>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Rzym - 13.05-20.05.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Rzym, Włochy
Data rozgrywania: 13.05.2018 - 20.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: €5,444,985
Oficjalna strona turnieju: http://www.internazionalibnlditalia.com/
Lista Startowa: http://www.internazionalibnlditalia.com/players_tournment/singolare-maschile/
Drabinka: http://www.internazionalibnlditalia.com/tabellone-singolare-maschile/
Plan gier: http://www.internazionalibnlditalia.com/orario-degli-allenamenti-oggi/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/italy/atp-rome/
Zwycięzca singla 2017: Alexander Zverev
Zwycięzcy debla 2017: Pierre Hugues Herbert/Nicolas Mahut

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Rzym (Włochy) - Kwalifikacje, ziemna
Godzina:16:00
Spotkanie: Taylor Harry Fritz - Michaił Jużny
Typ: 2
Kurs: 2,61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbuję niespodzianki w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej do turnieju głównego w Rzymie i gram w tym spotkaniu na zwycięstwo Rosjanina Jużnego. Wprawdzie tenisista ten w czerwcu będzie miał już 36 lat ale zadziorności na korcie nie można mu odmówić. Dla mnie to właśnie taki typowy tenisista &quot;zadzior&quot;. Wprawdzie swoje najlepsze lata gry w tenisa ma już dawno za sobą i powoli zbliża się ku końcowi kariery ale w tym spotkaniu z Amerykaninem Fritzem spróbuję pograć na jego wygraną. Fritz jest dopiero na początku swojej kariery, ma dopiero 20 lat i wszystko co najlepsze jeszcze przed nim. Słusznie Amerykanin jest tutaj faworytem, bo po prostu notuje ostatnio i lepsze wyniki i jest na lepszej pozycji w rankingu ATP ale mi tutaj po głowie od samego początku chodzi niespodzianka jak zobaczyłem, że zagrają ze sobą. Obaj panowie raczej preferują korty twarde ale na cegle grać również potrafią. Ja tutaj idę w większe doświadczenie, bo Michaił jednak na tej europejskiej cegle rozegrał o wiele wiele więcej spotkań od swojego rywala co jest oczywiście zrozumiałe ze względu na wiek obu panów. Meczu spodziewam się bardzo zaciętego i trzy setowego. Obaj panowie spotkali się ze sobą 2 razy na korcie ale miało to miejsce na nawierzchni twardej w Stanach Zjednoczonych i 1 mecz wygrał Amerykanin a 1 Jużny. W tym roku na cegle Rosjanin zagrał 5 meczy i 2 wygrał a 3 przegrał, natomiast Fritz zagrał 6 meczy i 4 wygrał a 2 przegrał ale 4 z tych spotkań grał na cegle w Houston a jak wiadomo amerykańskie korty ceglane różnią się od tych europejskich tym, że są nieco szybsze. Tutaj w Rzymie myślę, że Michaił ma duże szanse powalczyć z faworyzowanym Fritzem. Zobaczymy jak to będzie ja stawiam na niespodziankę.
✅ 1-2 (4-6 , 6-3 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
dx2 221,7K

dx2

Użytkownik
Zverev-Delbonis

Kursy na starszego z braci Zverev sa w granicach 3, wiec zal byloby hipotetycznie nie probowac. Wiekszosc tego nie pamieta ale Mischa zagral w Rzymie kiedys zaskakujacy turniej i byl cwiercfinalista, a pokonywa wtedy duze nazwiska w tamtym turnieju. To bylo jeszcze zanim starszy Zverev wskrzesil swoaj kariere, poniewaz byl czas gdy tkwil dlugo w odchalni niebytu. Zverevowi bedzie tutaj zalezec i bedzie miec szanse zaksoczyc Delbonisa.
Kursy w granicach 3 nie sa tutaj moim zdaniem adekwatne.
Grali w tamtym tygodniu podczas kwalifikacji w Madrycie i wygral Delbonis ledwo 6-1 2-6 7-6.
A ze Delbonis generalnie lepsze wyniki w tym duecie osiagal w Madrycie, a Zverev w Rzymie, to tym razem hipotetycznie szanse Niemca oceniam na wieksze.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Harrison R. -1,5 S ::: 2,30 ::: 1/3
W tym meczu widzę albo 2:0, albo niespodziankę. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się jednak 2:0. Harrison mi o wiele bardziej pasuje na mączce niż Sugita, chociaż to też typ nie jest typu &quot;izzi&quot;, bo Amerykanin podobnie jak jego koledzy na mączce od wielu sezonów nie grając nic wielkiego.
Johnson S. ::: 2,09 ::: 1/3
Wawrinka z reguły długo wchodzi w turniej, a początkowe fazy u niego bywają różnie. Nie jest zapisany na turniej u siebie w Genevie, a on ostatni mecz grał w Marsylii w lutym. H2H 2:0 dla Szwajcara. Johnson wygrał turniej w Houston i opuścił na razie całą Europę aż do właśnie Rzymu.
Ferrer D. ::: 1,88 ::: 1/3
Też dość długo nie grał, ale ja mu po prostu jeszcze ufam choć nie wiem czy warto. Ostatni turniej w jego wykonaniu to było Miami gdzie urwał set finaliście Zverevowi. Sock jakoś na mączce mi się nie dziwi, pomimo to H2H 2:1 z urywanymi setami, może over jest tutaj najlepszą opcją.
Kurs pochodzą od bukmachera: v-bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Harrison R. -1,5 S ::: 2,30 ::: 1/3
W tym meczu widzę albo 2:0, albo niespodziankę. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się jednak 2:0. Harrison mi o wiele bardziej pasuje na mączce niż Sugita, chociaż to też typ nie jest typu &quot;izzi&quot;, bo Amerykanin podobnie jak jego koledzy na mączce od wielu sezonów nie grając nic wielkiego.
Johnson S. ::: 2,09 ::: 1/3
Wawrinka z reguły długo wchodzi w turniej, a początkowe fazy u niego bywają różnie. Nie jest zapisany na turniej u siebie w Genevie, a on ostatni mecz grał w Marsylii w lutym. H2H 2:0 dla Szwajcara. Johnson wygrał turniej w Houston i opuścił na razie całą Europę aż do właśnie Rzymu.
Ferrer D. ::: 1,88 ::: 1/3
Też dość długo nie grał, ale ja mu po prostu jeszcze ufam choć nie wiem czy warto. Ostatni turniej w jego wykonaniu to było Miami gdzie urwał set finaliście Zverevowi. Sock jakoś na mączce mi się nie dziwi, pomimo to H2H 2:1 z urywanymi setami, może over jest tutaj najlepszą opcją.
Kurs pochodzą od bukmachera: v-bet
Co do Ferrera. Szkoda tylko, że nie wspomnisz o najświeższych wyczynach Ferrera, czyli mecz ze Zverevem na Davis Cupie u siebie i na mące i ani jeden utrzymany serwis przez 2 i 3 set.
Szybkie 2-0 Sock ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
dx2 221,7K

dx2

Użytkownik
L.Mayer-Goffin &lt;przyslowiowa bulka z maslem&gt; :tohand:
Goffin zagral w Madrycie tylko dwa mecze, wiec tutaj sadze ze podgoni. Tym bardziej na takiej bardziej normalnej cegle niz tej w Madrycie, gdzie jednak zawodnicy czuja sie czasem nieswojo. Nie sadze by zawiodl Belg bo forma jest bardzo dobra co pokazal polfinalem w Barcelonie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A Djokovic po 1,15 hehe z Dolgopolovem który go kiedyś 2 razy prawie pokonał na Mastersach gdzie Novak grał jak z nut... Tu powinno być z 1,40-1,60.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A co powiecie o gospodarzach JUTRO?
Cechcinato i Seppi grają kolejno z Cuevasem i Pouille. Obaj zdecydowanie pod formą. Szczególnie Pouille ostatnio tragicznie aż tak na ziemi, że ograł go Mischa Zverev i to w Monte Carlo.
Seppi mega nieprzyjemny rywal. Może być ciekawie.
Już nie wspominam o Fognini Monfils bo to będzie show i to trzeba obejrzeć dla samego funu. ????
Jak to widzicie?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic N. - Dolgopolov A. O 19,5 G ::: 1,74 ::: 1/3
Dolgopolov A. +1,5 S ::: 2,83 ::: 1/3

Jak śledzę tenis to w mojej opinii Djokovic o wiele bardziej lubi Rzym niż np. Madryt, ale to może tylko iluzja odczuć, mniejsza z tym. Doskonale sobie zdaję sprawę z faktu, że Serb zmienił trenera na starego, szuka formy, gra &quot;coraz lepiej&quot;, a tutaj broni punktów za przegrany finał z przed roku przeciwko Zverevowi. Kurs na Novaka 1,15 to chyba jakieś samobójstwo w obecnej formie, porażka z Thiemem w Monte-Carlo, później z Klizanem w 3 setach w Barcelonie i ostatnio w Madrycie zlał go w 3 setach Edmund Kyle. Choć to żadna ujma, to jednak patrząc przez osiągnięcia Serba są to wyniki poniżej jego poziomu 12-krotnego zwycięzcy wielkiego szlema.
H2H 5:0 z lat 2011-2015 i te ostatnie ich dwa mecze doskonale pamiętam. Były to Mastersy w Miami i Cincinnati. Serb wtedy miał tą swoją formę, jakiej aktualnie nie ma i Dolgopolov w obu meczach z tego co pamiętam wygrał po 1 secie, a w drugim nawet przełamał. Nie wiem czy w Cincinnati nie miał nawet podwójnego przełamania, ale ostatecznie przegrał oba spotkania.
Co by nie mówić Dolgopolov to taki Klizan, nigdy nie nie wiadomo. Męczą go kontuzje, dawno nic nie grał, w Casablance szybko poległ. Jest to tak naprawdę jego drugi mecz po Australian Open więc zapewne stąd te kursy. Serb w tym roku przegrał jeszcze z Taro Daniel, Paire, Chungiem.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Bedene A. -1,5 S ::: 2,11 ::: 1/3
Carreno-Busta P. -1,5 S ::: 1,81 ::: 1/3
Haase R. -1,5 G ::: 1,78 ::: 1/3
Kohlschreiber P. -1,5 G ::: 1,81 ::: 1/3

Mayer L. +4,5 G ::: 1,72 ::: 1/3
Mayer L. +1,5 S ::: 2,02 ::: 1/3

Cechinato M. +1,5 S ::: 1,75 ::: 1/3
Cechinato M. ::: 2,80 ::: 1/3 - Anty Mass Pick

Delbonis F. -1,5 S ::: 2,55 ::: 1/3
Paire B. - Gasquet R. O 20,5 ::: 1,71 ::: 1/3

Jaziri M. - Edmund K. O 20,5 ::: 1,80 ::: 1/3
Fognini F. - Monfils G. O 21 ::: 1,70 ::: 2/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Ja postawiłem ze Nishikori odpadnie.Niby korty wolne ale Feliciano ma serwis i umie go trzymac a jak wiemy Kitajec raz dobrze raz zle wiadomo ze Lopez woli hard albo cos ale grac potrafi i napewno jest w stanie ugrac seta jesli dobrze wejdzie w mecz i wygra 1 seta to kto wie co bedzie dalej.A Moze znowu jakis krecz Slonce swieci mocno wilgotnosc kolo 60% to nie warunki dla Japoniora a Lopez niby juz stary ale nadal w tenisa potrafi.Licze ze jesli glowa zadzialo to jest w stanie pokonac Japonczyka ;).Lopez 4.10 Unibet ⛔
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Delbonis - Ramos
Ide dziś w strone małej niespodzianki i stawiam na Hiszpana. Niedawno w Portugalii górą był Argentyńczyk, dlatego dziś mamy takie dość zaskakująco wysokie kursy. Delbonis ostatnio wykręca niezłe wyniki, urwał seta Thiemowi, Klizanowi, ogólnie sporo gra, jednak wczoraj pomęczył się troche ze starszym Zverevem, który jak wiemy za kortami bardzo wolnymi nie przepada. Tutaj jest na prawde wolno, dlatego nie patrze nawet na ostatnie wyniki na tych szybszych kortach na Clayu, bo tu przede wszystkim gra głowa, i w tym elemencie myślę, że Hiszpan jest lepszym zawodnikiem. Ramos szuka formy, mecz wydaje się pod typowe 50/50, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ramos @2.37 4j ✅ bet365
Fogg-Monfils
Mecz dwóch topowych zawodników, i dwóch pod formą. Włoch ostatnio tragicznie, niby doznał lekkiej kontuzji, ale w deblu coś tam pogrywał. Z drugiej strony też często kontuzjowany Monfils, no taki mecz to po prostu trzeba obejrzeć. Fogg jest na pewno lepszy + gra &quot;u siebie&quot;, ale kto tu pierwszy zacznie robić &quot;show&quot;, hm. Oglądałem ostatnio 2 spotkania Monfilsa, z Mirzą Basicem, i z Rafą, to nie licząc kilku dobrych tricków pod publiczkę to wyglądało to dość słabo. Fogg musi zagrać dobry mecz, myślę, że jest dobrze przygotowany i nie zapominajmy kto czeka w następnej rundzie - Dominic Thiem. Nie ma miejsca na odpuszczenie wszystkich dużych turniejów na Clayu, w Rzymie musi po prostu zagrać swoje.
Fogg @1.57 ✅ 10j bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mecz dopiero jutro ale już teraz, trzeba zacząć myśleć.bo to może być piękna lokata. Shapo vs Berdych. Tomasz jeszcze pokazał się ładnie na Ao ale od tamtej pory coraz gorzej. Na ziemi póki co gra dno. Denis jak utrzyma formę z Madrytu to powinien to wziasc. Kursy na Berdycha tylko z racji nazwiska. Jak się Shapovalov nie podpali to powinien to ogarnąć. Panowie spotkali się raz rok temu na trawie i wygrał Berdych 2-1 po zaciętym meczu. Jednak skoro to było na trawie i to rok temu gdzie jeden idzie w górę a drugi w dół to odpowiedź nasuwa się sama.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 221,7K

dx2

Użytkownik
Cecchinato-Goffin

Mowilem juz ze La Goff podgoni bo nie nagral sie w Madrycie i ze jest w bardzo dobrej formie bo tak tez gral w Barcelonie? A faktycznie mowilem. To jeszcze raz Goffina do jakiegos skladaka po malym kursie. Cecchinato moze i okrzepl w tourze, dobry sezon notuje, ale to podobny typ gracza co Goffin, ktory preferuje dlugie wymiany. Goffin jednak w takie rzeczy jest po prostu za dobry. Belg moze przegrac w nastepnej rundzie z del Potro albo pozniej ze Zverevem, ale i tak uczyni to po walce. Tego meczu sadze z Wlochem, ze nie przegra.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Cecchinato-Goffin

Mowilem juz ze La Goff podgoni bo nie nagral sie w Madrycie i ze jest w bardzo dobrej formie bo tak tez gral w Barcelonie? A faktycznie mowilem. To jeszcze raz Goffina do jakiegos skladaka po malym kursie. Cecchinato moze i okrzepl w tourze, dobry sezon notuje, ale to podobny typ gracza co Goffin, ktory preferuje dlugie wymiany. Goffin jednak w takie rzeczy jest po prostu za dobry. Belg moze przegrac w nastepnej rundzie z del Potro albo pozniej ze Zverevem, ale i tak uczyni to po walce. Tego meczu sadze z Wlochem, ze nie przegra.
Meczu Cuevas-Cecchinato nie oglądałem ale sądze,że te Cuevas przegrał ten mecz niż bardziej Włoch to wygrał.Urugwajczyk ostatnio lubi raz zagrać dobrze,raz słabo.Z Verdasco w trzecim 1-6,z Mannarino to normalnie blamaż był,z Isnerem też mógł ogarnąć a jak się skończyło,to wiemy.Oczywiście sciany pomagaja Cecchinato,ale też jestem za Goffinem,w drugim meczu po raz kolejny nie opadnie z Mastersa Belg,nie z takim rywalem.Kurs tylko malutki
Verdasco-Dzumhur 2 2,52 Fortuna ✅
Przesadzony kurs na Bośniaka.Verdasco bez formy,z resztą Dzumhur też bez rewelacji jeśli chodzi o wyniki,ale w grze widzę nadzieje na lepsze wyniki Dzumhura.Nando grał bardzo słabo w Madrycie,3 gemy z Mayerem?no bez jaj,w dodatku u siebie.Wygrana z dziadkiem Lorenzim niczego nie zmienia,kurs przeszacowany jak dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 258

wsand1990

Użytkownik
gram jutro na shapo jak pewnie wiecie.. jedyny pewniak na jutro!!!!!!!!!!!!
Berdych nie ogany na caly-u, shapo go po prostu zje po wszystkim co robił ostatnio......
kurs idealny:
shapo - berdych - kurs na shapo - 2,16 bet at home ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Kolba-Skarpeta
Ograny na Clayu Niemiec podejmuje jutro wracającego z dłuższego urlopu Skarpete, trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Kolba od Monachium wygląda dobrze, były momenty gdzie miał dużo szczęścia, jednak wyglądał nieźle i trzaska wyniki ponad norme, jeszcze dziś 3 setówka z Ruskiem. Waśnie dzisiaj zauważyłem, że zaczyna mu brakować paliwa, jak podczas ostatniego Davis Cup z Ferrerem, w sumie nie ma powodu, żeby się dziwić, bo chłop ma 34 lata. Sock jest świeży, wypoczęty, młodszy o 9 lat i &quot;okrzyknięty&quot; najsłabszym top 10 od lat(na szczęście jest już 14). Taktyka na mecz raczej prosta - zabiegać zmęczonego Niemca.
Skarpeta @2.37 5j Bet365 Ale to jest dno sportowe :dntlck: ⛔
@Dół
O Ferrerze to nawet nie wspominam, bo to żaden argument. Wiemy jak jest ;)
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Kolba-Skarpeta
Ograny na Clayu Niemiec podejmuje jutro wracającego z dłuższego urlopu Skarpete, trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Kolba od Monachium wygląda dobrze, były momenty gdzie miał dużo szczęścia, jednak wyglądał nieźle i trzaska wyniki ponad norme, jeszcze dziś 3 setówka z Ruskiem. Waśnie dzisiaj zauważyłem, że zaczyna mu brakować paliwa, jak podczas ostatniego Davis Cup z Ferrerem, w sumie nie ma powodu, żeby się dziwić, bo chłop ma 34 lata. Sock jest świeży, wypoczęty, młodszy o 9 lat i &quot;okrzyknięty&quot; najsłabszym top 10 od lat(na szczęście jest już 14). Taktyka na mecz raczej prosta - zabiegać zmęczonego Niemca.
Skarpeta @2.37 5j Bet365
Typ ogólnie popieram,Kolba ostatnio dużo gra,zaraz RG,co prawda to Masters 1000,ale może wyjść mu te ostatnie granie w tym pojedynku.Sock jednak grał tutaj w niedziele z Ferrerem a 6 dni temu grał też w Madrycie,więc dłuższego urlopu to on nie miał.Niemniej jednak ogranie gładko Hiszpana tutaj + głód zwycięstw=value na Amerykanina.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Tak jak pisałem Włosi po gospodarsku zagrali bardzo dobrze ze szczęściem i wszyscy trzej awansowali dalej ????
Sorry, że ostatnio nie daje typów, Ale mało czasu!!!!!!

Tak patrzę na jutrzejsze mecze i na pewno Seppi powalczy z Pouille. Francuz totalnie bez formy. Dzisiejsze mecze pokazały, że swoje mury dodają siły Włochom. Może i wygra bo kursy wystawili buki tak, jakby spodziewali się zwycięstwa Andreasa.

Coric powinien ograć Tsitsipasa. Młody Grek po fantastycznych występach w Barcelonie ma lekki spadek formy. Porażka z Donskojem czy męczarnie z Kukuszkinem są tego dowodem. Coric ciężki przeciwnik.

Tak jak kolega wyzej:
zastanowię się czy czasami nie wejść grubiej w pogranie Socka. I to nie ze względu na same umiejętności Amerykanina, Ale na to jakie niebywale szczęście miał dzisiaj Kolba i to, że ostatnio rozgrywał sporo spotkań i kiedyś to się musi odbić na formie fizycznej.

Ze stawianiem na kursowe dogi jest tak, że codziennie dochodzi na turnieju do co najmniej jednego zwycięstwa doga. Trzeba tylko umieć odpowiednio wybrać ???? Tylko!

PS.
Polecam na środę typ na Nishikoriego w starciu z Dimitrovem. 1.75 to wg.mnie świetny kurs na Japończyka. Forma u niego rosnie, z każdym meczem czuje się coraz lepiej. Dimitrov gra mega nierówno, dodatkowo znów bekhend przestał u niego funkcjonować. Naprawdę, polecam Keia.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Verdasco win @1.5sts⛔
Gojowczyk win @2.36STS✅
Baldi +4.5g ah @1.75 unibet✅
Jarry win @2.77 sts⛔

Verdasco lubi takie wolne korty, gdzie może dobiegać i tłuc po katach, jak dla mnie mecz dnia.
Baldi nic do stracenia, ziomek się nie przejmuje niczym, nie ma setów straconych i za to go szanuję. Juz większe gówna robiły tego typu handi. Zwłaszcza że Basil wirtuozem nie jest.
Gojowczyk o dziwo zagrał bardzo dobrze w 1 r i wszystko idzie w kierunku używania mózgu przez szwaba, a jako że trafił nie najgorzej, bo Sonego nie dość ze swoje ma to jeszcze męczył się w z Mannarino. Jak dla mnie szwabek tutaj zawiedzie kibiców z Włoch i odpali ich Janusza.
Jarry jakos chyba jest zachwycony tutejsza mąka, bo mimo kampanii w 1 meczu kwalifikacji to radzi sobie fenomenalnie, zwłaszcza jeśli chodzi o jego podanie, to jest nadzwyczaj solidne i myślę że Schwarzguy może mieć problemy, zwłaszcza ze w ostatnim swoim meczu grał bardzo marnie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dzisiaj to trzeba niestety pamiętać, że grania za dużo nie będzie. Ma cały dzień padać w Rzymie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom