>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Rotterdam, Nowy Jork, Buenos Aires - 11.02-17.02.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Buenos Aires (Argentyna), ziemna
Godzina: 00:30
Spotkanie: David Ferrer - Malek Jaziri
Typ: 2
Kurs: 2,86
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju tenisowym ATP w Buenos Aires. Buenos Aires to dla Hiszpana Ferrera miejsce szczególne. Bardzo dobrze się tutaj czuje. Jak tylko mógł to zawsze się tutaj pojawiał i rywalizował. Wygrywał ten turniej 3 razy pod rząd w 2012, 2013 i 2014 roku. Jest to jedna z jego ulubionych imprez sportowych i z pewnością będzie chciał się godnie z tutejszą publiką pożegnać, bo ten sezon jest jego ostatnim w karierze. Tylko, że Ferrer na turnieju w Auckland doznał kontuzji i od tamtej pory nie grał. Teraz wraca do gry tym turniejem ale trudno powiedzieć na ile jest już całkowicie wyleczony a na ile pojawia się tutaj po to, aby właśnie ukłonić się tej publiczności i pożegnać z nią. Jego rywalem jest tunezyjski gracz Jaziri, który też już ma swoje lata i najlepszy okres gry dawno za sobą. Jest to starcie takich dwóch tenisowych emerytów ;) Jaziri 35 lat, Ferrer w kwietniu będzie miał 37 urodziny. Bardzo trudny mecz do typowania, bo właśnie ze względu na kontuzję Ferrera i jego przerwę w grze trudno powiedzieć w jakiej znajduje się formie i na ile uraz jest wyleczony. Jaziri bez formy od początku sezonu ale on już miał możliwość gry na cegle, bo wystąpił w tamtym tygodniu na turnieju w Cordobie, gdzie pokonał Berlocq a następnie przegrał z Cuevasem. Gdyby nie uraz Davida w Auckland to z pewnością nie typowałbym tutaj na Jaziri, bo właśnie Hiszpan tutaj czuje się wyśmienicie. Jednak jak wspomniałem trudno powiedzieć w jakiej będzie formie i na ile kontuzja jest wyleczona. Jaziri nic wielkiego nie gra ale jednak zaryzykuję tutaj na jego wygraną. Ostrzegam jednak, że typ mocno ryzykowny.
⛔ 2-0 (7-6 , 6-3)
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: New York (USA), twarda (w hali) - 1/16-finału
Godzina: 17:00
Spotkanie: Opelka R. vs Mannarino A.
Typ: Mannarino A ⛔
Kurs:
2.3
Bukmacher: efortuna

Analiza:
Witam, zamieszczam ten typ bardziej z obserwacji Opelki na ostatnim turnieju, osobiście mimo że to młody talent i serwis jego to na prawdę spora zaleta to w ostatnich meczach nie zaskakiwał. Mannarino A. w ostatnim sezonie jak i w tym nie za bardzo trzyma poziom ale uważam że pierwsza wygrana w tym sezonie na twardej nawierzchni będzie właśnie w tym meczu. Opelka w ostatnich tygodniach sporo grał także możliwe że nie będzie jakoś wybitnie walczył. Problemy z Choinskim, przegrana w finale z Mc Donaldem 2:0 utwierdza mnie w tym że Opelka ten mecz przegra. Pozdrawiam
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Oglądał ktoś spotkanie Goffin-Monfils? Co panowie zagrali to prawdziwy szacun, francuz nie dość że się przewrócił i bolał go nadgarstek to finalnie wygrał spotkanie. Ale te wymiany... ta defensywa Monfilsa... no czapki z głów, takie mecze chce się oglądać! Aż sie podjarałem i musiałem się z kimś podzielić wrażeniami ???? W następnej rundzie trafia na Seppiego. Włocha z Gojowczykiem również oglądałem i też był bardzo dobry, agresywny mecz, ale mimo wszystko, po tym co dzisiaj widziałem w następnej kolejce idę w Monfilsa . Swoją drogą ciekawe jakie kursy wystawią buki bo Seppi również wyglądał bardzo fajnie i na pewno tanio skóry nie sprzeda.
✅
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Super mecz pomiędzy Goffin a Monfilsem który właśnie się zakończył. W drugim secie po przełamaniu francuza i zdobyciu gema na 4-1 przez Goffin, buki wystawiły kurs na zwycięstwo Monfilsa smaczne 2.70 i Monfils pięknie dał zarobić odwracając losy tego seta :dance:BRAWO kawał TENISA
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Atp Rotterdam
Godzina: 19:35
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Na dziś wybrałem dość ryzykowny, ale wart grania po takim kursie mecz, a mianowicie stawiam na
Herberta, który ostatnio rozegrał świetny turniej w Montpellier, gdzie doszedł do finału ogrywacjąc
jako underdog między innymi Shapovalova i Berdycha, czyli porządnych grajków.
Świetnie się spisywał na serwisie, agresywny backhand, no i bezbłednie przy siatce jak na doświadczonego
deblistę przystało. Natomiast Nishikori od AO nigdzie nie grał, a tam skreczował w ćwierćfinale, ale droga
do tego etapu turnieju nie była łatwa i mnie na pewno nie przekonuje że Japończyk jest w optymalnej formie.
Utrata 2 setów z Carreno, Karloviciem i Majchrzakiem pokazuje, że ma duże przestoje w grze, a na dystansie
do 2 setów z reguralnym Francuzem, może mieć problemy. Biorę kurs ????3.45 za drobne i liczę że Herber pokaże,
że jest w uderzeniu!
 
B 87

beat-the-bookie

Użytkownik
mecz Schnur - Lin trochę trzeba się natrudzić, żeby jakieś informację uzyskać na temat Lin&#39;a, mało oficjalnych meczy, no ale spróbujmy. By otrzymać dziką kartę na ten turniej Lin na jesień 2018 okazał się lepszy od 32 innych chłopaków z uniwerków, w finale pokonując Alafia Ayeni ( 6-7, 6-3, 7-6) i to jest mój główny powód, dla którego postanowiłem zaufać młodemu Kanadyjczykowi. Gdyby to Ayeni grał dziś naprzeciw Schnura kursy by były na pewno niższe. Lin w czasach juniorskich wraz z Shapovalovem reprezentował Kanadę w juniorskich edycjach Davic Cup. Ciekawostką jest, że razem chłopaki dorastali na przedmieściach Toronto. Na dzisiejszy mecz przylatuje właśnie z Toronto jego matka, mają pojawić się jego trenerzy ze szkół oraz znajomi. Wiadomo, że tworzy to dodatkową presję na młodym graczu ale mam nadzieję, że da rade ją udźwignąć na 2h . Cytując źródła &quot;he said he told his professor, “I have a very important match Feb. 12 and I understand that we’re supposed to have lab session that Tuesday night, but unfortunately, I can’t make it that night.”. Widać, że sprawa nabiera już prawie wagi państwo....uczelnianej, że nawet odwołał laborki z chemii u profesora. W czwartek jego drużyna z uczelni wlatuje do Chicago na mistrzostwa ale wszyscy mają nadzieję, że Lin nie da rady lecieć z nimi...bo będzie grać w drugiej rundzie. Nie mam wielkich oczekiwań od młokosa i liczę również na Schnura, który da &quot;gospodarzowi&quot; Nowojorskiej uczelni pograć, a może i ugrać seta.
Lin +1,5 seta 3,90 ⛔
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Schwartzman-Al.Bedene 1 ✅

Toz tu sie prawdopodobnie szykuje &quot;zemsta&quot; za ubiegly rok w Buenos, gdy Bedene pokonal w cwiercfinale Schwartzmana, a pozniej dotarl do samego finalu. Nie wydaje mi sie by Schwartzmna mial przegrac w meczu otwarcia, bo Buenos to jednak kolebka argentynskiego tenisa, a sam Schwartzman ma jeszcze 500 punkcikow do obrony za triumf w Rio, wiec cos wypadaloby pozbierac. Wydaje mi sie, ze Bedene nie ejst w tak dobrej dyspozcyji jak rok temu, bo wtedy az zadziwil mnie, ze potrafil tak swietnie podawac. No i Schwartzman na pewno tej porzki nie zapomnial, wiec takie cos od razu wypadaloby smignac w kombinacje.

Raonic-Wawrinka 2 ✅

Sadze, ze przy tcyh kursach warto sporbowac zagrac na Wawrinke. Wawrinka to triumfator z Rotterdamu sprzed trzech bodajze lat, wtedy tez pokonal w polfinale Raonica tutaj w dwoch tie-breakach. Ostatnio panowie spotkali sie na AO i wygral Raonic 3-1, gdzie w kazdym secie decydowal tie-break. Chociaz tam kluczowa role odegral 3 set, gdzie najpierw Wawrinka mial set pointy, a ostatecznie wygral Kanadyjczyk. Raonic w pierwszym meczu z Kohlschreiberem nie wygladal wcale imponujaco i mial swoje szanse Niemiec na przelamanie nawet przed tie-breakiem. Bedzie blisko, Wawrinka bedzie walczyl, fajna pora na mecz. W Europie Szwajcar bedzie mogl liczyc na wieksze wsparcie. Kursy na Szwajcara wysokie, wiec po prostu tak probuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wawrinka - Raonic o10,5 1 set @2⛔
Mecze tych panow sa zawsze bardzo zaciete co pokazal ostatni pojedynek na AO. Wawrinka szuka jeszcze swojej optymalnej dyspozycji i sam wiem ze to nie jest jeszcze to czego oczekuje. Sporo prostych bledow a i na serwisie zdarzaja mu sie przestoje. Z drugiej strony Milos tez fajerwerków wczoraj nie pokazal. Jednak dzis mecz w ktorym kazdy jeden najmniejszy blad albo przestoj w grze moze decydowac o wygranej w secie i meczu. Raonic poprawil swoja gre na returnie i stara sie juz wymian nie konczyc w dwoch uderzeniach. Zapewne bedzie czesto biegal do siatki by w ten sposob konczyc akcje. Serwis po stronie Milosa. Jednak spodziewam sie zacietego i dobrego meczu bo sa w stanie to zapewnic.
Mayer @1,87⛔ 5:7 w Tb w 3 secie
Dwoch Argentynczykow na argentynskiej ziemi. Mecz na pewno pod znakiem zapytania jednak ja zaryzykuje na Leo. Obaj o bardzo podobnym potencjale i grze na clayu. Pella to finalista z Cordoby wiec troche tych meczow rozegral. Jest swiadomy ze wieksze turnieje dopiero przed nimi i nie ma sensu grac wszystkiego od deski do deski. Leo szybko odpadl w Cordobie i bedzie chcial sie odkuc. Dodatkowo wczorajszy mecz Guido z gosciem z itfow mial bardzo podejrzany przebieg. Kto ogladal ten wie jak to wygladalo.
Harrison 2:0 @1,85⛔????
Tu bedzie krotko. Mysle ze Rayan nie popelni takiego bledu jak jego kolega Sandgren i szybko wybije z glowy Lorenziemu ten mecz. Dodatkowo Harrison posiada wieksze atuty jezeli chodzi o serwis czy uderzenia z glebi kortu. Jedyny minus to jego regularnosc. O ile Paolo zaskoczyl w poprzednim meczu tak sadze ze dzis nie bedzie miec za duzo do powiedzenia.
Z dodatkowych
Monfils @1,45✅
Wczoraj genialny mecz z Goffinem. Bardzo dobrze sie to ogladalo. Jedyne obawy to jego nadgarstek bo pod koniec seta upadl i bylo widac ze cos dolega jednak w drugiej czesci seta nie bylo widac aby mu to przeszkadzalo. Francuz w dobrej formie.
I cos w kierunku Chardiego mozna zagrac
+1,5 seta @1,9⛔
+4,5 gema @1,82⛔
6:7 2:6
Chardy wrocil w pierwszym z 1:4 na 5:4 i podanie i oddal set a w drugim to klasycznie glowa przestala dzialac. Wielka szkoda

Karlovic - Albot o10,5 1 set @1,77 lvbet✅
7:6
Kursy z STS
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Wawrinka - Raonic o10,5 1 set @2
Mecze tych panow sa zawsze bardzo zaciete co pokazal ostatni pojedynek na AO. Wawrinka szuka jeszcze swojej optymalnej dyspozycji i sam wiem ze to nie jest jeszcze to czego oczekuje. Sporo prostych bledow a i na serwisie zdarzaja mu sie przestoje. Z drugiej strony Milos tez fajerwerków wczoraj nie pokazal. Jednak dzis mecz w ktorym kazdy jeden najmniejszy blad albo przestoj w grze moze decydowac o wygranej w secie i meczu. Raonic poprawil swoja gre na returnie i stara sie juz wymian nie konczyc w dwoch uderzeniach. Zapewne bedzie czesto biegal do siatki by w ten sposob konczyc akcje. Serwis po stronie Milosa. Jednak spodziewam sie zacietego i dobrego meczu bo sa w stanie to zapewnic.
Mayer @1,87
Dwoch Argentynczykow na argentynskiej ziemi. Mecz na pewno pod znakiem zapytania jednak ja zaryzykuje na Leo. Obaj o bardzo podobnym potencjale i grze na clayu. Pella to finalista z Cordoby wiec troche tych meczow rozegral. Jest swiadomy ze wieksze turnieje dopiero przed nimi i nie ma sensu grac wszystkiego od deski do deski. Leo szybko odpadl w Cordobie i bedzie chcial sie odkuc. Dodatkowo wczorajszy mecz Guido z gosciem z itfow mial bardzo podejrzany przebieg. Kto ogladal ten wie jak to wygladalo.
Harrison 2:0 @1,85
Tu bedzie krotko. Mysle ze Rayan nie popelni takiego bledu jak jego kolega Sandgren i szybko wybije z glowy Lorenziemu ten mecz. Dodatkowo Harrison posiada wieksze atuty jezeli chodzi o serwis czy uderzenia z glebi kortu. Jedyny minus to jego regularnosc. O ile Paolo zaskoczyl w poprzednim meczu tak sadze ze dzis nie bedzie miec za duzo do powiedzenia.
Z dodatkowych
Monfils @1,45
Wczoraj genialny mecz z Goffinem. Bardzo dobrze sie to ogladalo. Jedyne obawy to jego nadgarstek bo pod koniec seta upadl i bylo widac ze cos dolega jednak w drugiej czesci seta nie bylo widac aby mu to przeszkadzalo. Francuz w dobrej formie.
I cos w kierunku Chardiego mozna zagrac
+1,5 seta @1,9
+4,5 gema @1,82
Kursy z STS
Z pella to wczoraj było widać jakieś ruchy z bukami , może nie na przegraną ale z setami kombinowal.ten z itf nic nie robił, to pella walił po autach i siatkach.1set odpuszczony bankowo
Mayer +1.5 sts 1.32 ✅ bezpieczniej do kombinacji
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Ja dzisiaj próbuję:
Monfils - 1.45✅ - mimo strat własnego podania świetnie wyglądał wczoraj na korcie, po upadku i problemem z nadgarstkiem w dalszym etapie gry nie było widać śladu.
McDonald - 1.60⛔ siatka za siatką 2 i 3 set a Istomin dzis ruchawy jak nigdy - gra w Nowym Yorku z Istominem, zdecydowanie lepsza forma, warto pokazać się przed własną publicznością. Istomin od jakiegoś czasu dołuje, coś próbuje, ale jego gra coraz słabsza, głównie typ przeciw Istominowi.
Harrison - 1.31⛔ - nie mam pojęcia jak Lorenzi pokonał Sandgrena, ale fakt jest taki, że zagra w 2 rundzie. Stawiam na gospodarza, mocny serwis, dobra gra z głębi kortu. Kolejny typ przeciw Lorenziemu, a zarazem liczę na mobilizacje gospodarza.
wszystkie typy fortuna.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Ja dzisiaj próbuję:
Harrison - 1.31 - nie mam pojęcia jak Lorenzi pokonał Sandgrena, ale fakt jest taki, że zagra w 2 rundzie. Stawiam na gospodarza, mocny serwis, dobra gra z głębi kortu. Kolejny typ przeciw Lorenziemu, a zarazem liczę na mobilizacje gospodarza.
wszystkie typy fortuna.
jak nie masxz pojecia to nie goladałeś tego spotkania ???? Lorenzi gral perfekcyjnie na podaniu, mocny serwis i szybko konczył przeciwnika, a jeśli dochodziło do dłuuugich wymian to tez był górą. Dla mnie jeśli zagra podobny poziom to HC w jego stronę izy
 
gealmonfils 18

gealmonfils

Użytkownik
jak nie masxz pojecia to nie goladałeś tego spotkania ???? Lorenzi gral perfekcyjnie na podaniu, mocny serwis i szybko konczył przeciwnika, a jeśli dochodziło do dłuuugich wymian to tez był górą. Dla mnie jeśli zagra podobny poziom to HC w jego stronę izy
Co racja, to racja. Lorenzi zawsze stawial nawet czelki na hardzie ponad większe turnieje na clayu. Robi tak od wielu lat i on potrafi grac
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co?
Co wy tutaj piszecie za pierdoly o Lorenzim?
Stary Włoch sam nie wie gdzie ma grać, bo wiadomo że pojedzie tam gdzie zarobek większy jest. Nikt normalny nie układa sobie planu gier że najpierw jedzie na turniej ziemny A potem na twardą nawierzchnię tydzień po tygodniu.
Od zawsze nic ciekawego nie pokazuje na hardzie i już nie pokaże.
Tam gdzie coś pograł to na wolnym hardzie np. Na US Open.
Ale gdy trafia na kogoś ogarnietego na hardzie to jest bez szans. A zwłaszcza pod dachem gdzie od zeszłego roku zagrał 3 mecze, z czego dwa w czelkach, co jest śmiesznym bilansem.
Jak Harrison zagra na swoim nawet średnim poziomie to wygra.
Lorenzi był jest i będzie typowym ziemniakiem i ranking zawdzięcza tylko i wyłącznie turniejom o nawierzchni ziemnej najczęściej w czelkach, choć jeden atp250 ma na swoim koncie też na mączce w kitzbuhel.
L
 
gealmonfils 18

gealmonfils

Użytkownik
Co?
Co wy tutaj piszecie za pierdoly o Lorenzim?
Stary Włoch sam nie wie gdzie ma grać, bo wiadomo że pojedzie tam gdzie zarobek większy jest. Nikt normalny nie układa sobie planu gier że najpierw jedzie na turniej ziemny A potem na twardą nawierzchnię tydzień po tygodniu.
Od zawsze nic ciekawego nie pokazuje na hardzie i już nie pokaże.
Tam gdzie coś pograł to na wolnym hardzie np. Na US Open.
Ale gdy trafia na kogoś ogarnietego na hardzie to jest bez szans. A zwłaszcza pod dachem gdzie od zeszłego roku zagrał 3 mecze, z czego dwa w czelkach, co jest śmiesznym bilansem.
Jak Harrison zagra na swoim nawet średnim poziomie to wygra.
Lorenzi był jest i będzie typowym ziemniakiem i ranking zawdzięcza tylko i wyłącznie turniejom o nawierzchni ziemnej najczęściej w czelkach, choć jeden atp250 ma na swoim koncie też na mączce w kitzbuhel.
L
Potrafi chlop grać na hardzie, nie gadaj!
Staszku Wawrinka
@ 2.65 ✅

bet365
Mecz dnia zbliża się małymi krokami. Pan Stanislaw jak gra poważnie to potrafi ograć kazdego, Nadaly, Djoki i Federery się nawet boją. Wawcio świetnie operuje jednorecznym backhandem, jeden z lepszych becksow w tourze. Szwajcar gra plasko, mocno i jest świetny w obronie. Co moze zrobić dzis kanadyjskie drewno? a no kupe w majtki, dużo nie braklo a kolba by wygral, Stachu bedzie miał ten mecz na widelcu. Raon się zatnie na podaniu i papki do domu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
typer36 456

typer36

Użytkownik
Tych przyszłych numerów 1 to się namnożyło... jak tak dalej pójdzie to w szlemach od 1/64 będą same klasyki. I określenie Verdasco mianem gracza kompletnego to nawet nie nadużycie, to po prostu nieprawda. Nie wykluczam wygranej Hiszpana, ale walory czysto sportowe przemawiają zdecydowanie za młodszym.
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Wczoraj obstawiam mecz Haase/Middelkop - Ram/Salissbury, teraz patrzę a przenieśli go na jutro nosz ja pier...
Także typy ode mnie z krótką analiza
Haase/Middelkop wygrają - Haase u siebie , w parze ze swoim partnerem może nie osiągają wyśmienitych wyników w drugiej, aczkolwiek moim zdaniem w Holandii powinni to wygrać, zwłaszcza że doświadczenie i serwis po stronie Haase i Middelkopa , nie wiem czemu nimi faworyzują dość delikatnie tamtą parę, chyba dzięki ograniu 2:0 Kubotow, którzy w ogóle są bez formy , także jutro niestety Ram k Salisbury moim zdaniem odpadną z turnieju . Kurs bardzo przyjemny obecnie 2.10 na forbet
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Fucsovics - Basilaszwili 2. Etoto 2.0 ⛔ edit// oj Gruzin, Gruzin... tak spierdzielić i nie zamknąć seta :headbang: tiebreak i drugi set obraz błędów, frustracji i bezradności... prał ile fabryka dała a wszystko wracało z powrotem. Brawo dla Węgra, jest w dobrej dyspozycji
Nieznacznym faworytem wg buków jest węgier, który rozegrał dobry turniej w ubiegłym tygodniu w Sofi, gdzie pokonał Seppiego czy Berrettiniego i dotarł aż do finału a tutaj w pierwszej rundzie odprawił Klizana. Jak widać zwyżka formy i trochę tych spotkań za nim. Dziś na jego drodze Gruzin, który jak dla mnie umiejętności ma większe i stać go na zwycięstwo. Po AO odpadł w pierwszym meczu z Brandsem również na turnieju w Bułgarii, tutaj zagrał 3 setowe spotkanie z Chungiem i mam nadzieję, że jest &quot;głodny&quot; gry i będzie chciał znaleźć się w kolejnej rundzie. Umiejętności niewątpliwie ma, jeśli się rozkręci i będzie robił &quot;robotę&quot; jego forhend, to da sobie radę i wygra to spotkanie na co liczę. Powodzenia
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Wawrinka-Shapovalov 1 ✅

Wawrinka zagral troche znakomitego tenisa w meczu z Raonicem, a do tego nie stracil koncentracji przez caly mecz. Znakomicie returnowal w 1-ym secie, w 2-im bylo trudniej, ale w tie-breaku Stan i tak pokazal klase. Tu juz nawet nie chodzi o sam wygrany tie-break tylko jakosc uderzen Wawrinki i z tej oto przyczyny wlasnie jeszcze raz gram w jego kierunku.
Meczu Shapolvalova wczorajszego nie zobaczylem, procenty wygranych punktow imponujace, ale Berdych nie byl chyba az taki dobry, bo on mial juz spore klopty z Simonem i ledwo co uniknla porazki tam w 1 secie. Skutecznosc Shapovalova zadziwiajaca, bo tam bodajze nawet skutecznosc 2-ego serwisu wynosila ponad 70 procent w meczu z Berdychem i to jednak strasznie dziwne. Czestotliwosc trafiania 1-szym podaniem Shapovalova jednak w jego obydwu meczach ze Skugorem i Berdychem wahala sie w okolicy 50%, takze tutaj Stan ze swoja jakoscia powinien miec pole do popisu, a wrecz nie wyobrazam sobie by Kanadyjczyk mial wykrecic 2-im podaniem taki wynik jak w meczu z Czechem.
Wawrinka w wymianie nikogo sie nie boi, jest inteligentny, a jak trzeba to umie trzymac glebie. Radzil sobie Wawrinka z podaniem Raonica, wiec powinien dac sobie rade tez tutaj. Na moje oko Szwajcar jest w bardzo dobrej dyspozycji i on tez chyba nastawia sie tutaj na wynik, a ja zycze mu by powtorzyl skuces z Rotterdamu sprzed kilku sezonow, gdy siegnal tutaj po tytul.
Poza tym przymierzalem sie wstepnie do meczu Lorenziego, ale ze mecze w podobnej porze to zdecydowanie wybieram mecz turnieju z Rotterdamu, bo tam przynajmniej cos poogladalem. Przestrzegam i zwracam sie do uzytkownikow, by nie pisali rzeczy pokroju, ze zawododwy tenisista nie umie grac na nawierzchni X czy Y i tu wszystko jest kwestia treningu i odpowiedniego przygotowania. Niemniej jednak pisanie takich dyrdymal, nazywajac rzeczy po imieniu, jest w mojej opinii niepowazne i niezbyt dobrze swiadczy o osobie to piszacej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 87

beat-the-bookie

Użytkownik
mecz Medvedev - Tsonga Francuz dla mnie w mega gazie. Po treningach w Montpellier, oglądamy go na turnieju docelowym jakim jest 500-tka w Rotterdamie (a przynajmniej ja tak uważam). Jak na razie nie miał nikogo znaczącego na swojej drodze. Fabbiano czy Griekspoor? Dziś jest Rosjanin i to w dodatku jako faworyt, co osobiście mnie bawi i zamierzam z tego skorzystać. Oprócz dzisiejszego zwycięstwa, uderzam również w ogólny triumf Francuza w Holandii. Najbardziej w tym typie obawiam się meczu z Monfilsem (o ile dojdzie do niego) gdyż Gael jest nieobliczalny i ciężko wyrokować czy zagra jak czarodziej czy jak clown. Tsonga bardziej stabilny pod tym względem chociaż miewał momenty olbrzymich frustracji. Ogólnie mam silne przeczucia, że finał ku uciesze gawiedzi rozegra dwóch Panów wracających z niebytu ATP czyli Tsonga (Mistrz Rotterdam 2017) i Stan Wawrinka(Mistrz Rotterdam 2015). Czy mam rację dowiemy się po części już dziś.
Tsonga (krecz bez zwrotu) ????⛔
Tsonga wygra ATP Rotterdam ????⛔
Wawrinka w finale ATP Rotterdam
mecz Lorenzi - Schnur spodziewałem się, że z Harrisonem Paolo odpadnie, a tu Włoch dalej śmiga po kortach w NY. Wychodzę z założenia, że jak mu &quot;żre&quot; w NY to dalej jest zapewne zmotywowany. Schnur to zwykły gracz challenger więc niby półka niżej od wcześniejszych przeciwników Lorenziego. W typie na Włocha trapią mnie dwie rzeczy. Raz, że Schnuur obecnie jest znacznie bardziej ograny na kortach w NY (ogólnie na kortach typu &quot;indoor&quot; w 2019) niż Sandgren czy Harrison. Druga to wiek Włocha i 2x trzy setowe spotkania, które zapewne odcisną piętno na organizmie. Andre Agassi w swojej książce opisał jak &quot;bolesne&quot; dla tenisisty w pewnym wieku(ogólnie sportowca zawodowego)są dni &quot;po meczowe&quot; i z jakimi trudnościami się zmagają. Spodziewam się tego samego u Włocha. Jednakże na przekór dam mu szanse w opcji 2:0, bo jak ma wygrać to wypada to zrobić w jak najkrótszej opcji.
Lorenzi 2:0⛔
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja ze swojej strony proponuje inne typy na dzisiejszy dzien.
Medvedev - Tsonga o10,5 1 set @1,89 ⛔????fortuna.
6:4 Tsonga sie polamal w pierwszym gemie z 40:15
O tym meczu wszystko zostalo napisane wyzej. Triumfatorzy turniejow z poprzedniego tygodnia zagraja ze soba. Bardzo ciezko wskazac wygranego z tego meczu. Klasyczne 50/50. Obaj sa w gazie. O wygranej moze decydowac jeden brejk albo tb a tam to juz loteria. Dlatego ide w over w 1 secie.
Tak samo w meczu Wawrinki. Podzielam zdanie ze faworytem spotkania jest Stan. Jednak mlody ze swoja gra i fantazja jest nieprzewidywalny. Moze zagrac genialnie na serwisie i forehandzie a moze tez mecz przegrac przez swoje proste bledy. Dlatego tez licze ze przynajmniej 1 set bedzie wyrównany i mlody nie peknie.
Ostatnie spotkanie to mecz Opelki z Garcia Lopezem. Hiszpan zaskoczyl swoja gra i wynikami w Nowym Jorku. Po drugiej stronie siatki stanie jeden z najwyzszych i najlepiej serwujacych zawodnikow w turze. Przelamac Opelke jest trudno tym bardziej w warunkach halowych. Wczoraj w dwoch setach poslal 31 asow. Nie sadze aby hiszpan ktory nie slynie z rewelacyjnej gry na returnie byl w stanie przelamac amerykanina. Dlatego pozostaje mu trzymac swoje podanie i liczyc na chwilę slabosci w tb. Wymian dluzszych nie ma sie co raczej spodziewac podobnie jak we wczorajszym meczu z Istominem gdzie serwujacy wygrywali swoje podanie bardzo czesto do zera. Kurs na to wydarzenie zacheca.
O10,5 1 set @2,16⛔????:dntlck: brak słów
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom