>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach - 19.02 - 25.02.2018

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Delray Beach
Young D. – Donskoy E.
Typ:
Young wygra (6-2 w TB...)
Kurs: 1,72
Bukmacher: fortuna
Turniej ATP 250 w Delray Beach, gdzie zmierzy się zawodnik gospodarzy Donald Young z mniej doświadczonym Donskoyem, który staje się powoli stałym bywalcem turniejów ATP Tour, choć także występuje w challengerach. Gospodarz w ostatnim spotkaniu skutecznie przełamał się z Ramanathanem, którego rozgromił i nie pozwolił mu na nic. Zła passa Younga trwała już od października i zaliczył sześć spotkań bez wygranej. Myślę, że na jednej wygranej tutaj może się nie skończyć, ponieważ Donald bardzo dobrze zna te korty i najlepsze wyniki w ostatnich latach odnosił właśnie tutaj. Do 2014 roku włącznie nie odniósł na tych kortach żadnego sukcesu, lecz w sezonie 2015 zaliczył finał, rok później 1/8 finału, a przed rokiem odpadł dopiero w półfinale. Amerykanin ma do obrony sporo punktów i zagra na pewno z pełnym zaangażowaniem. W pierwszym spotkaniu trafiał jedynie ponad 50% piłek z pierwszego serwisu, ale wygrał z nich aż 81% akcji. Z drugiego podania także wyglądał nieźle, bo 61% nie jest na pewno złym wynikiem. Z minusów na pewno trzeba wspomnieć o ujemnym stosunku asów do podwójnych błędów, co jest na pewno do poprawy, bo Younga stać na serwowanie asów. Drugim minusem jest wspomniany pierwszy serwis, który jest do poprawy i powinien wynosić przynajmniej 60% trafności. Dodatkowo warto wspomnieć, że Young bronił tylko jednego BP, więc jest to bardzo dobry prognostyk. Donskoy w pierwszej rundzie uporał się w dwóch setach z Darianem Kingiem, a jego statystyki były zbliżone do Younga, ponieważ mniej więcej tak samo często trafiał pierwszym serwisem, lecz skuteczność wygrywanych akcji po pierwszym jak i po drugim serwisie była nieco gorsza od Amerykanina. Z drugiej strony Rosjanin pomagał sobie bardziej asami, ponieważ zainkasował ich więcej i odnotował dodatni bilans asów do podwójnych błędów, czego wcale nie musi powtórzyć w dzisiejszym meczu. Donskoy jeszcze nie zdążył nic osiągnąć w historii tego turnieju, więc doświadczenie turniejowe oraz wspomniane trybuny będą po stronie Younga. Dodatkowym atutem może okazać się lewa ręka Younga, z czym nie zawsze sobie radzą zawodnicy praworęczni. Panowie nigdy wcześniej ze sobą nie grali. Przeczucie mówi mi, że będzie to dość równy mecz, może nawet trzysetowy.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Benneteau @ 2.5 unibet
Kazdy z Nas by chciał zeby Francuz w koncu wygrał jakis turniej ATP bo należy mu sie jak mało komu. Gdyby nie Berdych w drabince to mysle, ze szansa była by spora ale tak czy siak jest.N ajpirew trzeba pokonac Bautiste. Gracze o podobnej charakterystyce i warunkach fizycznych. Wiadomo, ze Julien to lepsza gra przy siatce byc moze ogolnie technika ale siła oraz wymiany z głebi na korzysc Hiszpana. Bautista jednak w tym sezonie nic nie prezentuje póki co. Coś tam zagrał w słabo obsadzonym Auckland a potem baty od verdasco w pierwszej rundzie Ao oraz porazka w Norrie w DC. No i to by było na tyle. Bennetau w Australli doszedł do trzeciej rundy gdzie przegrał 1-3 z Fogninim. Kilkanascie dni temu poległ z Berankisem w Montpellier co chluby mu nie przynosi i mam nadzieje, ze podejdzie dzisiaj mega zmobilizowany do tego pojedynku u siebie. Publika cos tam pomoże. Bautista akurat nie jest jakimś fachowcem od gry na hali. Pewnie szykuje najlepsza forme na mastersy w USA oraz cegłe. Po takim kursie mozna próbować.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Wiadomo, ze Julien to lepsza gra przy siatce byc moze ogolnie technika ale siła oraz wymiany z głebi na korzysc Hiszpana.
Ja naprawde nie mam Ci do typow i do tego, ze ktos probuje i zycze mu szczescia, ale tez naprawde sam czasem nie wiem skad wy te wpisy bierzecie.
Jak Benneteau lepsza technika? Przeciez Bautista to jest scisly top jesli chodzi o umiejetnosci techniczne i cala jego gra jest temu podporzadkowana. Akurat od strony technicznej to Hiszpan jest wirtuzoem. Sila lepsza u Bautisty ? Benneteau w dobrej formie jak gra na amerykanskich kortach potrafi poslac w meczu po kilkanascie asow. Co ja mam tu komentować .. Chyba tylko zyczyc powodzenia, bo od strony merytorycznej to jest abstrakcja.
Z jednej strony wypada pogratulowac dobrego typu... Ale i tak analiza byla abstrakcja.
Benneteau 25 asów przy 9 Bautisty w dwóch setach to jest przepasc. Ale byc moze to nie wykladnik róznicy siły te asy, tylko długosci pewnej czesci ciala.... ???? . Technicznie ktory gracz lepszy to z kolei idealnie pokazal procent wygranych pilek przy 2-im podaniu obydwu zawodników, gdzie Bautista byl sporo lepszy. Niemniej jednak jeszcze raz gratuluje samego typu i jego trafnosci, by nie bylo ze jestem taki beee.

Elias-Cuevas 2 @1.4
Najwyzej bede jeszcze bardziej beee, jesli nie trafie, ale licze na klase Cuevasa. Urygwajczyk slabo w Buenos wypadl i wyraznie przegral z Monfilsem, ale to jednak wazny turniej, a Cuevas grywal tu w przeszlosci naprawde dobrze (zaliczyl zwyciestwo truniejowe, gdzie pokanla m.in. Nadala). Wczoraj Cuevas bronil 3 pilki meczowe z Monteiro, ale i tak mam wrazenie, ze zagra teraz duzo lepiej i sie rozegra.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja naprawde nie mam Ci do typow i do tego, ze ktos probuje i zycze mu szczescia, ale tez naprawde sam czasem nie wiem skad wy te wpisy bierzecie.
Jak Benneteau lepsza technika? Przeciez Bautista to jest scisly top jesli chodzi o umiejetnosci techniczne i cala jego gra jest temu podporzadkowana. Akurat od strony technicznej to Hiszpan jest wirtuzoem. Sila lepsza u Bautisty ? Benneteau w dobrej formie jak gra na amerykanskich kortach potrafi poslac w meczu po kilkanascie asow. Co ja mam tu komentować .. Chyba tylko zyczyc powodzenia, bo od strony merytorycznej to jest abstrakcja.
Nie trzeba byc strongmanem zeby posyłac kilkanascie asów. Czy Sampras prał jakoś niemiłosiernie mocno? A jakoś potrafił byc tytanem jezeli chodzi o asy. Akurat Bautista gra mocno a tego wizualnie zbytnio nie widać..Najlepiej idzie mu przeciez na hardzie, potrafi prac płasko i ostro z głębi kortu. Nie powiesz mi, ze ktoś kto tyle pograł i wygrał w deblu jak Julien ma słabszą technike.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz zawodnik w formie vs. bez formy to chyba Bedene - Carreno-Busta.
Bedene grał z typowymi ziemniakami w zeszłym tygodniu i dawał radę. Pasuje mu ta gra. Hiszpan jest w moim przekonaniu poza forma i pokazały to porażki z Martinem czy Garcia Lopezem.
Pytanie kiedy się obudzi? Bo umiejętności do gry na ziemi ma Hiszpan i to niemałe.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Nie sądziłem że można w jednym zdaniu użyć nazwiska Bautisty Aguta i takich słów jak &quot;wirtuozem&quot;, ludzie jednak potrafią zaskoczyć. Undertaker oczywiście że masz racje, Francuz technicznie to jeden z piękniej grających tenisistów, i pod tym względem bije na głowę nijakiego Hiszpana. Mocne strony Hiszpana to defensywa, poruszanie się po korcie, czy gra z kontry. A argument, że niby drugi serwis pokazuje kto tu jest lepszy technicznie, to już jedna z głupszych rzeczy przeczytanych w internecie ever.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co sądzicie o Szapolavovie dzisiaj? Wydaje się być w lepszej formie od Donaldsona.
Ja tu widzę over, ewentualnie w Donaldsona bym wszedł, trudno powiedzieć. Zresztą spójrz na mecz Shapalova z Karlovicem. Nie wiem jak Ivo mógł ten mecz przegrać. Chorwat miał 1 na 12 wykorzystanych BP. Wiadomo, że Donaldson to nie 2 metrowy stary Ivo, ale gra u siebie. W rankingu nie wiele ich dzieli. Już wczoraj w Delray Beach mieliśmy pokaz jak Sock, Isner, Raonic grali przeciwko zawodnikom w podobnej bądź lepszej formie i wygrali. Opelka, Johnson, Gojowczyk fajne kursy były.
Też marnie Fritza widzę jako zwycięzcę meczu, pokonał Querreya, ale ten grał wcześniej w finale Nowego Jorku więc to żaden wynik tak naprawdę. A Youzhny już go raz pokonał, co prawda 2 lata temu jak miał jakieś 18 lat, ale pokonał.
Tak myślę, że dzisiaj Wawrinka ku wbrew wszystkim zrobi pewnie 2:0 choć wiadomo jak ostatnio gra, jaką ma formę. Dziwić może, że nie jest zapisany do Dubaju tylko dopiero zobaczymy go na IW.
Krajinovic F. - Simon G.
Simon G. -0,5 gema ::: 1,79 ::: 2/3
Tak jak pisałem przy poprzedniej analizie, Krajinovic to taka gwiazda Paryża Mastersa z poprzedniego sezonu, gdzie podobnie jak Janowicz doszedł do finału. Z poziomu Challenger wskoczył na dzień dobry do ATP. Ja mu nadal nie ufam, bo dzisiaj spotka się w Marsylii z doświadczonym i sprytnym Simonem Gillesem który wygrał ten turniej 2 razy.
Wynik: 2:0
Muller G. - Mahut N.
Mahut N. +1,5 gema ::: 1,83 ::: 2/3 +1,66
H2H 2:5 z lat 2003 (pierwszy mecz Futures) do 2016, ostatnie ich 4 spotkania to wygrana Mahuta z czego aż 3 to finały! Ale to było szmat czasu temu, jednak czy to coś zmienia? Obu Panów dzieli zaledwie rok różnicy, więc można spodziewać się zaciętego meczu.
Do tego kto jak kto, ale Mahut to taka &quot;cicha woda brzegi krwie&quot;. Potrafi zmobilizować się mecz kiedy potrzeba, ostatnio w Rotterdamie zagrał z Tsongą aż 3 tie-breaki. Na podobny mecz liczę i dzisiaj, bo gra przecież u siebie. Muller może mieć cały czas przecież diabły przeszłości, a przecież wiadomo, że tenis w zdecydowanej większości to głowa.
Wynik: 1:2
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja tu widzę over, ewentualnie w Donaldsona bym wszedł, trudno powiedzieć. Zresztą spójrz na mecz Shapalova z Karlovicem. Nie wiem jak Ivo mógł ten mecz przegrać. Chorwat miał 1 na 12 wykorzystanych BP. Wiadomo, że Donaldson to nie 2 metrowy stary Ivo, ale gra u siebie. W rankingu nie wiele ich dzieli. Już wczoraj w Delray Beach mieliśmy pokaz jak Sock, Isner, Raonic grali przeciwko zawodnikom w podobnej bądź lepszej formie i wygrali. Opelka, Johnson, Gojowczyk fajne kursy były.
Też marnie Fritza widzę jako zwycięzcę meczu, pokonał Querreya, ale ten grał wcześniej w finale Nowego Jorku więc to żaden wynik tak naprawdę. A Youzhny już go raz pokonał, co prawda 2 lata temu jak miał jakieś 18 lat, ale pokonał.
Tak myślę, że dzisiaj Wawrinka ku wbrew wszystkim zrobi pewnie 2:0 choć wiadomo jak ostatnio gra, jaką ma formę. Dziwić może, że nie jest zapisany do Dubaju tylko dopiero zobaczymy go na IW.
Krajinovic F. - Simon G.
Simon G. -0,5 gema ::: 1,79 ::: 2/3
Tak jak pisałem przy poprzedniej analizie, Krajinovic to taka gwiazda Paryża Mastersa z poprzedniego sezonu, gdzie podobnie jak Janowicz doszedł do finału. Z poziomu Challenger wskoczył na dzień dobry do ATP. Ja mu nadal nie ufam, bo dzisiaj spotka się w Marsylii z doświadczonym i sprytnym Simonem Gillesem który wygrał ten turniej 2 razy.
Wynik:
Muller G. - Mahut N.
Mahut N. +1,5 gema ::: 1,83 ::: 2/3
H2H 2:5 z lat 2003 (pierwszy mecz Futures) do 2016, ostatnie ich 4 spotkania to wygrana Mahuta z czego aż 3 to finały! Ale to było szmat czasu temu, jednak czy to coś zmienia? Obu Panów dzieli zaledwie rok różnicy, więc można spodziewać się zaciętego meczu.
Do tego kto jak kto, ale Mahut to taka &quot;cicha woda brzegi krwie&quot;. Potrafi zmobilizować się mecz kiedy potrzeba, ostatnio w Rotterdamie zagrał z Tsongą aż 3 tie-breaki. Na podobny mecz liczę i dzisiaj, bo gra przecież u siebie. Muller może mieć cały czas przecież diabły przeszłości, a przecież wiadomo, że tenis w zdecydowanej większości to głowa.
Wynik:
z tym Mahutem to bym uważał.
Mahut wczoraj nic specjalnego oprócz serwisu nie pokazał, to bardziej Tsitsipas przegrał przez głowę, która nie wytrzymała po prostu. Muller to nie młodzian i on na pewno nie spali się psychicznie w najważniejszych momentach i raczej za darmo pkt oddawać nie będzie - tak jak Grek. Mahut daaaawno nie zagrał dwóch dobrych spotkań pod rząd. Zresztą nawierzchnia taka szybka, że pewnie będą taje. Tam stawiam na Mullera.
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Shapovalov jak tylko będzie trzymał serwis i doprowadzi do TB to powinien go zgarnąć. W tym elemencie ma 62 % skuteczności przy 47% Donaldsona. Kanadyjczyk dobrze wyglądał w meczu z Ivo i odwrócił przebieg spotkania. -1.5 gema Shapo 1.6 @ fortuna
 
C 19

corn3l

Użytkownik
Dziś kolejny kupon ako ode mnie, zmiksowany z challengerem :p

Berdych T.
- Travaglia S. @ 1 2:1 WIN i wymęczył ???? ✅
Czajniczkowi jak nic nie będzie dolegać to spokojnie wygra, nawet jak będzie słabo grać to i tak powinien wymęczyć wygraną.
Sarkissian A. - Novikov D. @ 2 0:2 WIN ✅
Trochę się obawiam tego spotkania, forma Novikova w tamtym roku dość niestabilna, ale generalnie jakoś Sarkissian nie przemawia do mnie w ogóle.
Chung H. - Skugor F. @ 1 2:0 WIN ✅
Od jakiegoś czasu śledzę już Chunga i podoba mi się ten chłopaszek, jak nie zejdzie na złe tory to będą z niego ludzie ???? Jedyna nadzieja Skugora, to to, że jego bomby serwisowe będą regularne :p
2.19 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Rio de Janeiro (Brazylia), ziemna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Fernando Verdasco - Nicolas Kicker
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 1,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy i walka o ćwierćfinał. Spodziewam się tutaj bardziej wyrównanego spotkania niż wskazywałyby na to kursy i myślę, że będziemy tutaj świadkami 3 setów. Owszem faworytem spotkania jest Verdasco ale gracz ten na początku tego roku nie jest w swojej najwyższej formie a do tego w listopadzie stuknie mu już 35 lat a więc bliżej mu do końca kariery niż jakiś wielkich osiągnięć jeszcze. W 1 rundzie Hiszpan pokonał zawodnika z Argentyny Leonardo Mayera 2-1 (6-2 , 3-6 , 6-3) i teraz trafia na innego Argentyńczyka Kickera i myślę, że będzie to dla niego jeszcze bardziej wymagające spotkanie. Nicolas w 1 rundzie ograł Dominikańczyka Estrellę 2-0 (6-3 , 6-3) i myślę, że dzisiaj napędzi sporo strachu bardziej utytułowanemu przeciwnikowi. Nie wiem czy Kicker jest w stanie wygrać całe spotkanie ale tego jednego seta jak najbardziej jest w stanie ugrać. Obaj panowie spotkali się raz na korcie a miało to miejsce w tamtym roku w Houston też na korcie ceglanym i wówczas górą był Fernando wygrywając 2-0 (7-6 , 6-1). Tutaj jednak korty są wolniejsze niż amerykańska cegła i myślę, że to procentuje na korzyść Kickera i ten przynajmniej 1 set padnie jego łupem.
✅ 2-1 (6-7 , 6-2 , 6-0)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chung H. - Skugor F.
Skugor F. ::: 7,05 ::: 0,5/3
Skugor F. +1,5 seta ::: 2,95 ::: 1/3

Myślałem, że już Berdych wtopi, ale całe szczęście nie, więc limit &quot;niespodzianek&quot; nadal jest wysoki. W moim odczuciu jest to idealny mecz na sensację. Chung po pierwsze jest młody jeszcze wszystko przed nim. Po drugie wraca po kontuzji w półfinale poddał przecież mecz z Federerem. Będzie to dla niego drugie spotkanie od Australian Open, w 1 meczu zagrał 3 sety z Cameron Norie (LL) ranking +100. Po trzecie Koreańczyk jest zapisany na turniej ATP 500 w Acapulco w następnym tygodniu. Po czwarte w następnej rundzie prawdopodobnie będzie czekał JMDP. Po piąte Chung bardzo ładnie potrafi przegrać, tracić sety bardzo wysoko. Rok temu w Atlancie z Tommym Paulem +150 przegrał. W Acapulco &#39;17 z Kozlovem 6:2 6:2. W Delray Beach w drugim meczu kwalifikacji kursy +5,00 Kimmer Coppejans ranking +250.
Skugor 30 lat, na palcach dwóch rąk można policzyć jego wygrane w ATP, z czego 3 w 2010 roku. Gra tutaj od kwalifikacji, wszystkie mecze wygrał po 2:0, kto wie. Moim zdaniem będzie tutaj &quot;hit&quot; w wyniku, ale sami wiecie jak to bywa z takimi kursami.
Wynik: 2:0

ATP Rio de Janeiro
Andujar-Alba P. - Thiem D.
Andujar-Alba P. +1,5 seta ::: 3,85 ::: 0,5/3
Dokładny wynik 1:2 ::: 5,00 ::: 0,5/3

Wynik: Walkower
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Benneteau J. - Khachanov K.
Benneteau J. +1 gem ::: 2,07 ::: 2/3
Francuz jest o 15 lat starszy niż Khachanov, zresztą o Benneteau już pisałem, że w tym roku wygląda przynajmniej na razie dobrze. Do tego gra u siebie, na hali, pokonał już Aguta więc jest nieźle. Kchananov coraz śmielej sobie poczyna w ATP, ale dziś czeka go trudno mecz przeciwko gospodarzowi. Julian już rok temu pokazał, że jak chce to pokona Cilica, Goffina czy Tsongę więc Khachanov jest spokojnie w jego zasięgu.
Wynik: 0:2
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Berdych -1,5 seta @ 1,9 Unibet
Ktos powie, ze to głupota po tym co zagrał wczoraj Berdych. Mysle, ze gorzej jednak zagrac nie moze i prawdopodobnie to własnie to spotkanie było najgorsze w tym turnieju. Berdych grał słabo na returnie i dawał sie gonic travaglii po korcie. Czesto nawet z drugich serwisow Włoch posyłał wygrywające piłki. Jednak on serwis ma a Dzumhur jest pod tym względem słaby. Berdych do stanu 3-3 w taju drugiego seta wglądał bardzo słabo ale jednak doświadczenie i serwis były górą. Jak juz wspominałem cięzko bedzie o słabszy mecz w Jego wykonaniu. Jakby tutaj przyjechał na trening to wczoraj by tego meczu nie wyciągnał. Travaglia grał na duzym entuzjazmie i serwis do pewnego czasu bardzo mu pomagał. Tomas lubi gwałcic rywali słabszych fizycznie, z miniejsza siła uderzen oraz słabszym serwisem. Dzumhur jest graczem, który bazuje na błędach rywali i jest to bardziej przebijak. Co prawda na hali idzie mu dobrze ale Berdych to co najmniej klasa wyżej. Wczoraj Travaglia go przystawiał do muru ale Dzumhur raczej nie ma czym tego zrobić.
 
C 19

corn3l

Użytkownik
Podobnie jak poprzednio, kolejny kuponik zmiksowany z challengerem ????
Mahut N. - Ivashka I. @ 1 1:2 LOSE - szkoda tych problemów z plecami Mahuta :/
Nico u siebie, na hali i już mamy groźne combo. Dotychczas jego broń funkcjonuje jak należy i jeśli znacznie się nie osłabi to powinien ograć Ilyie, który wygrał ze Stanem, ale co to za wygrana ? Stan boryka się z problemami zdrowotnymi..
Novikov D. - Krstin P. @ 1 2:0 WIN
Ponownie idę w stronę Novikova, gdzie dyspozycja na serwisie powinna zrobić różnicę ????
2.20 Bet365
 
tenisowechoreglowki 0

tenisowechoreglowki

Użytkownik
Wszystkie kursy zaczerpnięte z oferty STS
Ja od siebie proponuję do gry 4 wydarzenia
Mahut @1.6 - Ivashka
Schwartzman @1.72 - Monfils
Thiem @1.27 - Verdasco
Opelka @2.4 - Gojowczyk / 6:7(5:7),3:6
Zacznę od tego, że mam nadzieję, że Mahut obroni honor bagiet przed własną publicznością, bo co jeden to większa pierdoła. Ivashka poziomowo stoi podobnie z Bagietką, aczkolwiek wg mnie Mahut prędzej sobie poradzi, a Ivashka chociaż gra solidnie jak na swoje umiejętności to krecz Wawrinki, który nie może się zaleczyć zapewnił mu miejsce w obecnej fazie turnieju i wg mnie to koniec jego przygody, bo Bagietka serwisowo wyglądał nieźle i myślę, że ciężko będzie o stratę serwisu z jego strony.
Schwarzguy wygląda od początku sezonu bardzo przyzwoicie, ciekawy występ na AO, chociaż hard to nie jego nawierzchnia, za to na mące gra bardzo ładnie. W Buenos wypadł z Bedenem, aczkolwiek Słowak padł dopiero w finale z Thiemem, więc nie ma wstydu, a Schwarzman jest znacznie niższy przez co miał trudniej, zaś Monfils nic póki co nie pokazał, fakt oklepał Cilica, ale nie oszukujmy się kurs 2.8 na Francuza to była co najmniej zesłane z nieba, bo Cilic nic szalonego na clayu nie prezentuje i jak jeszcze wyłączyć siłę jego serwisu to naprawdę brakuje mu argumentów. Dodatkowo Argentyńczyk odpoczywał z racji krecza Ruuda, co powinno skutkować dobrym przygotowaniem do dzisiejszego spotkania.
Jak lubię Verdasco z racji tego, że jest całkiem przyzwoity to na pana Thiema nie będzie argumentów, ponieważ Austriak w obecnej dyspozycji na mące mógłby paść naprawdę z niewielką grupą osób o ile nie wyłącznie z Nadalem; prawdopodobnie najkrótszy mecz tej fazy. Ja szukałem tu jedynie podbicia, ale myślę że Thiem w 2 jak najbardziej do gry, pewnie po jakimś ~~1.5, ja jednak gram gładko 2-way.
Riley w Delray gra bardzo dobry tenis, a Ch*jowczyk delikatnie mówiąc nie należy do moich ulubieńców. Opelka wyrzucił już Socka i Harrisona, co prawda dzbany, aczkolwiek przyzwoici na kortach twardych, zwłaszcza tych w USA. Prześledźmy podróż Gojowczyka - z Lacko tym zerem ledwo udało mu się odrobić 2-gi set, bo ta pierdoła nie wytrzymała mentalnie, ale generalnie dobra wyszedł z pojedynku kalek zwycięsko. Potem ograł jakimś cudem Isnera, jednak uważam, że kluczowa jest dyspozycja Johna, bo jak wielkim drewnem on nie jest to serwis zawsze miał dość brutalny i o ile go trzymał o tyle jakoś mu tam szło, jednak Isner od 2 turniejów z rzędu trafia Albota, z którym ktoś z jego półki nie powinien mieć problemów, a tym bardziej odpadać z turniejów. Gojowczyk mentalnie padaka; typ potrafi przegrywać mecze z kontuzjowanymi zawodnikami, ba potrafi spieprzyć najprostsze uderzenie bez całkowitej presji np. wyrzucając driving volley na pusty kort, gdy przeciwnik nawet nie goni piłki wzrokiem, tak więc liczę tu na &quot;niespodziankę&quot; i stawiam na Amerykanina. Jak ktoś szuka podbity bez ryzyka to można zgarnąć seta Opelki po fajnym kursie około 1.5.
Oczywiście jestem otwarty na dyskusję oraz pragnę się nieco poprawić oczywiście Mahut jest utytułowany deblowo, aczkolwiek ja porównywałem go z Ivashką typowo pod kątem gier singlowych, aczkolwiek no nie można mu odjąć 4 tytułów w singlu, tyle że o ile pamiętam większość z nich uzyskał na grassie, więc nie jest to tak powalająco istotne.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Monfils-Schwartzman
Typ ryzykowny: over 2.5 seta. @2.35
Buki się wg.mnie nie mylą wystawiając takie kursy bardzo wyrównane, bo moim zdaniem będzie to mega wyrównane spotkanie. Obaj nie są jeszcze w full formie, ale potrafią pograć na ziemi. Potrafią mieć przestoje w grze. Ba, nawet we wczorajszym meczu z Delbonisem Diego miał przestoje,które co prawda Delbonis nie wykorzystał, ale jestem pewien że takie szanse wykorzystałby Gael. Monfils z kolei dość dobrze uporał się z Cilicem i na pewno takie zwycięstwo go podbudowało, ale już w meczu z Zeballosem widać było, że nie jest w pełni formy jeszcze. Diego jest tutaj faworytem, ale czuje i celuje w 3 sety.
 
U 0

unpaid-worker

Użytkownik
Thiem-Verdasco -&gt; DW 2:0 Thiem (1.75/Fortuna)
Thiem świeżo po wygraniu ATP Buenos Aires, gdzie prezentował się rewelacyjnie dostał dodatkowy moment na oddech, z racji krecza Andujara. Obaj tenisiści lubią claya, jednak w obecnej dyspozycji nie ma według mnie wątpliwości kto zwycięży. Thiem na chwilę obecną wygląda rewelacyjnie i jakby dojechał z taką formą do Rollanda Garrosa to ciekawie mogłoby wyglądać jego ewentualne starcie z Rafą, w każdym razie powracając do tego spotkania h2h wygląda dość zabawnie, bo panowie grali ze sobą dotychczas dwukrotnie, w obu przypadkach triumfował Verdasco i najzabawniejsze jest to, że grali trawę i harda, więc zgodnie z statystyką Verdasco powinien na spokojnie go ograć na swojej ulubionej nawierzchni, ale tak dobrze to nie ma i według mnie czeka go szybki powrót do szatni, bo z tych co się stawili to trafił najgorzej jak się dało, a Austriak jest w wielkim gazie. Stawiałbym na coś w stylu 6:3, 6:2.
 
D 0

defox2

Użytkownik
ladnie sie cyrkowiec zabawil, trzeba przyznac ze ma tupet. 2 razy w identyczny sposob oddal sety w ktorych prowadzil 3 1. Polecam obejrzec
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom