>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym, 12-19.05.2013

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Podbijam powyższą analizę. Dużo większe szanse dawano Rogerowi (był wtedy nieznacznym faworytem!) w starciu z Rafą w Indian Wells dwa miesiące temu - na hardzie, gdzie teoretycznie ma się z Nadalem większe szanse, a skończyło się 4-6 2-6. Szwajcar może gra teraz trochę regularniej, ale tez Hiszpan nie próżnował. Uważam, że jeśli się Ferdkowi uda z raz dociągnąć do tie-breaka, to to będzie max na ile go stać nowadays. Mecz do jednej brameczki. Obstawiam jakieś 6-3 6-2 dla króla mączki, a jeżeli by się tak zdarzyło, że Nadal jakoś przegra pierwszego seta (vide mecz z Gulbisem), to wjeżdżam ostro w jego win bez zastanowienia.
P.S. do dubla Azarenka :cool:
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Nadal - Federer 2(+1.5sets) @ 2.14 Unibet
Finał rzymskiego turnieju połączył dwie niezwykłe osobowości sportowe - najlepszy tenisista w historii, żyjąca legenda - Roger Federer, obecnie zajmujący 3.e miejsce w rankingu ATP zmierzy się najwybitniejszym zawodnikiem w historii specjalizującego się w grze na kortach ziemnych Rafaelem Nadalem zw. królem mączki, sklasyfikowanym na 5.ej pozycji. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Hiszpana, jednak wg mnie szanse obu graczy są zbliżone. Wydaje się, że Rafa wrócił do swojej optymalnej formy, gra pewnie, a wszystkie czynnik sportowe funkcjonują jak należy. Federer mimo, iż najlepsze lata ma za sobą, wciąż utrzymuje mistrzowski poziom. W Rzymie gra prezentuje pełne zaangażowanie, gra jak o życie - liczę, że będzie to nagrodzone - byłoby miło wygrać te zawody. Wg mnie szanse Szwajcara są dużo większe, aniżeli przedstawili je buki poprzez wystawione kursy, więc korzystam.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Nadal R. v Federer R. (+3,5g)
2.45 Pinnacle Sports

Finał turnieju w Rzymie, każdy za zdecydowanego faworyta uznaję tutaj Hiszpana, jednak jak dla mnie nie jest to takie oczywiste. Żaden z nich nie gra tutaj na wysokim poziomie, grają żeby stracić jak najmniej sił, dziś dopiero będzie prawdziwy test. Jak ktoś wczoraj zauważył kursy na Federera są zbyt zawyżone z czego trzeba korzystać, ja w tym meczu widzę dla Szwajcara szansę nawet na zwycięstwo jednak podchodzę trochę spokojniej. W grze Federera widać radość, cieszy się po każdym ważniejszym punkcie, widać, że zależy mu na tym turnieju. Rafa nie pozostawił nikomu złudzeń, jedynie Gulbis mógłby mu zagrozić jednak główka nadal źle pracuje. Martwić u Rogera może słaby serwis, tylko 59% trafionego pierwszego podania. Tutaj Rafael zdecydowanie dominuję - 77% pierwszego serwisu. Jeśli Roger tego nie poprawi ciężko będzie o zwycięstwo. Pobieram taką linię, myślę, że Roger doprowadzi dziś do tie-breaka w którym szanse są 50/50. Kurs bardzo dobry, jak ktoś wystawia 2.45 na hc dodatnie Federera to nic tylko brać!
 
robel 153

robel

Użytkownik
UŚMIAŁEM SIĘ Z BRAKU TWOJEGO ROZUMOWANIA

Po pierwsze kolego,w starciu z Federerem miał tylko lepszy serwis, to był jego jedyny atut, kto miał lepszy FH? Szwajcar, Lepszy BH? Szwajcar,lepiej poruszał się po korcie? Szwajcar, znam wszystkie atuty Janowicza, nie musisz mnie uświadamiać o jego wadach i zaletach bo z pewnością widziałem go wiele razy więcej na korcie niż TY

Po drugie zawiodła psychika wystarczyło się skoncentrować przy swoim podaniu, przeciez po set ballu dalej była równowaga mógł to wykorzystać, a popełniał dziecinne błędy, moim zdaniem presja go przerosła, zgadzam się że jest walczakiem.

Po trzecie w dłuszych wymianach punkty zdobywał Federer, masa ue z BH, Proste że Roger,kiedy przyspieszał wymiane Polak nie wiedział co ma robić, pisałem już o tym że jakby Giraldo był bardziej opanowany to nie byłoby JJ w tym turnieju, słaby Tsonga który niemiłosiernie męczył się z Robinem Haase i szczęśliwie wygrał z Verdasco, tak samo Gasquet który powinien w drugim secie z Janowiczem mieć 2:1 i własne podanie, to gracz bez psychiki, kiepski na wolnych nawierzchniach,pisałem że to co zrobił to w starciu z Gimeno Traverem to istny cyrk,w pierwszym secie 5:3 i podanie miał 2 set balle i przegrał 7:5,w trzecim secie prowadził 3:1 i miał własne podanie by przegrać 6:4.

POZDROWIENIA DLA UŻYTKOWNIKA BLAISE KTÓRY JEST BARDZO KUMATY

Ale bzdury!!! Po pierwsze co do serwisu - czy to jedyny atut? Najpierw należy się zastanowić czy to w ogóle jest atut. Federer dysponuje naprawdę silnym (około 200 km/h) serwisem i przede wszystkim bardziej regularnym. Janowicz może i ma większą &quot;petardę&quot; ale rzadko wchodzi mu podanie z ponad 70 % skutecznością.

JJ jest moim zdaniem lepszy choćby w grze przy siatce. Pokazał to zresztą w meczu. Skróty to też element, w którym Polak jest świetny. Fedek nie używa tego zagrania zbyt często co świadczy, że nie jest do tego przekonany.

Argument z psychiką to największa żenada jaką przeczytałem. Po prostu zabrakło doświadczenia w kluczowych momentach.

A i bym zapomniał, pozdro dla kumatych - haha ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ale bzdury!!! Po pierwsze co do serwisu - czy to jedyny atut? Najpierw należy się zastanowić czy to w ogóle jest atut. Federer dysponuje naprawdę silnym (około 200 km/h) serwisem i przede wszystkim bardziej regularnym. Janowicz może i ma większą &quot;petardę&quot; ale rzadko wchodzi mu podanie z ponad 70 % skutecznością.
JJ jest moim zdaniem lepszy choćby w grze przy siatce. Pokazał to zresztą w meczu. Skróty to też element, w którym Polak jest świetny. Fedek nie używa tego zagrania zbyt często co świadczy, że nie jest do tego przekonany.
Argument z psychiką to największa żenada jaką przeczytałem. Po prostu zabrakło doświadczenia w kluczowych momentach.
A i bym zapomniał, pozdro dla kumatych - haha ????
Hahaha to teraz doje*** lepszy w grze przy siatce? Ty chyba nie wiesz co piszesz ???? Federer zdobywca złotego medalu olimpijskiego w debla, zwycięzca turniejów rangi ATP wraz Maxem Mirnym, Yvesem Allegro, Stasiem Wawrinką, po co miał grać przy siatce w starciu z Janowiczem jak zjadał go w większości wymian, WIĘKSZYCH KPIN NIGDY NIE CZYTAŁEM
Zawiodła psychika wystarczyło się skoncentrować przy serwisach JJ był spięty, zgadzam się że zabrakło doświadczenia
Więc powiedz mi w jakim elemencie Tenisowego rzemiosła był lepszy oprócz podania pseudo znawco?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ale bzdury!!! Po pierwsze co do serwisu - czy to jedyny atut? Najpierw należy się zastanowić czy to w ogóle jest atut. Federer dysponuje naprawdę silnym (około 200 km/h) serwisem i przede wszystkim bardziej regularnym. Janowicz może i ma większą &quot;petardę&quot; ale rzadko wchodzi mu podanie z ponad 70 % skutecznością.
JJ jest moim zdaniem lepszy choćby w grze przy siatce. Pokazał to zresztą w meczu. Skróty to też element, w którym Polak jest świetny. Fedek nie używa tego zagrania zbyt często co świadczy, że nie jest do tego przekonany.
Argument z psychiką to największa żenada jaką przeczytałem. Po prostu zabrakło doświadczenia w kluczowych momentach.
A i bym zapomniał, pozdro dla kumatych - haha ????
Nie wiem po co się spieracie o mecz, który był rozgrywany 2 dni temu? Skończył się i do tego jest PW, żeby dalej o nim rozmawiać, a nie spamować niepotrzebnie nie przeznaczonym do tego dziale.

Teraz kilka zdań ode mnie na temat dzisiejszego finału.
Wszyscy są nastawieni na wygraną Nadal w Rzymie, tak samo ja pobieram na niego kurs, lecz bez przesadnego ryzyka i tylko na czysty win. Gra Federera we wczorajszym półfinale wyglądała słabo, gdyby Paire miał trochę oleju w głowie i nie robił dropshotów w nie odpowiednim momencie, wygrałby przynajmniej jedną partię. Nadal łatwo przejechał się po Berdychu, jednak także miał zawahania podczas całego turnieju. Niepewny mecz z Gulbisem tego dowodzi. Sądzę, że skończy się 2-0, lecz tak jak mówiłem lepiej wziąć czysty win po 1,2 w dubleku z Sereną i jest już całkiem sporawy kurs do wzmocnienia budżetu.
@Rafa win 1,20
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 2

czita

Użytkownik
A jak jest ze zdrowiem Rafy?? Napewno nie jest to cos powaznego ale mial opatrywana stope (bąble??). w drugim secie gdy mial serwowac po mecz nie wolal czasem po medicala jeszcze raz??
 
N 196

nicks

Użytkownik
Tak samo uważam Nadal easy dzisiaj po win.ale 1.2 to się nie gra.zalana zasada tenisa później 1.4 to się nie patrzy.dodam od siebie iż roger jak ugra 6-8 gemów w meczu to będzie zadowolony ????
Więc Nadal -3.5g to easy typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nadal (-3.5) - Federer @ 1 (1.58) Pinnacle ✅

Ja nie widzę tutaj większych szans dla Fedexa, oczywistym jest że na Nadala tenis który prezentuje na tym turnieju to zdecydowanie za mało. Federer ma spore problemy z returnem, to prawda że Janowicz i Paire byle jakim serwisem nie dysponują, ale Szwajcar zdecydowanie zbyt rzadko podejmował walkę w ostatnich dwóch meczach przy podaniu rywali. Jak zawsze dużo problemów z regularnym bh, rywale szukają bh Szwajcara i przy wymianach i przy serwisie, ale to oczywiste i zawsze tak było. Nadal jak mało kto umie wykorzystywać słabości Rogera, pokazywał to nie raz. Szwajcar zawsze ma potężne problemy z odbieraniem rotacyjnych serwisów Nadala, kierowanych głównie oczywiście na jego bh. Ostatni mecz obu Panów w IW pokazał praktycznie wszystko, dziś powtórka będzie z tego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 50

nikt

Użytkownik
Nie zgodzę się z jednoznacznymi typami na Nadala. Federer gra bardzo przyzwoicie. Zarówno z Janowiczem jak i z Pairem mimo wyrównanego stanu setów kontrolował cały czas sytuację. Do tego nie miałem wrażenia że gra na 100% - gdyby potrzebował byłby w stanie podkręcić tempo.

Jasne że Nadal jest na mączce świetny, ale też do ogrania. Nie skreślałbym Federera dlatego że &quot;najlepsze lata ma za sobą&quot;. Bez przesady, 31 lat to nie emerytura ;)

Nie obstawiam, bo nie obstawiam finałów. Zobaczymy ????
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
???? Nadal R. v Federer R. (+3,5g)
2.45 Pinnacle Sports
Finał turnieju w Rzymie, każdy za zdecydowanego faworyta uznaję tutaj Hiszpana, jednak jak dla mnie nie jest to takie oczywiste. Żaden z nich nie gra tutaj na wysokim poziomie, grają żeby stracić jak najmniej sił, dziś dopiero będzie prawdziwy test. Jak ktoś wczoraj zauważył kursy na Federera są zbyt zawyżone z czego trzeba korzystać, ja w tym meczu widzę dla Szwajcara szansę nawet na zwycięstwo jednak podchodzę trochę spokojniej. W grze Federera widać radość, cieszy się po każdym ważniejszym punkcie, widać, że zależy mu na tym turnieju. Rafa nie pozostawił nikomu złudzeń, jedynie Gulbis mógłby mu zagrozić jednak główka nadal źle pracuje. Martwić u Rogera może słaby serwis, tylko 59% trafionego pierwszego podania. Tutaj Rafael zdecydowanie dominuję - 77% pierwszego serwisu. Jeśli Roger tego nie poprawi ciężko będzie o zwycięstwo. Pobieram taką linię, myślę, że Roger doprowadzi dziś do tie-breaka w którym szanse są 50/50. Kurs bardzo dobry, jak ktoś wystawia 2.45 na hc dodatnie Federera to nic tylko brać!
co brać?
Nadal po kontuzji, której doznał w zeszłorocznym Wimbledonie ten sezon rozpoczął mocnym kopnięciem i rozegrał z czołówki niewątpliwie najwięcej spotkań na clayu jak i w ogóle (32 spotkania na mączce przy 6 Rogera ???? ). Forma niewątpliwie z każdym tygodniem coraz wyższa i nie ma się co martwić o jego postawę na French Open, które zapewne wygra jeśli obędzie się bez żadnych problemów zdrowotnych, bo taka jest prawda, że na obecną chwilę nikt nie jest mu wstanie zagrozić na tej nawierzchni. Rotowane top spiny, przyspieszenie po prostej to coś fenomenalnego u Rafy i jakby po kontuzji nie było ani śladu. Roger męczył się z Jurkiem oglądałem spotkanie, dość ciekawe, ale z Hiszpanem zabawy nie ma.
Pomijając mecz z Zeballosem, który był przy początku sezonu i z Djokiem, nieważne z kim gra Rafa faworyt jest jeden. Solidny, regularny tenis, najlepsza defensywa na świecie, po prostu Roger nie ma żadnych atutów na mączce, aby walczyć jak równy z równym, a i wiek już nie ten.
 
N 196

nicks

Użytkownik
PANY Nadal poskłada Rogera na miękko.2-0 dla Nadala to treningowo bedzie
Analiza ost pojedynków w turnieju i forma a styl gry obu Panów w pojedynku przeciw sobie to dwie różne rzeczy

Roger aby podjął walkę musi grać kończące zagrania.być agresywny zawsze i zaczynać dobrym serwisem
Bo przerzucanie bez szybkiego ataku nic nie da.Roger nie jest w stanie tego zrealizować !!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
novo 203

novo

Użytkownik
✅✅✅Nadal 1 @1.2 Pojechał z Fedkiem bez mydła
Grubo. Federer bez żadnych szans. Nadal w dobrej formie, Federer powoli się kończy. Fedek męczył się z takimi tuzami na mączce jak Janowicz i Paire. Mysle ze 2-0 również wejdzie, ale gram bezpieczniej. Nadal az 32 mecze na clayu w tym roku . Bilans 30-2 . Fedek bilans 5-1. Nie widzę zadnych szans dla Szwajcara w tym pojedynku. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom