>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym - 14.05-21.05.2017

Status
Zamknięty.
kapel 296

kapel

Użytkownik
Dziadek Dodig? Ten sam rocznik co Big John, więc mamy tutaj pojedynek istnych emerytów, prawda? 32 lata jak na deblistę to niedużo. Ivan dopiero co przechodzi z grania w singla i debla na samą grę podwójną i spokojnie pogra przez kilka następnych lat, a nie zdziwi mnie jak wytrzyma jeszcze przynajmniej dychę. Fakt, w tym roku gra słabiej, ale nie przesadzajmy. Pisanie o nim per &quot;dziadek&quot; to przegięcie.
Rzeczywiście, mój błąd! ???? Co mi się w głowie ubzdurało, że Ivan ma 36 lat to ja już sam nie wiem ;)

Wiem, że jeśli chodzi o deblistów to taki wiek za dużo nie zmienia, nie ma tyle biegania, mecze nie są takie intensywne, ale jak widziałem kilka ich spotkań to Dodig słaby strasznie ten sezon (nie licząc wygranej w Rotterdamie). Widać rozstanie z Melo mu nie służy.
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Isner - Cilic ✅
liczba tie-breaków over 0,5
1.47 Unibet

Kolejna petarda! Co tu dużo pisać? Isner o statnich 10 meczach miał przynajmniej jeden tie-break. Cilic mistrzem Returnu nie jest i Isner też nie powinien go przełamać. Tie-break bardzo prawdopodobny, kurs atrakcyjny. Typ wydaje mi się o wiele pewniejszy niż win Cilica.



zverev - Raonic 2 +1,5set @1.31 ⛔

Miłosz powinien ugrać tutaj przynajmniej seta. W maju wrócił po kontuzji, grał w finale w Istanbule gdzie przegrał z Cilicem. W Madrycie odpadł z Gofenem. Wczoraj dobry mecz zagrał z Berdychem i powinien tutaj zatrzymać młodego Zvereva i potwierdzić swoje miejsce w czołówce rankingu. Widziałem mecz Zvereva z Andersonem gdzie młody Niemiec męczył się z Kevinem i nawet stracił seta. Roanic gra podobnie do Andersona i robi to lepiej co pokazują wyniki. Myślę że powinien nawet wygrać ten mecz ale gram bezpieczniej.

Ako: 1,92 ⛔
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Odwrotnie. W Madrycie linia została pokryta, a w Barcelonie nie.
hmm lokata..dominic dodatkowo uczy sie szybko na biezaco z meczu na mecz z Nadalem i bedzie coraz lepiej..jest piekielnie grozny mega dwa serwisy..wychodzi z opresji niezle ma konczace schematy nawet na nadala...bedzie boj
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 430

hanii

Użytkownik
zverev - Raonic 2 +1,5set @1.31
Miłosz powinien ugrać tutaj przynajmniej seta. W maju wrócił po kontuzji, grał w finale w Istanbule gdzie przegrał z Cilicem. W Madrycie odpadł z Gofenem. Wczoraj dobry mecz zagrał z Berdychem i powinien tutaj zatrzymać młodego Zvereva i potwierdzić swoje miejsce w czołówce rankingu. Widziałem mecz Zvereva z Andersonem gdzie młody Niemiec męczył się z Kevinem i nawet stracił seta. Roanic gra podobnie do Andersona i robi to lepiej co pokazują wyniki. Myślę że powinien nawet wygrać ten mecz ale gram bezpieczniej.
Popieram ten typ, Raonic powinien wygrać ten mecz jest jednak o klasę wyżej od Zvereva. Sugeruję się przegranym setem z Andersonem jak i również lepszą grą przeciwko Berdychowi i Troickiemu, z którymi grali w ostatnim czasie. Wczoraj Querrey powinien ograć Thiema, zabrakło mu trochę zimnej krwi, a dzisiaj Sasza odpadnie ????
Typ dnia to Kubot/Melo 1,68 unibet
Oglądałem wczoraj oba spotkania i co tu dużo mówić.... Wyżej wymieniona para zagrała bajecznie w przeciwieństwie do przeciwników, którym brakowało pomysłu, poziom nie do porównania. Warto odnotować, że Kontinen z Peersem na clayu nie licząc Niemiec nie odniesli żadnego lepszego rezultatu.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Zverev-Raonic, +22,5 gema za 1,54 (Fortuna) ⛔
2:0 (7:6, 6:1)​
Widzę, że dużo typów pojawia się przy okazji tego turnieju i fajnie, bo każdy coś od siebie dorzuca ;) Wspomnianego przeze mnie typu chyba jeszcze nikt nie podał więc napiszę o nim parę zdań, ale na szybko, bo piszę z telefonu. Wczoraj Zverev bez problemów ograł Fogniniego, co zresztą prognozowałem, bo Włoch ciągle ma problemy z utrzymaniem dobrej formy przez dłuższy czas. Raonic mnie wczoraj pozytywnie zaskoczył, bo równie szybko co Niemiec odesłał Berdycha do domu. Co by o chimerycznym Czechy nie mówić, to jednak potrafi być groźny na każdej nawierzchni, a styl gry i warunki ma zbliżone do Berdycha.
Dzisiaj zmierzą się ze sobą blisko dwumetrowi zawodnicy, o bardzo dobrym serwisie i niezłym poruszaniu się po korcie, mimo tak doskonałych warunków. Jeszcze ze sobą w Tourze nie grali, przynajmniej nie znalazłem spotkania więc płaszczyzny porównawczej nie ma. Kanadyjczyk i Niemiec powinni przede wszystkim starać się trzymać swoje podanie, a warunku ku temu mają doskonałe. Spodziewam się w tym starciu 3 setów, a co najmniej dwóch bardzo wyrównanych. Raonic gra mocniej, trochę bardziej siłowo, lepiej też w moim odczuciu serwuje. Zverev z kolei jest bardziej regularny, popełnia mniej błędów, choć potrafi też zagrać agresywniej.
Jak dla mnie pojedynek powinien być bardzo wyrównany, bo to dwóch zawodników o podobnych warunkach i możliwościach, ziemia też niekoniecznie jest ich ulubioną nawierzchnią, bo jednak styl gry pasuje bardziej do szybszych kortów. Zverev wczoraj dobrze wyglądał z Fogiem i po kursie 1,95 ✅✅ też spróbuję go grać.
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
Na dziś coś bardziej przyziemnego: S. Halep + Del Potro +1,5 seta @2.07 1xbet

Del Potro zdecydowanie w innej sytuacji niż Djoko, po powrocie systematycznie wraca tam gdzie jego miejsce. Wczoraj w dobrym stylu odesłał z Rzymu Nishikoriego, wcześniej odprawiając Dimitrova, który też jest w dobrej formie. 1 siedzi całkiem dobrze, w wymianach możemy podziwiać te winnery z forehandu, wszystko jest jak należy. Jeśli chodzi o Djokovica to walczy on ze samym sobą, zdecydowanie jest pod formą, oczywiście nie znaczy to, że wciąż nie jest świetnym tenisitą, ale z taką liczbą niewymuszonych błędów, brakiem precyzji, stabilności i konsekwecji w grze JMDP moim zdaniem spokojnie jest w stanie urwać mu seta. Generalnie w tym meczu idę bardziej w stronę Argentyńczykai typuje jego zwycięstwo, ale na dzisiaj chciałem dać coś bardziej &quot;pewnego&quot;, więc zostaje przy +1,5. Jeśli chodzi o Halep, jest w bardzo dobrej formie co pokazała chociażby na turnieju w Madrycie. Młoda zawodniczka z Estonii również jest w formie, ale myślę że na mecz z Simoną musiała by wskoczyć na wyższy level a nie jest w stanie jeszcze tego zrobić.
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Właśnie skończył się ćwierćfinał, Thiem wygrał z Nadalem 6:4,6:3. Odniosłem wrażenie, że Rafa nie dał z siebie wszystkiego tak jak to miało miejsce ostatnimi czasy. Nie mówię, że całkowicie odpuścił ale było widać rezerwy w jego grze. Czy ktoś oglądał to spotkanie i myśli podobnie lub nie ?
 
ranczo0123 455,8K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Właśnie skończył się ćwierćfinał, Thiem wygrał z Nadalem 6:4,6:3. Odniosłem wrażenie, że Rafa nie dał z siebie wszystkiego tak jak to miało miejsce ostatnimi czasy. Nie mówię, że całkowicie odpuścił ale było widać rezerwy w jego grze. Czy ktoś oglądał to spotkanie i myśli podobnie lub nie ?
Nadal po prostu zagral slabo. za duzo ostatnio meczy i turniejow bylo i w koncu wyszlo zmeczenie. Thiem fantastycznie rozegral to spotkanie nie mozna mu tego odmowic. Bardzo mocne konczace zagrania w pierwszym uderzeniu. Widac ze dobrze odrobil lekcje po ostatniej porazce w Madrycie
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Del Potro - Djoković
Del Potro @2.70 Unibet

Czas na kolejny hit w Rzymie, po kapitalnym i genialnym meczu Thiema z Nadalem z niecierpliwością czekam na kolejny ćwierćfinał, Thiem mimo że był na niego 2x większy kurs niż na Delpo to pokonał bez straty seta, tutaj są tacy zawodnicy że wszystko się może wydarzyć, widziałem wczoraj cały mecz Del Potro z Nishikorim i prezentował się naprawdę dobrze, to on był stroną dominującą z reguły, dyktował warunki, już przed ostatnim starciem Djokera z Keiem (Nishikori poddał), większość z Was tu była za Japońcem, czemu Argentyńczyk miał by nie wygrać jak właśnie pokonał go 2:0? na ostatnie 7 meczów Del Potro w każdym zdobywał minimum 1 seta!! Del Potro od marca, przegrał tylko 4 mecze (jeden przez krecz), a trzy pozostałe... z Federerer i dwa z Djokerem, po 1:2... Kiedy jak nie teraz, jak Djoković gra trochę słabiej, ok, wczorajszy mecz mu na prawdę wyszedł ale czy powtórzy drugi taki dzień po dniu? Na mączce? 50/50, ryzykować bo kurs zachęca.

Wynik:
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Nadal po prostu zagral slabo. za duzo ostatnio meczy i turniejow bylo i w koncu wyszlo zmeczenie. Thiem fantastycznie rozegral to spotkanie nie mozna mu tego odmowic. Bardzo mocne konczace zagrania w pierwszym uderzeniu. Widac ze dobrze odrobil lekcje po ostatniej porazce w Madrycie
I tak ostatnio grał kosmos. Osobiście bylem pewny, że Hiszpan jest już skończony przez swój styl gry, który niesamowicie eksploatuje organizm. Jednak jeszcze potrafi grać na swoim najwyższym poziomie. Inna sprawa, że najwięksi rywale grają piach. Tak czy siak to tylko kwestia czasu, kiedy jego organizm w końcu odmówi posłuszeństwa. To nie jest Karlovic, u którego wymiana trwa 3 piłki i który będzie grał do 50-tki. Rafa musi swoje wybiegać i wywalczyć. Dlatego należy mu się jeszcze większy szacunek.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
po kapitalnym i genialnym meczu Thiema z Nadalem
Juz nie przesadzaj. Nadal zagral dzis slabo. Mecz nadrabial co najwyzej atmosfera i rekacjami widzow, ale poziom Nadala byl dzis po prostu slaby i juz mu bokiem wyszly te mecze z Monte Carlo, Barcelony i Madrytu. W kzdym razie na French Open w takim zestawieniu Nadal wygra relatywnie spokojnie.
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Jak rozumiem, w takiej sytuacji zakład, na którym jest zdarzenie z Djokoviciem czeka na koniec tego meczu? Jednak czy nie powinienem dostać jakiejś informacji, że mecz został przerwany? Lub chociaż na kuponie mogłaby być taka informacja...
 
K 49

kacper76

Użytkownik
Ciekawe jak wplynie przerwa w meczu na jego losy...?
Podobno zmienia się charakterystyka kortu, w porównaniu do sesji wieczornej.
Wspominali o tym komentatorzy jak i sami zawodnicy.
Uważam, że nadal Delpo ma szansę na urwanie seta...
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Co byście polecili z dzisiejszego debla?
Bo ja się zastanawiam nad zagraniem na klony.
Herbert​/Mahut mnie obecnie nie przekonuja. W dwóch spotkaniach jakie grali do tej pory awansowali bardzo szczęśliwie w super tajach. Kiedyś to się musi skończyc. A Brajany wypoczęci, na pewno bardziej głodni zwycięstw. Tak z tylu głowy mam mecz Francuzów z Baker/Monroe, gdzie awansowali mega szczęśliwie... A przecież to jakaś super para nie jest
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Podobno zmienia się charakterystyka kortu, w porównaniu do sesji wieczornej.
Wspominali o tym komentatorzy jak i sami zawodnicy.
Uważam, że nadal Delpo ma szansę na urwanie seta...
Dokładnie, w słońcu ta nawierzchnia jest o wiele szybsza.
Te kursy w okolicach @5,5 to zdecydowane value.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Może przesadziłem, ale przynajmniej jakieś info na kuponie chyba powinno być^
Po co mają dawać indywidualnie przy każdej takie sprawie info na kuponie, skoro wszystko jest zapisane w regulaminie? Niepierwszy i nie ostatni raz jest taka sytuacja i takie kwestie zawsze reguluje właśnie regulamin, więc bezsensem byłyby jeszcze jakieś adnotacje. Wszystko jest jasne w 100%.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom