>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach - 19.02 - 25.02.2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Rio de Janeiro, Brazylia
Data rozgrywania: 19.02.2018 - 25.02.2018
Nawierzchnia: CLAY
Kategoria: ATP500
Pula nagród: $1,461,560
Oficjalna strona turnieju: http://www.rioopen.com/
Lista Startowa: http://www.rioopen.com/jogadores-simples
Drabinka: http://www.rioopen.com/chave-atp-simples
Plan gier: http://www.rioopen.com/ordemdosjogos
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/brazil/atp-rio-de-janeiro/
Miejsce: Marsylia, Francja
Data rozgrywania: 19.02.2018 - 25.02.2018
Nawierzchnia: HARD
Kategoria: ATP250
Pula nagród: €620,660
Oficjalna strona turnieju: http://www.open13.fr/home.html
Lista Startowa: http://www.open13.fr/player-acceptance-list.html
Drabinka: http://www.open13.fr/singles-results.html
Plan gier: http://www.open13.fr/schedule.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-marseille/

Miejsce: Delray Beach, USA
Data rozgrywania: 19.02.2018 - 25.02.2018
Nawierzchnia: HARD
Kategoria: ATP250
Pula nagród: $534,625
Oficjalna strona turnieju: http://yellowtennisball.com/
Lista Startowa: http://yellowtennisball.com/atp-world-tour/
Drabinka: http://yellowtennisball.com/wp-content/uploads/2018/02/MDS.pdf
Plan gier: http://yellowtennisball.com/wp-content/uploads/2018/02/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-delray-beach/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Smyczek-D.King 1 @1.7 ⛔ &lt;w trzecim secie było 3-0 dla Smyczka i jestem zdruzgotany&gt;
Smyczek ostatnio przegrał w Nowym Jirku mecz kwalifikacyjny z Travaglia, prowadzac w decydujacym secie odajze dwoma breakami. ALe powód tego typu jest inny. Smyczek gra tutaj od lat co roku z całkiem niezłymi wynikami i wygrywa l nieraz mecze w turnieju głownym, jesli nei trafial na topowych rywali. Typ na Smyczka w Delray Beach na takim etapie to jest nieajko u mnei tradycja i sadze, ze i tym razem Amerykanin nie zawiedzie.
Cecchinato-J.Domingues 1 @1.3 ✅

Cecchinato duzo bardziej ograny w tych poludniowoamerykanskich turniejach i juz jezdzil po takich tournee. Rok temu dostawal sie przez kwalfikacje do Buenos i Rio. Ten turniej w Rio najbardziej prestizowy, a Domingues kompletnie bez pogrania w Golden Swingu z przeszłosci. Portugalczyk malo dobrych wynikow,a amecze w głownym tourze wygrywal tylko w protugalskim Estoril w tamtym sezonie. Cecchinato takich graczy powinien ogrywac, bo jest o co grac.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Marterer-Simon 2 @1.72 ✅

Ja to biore od razu bo bedzie spadac moim zdaniem. Simon wiele razy gral w Marsylii, to jeden z jego ulubionych turniejow , jezeli chodzi o te mniejsze ATP 250. To byl 1-szy wygrany w karierze turniej Simona, jeszcze to osiagniecie powtórzył i triumfowal tutaj rowniez drugi raz. Simona nie bylo w Rotterdamie, pojechal na malutki challenger we Francji, ale to nie jest zaden wykladnik dla mnie i tutaj zaangazowanie bedzie zupelnie inne. Poza tym to dobry match-up dla Simona, bo Marterer to tez zawodnik lubiacy szanowac pileczke i bardziej obawiałbym sie kogos z mocnym serwisem na poczatek. Jak Simon gra w Marsylii w 1 rundzie i na przeciwko nie staje zawodnik rozstawiony w turnieju z numerem 1 lub 2, to po prostu stawiam. Nawet jesli Simon nie jest już az tak mlodym graczem, ktory dlugo trzyma forme i dochodzi mu ojcowstwo, ale po takim kursie ...

Ramos V.-Dutra S. 1 @1.3 ✅

Ramos klasowy gracz. Najwiekszy turniej na cegle w swingu, wiec kazdy wynik niz wygrana Hiszpan to byłoby duze rozczarowanie.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Bemelmans-Hemery 2 2,9@
Idę w teorie spiskową - Hemery reprezentant gospodarzy, Bemelmans rozstawiony najwyżej w kwalifikacjach, a Berdych skreczował w półfinale turnieju w Roterdamie z Goffinem.
Nie wczytywałem się w stan zdrowia Tomasza, ale skoro skreczował w 1/2 to może coś być na rzeczy.
Czysto sportowo Belg faworytem, za Francuzem ściany i powyższe ewentualne spekulacje, a jak będzie to zobaczymy. 5!
Ps. Wstawka z Berdychem jest nawiązaniem kogo mógłby Belg zastąpić w głównej drabince, ku czemu sa jakieś przesłanki. Jeśli macie info że Berdia zagra to dajcie znać.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Z tego co mówili komentatorzy to Berdych jest tylko przeziębiony, patrząc na drabinkę to zaczyna od 1/8 finału dopiero, więc wątpliwe, aby się wycofał.Tak czy inaczej Hemery może powalczyć, ale bez teorii spiskowej raczej.
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Travaglia - Maden 1 @2.04
Wynik: 7:6 7:6 ✅✅✅

Szczerze mówiąc jestem zdziwiony, że Włoch jest tutaj underdogiem, ale nie zamierzam z tego powodu specjalnie narzekać, tylko korzystać z okazji. Travaglia po udanym poprzednim sezonie przyzwoicie zaczął zmagania w tym roku, w ostatnim czasie dość nieoczekiwanie wszedł do głównej drabinki turnieju w Nowym Jorku, ogrywając w hali Tima Smyczka i Petera Polansky&#39;ego. Potrafi trzymać serwis, dobrze porusza się po korcie, popełnia mało UE, dobrze gra i z forehandu i z bekhendu. Jego przeciwnika uważam za gracza typowo challengerowego, chimerycznego, który w dużo wyższym stopniu uzależnia swoją grę od serwisu. Bezpośrednie mecze między nimi to wynik 3:2 dla Travaglii, na twardej nawierzchni (z czego raz w hali) dwukrotnie zwyciężał Włoch. Nie ma co się rozpisywać - jak dla mnie solidność, regularność i większa dyscyplina taktyczna oraz korzystny matchup wskazują dziś na zwycięstwo Travaglii.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Ps. Wstawka z Berdychem jest nawiązaniem kogo mógłby Belg zastąpić w głównej drabince, ku czemu sa jakieś przesłanki. Jeśli macie info że Berdia zagra to dajcie znać.
Od dwoch seoznów Lucky loser jest losowany. Od tego sezonu w turniejach pań chyba tez. Nie rób tak, bo nastrzelasz sobie samobójów.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Ps. Wstawka z Berdychem jest nawiązaniem kogo mógłby Belg zastąpić w głównej drabince, ku czemu sa jakieś przesłanki. Jeśli macie info że Berdia zagra to dajcie znać.
Od dwoch seoznów Lucky loser jest losowany. Od tego sezonu w turniejach pań chyba tez. Nie rób tak, bo nastrzelasz sobie samobójów.
Jeśli mówisz prawdę to faktycznie domysły bez sensu - probowalem jakos ugryzc ten tenis inaczej - no nic, nie próbuję więcej w tym kierunku bo z value.betow w moim mniemaniu wyszly nici.
Pozdro
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nikt nie pobiera wygranej GGL po 1,72 z Jarrym? Jak dla mnie to to jest dobre value do grania ;p
Żadne value jeśli Jarry się postara, widziałem go na mączce kilka razy i wcale poziomem nie odstaje, dziś napewno powalczy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Garcia-Lopez G. - Jarry N.
Garcia-Lopez G. -1 gem ::: 1,79 ::: 2/3
Wydaje mi się, że GGL przygotował solidną formę na mączkę w Ameryce Południowej. Z kilku sezonów wcześniej to pamiętam, że on raczej obijał się w Europie. Widocznie zmienił swój kalendarz w tym roku. Co by nie mówić w Buenos Aires zagrał fajne zawody, uważam go za o wiele lepszego zawodnika niż młody Jarry który ma kiepski bilans z zawodnikami o jednoręcznym backhandzie. Hiszpan w Argentynie przegrał z Delbonisem, ale to też z powodu, że gra mu się z leworęcznymi dość źle.
Wynik: 0:2
Ramanathan R. - Young D.
Young D. -2 gemy ::: 1,81 ::: 2/3 +1,62
Gdzie jak gdzie, ale Young w Stanach Zjednoczonych może w końcu odpalić z formą. Rok temu miał świetny początek właśnie w tym okresie, aż do końca turnieju w Miami. Memphis, Delray Beach (półfinał) IW, Miami zaliczył bardzo udanymi wynikami.
Ma czego bronić, do tego jest leworęczny, a Indus ma okropnie kiepski bilans z takimi graczami. Z drugiej strony Ramanathan gra tutaj od kwalifikacji i wygrał już dwa mecze bardzo pewnie. Na razie to zawodnik perspektywiczny z mocnym serwisem kręcącym się w okolicach 100 rankingowej. W całej swojej 23-letniej karierze wygrał około 7 meczów w głównym tourze.
Wynik: 3:12
 
Tenis by Dawid 847,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Nie wchodzę w to grubo, ale jakoś oferta mnie nie przekonuje i wybrałem te spotkanie.
ATP Marsylia
Simon G. – Marterer M.
Typ:
Simon wygra
Kurs: 1,7
Bukmacher: STS
Kolejny turniej halowy we Francji, tym razem w Marsylii. Turniej dość mocno obsadzony jak na ATP 250, gdzie zazwyczaj dominują zawodnicy gospodarzy, a przed rokiem wygrał Tsonga. Simon oczywiście znakomicie zna ten turniej, który należy do jednych z jego ulubionych. Warto podkreślić, że Francuz wygrał dwie edycje, a ostatnią trzy lata temu. Przed rokiem odpadł w ćwierćfinale ulegając późniejszemu triumfatorowi. Marterer na pewno nie ma takiego doświadczenia jak Gilles, ale forma jest po jego stronie. Obaj grali przed tygodniem w turnieju we francuskim Cherbourg’u, gdzie Simon odpadł niespodziewanie z Moraingiem (prawdopodobnie „tankował”, a ostatni raz w challengerze grał przeszło 8 lat temu). Z kolei Marterer wygrał cały turniej bez straty seta. Mecz pomiędzy nimi zaplanowany jest na godzinę 19.00 we wtorek, a finał challengera Niemiec rozegrał w niedzielę o godzinie 16.00, więc ma dwa dni na przejazd i odpoczynek, więcej tutaj widzę lekką przewagę gospodarza. Często po wygranym turnieju zawodnik zwyczajnie odpuszcza kolejny (zmęczenie lub brak tak dużej determinacji), a rywal jest jeszcze bardziej zmotywowany. Panowie spotkali się tylko raz, przed rokiem i to na cegle, a lepszy okazał się właśnie Simon. Francuz ostatni niezły mecz zagrał na Australian Open z Copilem czyli tuż po wygranym turnieju w Pune. Ostatnio oznaki niezłej formy pokazał już w Montpellier z Goffinem, z którym przegrał, ale wymiany grali na bardzo równym i dość wysokim poziomie. Na pewno Simon musi popracować nad skutecznością serwisu, ponieważ w tym elemencie może przegrywać z mniej doświadczonym Niemcem, a trzymanie swojego serwisu będzie tutaj kluczem. Według mnie największym handicapem Simona będzie doświadczenie turniejowe i własna hala.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Cecchinato-Carreno B. 2 @1.35

Zbyt duza róznica jednak tutaj jest. Carreno może zatankowac i przegrac niespodziewanie w 1 rundzie w Quito, a ostatnio przegrał w 1 rundzie w Buenos z rodakiem Garcia-Lopezem, ale tak naprawde w tej serii poludniowoamerykanskich turniejow na Rio spina sie kazdy i tutaj nie wyobrazam sobie, zeby Carreno miał przegrac. Jak na kombinacje to moim zdaniem ten kurs nie jest zly.
rok temu odpadł niespodziewanie w pierwszej rundzie, więc nie będzie pod presją obrony punktów
Rok temu Simon byl w cwiercfinale, pokonujac po drodze Khachanova i Benneteau.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 0

delapena84

Użytkownik
Witam wszystkich, mam małe pytanko orientuje sie ktos kto z pary Carreno Busta/Cuevas ma kontuzje bo 15.02 mieli grac ze soba w parze i mecz zostal odwolany i wczoraj tez mieli grac ze soba w parze i ponownie odwolany mecz,a dzis maja mecze singlowe i chcialem zagrac na obydwu tenisistów. Z góry dziekuje Pzdr
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Krajinovic F. - Sousa J.
Sousa J. +1 gem ::: 2,04 ::: 2/3
Krajinovic czy to będzie gwiazdka jednego turnieju? Scenariusz podobny jak naszego Jurka Janowicza. Ostatni Masters w roku i przegrany finał. To tylko pokazuje, że aby wbić się 30 rankingowej wystarczy jeden dobry turniej w sezonie.
Ten Pan z Serbii to tak naprawdę wygrał w ATP kilka meczów które można policzyć na palcach dwóch rąk. Naprawdę nie dziwię się, że kursy na Sousę spadają. Co prawda Portugalczyk nie jest jakimś asem tenisa, ale nie raz potrafił odpalić z formą. Jest o wiele bardziej regularniejszy, ma o wiele lepsze wyniki w całej karierze dlatego też uważam, że wygra ten mecz.
Wynik: 15:14
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gaston H. - Travaglia S.
Gaston H. ::: 12,42 ::: 0,5/3
Dokładny wynik 1:2 ::: 5,50 ::: 0,5/3
Gaston H. +1,5 seta ::: 4,74 ::: 0,5/3
Powyżej 19 gemów ::: 1,99 ::: 0,5/3

Ale o czym tu pisać. 17-letni Francuz Gaston dostaje dziką kartę od organizatorów turnieju - turniej jest rozgrywany we Francji więc publika będzie mocno dopingować nastolatka. Po drugie kurs jest piekielnie wysoki i ja już pisałem, że na takich ATP 250 to często się sprawdza. Wiadomo, że gdyby zawsze się sprawdzały teorie spiskowe to buków by nie było i każdy z nas by już dawno leżał na Miami Beach.
Po drugie kim jest Travaglia? Jakiś koleś z Włoch (więc wiadomo = Calciopoli, Bunga Bunga itd.) o 9 lat starszy, okolice rankingu 130 i na niego kurs 1,04... Do tego całą karierę spędził praktycznie na mączce clay: 344/159 - hard 23/16 indoor 27/17. Ale rok temu swój pierwszy mecz na poziomie ATP wygrał właśnie na hardzie. W ogóle na ATP wygrał całe 3 mecze na 7 rozegranych, a Pan w tym roku skończy 27 lat.
Jeszcze dziwi mnie mocno jego kalendarz - poleciał do Ekwadoru do Quito i zamiast grać na mączce w Ameryce Południowej (Buenos Aires, Rio, Sao Paulo) na swojej ulubionej nawierzchni to poleciał do Nowego Jorku, a teraz wyskoczył do Francji do Europy, a jest zapisany w następnym tygodniu do Dubaju.
Analiza naciągana wiadomo przy takich meczach, ale sami widzicie, że w tym meczu może być coś na rzeczy. Przypominam, że nawet przy prowadzeniu 1:6 0:3 Włocha to przy kreczu w niektórych bukmacherach rozliczane jest jako zwycięstwo Gatsona przy ewentualnym poddaniu meczu przez Travaglia.
Ostatnim argumentem za typem jest fakt, że w następnej rundzie czeka już zawsze solidny Tomas Berdych więc prawdopodobny wylot turnieju. Czy Włoch będzie aż tak zmobilizowany by wygrać ten mecz skoro zapewne wie, że w następnej rundzie ma nikłe szanse na zwycięstwo?
Przypomnę jeszcze na dobicie zdarzenie z poprzedniego tygodnia:
Griekspoor T. (Holender 21 lat) - Wawrinka S. 8,89
Final result 2:1 (4:6, 6:3, 6:2) - Rundę później przegrał z Robinem Haase 6:4 6:0
ATP Rotterdam (Holandia)
Wynik: 2:6 2:6
 
R 103

rafilks

Użytkownik
Shapovalov D. - Karlovic I. (2) 1.90
Witam w dzisiejszym spotkaniu obu panów idę w strone doświadocznego 39 letniego tenisisty moim zdaniem to spotaknie poiwnien wygrać oglądałem jego ostanie mecze i naprawde gra dobrze do tego świetne serwisy Średnia ok 18 asów na mecz więc jest czym straszyć natomiast Shapovalov nie gra ostatnio jakoś nadzwyczajnie i myśle ze dzisiaj ulegnie w tym starciu
 
C 19

corn3l

Użytkownik
Na dziś gram tripelka
18:30 Begemann A./Kukushkin M. - Hoang A./Muller A. @ 1 win ✅
Kukułka jak to kukułka często ma po prostu wy*****, a nie mówiąc już o deblu, jednak liczę tutaj, że Begemann po raz kolejny będzie dominował i już nie pierwszy raz praktycznie sam wyciągnie wygraną.
20:00 Klaasen R./Venus M. - Fabbiano T./Travaglia S. @ 1 win ✅
Sklejka typowych singlistów z typowymi deblistami. Umiejętności deblowe zdecydowanie po stronie doświadczonych Klaasen/Venus, którzy dopiero w tym roku zaczęli razem grać.
20:30 Ruud C. - Schwartzman D. @ 2 zwrot (ruud krecz)
Diego trochę wydaje mi się pod formą, jednak na Ruuda wg mnie powinno to mimo wszystko wystarczyć.
2.19 Bet365 -&gt; 1.79 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mahut - Tsitsipas
Podoba mi się młody Grek i jego gra od dłuższego czasu. Nawet jeśli złapał teraz lekka zadyszke to i tak prezentuję się bardzo dobrze. 3 ostatnie spotkania porażki 1:2, wszystkie na styku. Mógł równie dobrze je wygrać. Gra swoją grę i to mi się podoba.
Mahut rok temu odpadł z Gombosem tutaj w tym turnieju i nic specjalnego nie osiągnął grając w 3 edycjach jak do tej pory. Co ważne również jest zupełnie bez formy. Dla mnie nie rozegrał ani jednego dobrego meczu w tym roku. Ewentualnie można podciągnąć pod dobry mecz spotkanie z Tsonga, ale znalazł się tam tylko dlatego, że Brown go już miał na widelcu i byloby łatwe zwycięstwo, gdyby nie kontuzja Niemca (swoją drogą Brown, który nic ciekawego ostatnio nie grał ze spokojem ograł by Mahuta)...
Na pewno będzie sporo serwisów mocnych i gry na bekhendy. Obaj grają jednoręcznym, ale tu nie ma wątpliwości- zdecydowanie lepiej posługuje się nim Tsitsipas.
W dodatku jeśli chodzi o atak forehandem no to Stefan również przewyższa rywala.
Moim zdaniem Grek jest tu większym faworytem niż kursy wskazują i wg.mnie trzeba to wykorzystać i zagrać na niego ????
Pierwszy serwis zawiedzie Francuza i cała jego gra runie. Tak to widzę ????
Ostatnia sprawa to taka sportowa złość. Stefanos 3 ostatnie spotkania na styku porażki to wola rewanżu jest spora.
Tsitsipas, Stefanos
@1.76
Edit:
błędy młodości. Do pewnego momentu było ok, przychodził kluczowy moment i nie dawał rady Stefanos. Sorry za ten typ...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bautista-Agut R. - Benneteau J.
Benneteau J. +2,5 gema ::: 2,06 ::: 2/3 +2,12
Kto jak to, ale Hiszpan to taka tenisowa ciapa trochę jak Berdych. Niby solidny, jednak jak się zagotuje to potrafi odstawić niezły kabaret na korcie. Wydaje mi się, że on jest bardziej skupiony na Dubaju niż tutaj ATP 250 w Marsylii.
Ostatnio na Davis Cup w przedmeczowym kursie w okolicach 1,03 na przeciwnika oczywiście grubo ponad +10, prowadził w meczu w setach 2:0, w trzecim przełamał i przegrał całe spotkanie. Na live musiało być solidnie pograne po kosmicznych kursach.
Benneteau co by nie mówić to 36-letni wielki przegrany, dobry zawodnik, 10 finałów ATP zaliczonych i 10 przegranych. Co by o nim złego nie napisać to rok temu u siebie we Francji w Paryżu zagrał kapitalny turniej, ograł Cilica, Goffina, Tsongę po drodze. Teraz też gra we Francji, a z Marsylią ma wspaniałe wspomnienia, przede wszystkim w deblu. 4 razy grał tu w finale i 3 razy wygrał, oraz raz w 2010 grał w ostatnim spotkaniu turnieju singla.
Wynik: 6:7 6:7
Herbert P. - Pouille L.
Herbert P. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 1/3
Herbert P. +3,5 gema ::: 1,72 ::: 1/3

H2H 3:1, ostatnie ich dwa mecze były bardzo zacięte, obaj są dość młodzi, obaj pochodzą z Francji gdzie zagrają. Powinno być tutaj dużo walki na korcie. Pouille wiadomo - to świeżo upieczony zwycięzca z Montpellier gdzie nie powinno go być już po meczu z Tsongą który skreczował, jednak stało się inaczej. Co nie nie mówić o tym spotkaniu na pewno Herbert jakieś tam szanse ma.
Wynik: 6:3 6:7 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom