>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Pekin, Tokio - 02.10-08.10.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Pekin, Chiny
Data rozgrywania: 02.10.2017 - 08.10.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $3,028,080
Oficjalna strona turnieju: http://www.chinaopen.com.cn/en/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
http://www.oddsportal.com/tennis/china/atp-beijing/
Miejsce: Tokio, Japonia
Data rozgrywania: 02.10.2017 - 08.10.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $1,563,795
Oficjalna strona turnieju: http://en.rakutenopen.com/en
Lista Startowa: http://en.rakutenopen.com/en/players/player-entry-lists
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
http://www.oddsportal.com/tennis/japan/atp-tokyo/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Proponuję spotkanie z kwal. w Tokio
J.Chardy vs Granollers @1,42 [sts]
Myślę, że nawet ten drewniak jak zaserwuje te ustawowe 65% z 1-wszego i z 45% z 2-giego, to nie powinien mieć problemów, żeby zamknąć to spotkanie w 2. W zasadzie powiedziałbym, że jest to value bet na drewniaka, aczkolwiek ani kurs, ani okoliczności nie brzmią ekscytująco ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tiafoe- Tsitsipas 1 @ 1,6 unibet
Finał kwalifikacji w Tokyo pójde tutaj w strone bardziej znanego Amerykanina. Przyznam szczerze, ze Greka nigdy nie widziałem i nie napisze nic o nim po za tym, ze ponoc mocno serwuje :p Tiafoe ma ogromny potencjał i fajnie by było jakby awansował do turnieju. Na pewno juz jak na młody wiek wieksze doświadczenie na wyzszym poziomie. Od pamietnego starcia z Ferdkiem zagrał tylko 2 razy, tie breakowy pojedynek z Marinem na Laver Cup i teraz w kwalaach.
Darcis- Polanski 1 @ 1,45 unibet
Tutaj ogromna różnica jezeli chodzi o umiejętności tenisowe. Gdyby nie marne warunki fizyczne to Darcis osiągnał by o wiele wiele wiecej. Ostatnio przegral na własne zyczenie ze Zverevem.Dał sobie wyrwac gema po morderczej walce mając mecz juz prawie na tacy. Podczas pucharu Davisa nie dawno tez dobre występy. Na pewno jeden z jego lepszych momentów tego sezonu.
No i jeszcze zostaje Albot ze Skugorem. Tutaj jak nie bedzie dwóch tie breakow to Skugor nie powinien miec duzo do powiedzenia. Deblista, grający singla od święta, poruszanie po korcie marne. Albot powinien go spokojnie zabiegać.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kontinen/Peers-Berdych/Zimonjic 6-3,7-5
Over 20 gemów 1.83 1xbet✅✅✅

Jasne, że John z Henrim powinni być tutaj faworytami, ale mówiłem już wiele razy, że to para, która potrafi z każdym przegrać, jak i z każdym wygrać. Nenad powinien tutaj odstawać lekko na serwisie, ale widzę tutaj wyrównaną grę, gdyż Tomek ma predyspozycje do gry podwójnej. Wysoki wzrost, niezły serwis i nawet chyba ważniejsze są jego kierunki, niż sama siła. Warunki fizyczne pomagają też przy siatce, a w wymianach Czech nie jest drewniany, więc daje sobie radę. O Serbie pisałem ostatnio w negatywnych słowach, bo faktycznie nie idzie mu jakoś wybitnie, ale swoje zagrał w tamtym absurdalnym meczu. Jeden taj zrobi tutaj robotę, albo jakieś dwa wyrównane sety z ewentualnym meczowym tajem. Linia niewysoka jak na ATP, więc uważam, że warto spróbować. Pół, bądź całe oczko wyżej byłoby tutaj bardziej pasującą linią imo.
 
karnajl 3

karnajl

Użytkownik
Dimitrov - Dzumhur
Dzumhur 2.9 STS ⛔
Szkoda breakpointa dla Dzumhura, w którym zagranie Dimitrova przetoczyło się po taśmie, bo po tym Dzumhur się zagotował i nie grał tak dobrze jak wcześniej.

Pierwsza runda turnieju w Pekinie. Dimitrov wraca do gry po ponad miesięcznej przerwie i to jest decydujący czynnik dlaczego decyduje się grać to spotkanie. Analizując spotkania graczy, którzy wracali do gry po US Open dopiero w Azjii ( lub wcześniej zagrali tylko w Davis i Laver Cup) w turniejach w Chengdu i Shenzen można zauważyć, że w większości odpadali w swoich pierwszych pojedynkach (np. Thiem-Pella, Rublov-Lu, Mayer-Gojowczyk, Istomin-Chaczanow) z graczami teoretycznie słabszymi. M.in. A. Zverev w swoim pierwszym meczu wymęczył zwycięstwo z Darcisem, ale później przegrał z Dzumhurem. Za typem przemawia również świetna forma Bośniaka, który niedawno zdobył swój pierwszy tytuł w ATP w Petersburgu i ogólnie solidnie prezentuje się praktycznie od czerwca. Jedno co przemawia za Dimitrovem to to, że w zeszłym roku dotarł w Pekinie do finału, gdzie przegrał z Murrayem, ale uważam, że brak ogrania u Bułgara może być widoczny i typ jest wart gry.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
A co myślicie o spotkaniu Berdycha z Donaldsonem oraz Lu z Danielem?
W działach tematycznych nie zadajemy suchych pytań. Jeżeli chcemy poznać opinię innych najpierw sami przedstawiamy swój punkt widzenia i swoje argumenty, a po tym dopiero możemy zadawać takie pytania./Macko18
 
C 0

castielos

Użytkownik
Pouile/Verdasco - Isner/Sock 1,45 ✅✅✅ 6:7 4:6
Zacznijmy od pary Pouile/Verdasco ,ktora gra ze soba po raz pierwszy. Ranking deblowy zdecydowanie po stronie amerykanskiej jak rowniez nawierzchnia oraz zgranie. Para francusko-hiszpanska gra ze soba po raz pierwszy. Natomiast Amerykanie w tamtym roku zdobyli tytul w Shanghaia w tym turnieju wyrzucili finalistow wimbledonu pare Marach/Pavic. Serwis, zgranie jak i ogranie deblowe po stronie pary Isner/Sock dlatego choc kurs nie zachwyca ide w ich strone .
 
don-dolene 5

don-dolene

Użytkownik
Dimitrov-Bautista
@1,75 Dima STS
Ogólnie nie wypowiadam się, ale tutaj coś od siebie napiszę. Dimitrov w tym roku zawodził (przynajmniej mnie - żeby nie było), zawodzi ostatnio i nie wiadomo jak skończy się ten rok w jego wykonaniu, choć ma bodajże 2 turnieje wygrane w tym roku. Dalej mam w pamięci jego przegrane mecze, może nie z ogórkami, ale w niesmacznym stylu. Jednak tutaj widzę szansę dla bułgara. Kurs niczego sobie. Większość osób w temacie powinna wiedzieć jaki styl gry ma chłop i wiadomo że grać potrafi, i to na dobrym poziomie. W moim przekonaniu tutaj, w tym turnieju ma szansę delikatnie odkuć się za poprzednie wyniki. Drabinkę ma dobrą, bo w półfinale mógłby zmierzyć się z Nadalem, który w tym roku gra fenomenalnie a chyba wiecie, że w końcu przychodzi taki mecz, który kończy piękną serie świetnie spisującego się od dłuższego czasu zawodnika jakim jest hiszpan, więc finał w zasięgu w ręki bo jeśli tylko się postara Grigor potrafi zagrać solidny tenis. O Auguście (tak go sobie nazwałem ???? ) nie będę sie wypowiadał, bo średnio go lubię i w sumie to w ostatnim czasie nie miałem okazji ani przyjemności przyglądać się jego grze, jednak bukmacherzy wystawiając równe kursy wiedzą co robią. Nie polecam tutaj grubszych inwestycji, bo jest to czysto intuicyjny typ, jednak chętnie przeczytam co inni mają do powiedzenia. ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Gasquet faworytem z Goffinem?? to chyba pomyłka kursy francuz 1,7 belg 2,1 chyba powinny byc odwrotne Rysiek nic nie gra ostatnio . ktos ogladał jego mecze ? ja bym jutro grał seta Goffina i Sugity w ako dla mnie mozna powiedziec pewniaki ???? Sugita jest wogóle w jakims ciągu wygrywania .na sety dla obu kurs jest taki sam
Set Goffin 1,48 + set Sugita 1.49 ako 2,2
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gaske dogiem z Querrejem , faworytem z Goffinem po samych kursach mozna wywnioskowac ze Francuz wygra, nie patrzac na aspekty sportowe
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Gaske dogiem z Querrejem , faworytem z Goffinem po samych kursach mozna wywnioskowac ze Francuz wygra, nie patrzac na aspekty sportowe
czyli mozna zagrac all in Gaske? nie widziałem jak gra Richard fakt Goffin moze byc zmeczony juz bo duzo grał ostatnio. ale tego ze patrzac na kursy mozna wywnioskowac ze wygra francuz to nie rozumiem ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Goffin dzis sie krzywił, aktorzył, coś tam na nadgarstek upadl, jest po wygranym turnieju w Shenzen , ale to pajacyk z Belgii , zawsze na odwrot zagra jak sie go postawi
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Goffin dzis sie krzywił, aktorzył, coś tam na nadgarstek upadl, jest po wygranym turnieju w Shenzen , ale to pajacyk z Belgii , zawsze na odwrot zagra jak sie go postawi
Przegrał Ci trochę pieniążków, że tak płaczesz? ☺ Śmieszne jest to, że zdecydowana większość z ludzi na forum swoje typy podaje na zasadzie &quot;gram na niego to przegrywa, nie gram to wygrywa&quot; - jakies argumenty merytoryczne? Czy to za dużo dla Ciebie, żeby uzasadnić swoje stanowisko ? ☺ nie neguje ze Belg może przegrać to spotkanie bo faktycznie nie wyglądał najlepiej w ostatnim spotkaniu i jest prawdopodobnie zmęczony po intensywnym turnieju itd ale pisanie &quot;pajacyk&quot; i tego typu rzeczy to nie są argumenty merytoryczne. Postaraj się bardziej rzemieślniku ☺
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Goffin sie krzywił wczoraj a dzisiaj moze grac jak nakrecony świezaczek;) po tym jak skonczył łatwo 3 seta tzn od 5:6 dla Ebdena Goffin wygrał 11 na 12 pkt / piłek wiec ja nie wierze w te kontuzje
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Tak czulem.ze ten Goffin z Gasquetem to podpucha dnia. Goffin wczoraj odstawil szopke z Ebdenem zeby dzisiaj pyknac Rysia na lajcie.nic nie.dzieje sie bez przyczyny ????
 
T 0

toto121121

Użytkownik
nie wiem gdzie mogę o to zapytać więc piszę tu ..
wiecie czy można gdzieś obejrzeć debel murray/soares?
bardzo wazne, niech ktoś napisze jak wie !!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
nie wiem gdzie mogę o to zapytać więc piszę tu ..
wiecie czy można gdzieś obejrzeć debel murray/soares?
bardzo wazne, niech ktoś napisze jak wie !!
Nie można, mecz jest rozgrywany na korcie bez kamer, bądź wyłączono kamery na ten mecz. Popularna dosyć praktyka na turniejach ATP i WTA jeżeli chodzi o mecze deblowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom