>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż - 30.10-05.11.2017

Status
Zamknięty.
uskok 90

uskok

Użytkownik
Ja bym tego Benka tak nie przeceniał.fakt, dobrze się prezentuje ale jego wyniki w Paryżu lepiej wyglądają na papierze.tsonga rozchwiany psychicznie po wtopie w Wiedniu z poulie co bardzo skomplikowalo jego występ w Londynie.tu z nożem na gardle nie wyrobil glową.gofinowi z kolei po prostu zabrakło siły, Benek fizycznie mocniej i nic nie pomogło, do tego błędy niewymuszone i nie było co zbierać.dopiero dziś jest egzamin z cilic który wczoraj według wielu miał nie mieć szans z agut.do tego cilic bardzo na serio w tym meczu, non stop zaciśnięta pięść i motywowanie się nawet przeklinaniem za co dostał ostrzeżenie.jesli dziś wygra pierwszego seta to wygra mecz a może nawet i 2-0
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
kumplu ale jeżeli mi wystawiają kurs ponad 4 na Benetau u siebie z cielakiem... to jak mam się zachować
Cilic juz nie raz tracil w tym turnieju podanie, Benek teoretycznie pomimo słabszego serwisu jakoś to gówno tryma, poza tym przypominam sobie cyrki z paryza z ostatnich lat.
nie chce sie powtarzac z przed postu czy kilku ale Beneton to bierze koniec i kropka.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Na następny raz trzeba na prawde Paryż brac pod lupe jako Masters 1000 gdzie sa najwieksze niespodzianki. Jest to koniec sezonu i do tego chwile przed ostatnim finałem finałów. Cześc czołówki albo jedzie na oparach albo traktuje ten turniej rozrywkowo/grzewkowo. Samo to, ze Janowicz swego czasu był tutaj w finale o czyms mówi.Może i dotychczasowy zwyciezcy nie byli przypadkowi jednak na prawde na przestrzeni lat jest tutaj najwięcej sensacji. Ja dzisiaj sam miałem chrapke zagrac mocno na Delpo przez te możliwosc zagrania w Londynie ale wystarczy mi, ze wczoraj z Haase na Niego zagrałem i juz sprawił mi taką nerwówke, że odpuściłem. Do tego wystarczyło faktycznie obejżeć większośc pierwszego seta zeby już mieć pewność, że może coś śmierdzieć.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Jak nie lubie Janowicza to swoje mu trzbeba oddac swego czasu, a ze czolowka odpuszcza, zawsze to robila a naiwne lemingi i tak graly w ich strone, popatrz ile bylo po drodze niespodzianek a turniej chyba najlepiej platny, kto ma kase to albo pierdoli albo odpuszcza na mastersa, ale kurwa masters za dobre pare dni, tenisisci tez ludzie, patrzac z ich perspektywy to zywkle pijusy, sory batory ale bieganie 2 godiny po korcie dziennie to i mnie by nie przekrecily, nie mowie tu o Delpo, ktory walczyl zeby wygrac wszystko, pisze o tych jebanych darmozjadach ktorzy sie utrzymuja wlasnie z latwej kasy
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Krajinovic-Isner 2 3,75

W mojej opini serb ma duze szanse.na wygranie tego meczu i znalezienie sie w finale 1000 (OMG). Jesli chodzi o forme to jest on w zdecydowanie lepszej niz Big John. Wczorajszy dzien odpoczynku kiedy Isner zapierdalal 3 setowy pojedynek z del potro w mojej opini tez bedzie miec wplyw. W mojej opinii targanie ponad 2 metrowego cielska po hali jest dosc meczace, nawet jesli wiekoszsc wymian w meczu nie przekracza 5/6 uderzen. Serb zachowuje sie bardzo dobrze na returnie, odprawil juz w tym turnieju querrrya i mahuta. Oczywiscie wspomniana dwojka to nie to samo co isner jesli chodzi o serwis, ale daje do myslenia. Osobiscie uwazam ze ten mecz moze sie nie rozstrzygac nawet w tajach z uwagi na zmeczenie Isnera, ktory w mojej opini bedzie tracic serwis.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Może sie wypowiedzieć ktoś kto oglądał mecz Isnera z Krajinovicem? Jak to wyglądało, serb zagrał bardzo dobrze czy Isner był pod formą, nie siedział serwis? Oglądałem mecz Socka z Benneteau i myślę że gdyby nie kilka głupich błędów francuza to mecz mógłby potoczyć się inaczej, w drugim secie francuz spuścił z pary, nie wiem czy był zmęczony czy psychika siadła ale nie był już taki waleczny. Do sedna, wydaje mi się że 2,70 na Krajinovica to spore value, może się ktoś jeszcze wypowiedzieć ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom