>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż - 30.10-05.11.2017

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Pouille+ Dimitrov AKO 1,92 Uni
Po najmniejszej linii oporu. Pouille ostatnio w dobrej formie-ostatnia nadzieja Franzuzów bo Bennetau w końcu umrze ???? , wygrany Wieden i w Paryzu tez idzie ok. Gra bardzo wyrachowany tenis, wie kiedy przyspieszyc, kiedy isc do siatki a i serwis mu siedzi. Widac tutaj zimną fińska krew w Jego poczynaniach. Sock wczoraj wrócił z zaświatów jednak zmęczenie musi dac mu sie we znaki zwłaszcza, ze Jest on masywnym graczem. Do tego korty są wolne a im wolniejsze tym wieksze szanse dla Francuza, który gra u siebie. Może Sock urwie seta ale na wiecej go zabraknie.
Dimitrov powinien odprawić Isnera, który mimo 29 asów miał spore problemy z Argentyńskim krasnalem. Ostatnio spotkali sie w Cincinnati a tam Isner na swojej ziemi, na betonie nie miał nic do powiedzenia. Grigor nie dał nawet Gasquetowi powąchać bp. Delpo pewnie modli sie zeby Isner wygrał ale no way.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Paryż
godzina 14.00
spotkanie : J.Isner - G.Dimitrov
typ zw Isner
kurs 2.95
Unibet
analiza :
W h2h 1:1 oba mecze na nawierzchniach szybkich zakończone wynikiem 02.
Ostatni mecz w tym roku w sierpniu zakończony zwycięstwem Bułgara po dwóch Tiebreckach 7:6 7:6
7:4 12:10.
Bułgar jest tu zasłużonym faworytem , w tym roku osiąga znakomite wyniki jest w życiowej formie i w pierwszej dziesiątce rankingu ale Big John to ciągle piekielnie trudne zadanie zwłaszcza na tak szybkich nawierzchniach jak ta w paryskiej hali.Zgadzam się że Grigor jest dziś faworytem ale minimalnie.Mecz bliski 50/50 i w kursie 2.95 spore valu.Ja pobieram są spore szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Tenis ATP Paryż
godzina 14.00
spotkanie : J.Isner - G.Dimitrov
typ zw Isner
kurs 2.95
No no ładny kursik. Isner nie zrobił absolutnie nic, żeby wygrać ten mecz, a jednak się udało. Dimitrov jak zwykle bez psychiki, &quot;wieczny talent&quot; miał kilkanaście BP, przy swoim serwisie był nie do ruszenia, serwował na mecz i przegrał. W sumie to u niego normalka, bo koleś ma jaja mniejsze niż niejedna dziewczyna z WTA.
Isner do ruszenia jak najbardziej, jak widać spore przestoje w serwisie, co Del Potro powinien wykorzystać, bo trudno się spodziewać, że kolejny gracz odda Amerykaninowi mecz w prezencie.
 
don-dolene 5

don-dolene

Użytkownik
Dima zawiódł po całości. Szkoda trochę bo talent ma... Niestety taki urok tego sportu. Tematu Thiema nie ma co poruszać, wyraźnie pod formą, jeśli w ogóle takową jest w stanie osiągnąć żeby poważnie powalczyć z lepszymi zawodnikami, nie wróżę mu w Londynie nie wiadomo czego. Z gospodarzy jeden kompletnie nic nie pokazał wręcz przeciwnie bo przeciwnik poradził sobie dobrze, drugi natomiast ładnie idzie dalej, zobaczymy jak w ćwierćfinale. Amerykanin z Verdasco ma duże szanse na półfinał i wspomnianego francuza w nim, bądź kogoś z dzisiejszego ostatniego meczu Cilic/BatistaAugust, ale z tych trzech na prawdę chyba każdy może znaleźć się w półfinale. Ogólnie ciekawa drabinka się robi.. W finale Nadal/Isner/Delpo właśnie z francuzem,amerykaninem bądź hiszpanem o ile ten wygra ze skarpetą. Może zobaczymy mecz Nadal vs Skarpeta i ten drugi nieoczekiwanie weźmie ten turniej? ???? A może Batista poszaleje i znajdzie się w finale? Myślę że warto poszukać zwycięzcy właśnie w którymś z tych zawodników. Wspomniana trójka Nadal/Isner/Delpo to wiadomo, górna półka, ale przecież każdy z nich jest do pokonania, nawet Nadal. Wiem że każdy kto obserwuje sam może dojść do tego wszystkiego, ale jakoś tak nabrałem chęci, może jakoś odżyje ten dział ????
 
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paryż
Godzina: 14.00
Spotkanie: Del Potro - Isner
typ : Del Potro ⛔
kurs : 1.40
typ : Del Potro -1.5 gema ⛔
kurs : 1.57
unibet
Analiza :

Jest to według mnie najpewniejszy typ na dziś. Kto śledzi Argentyńczyka wie w jakim jest gazie . W przeciągu miesiąca wygrany turniej w Sztokholmie oraz 2 przegrane w finale (Basel) oraz w półfinale (Shanghai) po świetnej walce z Federerem. H2H też na korzyść Argentyńczyka (6:2). Jak widać mocny serwis i styl Isnera wcale mu nie przeszkadza ???? . Odnośnie Amerykanina to mam wrażenie że trochę się prześlizgnął do tego pólfinału. Apropo ostatniego meczu można powiedzieć ze to Grigor przegrał pojedynek a nie John wygrał ????. Uważam ze dzisiaj Isner zakończy swoją grę w tym turnieju i wróci do domu.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Isner +1,5 s @1.72 STS ✅
Będę brnął w to, chociaż to ostatni dla obu turniej w sezonie, chyba że Delpo przy absencjach Djoko i reszty łapie się na Mastersa, ale wątpię skoro gra wszystko co jest, w każdym razie liczę, że przy natężeniu gry w ostatnim czasie Isnera stać, żeby po jakimś TB ugrać ten set, a kurs co najmniej przyjemny, biorąc pod uwagę, że Amerykanin broni punkty.
Sock win @2.13 Fortuna ✅
Co prawda ten gość dalej tu gra, za przeproszeniem ch*j wie jakim cudem i będę stał przy tym, że Edmund swój mecz przehandlował, bo to jest tragedia, żeby w deciderze przegrać ze stanu 5:1 ten set 5:7, jeszcze może gdyby to inni gracze byli, ale w każdym razie Sock dalej w turnieju i radzi sobie przyzwoicie. Co prawda korty trochę wolniejsze, aczkolwiek hard to hard i wg mnie dziwne jest to, że Skarpeta jest underdogiem, a nie co najmniej 50/50, może to skutek tego, że Verdasco ograł Thiema (?), o co oglądając jego mecz z Gasquetem naprawdę nie musiało być ciężko. W każdym razie ciekawe spotkanie, ja idę w stronę Amerikano, z racji tego, że solidnie trzyma podanie i w krytycznych momentach nie panikuje, a myślę, że w tenisie 80% meczu robi głowa w pakiecie z jajami. Może jakiś super ballzy zagrań Sock nie prezentuje, ale nie jest dzbanem jak chociażby jego kumpel z Ameryczki Harrison.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Paryż
godzina 14.00
spotkanie J.Isner - J.M Del Potro
typ Pierwszy set ilość gemów poniżej 9.5
kurs 3,7
expect
analiza:
Powiem tak typ na oko wyglada samobujczo !!!!!!ale kurs kuszący .
Grali ostatnio w tym roku w Montrealu i obyło się bez Tiebreacka .Wygrał Juan 7:5 7:5
Ciekawostka w pierwszym secie Del po złamał Johna przy stanie 6:5 wykorzystujac pierwszego BREACKPOINTA w meczu .
Wczoraj Dimitrov miał sporo BREACKPOINTÓW a wpierwszym secie 2.
Dzisiaj Del Po a to facet jeden poziom wyżej na returnie od Bułgara.
John miał wczoraj sporo szcęścia mozliwe że dzisiaj mu się to zbilansuje.Jeżeli Del Po będzie pierwszy serwował przy wczesnym przełamaniu 6:3 jeszcze bardziej możliwe.
Po kursie 3,7 zaryzykuję !Bardzo spoojne stawki!!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paryż
Godzina: 14.00
Spotkanie: Del Potro - Isner
typ : Del Potro
kurs : 1.40
typ : Del Potro -1.5 gema
kurs : 1.57
unibet
Analiza :

Jest to według mnie najpewniejszy typ na dziś. Kto śledzi Argentyńczyka wie w jakim jest gazie . W przeciągu miesiąca wygrany turniej w Sztokholmie oraz 2 przegrane w finale (Basel) oraz w półfinale (Shanghai) po świetnej walce z Federerem. H2H też na korzyść Argentyńczyka (6:2). Jak widać mocny serwis i styl Isnera wcale mu nie przeszkadza ???? . Odnośnie Amerykanina to mam wrażenie że trochę się prześlizgnął do tego pólfinału. Apropo ostatniego meczu można powiedzieć ze to Grigor przegrał pojedynek a nie John wygrał ????. Uważam ze dzisiaj Isner zakończy swoją grę w tym turnieju i wróci do domu.
Ja sobie juz odpuścilem Paryz i do gry na Delpo poczekałbym do rozpoczecia spotkania i początkowych gemów. Wczoraj z Haase grał na jakies 70%(sam zagrałem -1,5seta i miałem nerwy) i nie wiadomo czy było to celowe czy przez zmęczenie i ból. W drugim secie na początku JMDP znowu chwytał sie za plecy a pomiędzy punktami to on już na prawde sie wlecze. I cos musi byc z tymi plecami bo wczoraj mozna policzyc na palcach jednej moze dwóch rąk jak serwował normalnie na maxa. Z drugiej strony przedmeczem z Ciliciem w Basel było podobnie i tez miał problemy z plecami a jednak pozniej go pojechał. Moim zdaniem najlepiej poczekac i zobaczyć pierwsze 2-3 gemy jak sie bedzie JMDP zachowywać. Wiadomo stawką jest masters i być moze zaciśnie ostatni raz zęby. Chyba kazdy z Nas chce go obejżec w Londynie bo tylko on może powalczyć z Rogerem i Rafą jezeli bedzie w normalnej formie. W pierwszych kilku gemach chyba nic sie nie powinno sensacyjnego wydarzyc wiec lepiej moze zobaczyc jak Del Potro będzie sie zachowywać i dopiero zagrac na Jego win. Zdrowie ma sie jedno i on cos o tym wie więc jezeli bedzie źle to jest to wazniejsze niz udział w masters.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Benneteau- Cilic 1 +1,5seta 2,10sts

Pojedynek starszego juz benka z marinem zapowiada sie jak dla mnie dosc wyrównanie. Gra cilica mi sie za bardzo nie podoba, aspiruje on by wskoczyc na taki poziom jak np: del potro, ale brakuje mu formy w ostatnich tygodniach. Juz wczoraj wrozylem mu porazke z bautista, ale hiszpan dal dupy po calosci. Dzisiaj licze na dobra grę francuza przed wlasna publika. Benek jeszcze nigdy nie wygral turnieju na poziomie ATP, swoje lata juz ma i buc moze w tym tygodniu nadarzy sie kolejna juz chyba z 10 okazja na turniejowe zwyciestwo. Nie ma co sie oszukiwac, marin jest lepszym tenisista, ale nie takie wpadki juz mu sie zdarzaly, a kurs na ugranie seta przez benka z chorwatem( zawsze w ich meczach mu siebto udawalo) jest w mojej opinii o 40gr zbyt wysoki.

 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Julien Benneteau(+4,5g) ₋ Marin Cilic 1 @ 1.70 WH

Końcówka sezonu, także coraz więcej dziwnych rozstrzygnięć. Benneteau jest ostatnią singlową nadzieją gospodarzy, także licznie zgromadzona publiczność powinna wspierać doświadczonego Francuza. Niespełna 36- letni Julien jest w stanie grać swój najlepszy tenis przede wszystkim na szybkich, halowych nawierzchniach. W Paryżu wyrzucił już 2 utytułowanych rywali (Tsonga, Goffin) i spodziewam się, że Cilić również może być w opałach w dzisiejszym pojedynku. Biorę jednak dość bezpieczny HC po niezłym kursie.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Czyli w ten sposób Fed weźmie Londyn, bo Nadala tam raczej nie będzie ????
nie trawie tego Feda chyba bym wolał, żeby panicz ugrał ale wiadomo, że na takie rozstrzygnięcie nie ma szans, odpadł Djokovic to Federer dostał jakichś dziwnych mocy, znów czuje się jak król kortów, bo z Nadalem to razem na wycieczki pewnie jeżdżą przyrodnicze więc pewnie go jak rywala nie traktuje, ale tak już serio nie ma Panicza nie ma Djoka znów Szwajcar może sie poczuć jak mistrz. Nawet jakby Nadal wrócił z tym kolanem na finały pewnie i tak by za dużo nie zdziałał.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Benneteau J. - Cilic M.
Ten typ kolegów wyżej na Benka i handi w jego stronę to nie jest głupi pomysł.
Zauważmy, że Ci co już się zakwalifikowali do Londynu to raczej na sto pro nie grają swoich możliwości, co widać nawet po wynikach. Benek potrafi zagrać swój tenis na najwyższym poziomie i sądzę, że dzisiaj znów zobaczymy dobry pierwszy serwis i grę przy siatce. Cilic jest do ruszenia w obecnej dyspozycji i seta jest w stanie ugrać reprezentant gospodarzy. Toteż idę właśnie w tą stronę. A i wygrana niewykluczona po tych wynikach co są na koniec sezonu to nic mnie nie zdziwi tak naprawdę. Wiem, że h2h było wieki temu, ale każdy mecz między nimi wyrównany
Benneteau +1.5 seta @2.10


A co do meczu Verdasco - Sock to zdecydowanie widzę zwycięzce w Hiszpanie. Verdasco już złapał swój rytm od Sztokholmu i nie jest to jednorazowy wybryk. Forma zwyżkowa u Hiszpana, a Sock to dla mnie nadal wielka niewiadoma. Verdasco to bierze i tyle.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Co do Socka się nie zgadzam Verdasco może i coś złapałał, ale długo tak nie pociągnie i myśle, że nawet na Socku się zakończy ta piękna przygoda, co do Benka to ja zagram nawet na jego wygraną.. Benek jakiś czas nie istniał ale dla mnie to zawsze był gość, który potrafi ograć każdego z poza wielkiej trójki, a że wielka sie posypała dlamnie Benek bierze ten turriej, wspominicie moje słowa.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Pomysł może i niegłupi, ale raczej mało realny, w obecnym układzie Isner bierze wszystko. Tylko tyle i aż tyle...
czemu tak myślisz? pokonał Portka na oparach, Dimitrova na finishu wygranego meczu, zachował się zresztą jak prostytuka oddając frajersko mecz, czy frajersko w sumie się nigdny nie dowiemy i kogo małego Szwarcmana? no chyba, że tak miało być ale grają w Paryżu nie Monachium więc i nietutejszy tublec ze stanów nic nie poradzi, kierując sie teoriami spiskowymi niektórych użytkowników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom