>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Nowy Jork, Buenos Aires, Rotterdam - 12.02-18.02.2018

Status
Zamknięty.
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cabal/Farah - Molteni/Zeballos
Typ: 1
Kurs:
1.42
Bukmacher: Sts
Analiza: Większość o parze Cabal/Farah napisałem przed ich pierwszym meczem. Solidnie idą po triumf wygrywając ze wszystkimi 2:0. Czy dzisiaj przegrają? Nie. To jest ich turniej i dzisiaj zdobędą hat-tricka. Są w formie, dobrze się tutaj czują i myślę, że pokonają swoich przeciwników doświadczeniem i większym zgraniem, gdzie dla Molteni i Zeballos jest to dopiero drugi wspólny turniej. Polecam do dubelka, np. z Napoli strzeli over 2,5 ;)
⛔
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Dzięki kolego Pikarafa rozbawiłeś mnie do łez ???? Z tym Qurejem ????
Cabal/Farah 1,43
Bardziej sensowna para, wczoraj śledziłem tak pobieżnie mecz Zebajosa i Molteniego i tam przełamywanki odłamywanki cuda wianki, więc myślę że wygrają Cabale
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Thiem-Al.Bedene 1 @1.25

Znaczy tak, zaczne od Bedene. Naprawde sie przygotowal do turnieju. Zaskoczyl mnie wygrana nad Schwartzmanem i w kolejnym meczu z Delbonisem juz był faworytem, co sie sprawdzilo.
Przede wszystkim Bedene naprawde swietnie serwuje, czym zaskoczyl mnie najbardziej. W zyciu bym sie nie spodziewał że on potrafi az tak dobrze serwowac.
Gdy ogladałem jego mecz z Schwartzamanem to w 1-szym gemie odpalił 3 piłki wygrywajace przy serwisie. Az z ciekawosci sprawdziłem i szok. Bedene Ramosowi posłał 19 asów w meczu, z Veselym niby tylko 8 (ale tam bardzo szybki mecz trwał chwile i byl egzekucja, gdzie Vesely ugrał całe 3 gemy), ze Schwartzmanem niby tylko 4 asy, ale akurat ogladałem i tak robil duża krzywde serwisem Bedene Argentynczykowi ustawiajac wymiany, wczoraj z Delbonsiem meczu nie obejrzałem, ale widze znowu 15 asów.
Niby rozumiem, ale jezeli to jest final i Thiem tutaj gra, to nie odpsuci. Rok temu Thiem wygral dublet w Buenos i Rio i teraz palny ma zapewne podobne. Thiem bardzo pewnie ogral Monfilsa, wiec Austriak znajdzie sposob, bo powinien w wymianach z czasem zaczac dominowac. Kombinacyjny oczywiscie...
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nishikori wraca po kontuzji, nie gra jeszcze na sto procent, a wy piszecie że nie wytrzymal psychicznie.
Ludzie, on ma w dupie finał jakieś 250 tki. Sam powtarza w wywiadach, że chce jak najwięcej grać by dojsc do pełni formy. I kto na niego stawia obecnie ten sam sobie winien. Nastawia to on się na dobrą grę w Indian Wells, a nie już teraz za wszelką cenę. I o jakiej presji pieprzycie? Kei to nie jakiś ogoras i to dla niego nie pierwszyzna takie mecze. Jakby mogl to by na pewno wygrał. Anderson świetnie na serwisie, Nishikori gorzej z returnem w taju i tyle. Cała filozofia. Cały tenis. Anderson okazał się minimalnie lepszy i wygrał. I nie dorabiajcie teorii, że Nishikori tak czy siak. Taki gracz jak Nishikori to presję czuję przy półfinale mastersa, a nie 250tki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Federer - Dimitrov
typ 2
kurs 3.65
Forbet

Dzisiaj czeka nas bardzo ciekawy finał na hali w Rotterdamie spotykają się król Roger oraz baby Federer. Bilans bezpośrednich meczów druzgocacy 6-0 dla Szwajcara.. Dimitrov czyli baby Federer to wiecznie zapowiadający się zawodnik typowany od lat na gwiazdę i nic z tego nie wychodzi chociaż ostatnio zaczął grać lepiej. Po listopadowym triumfie w Londynie typowany na finalistę Australian Open. Niestety znow zawiódł w cwiercfinale z Edmundem. Tutaj Bułgar gra dobrze dodatkowo wczoraj tylko jeden set i krecz Goffina. Federer tutaj raczej męczy się wczoraj tie break w drugim secie w pierwszym Seppi przełamał Rogera wcześniej przegrany set z Haase. Roger z racji wieku będzie się spinał na turnieje wielkiego szlema i nic się nie stanie jak przegra. Dla Dimitrowa to wielka szansa wygrać z Rogerem. Dimitrov ma teraz 26 lat i moim zdaniem ten sezon może być przełomowy aby dostać się wreszcie do pierwszej trójki a moze wygrać turniej wielkoszlemowy umiejętności są tylko problem z psychiką.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nowy Jork odpuściłbym sobie w typowaniu. W poprzednim tygodniu w finałach sami niefaworyci wygrali, nie zdziwi mnie to samo i dzisiaj - daje to ako 28,00-40,00.
Federer R. - Dimitrov G.
Dimitrov G. +1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3
Powyżej 22 gemów ::: 1,70 ::: 1/3

H2H 6:0 od 2013 roku, ale tak szczerze to tylko 2 mecze były jednostronne, w pozostałych padały tie-breaki bądź &quot;drugi Federer&quot; urwał seta. Co by nie mówić to Dimitrov jest rankingową 4! Rok temu wygrał turniej kończący sezon, jest to zawodnik na pewno liczący się. Na AO pokonał nawet pupilka publiczności Kyrgiosa.
Federer swoje lata ma, rok temu pamiętam jak bodajże w Dubaju z Donskoyem przegrał chyba tie-break ze stanu 6:1 lub 6:2. Tutaj zagrał morderczy tie-break z Kohlschreiberem, tak samo z Seppim, a i stracił seta z Haase, więc spokojnie Roger jest w zasięgu Dimitrova. Liczę na zacięty mecz.
Wynik: 6:2 6:2
Thiem D. - Bedene A.
Bedene A. +1,5 seta ::: 2,20 ::: 1/3
Powyżej 20,5 gemów ::: 1,81 ::: 1/3

H2H 2:1 i trzeba przyznać, że tutaj Bedene wcale nie stoi na straconej pozycji. Już od początku turnieju zwrócił na mnie uwagę. Genialnie serwuje - 8 asów 0 podwójnych z Veslyem, 5-1 z Schwartzmanem, 19-2 z Ramosem, 15-1 z Delbonisem. Moim zdaniem Thiema nie miał tutaj jeszcze kto sprawdzić, mecz z Monfilsem można przemilczeć bo zagrał katastrofalnie. Po takim kursie to aż grzech nie spróbować na niego zagrać, albo w jego stronę. Szanse ą i niespodzianka tutaj wcale mnie nie zdziwi.
Wynik: 6:2 6:4
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Większość graczy pójdzie w Andersona na bank, ale Sam jest mocny serwisowo na tym turnieju. Wczoraj miał tylko jeden slabszy moment w meczu w 1 secie. Drugi i trzeci rozegrany super, mimo wiadomych kanciastych uderzeń (niektóre trzeba przyznać były bardzo udane). Mannarino to też nie jest noga i ciężko się z nim gra, trzeba mieć cierpliwości sporo, a jednak po przegranym secie Querrey ogarnął sprawę.
Anderson grał same 3 setowki na tym turnieju, straty setów z Escobedo czy Tiafoe też sporo mówią. W dodatku z Escobedo mógł już poleciec, bo tamten mecz to było naprawdę 50/50. Wczoraj z Nishikorim wygrał, ale do tego aż tak bardzo uwagi bym nie przywiązywał, bo Kei jest daleki od swojej odpowiedniej formy.
H2H z zeszłego roku nie zachęca, bo te dwa mecze z 2017 roku wygrał na hardzie Anderson, ale wczoraj h2h jeszcze bardziej nie zachecalo do gry (przypominam 3:0 dla Mannarino), a jednak nastapilo przełamanie serii. ????
Dla mnie będzie to mecz 50/50, a w takich przypadkach ja idę w doga, którym minimalnie jest Sam.
(Osobiście daje procentowo szans: 55-45 dla Querrey)
Querrey, Sam @2.05
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
W sumie racja, przekonaliscie mnie. Odpuszcze sobie tych drewnianych tenisistow.. ????
Ale pobieram : Dimiego i Bedene ze wygraja seta, Dimi to dnoo ale seta jest w stanie ugrac z Rogerem, Bedene nie po to jest w finale i w takiej formie zeby seta nie zdobyc z Thiemem. Do tego Muguruze wezme po tak ladnym kursie , dorzucam Augsburg i wysylam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom