>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Paryż - 29.10-04.11.2018

Status
Zamknięty.
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Khachanov vs Thiem
Ostatni w mojej opinii mecz do stawiania na tym turnieju. Drugiego półfinału nie tykam.
Właściwie wszystko wcześniej już napisałem kilka postów do góry.
Dla mnie Thiem został zdecydowanie bardziej zweryfikowany na tym turnieju, niż Rosjanin. Dodatkowo potrafił odwracać losy spotkania przegrywają pierwszego seta. I nie były to łatwe mecze, tylko tzw. &quot;Ciasne&quot;. A mimo to, Dominik potrafił podnieść się i jeszcze zwiększyć intensywność gry oraz jakość. Jeśli nie czujesz się pewnie i nie jesteś w top formie to nie odwrócisz meczu z będącym w super formie Coricem czy mega zaangażowanym jak ten turniej Sockiem. Karen wczoraj grał ze Zverevem, ale właściwie to Niemiec nie grał nic wczoraj, jak i we wcześniejszych spotkaniach. Mecz z Isnerem? Nie muszę chyba tłumaczyć, że Amerykanin nie jest w formie.
Jak 2+2=4 z logicznego punktu widzenia tak należy postawić na Thiema. Spodziewałem się niższych kursów, ale mozna lapac powyzej 2.00 kurs na Thiema i ja to pobieram. Uwazam, ze kursy tylko dlatego takie, że panowie ze sobą jeszcze nie grali.
A jak będzie? No to zobaczymy ????
Thiem, Dominic @2.05
Betclick
Nie czepiam się typy bo tutaj każdy ma swoje zdanie ale argumentacja trochę pod Thiema. Na to wychodzi że skoro Thiem tyle razy potrafił powrócić w meczu to znaczy że wygra a w ogóle to Karen grał z Isnerem który w słabej formie jest i ogólnie też ograł Zvereva który też formy nie ma i już miał odpaść z Tiafoe. Taka prawda że mecz na styku i może pojść w każdą stronę i tylko. Napisz że czyste ryzyko i opierasz typ na przeczuciu bardziej a nie mydlisz oczy bo tak ta analiza wygląda.
Na dzisiaj dobrą opcją uważam jest pogranie Chachanova i set dla Rogera. Djoko chyba nie jest w pełni sił a Fedex będzie zmobilizowany na 1000% żeby utrzeć nosa Djokerovi. Dla mnie Karen jest osobiście w lepszej formie i tak jak ktoś tu już napisał Thiema poza mąszką żeby ruszać to trzeba się zastanowić dwa razy.
.
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
Djoković vs Federer +1,5s ✅
Jeśli Novaka trapią jakieś problemy zdrowotne, a Federer będzie dalej niszczył pierwszym serwisem, to jak najbardziej widzę tutaj TB, a może nawet i dwa, gdzie jestem pewien, że jednego z nich Fedex wygra.
Oglądałem mecz Djokovicia z Ciliciem i nie za bardzo mnie przekonywał przy wymianach, trochę za dużo UFów, natomiast Federer prawie zmiótł z kortu Nihikoriego, dając mu szansę na bodajże jednego break&#39;a.

PS.
Kto czy, to radzę grać live na Novaka, Fedex tego nie udźwignie niestety
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nolle-1,5,seta@1,9 Fortuna ⛔
No cóż niby jakies chorobsko ale jednak dzisiaj na pewno gorzej nie będzie (Novak zagral na pol gwizdka) .Nole mimo słabej postawy wczpraj zMarinem ograł go 2-1 i dzisiaj na pewno będzie lepiej bo to wczoraj był kryzysowy dzień, który Serb przełamał. Idzie na historyczny wynik czyli bez poraZki od queens.
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Nolle-1,5,seta@1,9 Fortuna
No cóż niby jakies chorobsko ale jednak dzisiaj na pewno gorzej nie będzie (Novak zagral na pol gwizdka) .Nole mimo słabej postawy wczpraj zMarinem ograł go 2-1 i dzisiaj na pewno będzie lepiej bo to wczoraj był kryzysowy dzień, który Serb przełamał. Idzie na historyczny wynik czyli bez poraZki od queens.
Przeciez przegral z Tsitsipasem chyba w Toronto
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Karen +4.5 @ 1,85 pinnacle ✅
Po raz kolejny idę w stronę Rosjanina, który moim zdaniem dziś łatwo skóry nie sprzeda.
Nie będę zbędnie lał wody, ponieważ jeśli chodzi o Rosjanina to pisałem co spotkania z Saszą czy choć by ostatniego z Dominikiem. Jeśli pierwszy serwis siedzi to nie ma co zbierać, od razu leci zabójczy forhend, którego nawet król nad królami Nole nie będzie w stanie wydrzeć. Z Dominikiem 75% pierwszego więc jak utrzyma to dziś z Serbem to jestem spokojny o hc. Jeśli chodzi o Novaka to nie ma co zbędnie mydlić oczu, że pod jakimś aspektem jest gorszy, bo tak nie jest, Serb jest w najlepszej możliwej dyspozycji, jak widać z przeziębieniem jest w stanie ogrywać każdego i nie liczę, że Djokovic zacznie popełniać masę błędów bo tak nie będzie. Liczę, że Rosjanin będzie trzymał podanie i szybko kończył większość piłek po returnie Serba. Sam doskonale wie, że w wymiany z Novakiem nie ma po się wdawać bo jest przed pierwszą piłką na straconej pozycji. Karen zagra swoje to może i jakiegoś tajbreka oglądniemy. Myślę, że jest jak najbardziej w stanie ogarnąć to hc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Karen +4.5 @ 1,85 pinnacle ✅
Po raz kolejny idę w stronę Rosjanina, który moim zdaniem dziś łatwo skóry nie sprzeda.
Nie będę zbędnie lał wody, ponieważ jeśli chodzi o Rosjanina to pisałem co spotkania z Saszą czy choć by ostatniego z Dominikiem. Jeśli pierwszy serwis siedzi to nie ma co zbierać, od razu leci zabójczy forhend, którego nawet król nad królami Nole nie będzie w stanie wydrzeć. Z Dominikiem 75% pierwszego więc jak utrzyma to dziś z Serbem to jestem spokojny o hc. Jeśli chodzi o Novaka to nie ma co zbędnie mydlić oczu, że pod jakimś aspektem jest gorszy, bo tak nie jest, Serb jest w najlepszej możliwej dyspozycji, jak widać z przeziębieniem jest w stanie ogrywać każdego i nie liczę, że Djokovic zacznie popełniać masę błędów bo tak nie będzie. Liczę, że Rosjanin będzie trzymał podanie i szybko kończył większość piłek po returnie Serba. Sam doskonale wie, że w wymiany z Novakiem nie ma po się wdawać bo jest przed pierwszą piłką na straconej pozycji. Karen zagra swoje to może i jakiegoś tajbreka oglądniemy. Myślę, że jest jak najbardziej w stanie ogarnąć to hc.
Typ dobry, ale to co Karen zrobił z djoko... W życiowej formie chłop jest!
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Poszedłem za ciosem. Nie mogłem patrzeć wczoraj na 90% slajsów z beckhandu Federera, które mimo to trzymały go w grze do końca meczu. Dodatkowo 3 sety z Federerem i Cilicem przy podchorowanym Djoko musiały przynieść w końcu efekt przegranego meczu:|
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Poszedłem za ciosem. Nie mogłem patrzeć wczoraj na 90% slajsów z beckhandu Federera, które mimo to trzymały go w grze do końca meczu. Dodatkowo 3 sety z Federerem i Cilicem przy podchorowanym Djoko musiały przynieść w końcu efekt przegranego meczu:|
Ja pograłem Karen set po 2.20 kursie. ogółem popsuło mi alaves ;) gol 90 minuta , Eibar zagrał w końcu to co rok temu i sie niestety obudzili jak postawiłem na Alaves z podpórką. normalka ;) Ogolnie wczoraj wzialem Roger seta po 1.70 a pospuly mi 2 mecze , Wilki strzelily o gola za dużo i Everton brałen under 2.5 gola w meczu .
Karen dzis zmiotl z kortu Nolasa ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom