno jest to wielki talent, ale czy to już teraz? Kursy jakie wystawił bukmacher, to nie wiem nawet nawet jak to skomentować. Niby Rublev wraca po kontuzji, ale ten kurs na 18 latka.. No dość śmiesznie to wygląda i chociaż kibicuje Felixowi, no to nie róbmy sobie jaj. Obaj będą na pewno mega zmotywowani, bo Auger też chce się pokazać szerszej publiczności, jednak te ostatnie wyniki, no nie przekonują, a po 2 stronie doświadczony i waleczny Ruski, po takim pięknym kursie. Mnie tu kusi Ruski, i to na prawde może okazać się &quot;promocją&quot;, ale chętnie się dowiem jakie macie zdanie na ten temat, za dużo niedomówień ;)
Tak bez analizy, bo nie mam siły - Djere @2.10 ✅ Bet365 . Moim zdaniem to jutro faworyt tego pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Tak bez analizy, bo nie mam siły - Djere @2.10 Bet365 . Moim zdaniem to jutro faworyt tego pojedynku.
Pobieram typ, ale proszę dzisiaj dodatkowo o komentarz i pytanie do kogoś kto się zna i ma ochotę się nad tym pochylić: czy warto dodać Mannarino? To solidny zawodnik, ale potrafi dać &quot;no-show&quot;. Dzięki :cool:
Smyczka odpuszczam, bo pomimo że jest cieńszy od Ebdena to gra u siebie.
 
P 44

perry

Użytkownik
Pobieram typ, ale proszę dzisiaj dodatkowo o komentarz i pytanie do kogoś kto się zna i ma ochotę się nad tym pochylić: czy warto dodać Mannarino? To solidny zawodnik, ale potrafi dać &quot;no-show&quot;. Dzięki :cool:
Francuz dobrze czuje się na trawie, gdzie osiąga jedne z najlepszych wyników. Thompson w tym roku, tylko w challangerach coś grał (w sensie odnosił zwycięstwa)..
Pewnie Adrian ogarnie, jednak kurs bardzo słaby i nie wiem czy adekwatny do ryzyka.
 
M 1

maekor

Użytkownik
Witam wszystkich ????
Ode mnie taki kuponik AKO na dzisiejsze spotkania:
#1
12:30 Schwartzman D. - Bolelli S. @ 1 ⛔
15:30 Monteiro T. - Carreno-Busta P. @ 2 ✅
17:00 Begemann A./Brown D. - Blancaneaux G./Hoang A. @ 1 ✅
21:30 Inglot D./Skugor F. - Arends S./Weissborn T-S. @ 1 ✅
4.00 Bet365 3/10 ⛔
Schwartzman, Carreno zdecydowanie polka wyzej, powrot na maczke, powinni dojsc znacznie dalej, zwlaszcza, ze przeciwnicy spokojnie do przejscia. Dziwi mnie troche forma Monteiro, ktora jest strasznie niestabilna, a bywal okres, gdzie stawial solidny opor swoja gra. W obu meczach nie przewiduje dosc gladkich wygranych, walka niewatpliwie powinna byc ????
Deble, Begemann bardzo solidny deblista - nie raz &quot;sam&quot; wygrywa spotkania, Brown lubi takze jak najbardziej popajacowac przy siatce, na serwie tez dobrze, miewa problemy z glowka, ale to powinno spokojnie wystarczyc na mlodych rywali (czesto to i mlodzi zaskakuja swoja werwa ;P).
Drugi debel - nie sadzilem, ze Skugor tak sie wpasuje do Inglota, a robia bardzo solidne wyniki razem na trawie, na cegle troche zejda z tonu na tle przeciwnikow, graja przeciwko mozna powiedziec calkiem dobremu &quot;zlepkowi&quot; (grali juz jakis czas temu i bylo rowniez dobrze) jak na warunki challengerowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 1

pavel45

Użytkownik
Co myślicie o kuponie na Carreno-Buste, Cechinato i Schwartzmana?
Carreno jak najbardziej do grania, Monteiro bardzo nie równy gracz, wczorajsza wygrana z Ymerem była raczej spowodowana słabsza gra Szweda... W tym meczu Brazylijczyk zejdzie jako pokonany.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Djere kurs 2,06 warto ?
ja pograłem. Niesamowita ilość wygranych spotkań na cegle w challengerach i turniejach atp niższej rangi w tym wygrane z zawodnikami z top 70 tak jak przedwczoraj 2:1 z Cuevasem natomiast niemiaszek po kilku turniejach na trawie wczoraj wrócił na cegłę i wymęczył 2:1 (3:6, 7:5, 6:3) ze 193 Serdarusiciem. Djere odpoczywał dzień dłużej i patrząc na ilość spotkań i wygranych wnioskuję, że chyba śpi na tej cegle dlatego wierzę, że da radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Newport (USA), trawiasta
Godzina: 18:30
Spotkanie: Nicolas Mahut - Jason Jung
Typ: 2
Kurs: 3,03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju na kortach trawiastych w Newport. Szukam w tym spotkaniu niespodzianki i próbuję w stronę Junga. Francuz Mahut w 1 rundzie pokonał Amerykanina Harrisona wygrywając w pierwszym secie 6-2 a w drugim przy stanie 2-0 Harrison skreczował. Z kolei zawodnik z Tajwanu Jung w 1 rundzie pokonał Ukraińca Stachowskiego 2-1 (6-4 , 3-6 , 6-3). Słusznie Mahut tutaj jest faworytem, bo na trawie z pewnością ma na koncie i więcej meczy i o wiele więcej sukcesów, bo wygrywał chociażby turniej w S-Hertogenbosch w 2015 i 2016 roku, czy tutaj ten turniej w Newport w 2013 roku. O takich sukcesach Jung może tylko pomarzyć ale Nicolas ma już na karku 36 lat i od dwóch sezonów słabo spisuje się na trawie. Owszem nadal na tej nawierzchni wydaje się być lepszy od swego dzisiejszego rywala ale ja jednak wybieram tutaj niespodziankę i gram na zawodnika z Tajwanu. Francuz ostatnio bez formy i na trawie też już nie pokazuje tego co kiedyś. Owszem Jung na tej nawierzchni też nic wielkiego nie gra ale pokonał w 1 rundzie bardzo solidnego na trawie Stachowskiego i może to nie przypadek. Jedyne o co się trochę martwię jeżeli chodzi o tę niespodziankę to nie to, że Nicolas może po prostu dysponować zbyt dużymi umiejętnościami na tej nawierzchni dla Junga ale to, że Jason może odczuwać zmęczenie, bo dla niego będzie to 7 spotkanie w ciągu 8 dni i do tego dochodzi jeszcze podróż z Winnetki, gdzie ostatnio grał w challengerze do Newport. O to zmęczenie u niego najbardziej się martwię ale zaryzykuję i spróbuję tutaj pograć na jego zwycięstwo. Oczywiście ostrzegam, że typ dość ryzykowny ;)
✅ 0-2 (4-6 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ruud-Ferrer
No i zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Młody Norweg Casper Ruud w ostatnim meczu pokazał ogromne umiejętności i to w jakiej aktualnie jest niesamowitej formie, jak ktoś oglądał to na pewno to potwierdzi. Umiejętności ponadprzeciętne, zbierał doświadczenie na turniejach rangi Chellenger i widać, że to już czas na normalne turnieje ATP, a tam się tylko marnuje. Wszystko wygląda pięknie i fajnie, nic tylko betować, jednak jego przeciwnik chociaż ewidentnie pod formą, to nie wypada go w żaden sposób lekceważyć. 36 letni Hiszpan dziadek Ferrer, na pewno bardzo znana i barwna postać, doświadczenie nie do podrobienia i co go teraz najbardziej charakteryzuje to te &quot;wjazdy&quot; w mecz, no ewidentnie jakby coś wciągał, to może trochę zdekoncentrować tak dość średnio doświadczonego zawodnika. Styl gry obu panów, to też oddzielna historia. Serwis naszego dziadka, ze względu na niski wzrost (1.75m) pozostawia wiele do życzenia, return jak najbardziej potrafi rozgrywać i ustawiać zawodnika, ale to dalej dość mało. Serwis i obecne umiejętności, zdecydowanie po stronie Norwega i nawet nie ma sensu z tym dyskutować i to by robiło z niego ogromne Value, jednak nie bez powodu mamy tu tak zacny kurs. Casper Ruud zawsze pokazywał, że to tylko kwestia czasu zanim zacznie grać z najlepszymi, właściwie to kto zobaczył tego gościa kilka razy, to podsumowałby tak samo - umiejętności na top 10, a głowa przy najważniejszych momentach gdzieś daleko za kortem. Ja bardzo wierzyłem, że już się z tego wyleczył i będzie tylko lepiej, ale mecz z Munarem pokazał znowu jak słabą głowę ma ten zawodnik, a ja go zawsze konkretnie broniłem, że to przez brak rozegrania ;) . Powiem tak, tylko ten jedyny aspekt, który jak wiemy nie sprawdza się w skali 1:1 przemawia za naszym dziadkiem, bo bądźmy obiektywni - oprócz pamiętnego meczu z Kolbą na Davis Cup, to On w tym roku nie pokazał nic wielkiego. Oczywiście Ferrer każdego zwycięstwa potrzebuje jak tlenu (nowy sponsor) i będzie tu walczył na 100%, i tylko to robi z niego faworyta tego meczu. Ja już od paru lat, po tym jak poszedł w melanż nie mam zaufania do tego zawodnika, dla mnie równie dobrze może w tym roku zakończyć karierę i moje zdanie się nie zmieni. Podsumowując, Casper nie jest faworytem jutrzejszego pojedynku, to trzeba pamiętać.. Jednak ja idę w młodość, umiejętności i kondycje.
Casper Ruud @2.50 Bet365 wygrał sport ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Ferrer czasem nie walczy o obrone punktów bo juz sie na nim przejechałem bo mówie słabo gra i w ogole rzadko gra , a postawiłem na seta Czecha ostatnio z nim ;)?
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Bastad
Godzina: 12:20
Spotkanie: Ymer - Fognini
Typ: Ymer
Kurs: 4.8
Bukmacher: forBet

Witam ponownie po dłuższej przerwie w typowaniu. Dziś wpadł mi w oko bardzo wysoki kurs na młodego 19-latka ze Szwecji w pojedynku z nieobliczalnym Fogninim. w rankingu przepaść Włoch na 15 miejscu zaś Szwed na 337. Jednak wszyscy znający Fogniniego wiedzą , że bywa nieobliczalny potrafi świetnie grac z najlepszymi oraz przejść obok meczu. Ymer zapewne da z siebie wszystko natomiast Fognini kto to wie ? Swój typ opieram na jeszcze jednej przesłance od poniedziałku zaczyna się turniej w Szwajcarii w Gstadt gdzie Fognini wygrał przed rokiem i musi walczyć o obronę punktów dlatego dziś może przejść obok meczu i udać się do Szwajcarii. Zalecam grę za umiarkowaną stawkę jednak przeczucie mówi, że warto próbować.
⛔
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Verdasco-Carreno-Busta
No i zbliżamy się do takiego etapu, gdzie dalsza gra powoli traci większy sens, oby nie tak prędko. Jutro dojdzie do ciekawego pojedynku i widzę tutaj spore Value. Nie rozumiem trochę kursów wystawionych na to zdarzenie, bo moim zdaniem nastawieniu obu graczy to będzie niebo, a ziemia. Verdasco jak wszyscy wiemy gra dalej w tenisa, bo jest wielką marką i zawsze zahaczy się tu to tam i wpadnie troche grosza. Na pewno umiejętności jak i doświadczenie ma ogromne, jednak nie oszukujmy się, nic wielkiego to On już nie zwojuje, a takie turnieje traktuje raczej z przymrużeniem oka, nawet się z tym zbytnio nie kryje. Przyjechał sobie poodbijać do Szwecji i samym doświadczeniem ograł dwóch przeciętnych graczy, z jednym tracąc nawet seta, a z drugim łamiąc się jak babki z WTA. Jak ktoś oglądał jego ostatni mecz z &quot;Zębaczem&quot; Veselym, no to widzieliście co On wyprawia. Dlaczego uważam, że Carreno jutro będzie bardziej zmotywowany? Carreno &quot;ogórek&quot; Busta, jak go nazywam, praktycznie co roku zgarnia jakiś mniejszy turniej ATP. Obecnie jest 13 w rankingu i na turniejach z taką obsadą powinien po prostu nieźle się prezentować, zaraz nawierzchnia twarda i już będzie ciężej o jakieś punkciki. 12 Lipca Pablo miał 27 urodziny, a jednak przyjechał na ten turniej, gdzie w pierwszej rundzie bez większych problemów pokonał nieźle rozegranego na Clayu Monteiro, poziom lekko ponad Chellenger, jednak na spokoju wszedł w turniej i widać, On dobrze wie, że przyjechał tu jako faworyt. W tym sezonie, jeżeli chodzi o korty ziemne to raczej nic wielkiego nie można mu zarzucić, w końcu zaczął łapać lepszą formę i teraz wygląda to na prawdę dobrze. Chłop ma 27 lat, jeszcze może wejść na wyższy poziom, po takiej &quot;stagnacji&quot; ;d, a pokonanie takiego gościa jak Verdasco zawsze doda mu więcej pewności siebie. Ja do niego w tym sezonie nie mam żadnych zastrzeżeń, i po cichu czekam na mecz z Foggem.. To by był dopiero mecz turnieju ;) Myślę, że nawet jak Verdasco zagra jutro najlepiej jak obecnie potrafi, to Carreno grający na poważnie, spokojnie poradzi sobie ze starszym rodakiem.
Carreno Busta @1.80 Bet365 brawo ogòr ⛔
Analiza dość słaba, ale na więcej nie mam mocy. Powodzenia! ;)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Podam typy a dopiske wrzuce jak wstane bo z nocki wróciłem.
Djere @2,13 Fortuna⛔
Młody Serb naprawde imponuje mi swoją grą na maczce i wedlug mnie jest to jeden z faworytów tego turnieju. Procz całkiem niezłego serwisu świetnie rozrzuca rywala po korcie w wymianach . Jest szybki i latwo sie nie poddaje nawet , gdy nie idzie. Cecchinato zaimponowal świetnym występem na RG ale tam naprawde wchodzilo mu wsZystko mimo, ze bil wyłącznie na sile , potrafil tez zagrac kapitalne skróty , którymi wykanczal przeciwników ale według mnie mial tez trochę szczęścia. Spotkanie bedzie na pewno wyrównane bo spotyka sie dwoch walecznych zawodników ale jednak stawiam na końcowe Zwycięstwo Serba po ładnym kursie.
Lajovic @1,80 Fortuna (grubiej)⛔
Tu wiele pisac nie trzeba, Lajovic świetny na maczce i kiedy jest w gazie to bardzo trudno go zatrzymać . Pella wybitnym zawodnikiem nie jest i mysle , ze dzisiaj nie powinien miec wiele do powiedzenia.
Rublev @1,75 Fortuna (grubiej)⛔
Rublev wraca po kontuzji i dlAtego dostaliśmy taki ladny kursik na niego bo w przeciwnym razie byloby ok 1,30 . Rusek broni tu zwycięstwa z poprzedniego roku i raczej Haase nie powinien mu w tym przeszkodzić . Licze , ze dzisiaj z głową Rubleva będzie wszystko w porządku bo czasem za bardzo szwankuje, jesli bedzie ok to powinien spokojnie ograc Holendra.
Ruud @2,58 Fortuna⛔
Jakby na to nie spojrzec to jednak Clay nie jest uluniona nawierzchnią Ryska i w spotkaniu z zawodnikiem , który ma opinie dużego talentu do gry na tej nawierzchni to kursy sa trochę przesadzone. Fakt , ze Ruud ma czasem taki problem , ze nie bardzo mu sie chce ale moze dzisiaj będzie inaczej , pokonal juz Munara i Ferrera wiec może zależy mu by cos tutaj ugrać w Szwecji. Kursy na moje oko powinny byc w grgranicach 50/50 więc wole pograc Norwega za 2,60 niz Francuza za 1,49
Grannolers Puyol +1,5 seta @1,60 Fortuna✅
Ramanathan @1,93 Fortuna (grubiej)✅✅✅ ( dzieki , ze zalatales moja dziure w budżecie po wczorajszej wtopie ) balem sie , ze mnie ponisolo ze stawka na Hindusa dzisiaj ale ogarnął to bez problemu .. uf
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
ATP Bastad
Verdasco
vs Fognini @1.80 STS ⛔
Idę w stronę Hiszpana, chociaż z reguły to co go postawię to gra jak szmata.. Makaron zazwyczaj jest z tych walczących o ile czacha nie dymi. Obejrzałem skróty spotkań obu i w meczu z Bustą Verdaski wyglądał co najmniej ciekawie, zwłaszcza że ani razu nie został przełamany na 6 BP. Makaron wyglądał co najmniej średnio, ale to takie spotkanie z cyklu SKIP. Liczę, że przeważy wg mnie mocniejszy backhand Hiszpana, bo odnośnie forehandu to ciężko powiedzieć, żeby któryś z nich robił różnicę, chociaż jak czasem wykręci Makaron to Fafa by się nie powstydził. W każdym razie typuję trochę na intuicję, jeśli Verdasco wyjdzie chociaż z minimalnym zamiarem gry, a nie jak ostatnio mnie uraczył, że padł na pysk 6;1, 6;2 to jestem dobrej myśli.
Jak zawszę Verdasco się postarał, żeby nie wygrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom