>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Stuttgart, Hertogenbosch - 12.06-18.06.2017

Status
Zamknięty.
M 23

mambak

Użytkownik
Wysoki???...raczej mały, spodziewałem się, że na Kolbę będzie coś w okolicach 1.4 a tu taki prezent. Kolba na trawie w dodatku u siebie jest graczem o klasę lepszym...rok temu głupio przegrany finał z Thiemem przerywany przez deszcz kilkakrotnie.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Wysoki???...raczej mały, spodziewałem się, że na Kolbę będzie coś w okolicach 1.4 a tu taki prezent. Kolba na trawie w dodatku u siebie jest graczem o klasę lepszym...rok temu głupio przegrany finał z Thiemem przerywany przez deszcz kilkakrotnie.


Johnson w tym sezonie to dużo lepszy zawodnik niż w tamtym roku, a na trawie nie radzi sobie źle. Nie jest jakimś słabeuszem. Jak dla mnie kurs zawyżony, ale cóż. To tylko moja opinia. Grać i tak nie zagram na to, za duże ryzyko, jednak zastanawiało mnie skąd takie kursy.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Johnson w tym sezonie to dużo lepszy zawodnik niż w tamtym roku, a na trawie nie radzi sobie źle. Nie jest jakimś słabeuszem. Jak dla mnie kurs zawyżony, ale cóż. To tylko moja opinia. Grać i tak nie zagram na to, za duże ryzyko, jednak zastanawiało mnie skąd takie kursy.
Oglądałem 1. seta Johnsona w 1. rundzie. Przegrał go z Niemcem, którego nie ma w TOP 100. Ostatecznie mecz wygrał 2-1, ale to co prezentował w 1. secie to była słabizna. Bodajże 2x stracił swój serwis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 23

mambak

Użytkownik
Wszystko się zgadza...ale co z tego jak Kolba go łyka jutro i tyle...grałbym 2:0 ale w jakimś taju Steave może przyfarcić...suma sumarum-końcowy triumf dla gospodarza...on tutaj jest jak Mahut w Hertogen. Nie widzę szans dla jankesa.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Drodzy koledzy.
Jeszcze nie wystawiono kursów na ten mecz tj.Federer - Haas, ale już wiem że pójdę w over gemowy.
Wiem, że to będzie mało analityczne podejście, ale to są dwa ziomki. Szanuja się, ba nawet razem śpiewają ???? Federer murowanym faworytem, ale to jego pierwszy mecz na trawie, w Niemczech, na terenie doświadczonego Haasa, dużo ludzi na trybunach jak nie pełne i zagrają sobie starsi panowie ziomki fajny meczyk. Gdyby to był jakis inny turniej np.Wimbledon to zupełnie inna sprawa, a tak nie sądzę, że Fedex będzie chciał zniszczyć na korcie Haasa. Jasne, wygra Szwajcar, ale zagrają na spokojnie ???? tak to widzę. Zresztą Federer to jest spoko facet i jeśli spotyka się na korcie z jakims swoim kolegą to nie rozwala go gładko. Taka obserwacja.
Oczywiście, proszę bez hejtu. Jest to po prostu moje spostrzeżenie dotyczące tego meczu ????
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Federer - Haas over 20,5 gemów @1,80 (standardowa linia) ✅
Qarny bardzo dobre spostrzeżenie. Panowie się przyjaźnią, mecz rozgrywany przy publice Haasa, a Fed jest znany z tego, że często luźniej rozgrywa mecze na returnie i zadowala się jednym przełamaniem. Nawet abstrahując od sympatii obu dżentelmenów, to Haas zagrał z Herbertem naprawdę niezły mecz. Chyba tylko raz dał się przełamać, choć we wcześniejszym gemie miał małą piłkę meczową. Świetnie serwował, dobrze returnował, czego na grassie chcieć więcej. Fed w Stuttgarcie w poprzedniej edycji wygrał 6-4 5-7 6-4 z Fritzem, 7-6 7-6 z Mayerem i przegrał w 3 setach z Thiemem, zatem mecze overowe. H2H na trawie 3-1 Szwajcar, wszystkie mecze overowe dla linii 20,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bez przesady.Ferdek seta nie puści w swoim wieku. Dla zabawy moze dopuści do 7-5 czy 7-6 w jednym secie ale nic wiecej. Stad jednak droga do overa krótka ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dlatego nie napisałem o 3 setach bo to nie wydaje mi się prawdopodobne, ale już dwa wyrównane wynikowo sety jak najbardziej ????
Bardzo fajny kurs na +4.5 gema Haas w Dafabet po kursie @1.85. Dla grających w ziemniakach na LVBet taki sam typ i kurs.
✅✅✅

Piękny mecz. Fajnie zobaczyć Haasa w takiej formie, nie boje się powiedzieć tego, jak kilkanaście lat temu ????


Btw. Sam gram częściej na zagranicznych bukach, ale zdarza mi się puścić jakaś tasiemkę u polskiego buka to tak zauważyłem, że na tenis najbogatsza ofertę ma właśnie LVBet. Sprawdźcie sobie ofertę na zdarzenia poboczne do spotkań teraz rozgrywanych na LVBet i u innych ziemniaków. Przepaść ????

Ale oczywiście gra u normalnego zagranicznego jest sensowniejsza ????
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Z poprzedniej rundy 2x ✅ 1x ⛔

Na kolejny etap przygotowałem:

Pospisil V. - Dołhopolow O.
TYP: Dołhopolow O. win 1.76 unibet ⛔

Konsekwentnie idę w Ukrainca. To co miałem o nim do powiedzenia można przeczytać kilka postów wyżej. Natomiast biorąc pod Lupę Vaska to chłopak na pewno dobre warunki fizyczne ma, talent miał, czy ma go dalej ciężko powiedzieć. Jakiś czas temu zapowiadało się, że będzie to zawodnik utrzymujący się spokojnie w top 40-50 i grajacy ATP. No nie poszło to jednak tą drogą, mianowicie gra głównie challki w azji i stanach, co prawda wygrywa tam coś, ale Dudi Sela jak sie nie zakwalifikuje do atp to tez wygrywa w azji challki wiec... ???? Niby Vasek ostatnio niezle, ale z kim on grał... Według mnie, Dolgo tak jak wspominałem wcześniej wraca po kontuzji do dobrej gry, co pokazał na szlemie ze Stasiem i ja tu bedę na niego stawiał w takich zestawieniach, szczegolnie po takim kursie 1.76.
A i mi się przypomniało kiedyś widziałem jak ktoś napisał na forum, że mamy różnych tenisistów i ich kategorie, np wawrinka fedex djoko nadal ze oni tam szlemy wygrywaja itd. i na koncu mamy kategorie graczy: Jerzy Janowicz i Vasek Pospisil, no to mnie rozwaliło, ale coś w tym jest no i kolejny argument, że Dolgo bedzie górą :grin:

Chardy J. - Lopez F.
TYP: Chardy win 2.60 oraz Chardy 2:0 4.90 unibet ⛔⛔

No i tak zagrałem poprzednio na Floriana i mi Chardy wykrecił psikusa bo zagrał bardzo poprawny mecz, szczególnie przy swoim serwisie. Ponad 25 asów, silny na prawde serwis i rzadko się mylił w 1 serwisie. Jak mówiłem, to typ zawodnika, że czasami odpali - no i to jest chyba ten moment, żę odpala bo na mączce dobrze grał ostatnio, a dzisiaj jak oglądałem to solidnie wyglądał, w wywiadzie po meczu mówił, że czuje się super i ze bedzie chcial tu powalczyć w Niemczech na trawie. Co do przeciwnika - Lopeza nie lubie bo on z każdym może przegrać, chłop często o zerowej motywacji, czesto mu sie nie chce, z wiekiem coraz częściej. On na trawie umie i lubi grać, ale przede wszystkim w turniejach na wyspach. Jak przesledzimy jego historie wystepow to tam wlasnie wygrywal najwiecej meczy, w niemczech to on nie grywal za bardzo. To jest ATP 250, kasa nie jakas ogromna, nigdy tu nie zaszedł daleko stąd ja myśle, że on nie bedzie tu jakos zmotywowany bardzo a jak mu Chardy bedzie walic as za asem to chlop sie zagotuje jak ma w zwyczaju i szybko do szatni, potem pogra sobie na wyspach z wieksza checia. Dla mnie duże Value. Nawet czysto sportowo to w tym momencie kariery to dla mnie porownywalni zawodnicy, Lopez nic ciekawego nie pokazuje od dluzszego czasu, tym bardziej w nie &quot;swoich&quot; turniejach.

Dodatkowo bez analiz:
Dimitrov, Karlovic, Muller ako. 2.53 unibet ⛔

Mahut + Mischa Zverev - 1.5 gema(nie pomylić z młodym) ako. 1.7 1xbet ⛔

Ostatnie ako i Dolgo gram mocniej, Polecam i Pozdrawiam :cool:
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema. Co dzisiaj sądzicie o takim dubelku Muller + Struff @3.33 BaH ⛔
Pytając o dane typy sam najpierw napisz, dlaczego o nich pomyślałeś. Podaj konkretne argumenty, do których mogą się odnieść inni./Macko18
E: Muller pewny, spokojny i zawsze mocny na trawie. Seppi wraca po kontuzji, ale nie oszukujmy się, że najlepsze lata ma za sobą, jeżeli Muller wyjdzie tak jak zawsze, czyli spokojny to wygra - tyle.
Struff, udaje Federrera, aż mnie trochę irytował w ostatnim spotkaniu, bo pograłem DW 2-0, ogarnął, ale najlepiej jakby został sobą :grin: . Francuz to solidny grajek, ale umówmy się, że najlepsze wyniki na trawce miewa tylko na dużych turniejach + fakt, że lubi sobie pohandlować to po takim kursie nie pobrałbym go za darmo. Struff bardzo dobrze się prezentuję i już czekam na jego spotkanie z Fedexem, apropo Szwajcara to myślę, że nawet jak wyjdzie się tu pobawić to nie dopuści do tb. Poniżej 18.5 gema @3.35 Fortuna ⛔
Pisałem na szybko, więc sory za błędy. Wracam do roboty :grin:
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Y.Hanfmann - M.Zverev 1 @3.70 efortuna

Hanfmann ostatnimi czasy gra bardzo poprawnie, w Stuttgarcie gra od eliminacji w których pokonał Rosola i Madena w 1R ograł Fucsovica. Gość nie jest już najmłodszy, 1991 rocznik i to jego najlepszy sezon w karierze. Ma całkiem niezłe warunki fizyczne - 193 cm wzrostu. Mischa oczywiście to o kilka klas lepiej wyszkolony zawodnik - klasyczny serv and volley, kapitalna zwinność i szybkość a facet jest słusznego wzrostu i wagi. Przy tym jednak jest chimeryczny i nieregularny - po finale w Genewie potrafił odpaść w 1R RG z Napolitano. W tym meczu widze dużo szans dla Hanfmanna i żal po tym kursie nie spróbować młodszego z Niemców
A.Bedene - E.Escobedo 2 @2.77 efortuna

Idę w stronę Amerykanina. Chłopak rocznik 1996 zaliczany do grupy next-gen. Co pokazał w tym sezonie Ernesto? Na pewno zrobił dobre wrażenie na AO, niezły turniej w Miami gdzie po walce uległ Verdasco. Na clayu nie miał dobrych wyników, na RG przegrał szybko z Istominem. Ja jednak wierzę w niego w meczu z Bedene. Aljaz też zawodnik potrafiący przegrać z niżej notowanym rywalem, tutaj ograł Istomina który oddał mecz bez walki. Rok temu grali ze sobą panowie w Hertogenbosch - górą był Słoweniec 7-6 6-2. Liczę na rewanż.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Hanfmann Y. - Zverev M.
???? Struff J-L. - Pouille L.
Zverev M., Pouille L. ::: 2,00 ::: 1/3 ✅
Hanfmann niby gra u siebie, 3 mecze za sobą, ale jest to zawodnik z +250 rankingu. Do tego Zverev od 2016 roku wskoczył na jakiś wyższy poziom gry. Świadczy o tym chociażby ostatnio finał w Genevie przed Roland Garrosem.
Struff u siebie na pewno powalczy, ma już zresztą pierwszy mecz za sobą, ale zagra dzisiaj z jednym bardziej perspektywicznych graczy. Lucas to solidny zawodnik, ale zdarzają mu się nieoczekiwane wpadki jak większości młodym zawodnikom. Stawiam na niego bo wydaje mi się po prostu lepszym graczem. H2H 1:1 z lat
Wynik I: 0:2
Wynik II: 1:2
???? Johnson S. - Kohlschreiber P.
???? Mahut N. - Benneteau J.
Kohlschreiber P., Mahut N. ::: 2,01 ::: 1/3 ⛔
Kolba gra u siebie, jest to uniwersalny zawodnik na każdą nawierzchnię. Najbardziej martwi mnie w tym typie, że kursy spadły prawie o 0,2 co jest złym znakiem bo takie masówki różnie się kończą. Johnson w 1 rundzie męczył się i prawie odpadł z młodym 21-letnim Martererem.
O Mahucie nie ma sensu więcej pisać, uwielbia ten turniej, gra tutaj co roku genialnie. Benneteau gra na pograniczu Challenger, trafił jako LL. Powoli odcina kupony, do tego H2H 5:2 z bardzo odległych czasów.
Wynik I: 1:2
Wynik II: 1:2
???? Mannarino A. - Zverev A.
Mannarino A. +3,5 gema ::: 1,88 ::: 1/3 ⛔
Mannarino A. +1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3 ⛔

Zverev bardzo mocny zawodnik, tuż obok Thiema, Kyrgiosa i Pouille mogą za kilka lat rządzić w ATP, jednak Niemiec mnie tutaj zaskoczył. Wygrał Rzym, opadł w 1 rundzie na RG, a teraz zamiast Niemiec wybrał Holandię. Mannarino w 1 rundzie zagrał bardzo dobry mecz, do tego potrafi grać na trawie, jest leworęczny itd. Może tutaj namieszać w mojej opinii.
Wynik: 0:2
???? Seppi A. - Muller G.
???? Bedene A. - Escobedo E.
Muller G., Bedene A. ::: 2,16 ::: 1/3 ✅
Muller rok temu na trawie miał bilans 13-5, a w Holandii zagrał w samym finale. H2H 3:3, ale Seppi w tym sezonie gra mocno poniżej oczekiwać. Może coś tam powalczy, ale jak Mullerowi będzie wchodził jego mocny serwis to raczej nie prędko go przełamie Włoch. Jedynie może liczyć wtedy na jakiś cud w tie-breaku.
Bedene grał dokładnie rok temu z Escobedo na tym turnieju, wygrał 2:0. Na to samo liczę i tym razem, bo jednak doświadczenie powinno tutaj zrobić swoje, a po drugie to Bedene całkiem niezły sezon rozgrywa. Pokonanie w 1 rundzie Istomina o tym chociażby świadczy.
Wynik I: 0:2
Wynik II: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Pouilla. Struff w drugim secie z Lacko miał bandażowane udo i generalnie z każdym gemem wyglądał co raz słabiej. Gdyby nie wygrał tiebreak drugiego seta, lub Lacko był bardziej skuteczny podczas któregoś z siedmiu breakpointów które miał w drugim secie, Niemiec zapewne by przegrał. Pouille ćwierćfinał Wimbledonu rok temu więc trawę jako tako ogarnia. Inna sprawa, że pozostali Francuzi (Paire, Chardy) grali tu dobrze i wygrywali.
Co do Johnsona mam odmienne zdanie. Koliber jest mocny u siebie i na trawie, ale ten rok ma słaby. Steve to maszyna do serwowania, wygrywał już turnieje na grassie więc może być bliski mecz. Jak dla mnie Johnson +2.5 gema AH.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Y.Hanfmann - M.Zverev 1 @3.70 efortuna

Hanfmann ostatnimi czasy gra bardzo poprawnie, w Stuttgarcie gra od eliminacji w których pokonał Rosola i Madena w 1R ograł Fucsovica. Gość nie jest już najmłodszy, 1991 rocznik i to jego najlepszy sezon w karierze. Ma całkiem niezłe warunki fizyczne - 193 cm wzrostu. Mischa oczywiście to o kilka klas lepiej wyszkolony zawodnik - klasyczny serv and volley, kapitalna zwinność i szybkość a facet jest słusznego wzrostu i wagi. Przy tym jednak jest chimeryczny i nieregularny - po finale w Genewie potrafił odpaść w 1R RG z Napolitano. W tym meczu widze dużo szans dla Hanfmanna i żal po tym kursie nie spróbować młodszego z Niemców

A.Bedene - E.Escobedo 2 @2.77 efortuna

Idę w stronę Amerykanina. Chłopak rocznik 1996 zaliczany do grupy next-gen. Co pokazał w tym sezonie Ernesto? Na pewno zrobił dobre wrażenie na AO, niezły turniej w Miami gdzie po walce uległ Verdasco. Na clayu nie miał dobrych wyników, na RG przegrał szybko z Istominem. Ja jednak wierzę w niego w meczu z Bedene. Aljaz też zawodnik potrafiący przegrać z niżej notowanym rywalem, tutaj ograł Istomina który oddał mecz bez walki. Rok temu grali ze sobą panowie w Hertogenbosch - górą był Słoweniec 7-6 6-2. Liczę na rewanż.
Prosze o zastanowienie sie nad podawaniem takich typow na sile, zeby tylko zlapac jak najwiekszy kurs i dostac jak najwiecej reputek, a noz wejdzie. Jak widze takie typy to upewniam sie w tym ze jestem jedna z niewielu osob na tym forum ktore graja na pieniadze a nie jak wiekszosc na pinezki/guziki czy inne zapalki. Osobiscie wchodze tu na forum zeby potwierdzic swoje przewidywania lub tez powstrzymac sie od danego typu. Widzac twoj post niestety powstrzymalem sie od betu na bedene po kursie 1,42. Informuje kolege kolezanke, ze oprocz zakladow 1/2 sa tez handicapy, jesli juz tak bardzo chce sie stawiac w strone dogow.

Zeby nie bylo ze bez typu✅
Kohlschreiber po 1,55, w mojej opini niemiec fra w tym sezonie dobrze, tylko nie ma szczescia w losowaniach trafiajac na czolowych zawodnikow rankingu. U siebie zawsze gra dobrze, zarowno na maczce jak i na trawie. Tak jak ktos wspomnial, jedyna szansa na wygranie meczu przezsteva sa tiebrejki. Z tego co widzialem wczoraj to filipowi siedzi serwis i uderzenia konczace takze jestem w miare spokojny o wynik meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Karlovic - Kozlov

Mecze Ivo na grassie bywają fascynujące ???? wymiany rzadko kiedy trwają więcej niż cztery uderzenia. Podejrzewam, że doktor na returnie nie będzie się zbytnio wysilać, a zadba o własne gemy serwisowe. Kozlov młody zawodnik, w ubiegłym sezonie pokonał na trawie Johnsona co było sporym wyczynem. W Herto odprawił &#39;Dreddy&#39; Browna, serwuje całkiem solidnie, więc warto zastanowić się nad overem 10,5 w pierwszym secie @1,83.

Co ciekawe, 1xbet na ten sam typ oferuje nam 3 różne kursy - 2 sety po @1,44, obaj panowie wygrają przynajmniej jednego seta - NIE @1,50 i w końcu under 26,5 gemów - @1,67 ???? Value jest, a nawet przy wyniku 6-2 3-6 6-3 under siądzie ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Chardy J. - Lopez F.

Kursy na to spotkanie wystawione, jakby Hiszpan był w formie i był zdecydowanym faworytem. A ja mam odmienne zdanie. Dla mnie mecz będzie wyrównany i nie spodziewam się tutaj nawet przełamania, dlatego nie podejmę się w wyborze zwycięscy tego meczu. Chardy pokazał w meczu z Mayerem, że jeszcze na trawie da radę, tym bardziej że serwis mu siedzi. Nie dał się ani razu przełamać. Ale z drugiej strony mamy Lopeza, którego styl gry pasuje pod trawę i sądzę, że swoje gemy też będzie wygrtwal serwisem. Ogólnie to będzie dobry mecz dla tych, którzy lubią styl retro na trawie ????
Podsumowując. Dla mnie mecz wyrownany i będziemy świadkami pewnie co najmniej jednego taja.

over 22.5 (1xbet) @1.64
✅✅✅


A dla grających u ziemniaków np. ten sam typ jest w lvbet @1.60.

Ps. Z jutrzejszych spotkań pójdę chyba w kierunku Paire. Wiem, że na niego stawianie to ekstremalny sport ???? Karlovic też powinien sobie dać radę.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Haas - Mischa Zverev 2 @1,95 1xbet

Pewnie kursy spadną, warto ładować. Mischa na trawie gra pewnie, serve&amp;volley na najwyższym poziomie. W Stuttgarcie łatwo ograł Jaziriego i Hanfmanna. Jak ciężko gra się przeciwko takim rywalom pokazał mecz z Murrayem na kortach w Melbourne, gdzie Andy był bezradny w starciu ze świetnie dysponowanym Mischą. Trawa jeszcze bardziej sprzyja takiej grze. Haas dostał prezent od Federera, to jeden z ostatnich meczów w karierze Niemca. Ze Zverevem nie będzie tak łatwo, ciężko złapać właściwy rytm, poza tym Haas ostatni raz wygrał dwa mecze pod rząd w tourze ponad 3 sezony temu. Warto zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom