>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Paryż - 29.10-04.11.2018

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
ale cyrki dzisiaj z tymi walkowerami.
rezygnują godzine przed meczem, wczęsniej człowiek postawi i potem zamrożone pieniadzę ????
no, ale tak też bywa.
Kusi zagrać na Corica, ale oni grają ostatni na korcie głównym, a Coric jakieś problemy miał wcześniej zdrowotne, zresztą Rosjanin podobnie. Postawi człowiek teraz, a koło godziny 20 mecz zostanie odwołany ???? także dzisiaj chyba nici z drugiego typu.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Czy panu Rogerowi nie placa za granie 3 setow lub co garsza czy pan Roger nie typuje na siebie 2-1? Chyba nie tylko ja to zauwazylem. Moze warto pograc Federer DW 2-1, bo widac tu pewna prawidlowosc w ostatnich turniejach. Co sadzicie?
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Czy panu Rogerowi nie placa za granie 3 setow lub co garsza czy pan Roger nie typuje na siebie 2-1? Chyba nie tylko ja to zauwazylem. Moze warto pograc Federer DW 2-1, bo widac tu pewna prawidlowosc w ostatnich turniejach. Co sadzicie?
Raonić poddał mecz
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Coric - Miedwiedwiew
Mała stawka, ale spróbuje. Fognini nie zagrał dzisiaj bo oddał mecz wo Węgier, więc spróbuje pograć na Corica.
Chorwat pokazał super tenis w Szanghaju i sądzę, że on sam już zrozumiał, że z takimi umiejętnościami nie ma co się koncentrować na mniejszych turniejach. Bardziej uderza z formą na mastersy i to widać na bilansie z atp tour. Miedwiedwiew ostatnio mnóstwo spotkań rozegranych i w 250tkach i w 500tkach i w Mastersach. Gra co tydzień. Ta maszyna się kiedyś zatnie. Ale tak czy inaczej gdyby sie nawet nie zaciela uważam Corica za lepszego zawodnika. Oststni pojedynek na us open to totalna dominacja Chorwata. Miedwiedwiew Nie lubi grać z zawodnikami, którzy przebijaja jeszcze lepiej od niego. Wtedy to on musi przejąć inicjatywę i robi się problem. Pojawiają się błędy i mało cierpliwości. Uważam, że szansę to 60:40 dla Corica (oczywiście gdy będzie zdrowy, bo ostatnio z Andersonem narzekał na uraz). Zalecam grę u buka, gdzie krecz to zwrot.
Coric, Borna @1.95 ✅
Betclick
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kusi zeby pograc cos w strone Schwartzmana. Zverev z Tiafoe gladko wygral tylko dlatego ze murzyn walil w kluczowych momentach po siatce i po outach. +1.5 seta po kursie 2.00 w strone Diego wyglada dobrze ???? Fajnie jakby jakis spec od tenisa sie takze odniosl do moich przemyslec :] Zaznaczam jednoczesnie ze caly mecz Zvereva ogladalem natomiast Schwartzmana juz nie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Cilic - Dimitrov 1 @ 1,50 ForBet 7/6 (5) 6/4 W pierwszym secie Chorwat w dwóch gemach miał setowe i nie wykorzystał. W tie-breaku 5 punktów dla Dimirtova z trzepania Cilica ( 3 ramy, siata i aut). Bułgar 5/3 prowadził w 13 gemie i wtedy Cilic zrobił jedną ładną akcję po slajsie Dimitrova poszedł do siatki i skończył. Potem już poszło. Cilić średnio a Rumun słabo...✅
Współpraca Bułgara z Agassim przynosi efekty:| Dimitrov wygrał dziś mecz z Hiszpanem 2/0. Nie wierzę jednak, że będzie w stanie wygrać ze spragnionym gry Cilicem, który łapie uderzenie przygotowując się do Mastersa i do finału Pucharu Davisa. Ostatnia wpadka z Copilem po finale Rumuna nie wygląda tak źle. Widziałem mecz z Kolbą i Chorwat cały czas kontrolował sytuację mając mocne uderzenia, z którymi Niemiec nie mógł sobie poradzić. Grali ostatnio w 2016 - H2H 3/1
Anderson - Nisikori 1 @ 2,20 ForBet 4/6 4/6 Równie dobrze można sobie moneta rzucić! 4 dni wcześniej Japoniec sra żarem a dziś Anderson. W piewszym gemie wielkolud robi debla i traci podanie. Jesczej ta piłka meczowa , która po taśmie spada metr za siatkę .Anderson niewiele grał. ⛔
2,20 na Kevina po niedzielnym wygranym finale ze skośnookim na wolnej nawierzchni? W Paryżu szybciej co będzie premiować Andersona. który dziś zagrał trudny mecz z będącym w życiowej formie Gruzinem. Japoniec mnie nie przekonuje. Anderson jako jedyny miał ostatnio szansę wygrać seta w Chinach z Djoko i jest solidny do bólu. W Paryżu powinien mieć łatwiej. H2H 3/5 . Dwa mecze w tym roku dla Andersona.
Khachanov - Isner 1 @ 1,50 ForBet 6)4 6/7 (11) 7/6(10) O pici włos ale do przodu .Isner nie do zdarcia. Nie oglądałem ale to Amerykanin brał chyba medicala? ✅
Isner bronił dziś z Kukushkinem meczowej przy swoim serwisie. Grał ciężkie 3 sety i do tego jeszcze wygrał debla. Te godziny spędzone na korcie muszą się odbić na jego dyspozycji i na to liczę. Karen wypoczęty 3 sety zagrał od początku tygodnia, z debla zrezygnowała i H2H 2/0 dla niego.
AKO 4,95⛔⛔⛔
Corić z Thiemem też powinien wygrać. Co sądzicie?
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Cilic - Dimitrov 1 @ 1,50 ForBet
Współpraca Bułgara z Agassim przynosi efekty:| Dimitrov wygrał dziś mecz z Hiszpanem 2/0. Nie wierzę jednak, że będzie w stanie wygrać ze spragnionym gry Cilicem, który łapie uderzenie przygotowując się do Mastersa i do finału Pucharu Davisa. Ostatnia wpadka z Copilem po finale Rumuna nie wygląda tak źle. Widziałem mecz z Kolbą i Chorwat cały czas kontrolował sytuację mając mocne uderzenia, z którymi Niemiec nie mógł sobie poradzić. Grali ostatnio w 2016 - H2H 3/1
Anderson - Nisikori 1 @ 2,20 ForBet
2,20 na Kevina po niedzielnym wygranym finale ze skośnookim na wolnej nawierzchni? W Paryżu szybciej co będzie premiować Andersona. który dziś zagrał trudny mecz z będącym w życiowej formie Gruzinem. Japoniec mnie nie przekonuje. Anderson jako jedyny miał ostatnio szansę wygrać seta w Chinach z Djoko i jest solidny do bólu. W Paryżu powinien mieć łatwiej. H2H 3/5 . Dwa mecze w tym roku dla Andersona.
Khachanov - Isner 1 @ 1,50 ForBet
Isner bronił dziś z Kukushkinem meczowej przy swoim serwisie. Grał ciężkie 3 sety i do tego jeszcze wygrał debla. Te godziny spędzone na korcie muszą się odbić na jego dyspozycji i na to liczę. Karen wypoczęty 3 sety zagrał od początku tygodnia, z debla zrezygnowała i H2H 2/0 dla niego.
AKO 4,95
Corić z Thiemem też powinien wygrać. Co sądzicie?
Corica z Thiemem bym nie ruszał może iść w każdą stronę
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Cilic-Dimitrov
Więcej gemów w 1 secie niż 2 @2.29 Fortuna ✅✅✅
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Pod lupę wziąłem spotkanie w Paryżu pomiedzy Ciliciem a Dimitrovem.Bedzie to pierwsze starcie w dzisiejszym dniu i wydaje mi sie ze moze byc ono bardzo wyrównane.Dimitrov wczoraj wygrał z Bautistą i wreszcie wydaje mi sie wraca do swojej normalnej dyspozycji.Marin w ostatnim czasie rowniez nie notowal zadnych dobrych wyników ale obaj na pewno beda sie spinali na ten turniej ATP 1000.Mój typ na to spotkanie to wieksza ilosc gemów 1 secie niż 2.Dlaczego tak gram?Wydaje mi sie ze obaj zawodnicy w pierwszym secie beda grali na dosc spokojnie czyli po prostu utrzymać swój serwis a w drugim już powinni się lamać.Kurs według mnie jest bardzo przyjemny i warto spróbować.Widac ze obaj wracają powoli do najlepszej formy i licze na bardzo wyrównany 1 set.Powodzenia!
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Dwa bety w które wchodzę na prawdę mocno i nie rozumiem jak można się wahać. Grajcie to panowie!
Cilic win @ 1.55 ✅
Thiem win @ 1.90 ✅
Analiza później. - nie zdążyłem
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dwa bety w które wchodzę na prawdę mocno i nie rozumiem jak można się wahać. Grajcie to panowie!
Cilic win @ 1.55
Thiem win @ 1.90
Analiza później.
Cilic może i tak, ale Thiem? No nie wiem. Coric to już nie jest jakiś młokos. Rozwija się na tej nawierzchni, a Thiem jak gra tak gra. W Wiedniu, gdzie zawsze mega mu zależało i nawierzchnia zdecydowanie wolniejsza (specjalnie pod niego robiona) właściwie nie miał nic do powiedzenia z Nishikorim. Tutaj szybkość nawierzchni podobna do Szanghaju, a więc teoretycznie Coric dobrze nastawiony na taka prędkość. Zobaczymy. Uważam, że będzie to mecz 50/50 I tutaj akurat buki dobrze wystawily kursy.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Co myślicie o pojedynku Jaziri z Sockiem? Jak dla mnie to tutaj stawiałbym na bardziej wyrównany pojedynek niż to wskazują kursy. Pobieram osobiście win Jaziri
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Anderson - Nisikori 1 @ 2,20 ForBet
2,20 na Kevina po niedzielnym wygranym finale ze skośnookim na wolnej nawierzchni? W Paryżu szybciej co będzie premiować Andersona. który dziś zagrał trudny mecz z będącym w życiowej formie Gruzinem. Japoniec mnie nie przekonuje. Anderson jako jedyny miał ostatnio szansę wygrać seta w Chinach z Djoko i jest solidny do bólu. W Paryżu powinien mieć łatwiej. H2H 3/5 . Dwa mecze w tym roku dla Andersona.
Skąd wy bierzecie te informacje o szybkości nawierzchni ludzie XD paryż to bardzo wolna hala, jednak z dużym kozłem, nawierzchnia pasująca ludziom pokroju Isnera którzy używają dużego kicka przy drugim podaniu (stąd też świetne wyniki Johna na tej hali zawsze praktycznie).
Na dzisiaj
Zverev (1.28) marathon ✅
Schwartzman to nie jest zawodnik do warunków halowych, skoro drewniany Lopez grający bez bh był wstanie dochodzić do chwila do bp i niejednokrotnie go w meczu łamać to Zverev będzie miał taką szanse praktycznie w każdym gemie. Nie ma opcji, żeby przegrał z krasnoludkiem w warunkach halowych, nie ten level.
Sock (1.37) marathon ✅
sock podobnie jak Isner uwielbia tą hale z racji bardzo dużego odskoku piłki, co mu ewidentnie pasuje gdyż jest to gracz używający potężnych top spinów przy zagraniach z fh. Jaziri leszczyk niebywały, baciory od takich tuz jak Djere ostatnio nawet. Trafił na psychola Verdasco i dlatego przeszedł, z bardziej ogarniętym zawodnikiem leci gładko
Na podbicie
Fedex (1.16) marathon ✅
Fog w hali? nie no to nie ma prawa bytu, zupełnie nie ten styl gry, Federer bez formy ale bierze to gładko
i na live
Dimitrov (2.44) ⛔
Dimitrov 2:0 (4.30) ⛔
marathon

Wygląda lepiej na razie, obaj bez formy, kursy na Cilica w okolicach 1.50 to jest jakiś żart, gość dostaje ostatnio od każdego praktycznie
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
ja postawiłem ze Dzumhur wygra seta.Dzumhur tutaj fajnie serwuje mało breakpointow przy swoim serwisie wiec jesli nadal bedzie dobrze serwowal to moze byc wyrownana walka z Djoko i jesli głowo tez wytrzyma bo Djoko moze go troche zlac a niespodzianki czasem bywaja bo o wygrana bedzie trudno ale set jest mysle w stanei powalczyc nawet w tiebreaku gra dobrze ????
5.50 ze Dzumhur wygra seta Fortuna ZWROT
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Kei ✅ rutynowa robota.
Rewanż za niedzielę, i moim zdaniem będzie on udany, bo w porównaniu do Wiednia, hala w Paryżu to bagno o czym już wspominałem, i tutaj Kei odegra wiele piłek do których nie był w stanie dojść w niedzielę. Anderson mimo iż świetnie serwuje, to nie jest Isner czy Karlovic, żeby serwować jak automat. Jak trafi się gem gdzie &quot;jedynka&quot; opuści Afrykanera to Skośny to wykorzysta.

Oglądanie tego turnieju to tortura, same mdłe przebijanki, Zvrev który zlał rywala skończył mecz będąc +4, Cilic +2, a Novak na 0, w stosunku winerów do niewymuszonych. W porównaniu do kobiecego turnieju w Chinach, gdzie piłka lata bardzo szybko, i ogląda się to z przyjemnością, oglądając mecze w Paryżu mam ochotę przełączyć kanał w TV.:facepalm:
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Fognini Federer Uwielbiam Federera ale Fognini bywa czasem nieobliczalny raz dobrze a raz zle.Jesli Federer zagra na 100% to wygra jesli nie to przegra bo ostatnio badzmy szczerze jakos nie gra zajebiscie.Gdyby rywale mieli troche wiecej chłodnej głowy w pewnych momentach to juz by wczesniej odpadł.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Karen +3.5 @ 1,64 1xbet ✅
Karen win @ 2,87 1xbet ✅
Świetnie dziś Dominik z Marinem dali zarobić, ale na jutro mam równie solidny typ.
Ogromne value w kursie na Rosjanina, ogromne. Sasza tutaj jeszcze nic nie zaprezentował, przed Paryżem zresztą też. Tiafoe, gdyby miał trochę oleju w głowie to Niemca dziś już byśmy nie oglądali bo był spokojnie do ogrania. Dziś Argentyńczyk kompletnie się nie postawił, Zverev miał problemy z returnem &quot;potężnego&quot; Diego.
Rosjanin wygrał w Moskwie w Austrii odpadł z Kitajcem, choć proszę oglądnąć kto nie widział, Karen jakby bez zaangażowania od początku, nie wyglądał na &quot;świeżego&quot;. Tutaj na razie gra swoje bez wychodzenia na wyższe obroty, w pierwszym spotkaniu z Serbem, który do pewnego momentu zdecydowanie prowadził grę, obudził się a następnie już wiadomo. Karen świetnie na podaniu, wszystkie te babole returnowe Zvereva będą wracały w okolicę kara a Rosjanin nic tylko będzie kończył forhendem. Nie widzę, jakoś Zvereva w obecnej dyspozycji, choć i nawet gdyby był w formie to Karen był by w stanie go ograć, aby tutaj choć raz połamał. Myślę, że pograją tajbreki a tam niech się już dzieje co chce, +3.5 pokryje spokojnie i polecam to do na prawdę mocnej gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie Anderson-Nishikori waszym zdaniem jest szansa na 3 sety w tym spotkaniu?? Japonczyk raczej bez kompromisowy w ostatnich meczach 2 sety i koniec. Kurs na 3 sety 2,23 do rozważenia.
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Nisihkori +1,5 seta 1,58 Milenium ⛔
Nawierzchnia wolna w Paryżu z wysokim kozłem premiuje solidnych przebijaczy i biegaczy, taki jest właśnie Japończyk, będzie wracać więcej piłek na drugą stronę niż w Szanghaju, kilka ram mistrza, jedynka nie wejdzie i Kei może wygrać seta z wielkim spokojem, samy kurs wyjściowy na Federera to jakaś kpina dla dzieci z gimnazjum aby zobaczyły nazwisko wielkiego mistrza i postawiły jedynkę, może być tutaj rewanż za Szanghai gdzie Federer pokonał Japończyka w wielkich bólach a w następnej rundzie już przegrał z Coricem, kurs na Federera to śmiech na sali, powinno być 1,30 po takim h2h a mamy aż 1,46 wystawione przez unibet i to jest zastanawiające, nie zdziwie się jak Nishikori wygra ten mecz, Federer grał słabo w Bazylei uciekł spod topora Krajinovicowi i Copilowi, im starszy jest tym jest gorszy i set dla Japończyka to jedyne sensowne rozwiązanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom