>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Rzym - 13.05-20.05.2018

Status
Zamknięty.
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Moją uwagę na dzisiaj przyciągnęły kursy na spotkanie Nishikori-Djokovic 2.34;1.60
Co prawda nie widziałem gry Japończyka w Rzymie, ale widziałem jak Djoko omal nie przegrywa seta z Basilaszwilim. Flashscore podpowiada, że Kei zdominował Kohlschreibera. Dlaczego miałby nie pokonać dziś nierównego Djokovica?
Nishikori wygra 2.30 forBet ⛔
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Cilić (vs Carreno Busta) &amp; Djokovic +1.5 seta @2.07 fortuna

Dziwie się, że pisze tak o Ciliciu ale jest w o wiele bardziej stabilnej formie mentalnej i wydaje się, że również fizycznej. Wczoraj solidny występ i pełna kontrola przeciwko Paire’owi, wygrana w dwóch setach. O Buście można pisać obecnie tylko prześmiewcze komentarze, bo to, co ten typ potrafi odwalić ostatnimi czasy, woła o pomstę do nieba. Klęska w fatalnym stylu przeciwko Tiafoe, gdzie nawet nie pierdnął, a utopił 3/4 typujących, 3 setówki przez cały Rzym i wczorajsza kompromitacja, gdzie z Bedenem oddał seta ze stanu 5-0.
Kusi mnie tutaj granie czystego winu Novaka, szczególnie że H2h wyglada 13-2 oraz Serb pokonał Nishikoriego tydzień temu w Madrycie w dwóch setach, jednak... Wygrane Keia z Dimitrovem oraz wczorajsza, gdzie oddał tylko 3 gemy, z Kohlschreiberem robią wrażenie i Japończyk może powalczyć. Dlatego tutaj bardziej asekuracyjnie i zabezpieczam się tyko jednym setem do wygrania Djoka.
Carreno Busta (2.51) ⛔+ Niskhikori (2.34) ⛔= 5,87 ⛔eFortuna
Tu bym tak nie oceniał zwycięstwa Cilicia, wczoraj Paire przegrał a nie Cilić wygrał ten mecz. Sam Cilić na korcie wyglądał jakby był nieco wcięty i tak grał. Paire grał kiepsko. Ja postawię dziś jednak na dwie niespodzianki tzn. win Nishikori + Carreno Busta kurs efortuna 5,87. Nishikori wczoraj zagrał bardzo dobrze, jest wypoczęty po kontuzji i raczej ma szanse ograć Novaka, który gra jakby nie miał trochę motywacji, a gra przeciwko niemu zawsze motywuje. Japończyk zniszczył Kolbę, który wg mnie był trochę przemęczony (nie jest młodzieniaszkiem). ale i tak zrobił to w bardzo dobrym stylu, zwiastującym zacięty mecz z Novakiem. Możliwe, że oba mecze zagram oddzielnie też Nishikori 2,34⛔ i Carreno Busta 2.51⛔.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Carreno Busta-Cilic
Jak dla mnie Chorwat bierze to.Cilic z piłki na piłki gra tu coraz lepiej,Hiszpan nie przekonuje mnie w ogóle.Męczy z każdy rywalem po kolei,z Donaldsonem,Johnsonem oraz Bedene.Serwis na pewno po stronie Cilica,Carreno potrafi zaskoczyć w wymianach,ale sądząc po trudnościach z poprzednimi rywalim nie widzę tutaj Hiszpana.Chorwat ma szansę na najlepszy wynik w Rzymie w karierze (był tu w QF) i według mnie tej szansy nie zmarnuje.
Djokovic-Nishikori
Dziwne kursy jak dla mnie.Japończyk gra tutaj solidnie,ograł już tutaj Lopeza,Dimitrova a także Kohlschreibera.Djoko z kolei ograł Dolgopolova,Basilashviliego a także wczoraj Ramosa.Po rozkładzie to bez wątpienia Kei miał lepszych rywali.Djoko szuka formy,ogrywa się coraz bardziej ale Nishikori wg mnie jest w stanie tutaj pokonać Serba.H2H 12-2 dla Novaka,ale to było za czasów chwały Djokovica,ostatnio grali w Monte Carlo i było 7-5 6-4 dla Djoko,ale był to ogólnie słaby mecz w wykonaniu obu (z małymi przebłyskami tylko).Podsumowująć Djoko szukający formy vs Nishikori,który się rozkręca.Jak dla mnie value na Japończyka.
Goffin-Zverev
Kursy spadają na Niemca i w sumie wcale mnie to nie dziwi.Goffin potrafił tutaj z 5-1 przegrać seta z Cecchinato,ograł Del Potro po kreczu,ale jak dla mnie i tak by wygrał to spotkanie.Zverev ostatnio gra kapitalnie seria 11 zwycięstw to nie przypadek.Niemiec na koncie ostatnio tytuł w Monachium i Madrycie,tutaj już ćwierćfinał,ale czy Zverev podała i wygra trzeci turniej z rzędu?Jak dla mnie nie.Oglądałem wczoraj Zvereva z Edmundem i według mnie widać było zmęczenie Saszki (z reszą Edmunda też),gdyż w kluczowych momentach potrafił popełnić naprawdę proste błędy.Goffin ostatnio nie kręcił jakiś dobrych wyników,ale tutaj gra całkiem dobrze jak głowa jest na korcie.Belg jest w stanie wybiegać Saszkę,co sprawi,że Niemiec w końcu przegra.
Cilic 2:0 2,23 ✅
Nishikori 2,34 ⛔
Goffin 2,62 ⛔
Fortuna
Dodatkowo debel :
Cuevas/Granollers-Marach/Pavic 2 1,93 Fortuna ???? żenada
Cuevasa i Granollersa oglądałem wczoraj,szału nie było,wręcz dziwnie grali ich rywale.Roger Vasselin z Bopanną popełnili sporo prostych błędów (głowa chyba już w Paryżu),Urugwajczyk z Hiszpanem po prostu to wykorzystali.Marach z Pavicem ostatnio strasznie w kratkę grają ale Cuevas i Granollers zdecydowanie w ich zasięgu.Kurs zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Djokovic wygra 1set/mecz @6.50 Fortuna
Nie ma co się spuszczać tutaj, zawodnicy są powszechnie znani sobie nawzajem i całemu światu wokół.⛔
H2H ogólnie 26:24 Djoko.
H2H na clayu: 15:7 Fafał.
H2H Rzym: 3:3.
H2H na poziomie półfinału i wyżej 12:5 Nadal.
Z resztą mieć 15-7 z Nadalem na mące to wg mnie bardzo przyzwoity wynik, bo on tak kocha claya jakby na chacie miał w piwnicy ołtarzyk zasypany cegłą. Generalnie to Nadal jeszcze nie jest na swoich topowych obrotach, a Djoko jest raczej dalej niż bliżej, więc każde przełamanie się jest dla niego na miarę złota. Zawsze leżał mu ten turniej, więc czemu nie ograć Nadala (jakkolwiek smutnie to nie brzmi). To tak na sucho wygląda, że nie ma szansa na jego zwycięstwo, ale to będzie inny mecz niż te poprzednie, bo jest tak, że możesz być nie wiadomo jak nisko z formą, ale z niektórymi i tak zagrasz jak marzenie i na odwrót. Ja stawiam to biorąc pod uwagę, że wygrać wejść do finału przez Nadala to może być niewiarygodnie kluczowe dla psychiki Djokovica przed nadchodzącym szlemem, więc da z siebie setkę nawet wiedząc, że jest daleko od formy, coś analogicznie jak Sharapova zesra się, ale spróbuje owalić Halep.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nadal vs Djokovic . Nadal 2:0 1.5 fortuna . Tu bedzie zaraz 2:0 ????
Tu na spokojnie widze hiszpana dzis w finale. Seta z Nole wg mnie nie straci.
Cilic vs Zverev . Cilic wygra seta 1.67 fortuna . Cilic 2.91 fortuna. 2:0 Cilic 4.85 fortuna. 0:2. szkoda pierwszego seta. 7:6 7:5 Alex.
Tu chyba passa Zvereva sie konczy. Cilic odpalil a wiemy,ze jak gość odpali to jest nie do zatrzymania. Zverev forma od Monachium ale wiemy ze kazda passa sie kiedys konczy. I widze final Cilic vs Nadal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal R. - Djokovic N. O 19,5 ::: 1,76 ::: 2/3 +1,52
Djokovic N. +1,5 S ::: 2,56 ::: 1/3
Zabawne jest to, że jest to ich oficjalne 51 spotkanie, a pewnie grali ze sobą jeszcze więcej na jakiś pokazowych turniejach, oficjalnie niby 24:26 na korzyść Serba. Na clayu 15:7 dla Rafy, ale to nie powinno akurat dziwić, za to w Rzymie 3:3.
Panowie niczym się w tym meczu nie zaskoczą, będzie obijanie zza linii końcowej. Rafa gra świetnie, zresztą potwierdzają to jego wyniki i ranking. Przeciwko jego tenisowi na mączce, to na palcach jednej ręki można wyliczyć zawodników którzy coś będą próbować.
Mi się wydaje od kilku sezonów, że Nadal jakoś nie ma parcia na sukces zarówno w Madrycie jak i Rzymie. We Włoszech wygrał ostatni raz w 2013 roku, za to dla Djokovica Rzym to jeden z ulubionych turniejów z cyklu Masters, był tu 4-krotnym finalistą i 4 razy zwyciężył. Jego forma ewidentnie rośnie z meczu na mecz, a wczoraj z Nishikorim pokazał klasę, dziś przeciwnik o 2 poziomy lepszy.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Cilic M. +3,5 G ::: 1,87 ::: 1/3
Cilic M. - Zverev A. O 22 ::: 1,77 ::: 1/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ja gram mocniej dzisiaj proste ako
Cilic 4,5 gema kurs 1,49 ✅
Djoko 6,5 gema kurs 1,36 ✅
ako 2.0 ✅
co tu duzo mowic Cilic wyjatkowo ładnie wyglada jest na fali i pewny siebie na podmeczonego Zvereva nawet jak niemiec wygra to Cilic spokojnie moze to pokryc jak i Goffin i Edmund pokrwali handi
no i powracajacy Serb. pokazał ze jest na fali wznoszacej i teraz bedzie miał prawdziwy test swojej formy. napewno nie ma nic do stracenia i bedzie grał bez presji. serwuje 1000 razy lepiej od Fabio wiec nie bedzie sie tak łatwo dał łamac i mysle ze takie handi powienien pokryc ????
bez analizy takie ako jeszcze za mniejsza stawke znacznie
Molleker 1,5 seta kurs 1,7 ✅
Pedro Sousa set 1,2 ✅
Anet KOntaveit + 5,5 gema 1,35 ✅
Cilic 4,5 geam 1, 48 ✅
Djoko 6,5 gema 1,36 ✅
kurs ako 6,0 ✅
Wszystko grane w Pinbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
I 477

imperator88

Użytkownik
Cilic-Zverev 1 2,91 Fortuna ⛔
Zverev wczoraj miał trochę farta,bo Goffin miał 3-2 i podanie w trzecim a i tak wygrał.Cilic rozegrał się w Rzymie.Z Carreno-Bustą gładkie wczoraj zwycięstwo i podejrzewam,że Chorwat będzie mieć dużo więcej sił.Zverev nie dość,że wczoraj grał do późnego czasu,to jeszcze ma serię już 12 zwycięstw z rzędu a więc intensywność ostatnio duża.Normalnie to typowałbym Saszkę,ale biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Niemca,to idę w stronę Marina.
Nadal-Djokovic over 21,5 gema 2,13 Fortuna ✅
Dla mnie najrozsądniejszy typ.Djoko powinien postawić opór Nadalowi,ale czy na tyle ugrać z nim seta?Każdy widzi,że Serb się rozkręca a Nadal nieco obniżył loty.Djokovic jednak kondycyjnie z Nadalem przegrywa i jeśli będa tutaj trzy sety to wątpie,że Nole mocno się postawi w decydującej partii.Jakieś 64 75 czy 76 63 wg mnie prawdopodne.
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Wrzucę parę zdań od siebie.
Dzisiaj ja nie szukam &quot;kwadratowych jaj&quot;.
Nadal- Djoko 0-4,5 gema na 1 brzmi i wygląda jak promocja w markecie dla kobiet..
WG mnie wchodzi i to za większą stawkę..
Kurs spada.. Nie zdziwię się jak będzie jakieś 62 62..
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Wrzucę parę zdań od siebie.
Dzisiaj ja nie szukam &quot;kwadratowych jaj&quot;.
Nadal- Djoko 0-4,5 gema na 1 brzmi i wygląda jak promocja w markecie dla kobiet..
WG mnie wchodzi i to za większą stawkę..
Kurs spada.. Nie zdziwię się jak będzie jakieś 62 62..
Mnie też wcale nie zdziwi jak będzie gładkie zwycięstwo Rafy.Tylko widzisz Rafa nie gra z Dzumhurem czy tam Klizanem by bardziej być w stronę gładkie zwycięstwa Hiszpana.Nadal nie jest w najwyższej formie,u Djokovica forma rośnie a jeśli by pokonał Nadala i to na clayu,to jego psychika by bardzo poszła w górę,zwłaszcza przed RG.Obaj będą mega zdeterminowani by to wygrać,Nadal by pokazać,że wpadka z Thiemem to był po prostu wypadek przy pracy a Djokovic,że wciąż potrafi grać w tenisa.Bliżej mi do zaciętego meczu niż gładkiego zwycięstwa Nadala,stąd ten typ.
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Mówią, że pewna jest tylko śmierć i podatki.. I wiele w tym prawdy..
Napisałem Wam tylko swoje zdanie.
Novak rok temu czy 2 w porównaniu do dzisiaj wyglądał jakby na mega koksach jechał!! Na moje oko oczywiście. Słabszych tenisistów miażdżył jak Rafa 61 61.. Co z tego zostało?? Niewiele. Kei ewidentnie mu leży.. Podobna gra, charakterystyka tenisisty.. Nie widzę fajerwerków u niego.
Dałem to za 500.. I chyba za mało..
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
To i ja kilka zdań powiem na temat Nadala - Djokovica, odnośnie Nadala co tu dużo pisać, wczoraj Fognini w pierwszym secie od 4-1 na 4-6 grał jak z nut, podobne warunki przedstawiał Thiem w Madrycie. Rafa w Madrycie też nie był na swoim poziomie było to już widać w meczu ze Schwartzmanem. Tylko Madryt jakoś Rafie nigdy nie lezal, powtarzal to w wywiadach. Zależy mu widać bardziej na tym Rzymie, jest skoncentrowany i chce pokazać, ze ten mecz z Dominiciem był wypadkiem przy pracy, a wiadomo z kim nie zmazać plamy jak nie z Djokerem? Djoker, dużo można było by tu mówić, ale jedno jest pewne. Djoko z przed kilku lat a ten dzisiaj to w ogóle inny człowiek, nie wiem co się z Nim stało, ale wystarczy spojrzeć na jego oczy. Smutne, nie widać tego ognia i pewności które miał kiedyś, nerwy brały górę wczoraj, wygląda jakby miał jakąś depresję. Mimo to piękny mecz z Nishikorim warty finału, ale zmęczenie w ostatnim secie było dobrze widoczne, gdyby Nishikori zagrał cały mecz jak w pierwszym secie to nie byłoby co zbierac z Serba. Tutaj idę w stronę Hiszpana 2-0 1.56, mimo że mam pecha do stawiania na kogoś 2-0 to tutaj wchodzę grubiej, djoker mnie nie przekonuje. Mimo to mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś będzie dane Nam obejrzeć Djoka z przed kilku lat, ale na pewno nie w tym turnieju.
▶Unibet✅
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie rozumiem trochę tej gry na Cilica. Ze niby odpalił? Nikogo nadzwyczajnego tutaj nie pokonał. Problemy z Harrison em, potem Paire, którego każdy zna oraz Carreno bez formy od dłuższego czasu. Zverev pokazuje,że ma jaja i dla mnie Marin cudem może tutaj wygrać seta jak go wyserwuje. Kibicom tenisa też powinno zależeć na tym aby go Zverev zameldował się w finale przeciwko Rafie bo on przynajmniej nie będzie miał.powiazanych jaj w meczu a Marin jak to On. Trafi na tytana w finale to przeważnie się sypie nerwowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Rafa Nadal vs. Alexander Zverev - 2 @4.9 unibet
6-1 1-6 1-3 dla młodego i deszcz... Szkoda. ⛔

Stawianie przeciwko Nadalowi na mące... Tak wiem. Zakrawa o masochizm. Aczkolwiek... Dzisiejsze zwycięstwo Saschy z Ciliciem było jego 13 z rzędu. Najlepsza dyspozycja w tourze obecnie, no doubt. Broni punktów za wygraną z Rzymu 2k17 i może dokonać czegoś wielkiego, czyli 3 turnieje z rzędu, z czego 2 mastersy. Poza tym... Jeśli Nadal mógł paść w Madrycie z taką dziewczynką jak Thiem, to czy nie może przegrać z Młodym w takiej formie? Po kursie 5 - warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W którymś tam postów w poprzednich turniejach napisałem, że fajnie by było zobaczyć w finałowym starciu Nadala przeciwko Zverevowi który wytarł kort już w finale Mastersa Djokovica, czy Federera. W ATP 250 Monachium za to wytarł Kolbą i jutro ta zachcianka się spełni. Grali ze sobą rok temu na clayu w Monte-Carlo i wynik był druzgocący dla Niemca. Nadal na mączce to jednak inna kategoria zawodnika i szczerze myślę, że zobaczymy tutaj 2:0 bo myślę, że na 3 setówce to odpadnie już z sił, jednak kurs 1,20 nie jest atrakcyjny jak na finał. Jednak co by nie mówić low stake.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
po wpadce z thiemem ,buki juz robia mniejsze kursy na przeciwnikow rafy. Rafa zagral srednio z Nole ale tak lepiej wyglada niz w Madrycie. Zverev nagle nam znow odpalil na ziemi i wyglada solidnie. Z Cilicem jednak sie meczyl i moglo byc roznie gdyby przegral pierwszego seta. ale wygral i gra dalej. Jestem ciekaw czy na Garrosie znow poleci szybko jak co roku czy jednak ogarnie dobry wynik. bo psychicznie czasem pada nam Alex. Dzis z Rafa za duzych szans mu nie daje, no chyba ze bedzie 3mal serwis ale Rafa to walczak i ogarnie mecz. kurs slaby.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Rafa gra genialnie, chociaz kazdy zna jego zagrania na pamiec to i tak malo kto potrafi mu sie przeciwstawic. Fognini juz myslal, ze jest na dobrej drodze po wygraniu seta a jak sie skonczylo kazdy wie. Nadal wygra to konsekwencja, Zverev wczoraj pokazal, ze lekki czajnik z niego jest.
Pewne 2:0 dla Nadala.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal R. - Zverev A. U 20 ::: 1,91 ::: 1/3
H2H 3:0, ale dwa mecze na hardzie były mocno zacięte. Jednak Panowie spotkali się na clayu rok temu w Monte-Carlo i tam Nadal wygrał 6:1 6:1. Zverev gra genialnie, to dla niego już 3 finał z rzędu, rok temu wygrał ten turniej, ale coś czuje, że powoli mu się kończy paliwo i to było widać w 3 ostatnich meczach pomimo, że je wygrał, przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
Nie jest to jakiś pewny typ, ale wydaje mi się, że ma spore szanse na wejście, kto jak kto, ale to Hiszpan jest królem, żywą legendą tenisa na cegle. Szczerze to sam jestem bardzo ciekawy jak ten mecz się potoczy, albo będzie jednostronny na co liczę, albo zobaczymy walkę, choć w to mniej wierzę.

Pozostałe typy na dzisiaj, Lyon i Geneva:
Delbonis F. -1,5 S ::: 1,71 ::: 1/3
Seppi A. - Cecchinato M. O 21,5 ::: 1,76 ::: 1/3
Basic M. ::: 2,67 ::: 1/3 - Anty Mass Pick
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Nadal R. - Zverev A.
Over 18,5 - @1,59
Over 19,5 - @1,85
1xbet ✅✅✅✅✅✅✅

Linie spokojnie do pokrycia. Wiadomo, że Rafa kosi wszystkich, ale już tutaj w Rzymie Fog i Djoko powalczyli, więc dlaczego Zverev, którego w chwili obecnej cenie wyżej, jest w mega formie, broni tytułu i ma jaja ma nie ugrać 8 gemów ?
Nadal wczoraj pozwolił Nole na dosyć dużo, cały czas trzymał kontakt, sporo winnerów walił jak na Nadala po drugiej stronie. Z kolei Alex pomimo problemów w 1 secie i szybkiego przełamania w 2, spokojnie wypunktował Marina.
Nie sądzę, że tutaj będzie jakaś masakra na Alexie, może nawet ugra seta
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Zverev +4.5 gema @1.95 sts✅

Uważam, że jeśli Djoko dał radę to Młody tym bardziej, bo co jak co,ale to jego serwis był niesamowity przez te 3 turnieje z rzędu. O ile się nie zgrzeje mu główka to linia wystarczy,ze nie poleci więcej niż raz na set i o ile kolejność serwisu dopisze nie będzie przeszkód.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom