>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Paryż - 29.10-04.11.2018

Status
Zamknięty.
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Na papierze wygląda bardzo spoko, ale trzeba mieć na uwadze, że Nishikori na Federera, Nadala i Djokovica wychodzi z osikanymi ze strachu nogawkami i to gdzie grają, nie ma wtedy znaczenia. W Shanghaju, beznadziejny Federer miał mecz pod względną kontrolą od początku do końca.
Słabe te mecze jutro do typowania, niby Novak luźno powinien 2:0, ale czytałem że jakieś choróbsko mu dokucza, więc nie wiem czy ruszać. Thiem i Sasza też słusznie wyraźnymi faworytami, ale Thiemowi poza mączką nie ufam, a Niemiec ma jakieś dziwne przestoje i po tych kursach się nie skuszę.


.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Herbert P.H./Mahut N. 1.8 fortuna ????
Herbert i Mahut, to bardzo doświadczona para i ograna w deblu. Sock jak dla mnie skoncentrowany będzie na pojedynku z Thiemem jeżeli by wygrał dziś z Dominikiem, ale nie będzie to łatwe zadanie, to nie będzie mocno angażował się w debla. Swoje singla rozpoczyna o 15;30 a docelowo debla mają grać o 18;00, to czasu na regeneracje tyle co nic. Jak dla mnie doświadczeni Francuzi dziś to biorą lekko.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Sock-Thiem 2 ✅ &lt;kombo a tyle emocji i tak dobry mecz&gt;
Sock trzyma sie jak moze i gra naprawde dobrze. Niemniej jednak powtorzenie ubieglorocznego sukcesy w postaci wygranej w paryskiej hali Bercy wydaje sie bardzo malo realne. Ogolnie kolejne 3 tygodnie beda prawdopodobnie bolesne dla Socka jesli chodzi o spadek rankingowy, poniewaz straci punkty za Paryz, a przeciez Amerykanin w tamtym roku mial tak swietny sezon, ze gral jeszcze w ATP World Tour Finals (i tutaj tez te punkty straci).
Ja tam licze na dobry mecz Socka, bo pasuja mu te warunki i faktycznie ma czas na ustawienie swojego forhandu po kontakcie pileczki z nawierzchnia. Na Thiema to jednak tutaj nie wystarczy moim zdaniem.Thiem wczoraj zagrali z Coricem bardzo do mecz na wysokim poziomie i jesli Austriak to powtorzy to efekt powinien byc ten sam.
Sadze, ze do kombinacji jest to dobry typ.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kei vs Federer . Kei 2.65 fortuna ⛔
Wczoraj typowałem japońca , ale popsuł Corić i Fognini. dzis tez na niego stawiam . Musi wygrac ten turniej by dostac sie do Atp Finals w Londynie i ma na to szanse. Roger ograł Foga ale dzis juz inna polka. Ostatnio Fed przegral z Coricem a dzis moze przegrac z kitajcem . Nishi wg mnie weźmie ten mecz a moze nawet i turniej bo Nole caly czas wygrywac nie będzie .
Zverev 1.4 fortuna 0:2 . pierwsza myśl Karen ale mowie sobie medicala wzial i przegra no i wtopa .
Karen brał wczoraj medicala z Isnerem wiec nie powinien podołać dziś z Alexem .
Sock vs Thiem . SOck 2.83 fortuna 1:2 . Tutaj mecz był zacięty ale jednak Thiem .
Thiem zmeczony po wyczerpującym meczu z COricem . Sock ograł Gasqueta teraz na luzie Jaziriego. Albo w koncu nam skarpeta odpaliła albo mial farta w dwoch meczach z rzędu. Idę w Socka bo myślę że złapał formę.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Kei vs Federer . Kei 2.65 fortuna
Wczoraj typowałem japońca , ale popsuł Corić i Fognini. dzis tez na niego stawiam . Musi wygrac ten turniej by dostac sie do Atp Finals w Londynie i ma na to szanse. Roger ograł Foga ale dzis juz inna polka. Ostatnio Fed przegral z Coricem a dzis moze przegrac z kitajcem . Nishi wg mnie weźmie ten mecz a moze nawet i turniej bo Nole caly czas wygrywac nie będzie .
Z tego co mi wiadomo to Del potro nie wystąpi w Londynie więc Nishikori ma juz zapewniony awans. Do tego nie zdziwie sie jak Nadal również nie wystapi.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Federer ciężko wchodził w turniej w Bazylei ale z meczu na mecz się rozkręcal. Chyba załapał formę i myślę że dziś pociągnie to dalej. Japończyk ograł Andersona ale Kevin tuż po wygraniu turnieju i zakwalifikowanie do turnieju mistrzów nie grał na maksa moim zdaniem. 1.40 na Rogera na podbicie jakiegoś tripla to dobry pomysł raczej.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Piękne te kursy na Feedka jednak trzeba by być w Jego sztabie żeby wiedziec co tutaj oczekuje. Na pewno nawierzchnia nie jest pod Niego a w półfinale czeka za pewne Djoko. Tam pewnie będzie oklep od Jokera i ciekaw jestem czy Roger chce iść na to ścięcie. Z drugiej strony fajnie z bukmacherskiego punktu widzenia było by zobaczyć jutro mecz Nole Vs Ferdek i kursy ok 1,5 na Djoko. Z Nole nikt nie ma obecnie szans i prędzej Japoniec coś tam ugra niż Roger.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Piękne te kursy na Feedka jednak trzeba by być w Jego sztabie żeby wiedziec co tutaj oczekuje. Na pewno nawierzchnia nie jest pod Niego a w półfinale czeka za pewne Djoko. Tam pewnie będzie oklep od Jokera i ciekaw jestem czy Roger chce iść na to ścięcie. Z drugiej strony fajnie z bukmacherskiego punktu widzenia było by zobaczyć jutro mecz Nole Vs Ferdek i kursy ok 1,5 na Djoko. Z Nole nikt nie ma obecnie szans i prędzej Japoniec coś tam ugra niż Roger.
Ciekawi mnie ile do meczu jeszcze wzrośnie, no chyba że wszyscy rzucą się na obecny kurs na Szwajcara. Kitajec już nie raz stawiał się Rogerowi jak ten był w lepszej dyspozycji. To, że z Novakiem nie miał by zbytnio szans tu się zgodzę.zgodz, nikt nie ma obecnie podjazdu do Serba.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Pisał tu ktos ze Djoko coś tam jakies go chorubsko dokucza wiec kto wie jak może w tym meczu wszystko zalezy od Cilica i jego serwisu i czy bedzie szukał wymian i grania z Djoko do wykonczenia i czy tez bedzie popełnial proste błedy. Nie wiem czy wiecie ale ostatnio w Londynie tez wszyscy grali na Djoko i było ale 2:1 dla Cilica.Dwa lata temu też Djoko gral w cwiercfinale z Cilicem wszystko dobrze pewne serwy przyszlo zawachanie w 1 secie i przegral go potem w drugim też juz była słabsza gra wiec sie skonczylo 2:0. Mysle ze moze byc ciekawie.Jesli to chorubsko go bedzie denerwowac to albo skreczuje albo bedzie walczyl ale moze nie wyjsc ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja doszedłem do wniosku,że jednak typowanie czegokolwiek w tym turnieju mina się z celem. Jest to turniej z najbardziej specyficzna nawierzchnia(niby hard ale odbicie piłki jak na cegłę w większości przypadków) i ulokowany w najgorszym momencie sezonu gdy jednak nawet jak ktoś chce nadrobić zaległości i wejść do mastersa jak DelPo rok temu to brakuje pary. Sock gra padake przez.caly sezon ( jak zresztą w.poprzednim ale teraz to już było dno dna) a tutaj ma wielkie szanse na kolejny finał. Ten turniej powinni albo zlikwidować albo przerobić na 500 bo jednak jest najśmieszniejszy z mastersow nie biorąc już nawet tylko bukmacherki pod.wzglad ale i ogólnie poziom,który jest tutaj zazwyczaj żałosny.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Pisał tu ktos ze Djoko coś tam jakies go chorubsko dokucza wiec kto wie jak może w tym meczu wszystko zalezy od Cilica i jego serwisu i czy bedzie szukał wymian i grania z Djoko do wykonczenia i czy tez bedzie popełnial proste błedy. Nie wiem czy wiecie ale ostatnio w Londynie tez wszyscy grali na Djoko i było ale 2:1 dla Cilica.Dwa lata temu też Djoko gral w cwiercfinale z Cilicem wszystko dobrze pewne serwy przyszlo zawachanie w 1 secie i przegral go potem w drugim też juz była słabsza gra wiec sie skonczylo 2:0. Mysle ze moze byc ciekawie.Jesli to chorubsko go bedzie denerwowac to albo skreczuje albo bedzie walczyl ale moze nie wyjsc ????
Ja o tym pisałem, przeczytałem o tym na mtfie
https://www.menstennisforums.com/2-general-messages/
na polskim http://mtenis.com.pl/ też, ktoś tam to potwierdził,ale nie przywiązywałbym do tego zbytniej wagi. Skoro Novak gra, to znaczy że jest zdrowy, przynajmniej ja z takiego założenia zawsze wychodziłem, że skoro wyszedł grać to trzeba go traktować jako zdrowego. Osobiście ostatecznie postawiłem na to 2:0.
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Reasumując wszystkie za i przeciw w meczu Kitajca z Fedkiem, po jednej stronie mamy Keia który musi tu wygrać, także motywacji na pewno nie zabraknie, po drugiej Fedka który jest tykającą bomba. Federer w ostatnich meczach gdy gra z kimś &quot;na poziomie&quot; miewa przestoje by potem w niesamowity sposób wrócić do meczu i ostatecznie wygrać (np. Ostatnio z Copilem). Już wczoraj z Fogiem było troche WTA ;). Nishikori wczoraj pewnie na swoim serwisie, Anderson ani razu nie doprowadził nawet do równowagi. Także biorąc to wszystko pod uwagę uważam że set Kitajca jak najbardziej do grania, choćby po jakimś taju ????
Nishikori +1.5 seta @1.58/ Unibet ⛔
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Thiem-Khachanov 1 ⛔

Stawiam na Thiema. Austriak mial dwa bardzo dobre mecze z Coricem i Sockiem i to moim zdaniem zaprocentuje, ze Thiem przechyli tutaj szale zwyciestwa na swoja strone. Doceniam Khachanova, ktory tez stoczyl mega boj z Isnerem, ale dzis Rosjanin wygral za latwo i to z kolei wydaje mi sie, ze mu nie pomoze.
Thiem wyciagnal dwa razy mecz. Z Coricem zagral mega widowisko. Sock dzis tez byl swietny i na serwisie i na returnie i wygral w calym meczu nawet jedne punkt wiecej niz Thiem. Khachanov ma moc, ale takiej agresji jak dzis Amerykanin nie pokaze. Koniec koncow, bardziej ufam Thiemowi tutaj, ktory dzis dosc dlugo zabieral sie do baardzo dobrego grania. Jak jednka wspomnialem, uwazam jednak, ze to Austriak przechyli szale zwyciestwa na swoja korzysc i typuje w jego kierunku.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Dominik - Karen
over 22.5 @ 1,71 1xbet ⛔

=========================
Karen @ 1,90 1xbet ✅
Jestem troszkę zawiedziony, ponieważ liczyłem, że buki znów zrobią prezent i wylecą z jakimś 2,30 na Rosjanina a tutaj value niestety brak. Widzę zacięte spotkanie i jakiegoś tajbreka. W ostatnim poście naskrobałem coś, jeśli chodzi o Karena, który wygląda na prawdę bardzo dobrze i moim zdaniem lepiej niż Dominik, który mnie tutaj nie przekonał, aby pograć właśnie na jego zwycięstwo. Osobiście uważam, że Austriak na hardzie traci zdecydowanie w przeciwieństwie do cegły, choć można stwierdzić, że warunki podobne do mączki jeśli by przymknąć oko, choć jednak hard to hard. Karen ma potężny ten forhend i moim zdaniem o lepszy od Austriaka. Kontowo, krosowo potrafi nim po prostu zabić, że nie będzie co zbierać, momentami dziś Dominik miał spore problemy z forhendem Skarpety, który go solidnie wyrzucał po za kort. Rosjanin po pierwszym podaniu, będzie wszystko kończył zabójczym forhendem a te bloki bekhendowe na returnie Austriaka są często nijakie. Jeśli chłopaki grali by na cegle to szedł bym bez zastanowienia w Austriaka, ale tutaj daję jednak ciut większe szansę Karenowi i uważam, że po zaciętym spotkaniu bo żaden z nich tego łatwo nie odda, górą będzie Rosjanin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
No to nam Japończyk nie sprawił radochy. Dwa słabsze gemy serwisowe i popłynął mecz. Z Federerem nie można sobie pozwolić na chwilę dekoncentracji. Japończyk w całym meczu tylko jeden break point - niestety niewykorzystany. Jak widać Federer grając z większym nazwiskiem spina się na maksa i to dało dziś efekt.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Brawo za typy na Thiema.
Dlaczego popieram pogranie na niego? Bo lubię, gdy dany zawodnik &quot;został już sprawdzony w trudnych warunkach w danym turnieju&quot; i tak zdecydowanie jest z Thiemem.
Chaczanow grał z Krajinovicem (cień zawodnika z zeszłego roku, masa błędów w tym meczu), z Ebdenem (od kilkunastu tygodni gra z urazem i w meczu skreczowal), z Isnerem (bez formy po przerwie spowodowanej narodzinami dziecka) i dzisiaj z moim zdaniem również zupełnie bez formy Zverevem.
Thiem zagrał o jeden mecz mniej. W pierwszej rundzie z Simonem, który powoli łapał formę ostatnio i zagrał super mecz w Bazylei z Federerem i bezbłędnie zagrał mecz z Pouille. Potem z Coricem (wg.mnie Coric był w super formie i to że wrócił Thiem do meczu to klasa bo Coric grał bardzo dobrze), i z Sockiem (było nie było obrońca turnieju, widać że spinał się na ten turniej i znów super powrót Austriaka).
Rywale Dominica &gt; Rywale Karena
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Brawo za typy na Thiema.
Dlaczego popieram pogranie na niego? Bo lubię, gdy dany zawodnik &quot;został już sprawdzony w trudnych warunkach w danym turnieju&quot; i tak zdecydowanie jest z Thiemem.
Chaczanow grał z Krajinovicem (cień zawodnika z zeszłego roku, masa błędów w tym meczu), z Ebdenem (od kilkunastu tygodni gra z urazem i w meczu skreczowal), z Isnerem (bez formy po przerwie spowodowanej narodzinami dziecka) i dzisiaj z moim zdaniem również zupełnie bez formy Zverevem.
Thiem zagrał o jeden mecz mniej. W pierwszej rundzie z Simonem, który powoli łapał formę ostatnio i zagrał super mecz w Bazylei z Federerem i bezbłędnie zagrał mecz z Pouille. Potem z Coricem (wg.mnie Coric był w super formie i to że wrócił Thiem do meczu to klasa bo Coric grał bardzo dobrze), i z Sockiem (było nie było obrońca turnieju, widać że spinał się na ten turniej i znów super powrót Austriaka).
Rywale Dominica &gt; Rywale Karena
Przypominam tylko, że Karenowi skreczował Ebden na początku 2 seta, a pierwszy był gladki . Do tego wygrana z Isnerem, który na hardzie ma wyniki w tym roku takie, że Dominik może sobie pomarzyć . Ja widzę wygraną Rosjanina.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Federer- Djokovic 1 @3.25 ForBet Pierwszy tie-break zawalony przez Rogera, miał przy swoim serwisie na 3/0 i na 5/2, ale 1 serwis nie siedział a z drugiego niecałe 50 % wygranych. Ogólnie było blisko i dalej zarazem patrząc na ten nieporadne wymiany z głęvi Szwajcara.
Nie sądziłem, że będę stawiał w tym tuurnieju na Rogera .Ostatnio raczej szukałem wysokich kursów przeciwko niemu. Jeśli Szwacjaca utrzyma dyspozycję serwisowa z dzisiejszego meczu 91 % wygranych w 1 serwisie i 59 % w drugim to wygra. Djoko z Cilicem odpowiednio 69% i 61%. Nie mniej ważna jest kwestia zdrowia Novaka, który po rewelacyjnych wynikach w drugiej połowie roku ewidentnie potrzebuje urlopu. Złapał jakiś wirus i chusteczka byla używana w każdej przerwie. To już trwa od meczu z Portugalczykiem .Widać, że mocniej się poci. Ten problem zdrowotny wyjdzie w meczu z Federera o ile Serb zagra...
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Khachanov vs Thiem
Ostatni w mojej opinii mecz do stawiania na tym turnieju. Drugiego półfinału nie tykam.
Właściwie wszystko wcześniej już napisałem kilka postów do góry.
Dla mnie Thiem został zdecydowanie bardziej zweryfikowany na tym turnieju, niż Rosjanin. Dodatkowo potrafił odwracać losy spotkania przegrywają pierwszego seta. I nie były to łatwe mecze, tylko tzw. &quot;Ciasne&quot;. A mimo to, Dominik potrafił podnieść się i jeszcze zwiększyć intensywność gry oraz jakość. Jeśli nie czujesz się pewnie i nie jesteś w top formie to nie odwrócisz meczu z będącym w super formie Coricem czy mega zaangażowanym jak ten turniej Sockiem. Karen wczoraj grał ze Zverevem, ale właściwie to Niemiec nie grał nic wczoraj, jak i we wcześniejszych spotkaniach. Mecz z Isnerem? Nie muszę chyba tłumaczyć, że Amerykanin nie jest w formie.
Jak 2+2=4 z logicznego punktu widzenia tak należy postawić na Thiema. Spodziewałem się niższych kursów, ale mozna lapac powyzej 2.00 kurs na Thiema i ja to pobieram. Uwazam, ze kursy tylko dlatego takie, że panowie ze sobą jeszcze nie grali.
A jak będzie? No to zobaczymy ????
Thiem, Dominic @2.05 ⛔
Betclick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom