>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Stuttgart, Hertogenbosch - 12.06-18.06.2017

Status
Zamknięty.
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Ja widziałem cały pierwszy set z Troickim i kawałek drugiego oraz cały mecz z Gojowczykiem.
Odnośnie drugiego meczu - Gojowczyk zagrał po prostu słabo i nie dało się z nim tego meczu przegrać, cała masa błędów, przede wszystkim zagrań w siatkę, nawet w prostych sytuacjach. Początek miał naprawdę obiecujący, ale przy 40:0 w trzecim gemie nastąpił jakiś krach i wszystko posypało się błyskawicznie.
Troicki natomiast też nie był do końca sobą, to znaczy wiadomo, że on też ma problemy z głową, ale widziałem go kilka razy w tym sezonie, gdzie grał dobre spotkania i to nie był ten level.
Jeśli chodzi o samego Benoit w tych spotkaniach - o dziwo zaskakująco na plus, nie jest to oczywiście Roger Federer, ale jak mu nie odwalało, to grał całkiem fajnie, potrafił zagrać ładne skróty, minąć tym swoim backhandem, coś zagrać przy siatce. Natomiast czy jego serwis jest nie do ruszenia - oczywiście, że jest. Po prostu Gojowczyk zagrał katastrofalnie. Troicki, mimo, że też zagrał zły mecz, to łamał Paire&#39;a w obu setach. Po prostu odwalał potem kaszanę przy własnym podaniu i stąd to 0:2. A jeśli chodzi o głowę Francuza, to przez większość spotkania z Gojowczykiem było ok (pewnie dlatego, że przeciwnik wywierał zerową presję, więc nie miał się czym podpalać), ale pod koniec i tak mu musiało odwalić i stracił, a właściwie oddał jednego brejka z dwóch, lepszy zawodnik może by poszedł za ciosem, ale Niemiec to było za mało wczoraj. Z Troickim też była sytuacja w pierwszym secie, że Paire dał się złamać do zera i centralnie wyrzucał pierwsze uderzenia po serwisie na dwumetrowe auty, just like that.
Podsumowując moim zdaniem Jerzyk, który powinien trzymać twardo swoje podanie, będzie wywierał większą presję na Francuzie niż Troicki i przede wszystkim niż Gojowczyk, więc zacznie się lawina błędów. Pytanie tylko, czy sam JJ się nie podpali, bo z tym bywa różnie. Ale jeśli nie, to powinien łyknąć Benoit.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Haas - Mischa Zverev 2 @1,95 1xbet ✅

Pewnie kursy spadną, warto ładować. Mischa na trawie gra pewnie, serve&amp;volley na najwyższym poziomie. W Stuttgarcie łatwo ograł Jaziriego i Hanfmanna. Jak ciężko gra się przeciwko takim rywalom pokazał mecz z Murrayem na kortach w Melbourne, gdzie Andy był bezradny w starciu ze świetnie dysponowanym Mischą. Trawa jeszcze bardziej sprzyja takiej grze. Haas dostał prezent od Federera, to jeden z ostatnich meczów w karierze Niemca. Ze Zverevem nie będzie tak łatwo, ciężko złapać właściwy rytm, poza tym Haas ostatni raz wygrał dwa mecze pod rząd w tourze ponad 3 sezony temu. Warto zagrać.
Kurs na Zvereva spadł do @1,60 ????
Cilic - Karlovic tie-break w 1 secie ✅
Warto będzie to pograć. Cilic mniej groźny na serwisie, ale za to z głębi kortu ma dużo więcej do zaoferowania. Tyle, że to Karlovic - najlepszy serwismen w tourze, a pewnie nawet i w historii. Nie wydaje mi się, żeby doszło do przełamania w 1 secie. Ivo nawet z drugiego podania jest w stanie walić asy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No to czas w końcu na odpadnięcie Paire ????
Chwała ma za to, że wygrał 3 mecze po 2:0. Ale w każdym z tych spotkań to bardziej jego rywale ten mecz przegrywali, niż on je wygrywał. Spotkanie z Troickim? Coś tam pograł Victor, ale sporo niewymuszonych błędów. Spotkanie z Gojowczykiem? No to same błędy Niemca. Benoit tylko musiał przebijać na drugą stronę. Wczorajsze spotkanie z Janowiczem? Tak samo. Pierwszy set fatalny serwisowo ze strony Jerzego i potem jakby stracił pewność i ja np. wiedziałem, że z psychika Jerzego w taju 2 seta nie da mu wygrać tego seta ????
Pouille to zdecydowanie lepszy zawodnik od poprzednich rywali Paire i sądzę, że tutaj nie będzie oddawania punktów.
Zagrał fajne spotkania Lucas z Struffem i Kolba. Bardzo emocjonujące i mogły się potoczyć w dwie strony, ale to jednak Lucas wytrzymał bardziej psychicznie i miał więcej szczęścia. Szczególnie te pierwsze zwycięstwo go umocniło, bo było to jego pierwsze spotkanie na trawie w tym sezonie. Wczoraj miał jeden przestój w meczu, który kosztował go z Kolba stratę 2 seta, ale poza tym w 1 i 3 secie pewnie na serwisie.
Podsumowując. Lucas został lepiej zweryfikowany wg.mnie na tej nawierzchni w tym turnieju od Paire i to jemu zaufam bardziej.

Pouille, Lucas @1.67 ✅✅✅
Unibet





Jest to mój główny typ. Natomiast za mniejsza stawkę gram zwycięstwo Feliciano Lopeza ze starszym Zverevem. Moim zdaniem, mam takie przeczucie, że tutaj Feliciano złapał formę na trawie i trochę powygrywa w tym sezonie na trawie, zresztą podobnie Zverev, ale po tym co widziałem w spotkaniach z Chardym i Berdychem to idę w stronę Hiszpana. Na pewno będzie to wyrownane spotkanie i pewnie dojdzie do jednego taja. Niemniej jednak tak jak pisałem ide lekko w stronę Feliciano.

Lopez, Feliciano @1.82 ✅✅✅
Maraton
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 50

papadopulos

Użytkownik
No to czas w końcu na odpadnięcie Paire ????
Chwała ma za to, że wygrał 3 mecze po 2:0. Ale w każdym z tych spotkań to bardziej jego rywale ten mecz przegrywali, niż on je wygrywał. Spotkanie z Troickim? Coś tam pograł Victor, ale sporo niewymuszonych błędów. Spotkanie z Gojowczykiem? No to same błędy Niemca. Benoit tylko musiał przebijać na drugą stronę. Wczorajsze spotkanie z Janowiczem? Tak samo. Pierwszy set fatalny serwisowo ze strony Jerzego i potem jakby stracił pewność i ja np. wiedziałem, że z psychika Jerzego w taju 2 seta nie da mu wygrać tego seta ????
Pouille to zdecydowanie lepszy zawodnik od poprzednich rywali Paire i sądzę, że tutaj nie będzie oddawania punktów.
Zagrał fajne spotkania Lucas z Struffem i Kolba. Bardzo emocjonujące i mogły się potoczyć w dwie strony, ale to jednak Lucas wytrzymał bardziej psychicznie i miał więcej szczęścia. Szczególnie te pierwsze zwycięstwo go umocniło, bo było to jego pierwsze spotkanie na trawie w tym sezonie. Wczoraj miał jeden przestój w meczu, który kosztował go z Kolba stratę 2 seta, ale poza tym w 1 i 3 secie pewnie na serwisie.
Podsumowując. Lucas został lepiej zweryfikowany wg.mnie na tej nawierzchni w tym turnieju od Paire i to jemu zaufam bardziej.

Pouille, Lucas @1.67
Unibet





Jest to mój główny typ. Natomiast za mniejsza stawkę gram zwycięstwo Feliciano Lopeza ze starszym Zverevem. Moim zdaniem, mam takie przeczucie, że tutaj Feliciano złapał formę na trawie i trochę powygrywa w tym sezonie na trawie, zresztą podobnie Zverev, ale po tym co widziałem w spotkaniach z Chardym i Berdychem to idę w stronę Hiszpana. Na pewno będzie to wyrownane spotkanie i pewnie dojdzie do jednego taja. Niemniej jednak tak jak pisałem ide lekko w stronę Feliciano.

Lopez, Feliciano @1.82
Maraton
Ale weź pod uwagę też to, że Berdych to drewno jego poruszanie się po korcie przypomina żółwia.Mnie najbardziej ciekawi mecz Cilic-Karlovic
Czy nie pójść coś w stronę Karlo ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Zverev M. - Lopez F.
Lopez F. ::: 1,77 ::: 1/3

H2H 0:3 dla Hiszpana i na to samo liczę tym razem. Gramy do tego na ulubionej nawierzchni przez niego gdzie co roku odnosi dobre wyniki. Lopez zagrał tutaj 3 dobre mecze, pokonanie Berdycha na pewno dość zauważalne. 19 asów i 4 podwójne błędy. Do tego w mojej opinii Zvereva nie miał kto tutaj sprawdzić jeszcze. Przeciwnica Feliciano byli o wiele mocniejsi czy bardziej doświadczeni - Simon, Chardy, Berdych.
Wynik:

???? Pouille L. - Paire B.
Paire B. +2,5 gema ::: 1,83 ::: 1/3
H2H 1:1, dwóch Francuzów więc liczę na zacięty mecz. Pouille zagrał dwa 3-setowe mecze gdzie w 1 prawie odpadł. Paire za to na razie 3 mecze bez straty seta, a kto jak kto, ale Benoit potrafi zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie.
Wynik:
???? Muller G. - Zverev A.
Muller G. +1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3
Muller G. +3,5 gema ::: 1,78 ::: 1/3
H2H 1:0 z 2015 roku. Gdzie jak gdzie, ale Muller na trawie czuje się świetnie o czym już pisałem. Rok temu grał tutaj w samym finale więc na pewno będzie mocno zmobilizowany. Jeżeli serwis będzie mu wchodził to w tie-brekach ma szanse. Zverev jest mocny, ale niekiedy potrafi niemiło zaskoczyć np. z Chungiem w Barcelonie 1:6 4:6.
Wynik:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Marach/Pavic-Murray/Soares 1-2
Marach/Pavic+1.5 seta 1.73 1xbet
✅✅✅
Znowu wybieram bezpieczniejszą opcję i w meczu gdzie widzę szansę dogów proponuję minimum seta dla nich. Tym razem kurs aż tak nie powala i najlepiej pasuje do dubla, ale to 1.7+ na singla także się nada. Przechodząc do rzeczy to jest to bardziej typ przeciw, niż za, aczkolwiek argumenty za Olivierem i Mate także się znajdą. Murray z Soaresem wyraźnie nie są w najlepszej formie. Skompromitowali się na RG, gdzie przegrali wygrany mecz z Gonzalezem oraz Youngiem. Widać, że obaj mają problemy na serwisie, a i wiele do życzenia pozostawiają inne aspekty gry. Marach z Paviciem odprawili dzisiaj Bryanów, którzy także nie zachwycają, ale zawsze stanowią jakąś miarodajną przeszkodę. Fajnie funkcjonuje podanie, nie dali się łamać, a sami szukali okazji. Klasyczne ustawienie w praktycznie nowej parze i nie wychodzi im to najgorzej. Szkoda, że Chorwat miota się z partnerami, bo jest to materiał na naprawdę dobrego deblistę. Tutaj ma szansę na tytuł i nie wykluczam, że sięgnie po kolejny skalp w ATP. Samo 3.00 na ich wygraną także jest przesadzone, bo o losach każdej partii może zadecydować pojedynczy punkt, a Jamie pokazywał już ostatnio, że potrafi łamać się podwójnymi błędami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Muller - Karlovic TB w 1 secie @1,52 Uni ✅
Tutaj innej opcji być nie może ???? 2 ostatnie mecze panów to wyniki 7-6 7-6 Muller (półfinał w Herto w ubiegłej edycji) i 6-7 7-6 7-6 Karlovic (finał w Newport). W Hertogenbosch nie mieliśmy w meczu ani jednego break pointa. Wiadomo, że obaj bazują na serwisie, dziś Ivo pokonał Cilicia, Marin przespał początki tie-breaków. Gilles 2-0 z Saschą, zagrał dobry mecz, nie dał żadnej szansy na przełamanie.
Bardziej skłaniałbym się ku Mullerowi, z głębi kortu ma więcej do zaoferowania, świetny slice, skuteczny volley. Najlepszy bet jednak to TB w 1 secie.
Widzę, że buki to kompletne nieogary. Nie wiem w sumie czy wszystkie, ale np. 1xbet kolejny raz się popisał - kurs na 2 sety w meczu @1,61, a na typ, że obaj panowie nie wygrają po jednym secie - @1,85 a to jest identyczne. Pewnie na under 26,5 gemów będzie jeszcze inny kurs ???? W takich razie warto zagrać bo @1,85 to duże value, w innych bukach kurs na 2 sety ok. @1,6.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ranczo0123 455,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Hertogenbosch ATP
Godzina: 14:30
Spotkanie: Karlovic I. - Muller G.
Typ: over 12.5 w 1 secie
Kurs: 1.80 ✅✅✅ easy money :]
Bukmacher: Dafabet

Analiza:
No i mamy final taki sam jak przed rokiem polfinal. Wtedy rowniez spotkali sie Ci dwaj zawodnicy. Wtedy wygral Muller 2:0 i mielismy w tych dwoch setach dwa tie-breaki. Co ciekawe obaj Panowie spotkali sie rowniez miesiac pozniej w Newport. Wtedy padly 3 sety gdzie gora byl Karlovic i mielismy w tym meczu.. 3 tie-breaki. :grin: Oba te mecze byly rozgrywane na nawierzchni trawiastej. Obaj zawodnicy bazuja na swoim mocnym serwisie. We wczorajszym meczu Clic - Karlovic w 1 secie mielismy tie-break i w dzisiejszym meczu rowniez go przewiduje. Nie sadze zeby ktorys z zawodnikow przelamal swojego oponenta. Ranga spotkania jest ogromna bo to przeciez final. Nikt na samym poczatku nie bedzie chcial popelnic bledu i kazdy bedzie chcial trzymac swoj serwis. Trawa ma to do tego ze zbyt dlugo te akcje sie nie toczal i szybko sa konczone. Nie wiem kto wygra to spotkanie ale obaj Panowie swietnie serwuja i najlepszym betem na ten mecz jest tie-break w 1 secie. Kurs u konkurencji znacznie nizszy bo na poziomie 1.60 takze ten kursik lapie bo mysle ze spadnie. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ivo Karlovic ₋ Gilles Muller - Suma setów w meczu
2 sety @ 1.85 WH | 5/10j
✅
Bukmacherzy troszkę &quot;wariują&quot; z kursami w różnego typu zdarzeniach na to spotkanie. Np. WH na &quot;under 26,5&quot; ma obecnie kurs 1,67 a na &quot;2 sety&quot; 1,85. Oczywiście to są te same zdarzenia, tylko inaczej wyrażone. Nie tylko w WH są takie błędy, poszukajcie u buków, u których gracie, a na pewno także coś znajdziecie.
Co do samego spotkanie.. W zeszłym sezonie rozegrali 2 spotkania na trawie, w sumie 5 setów zagrali. Wszystkie partie rozstrzygał tiebreak, chociaż były tam przełamania. Oczywiście może być w dzisiejszym meczu podobnie, ale to nie jest reguła. Obaj tracili swoje podania w tym turnieju: Karlović tylko 1 raz, natomiast Muller 2 razy. Bronili także kilka BP. Tutaj wystarczy chwila dekoncentracji, czy chwilowa zapaść 1. serwisu i przełamanie gotowe.
Nawet jeżeli w dwóch pierwszych setach dojdzie di tiebreaków, to niewykluczone, że oba wygra ten sam zawodnik. Przytoczę tutaj ich pojedynek z tego samego turnieju w zeszłym roku. Wtedy był to półfinałowy mecz, oba tiebreaki dość pewnie powędrowały na konto Mullera.
Reasumując, uważam, że dużo większe prawdopodobieństwo jest, że zobaczymy w tym spotkaniu 2 sety, niż 3. Kurs na to zdarzenie nie powinien być większy, niż 1,70. Przy 1,85 mamy tutaj do czynienia z valuebetem.
 
wiking 87

wiking

Użytkownik
Na wstępie chciałbym tylko zauważyć, że nie mamy powtórki z zeszłego roku. Owszem Panowie grali ze sobą w finale ale w Newport a nie Hertogenbosch. W zeszłym roku triumfował Mahut co oznacza że to on był finalistą gdzie grał z Mullerem.
A teraz dodam coś od siebie.
Ivo Karlovic vs Gilles Muller | over 25,5 kurs: 1,65 milenium ✅
Milenium znowu zaspało, bo wszedzie kursy są na to spotkanie niższe np na Fortunie 1,43 mamy na to zdarzenie a wiec nawet po odjęciu podatku mamy wyższy kurs niż tam. Wszystko zostało powiedziane o tym meczu. 2 zawodników którzy swoją gre opierają na serwisie, ich return do najlepszych nie należy wiec szans na przełamanie może być niewiele o ile w ogóle jakie kolwiek będą, W zeszłym roku grali ze sobą 2 razy z półfinale Hertogenbosch oraz w finale w Newport, w obu meczach było łącznie 5 setów gdzie każdy kończył się tiebreakiem a obaj się przelamali tylko 1 raz.

Feliciano Lopez vs Lucas Pouille | Zwycięzca Pouille 2,09 Milenium ✅
Do dubla dorzucam Puja. Uważam francuza za odrobinę lepszego tenisistę od Hiszpana, Pouille&#39;a już nie powinno być w tym turnieju ale dzięki kapitalnej akcji przy piłce meczowej ze Struffem gra dalej i doszedł do finału. Lopez na trawie przeżywa renesans swojej gry grał z Chardy&#39;m, Berdychem oraz ze starszym z braci Zverevów, pewnie trzymał swój serwis. W każdym meczu Felek trzymał swój serwis i mimo traconych setów wygrywał mecze, przeciwnicy byli ciut lepsi od tych których miał Lucas. Jednak jak widzimy obaj sobie radzą bardzo dobrze na trawie, i grają dobrze na trawie. mecz 50/50 z lekkim wskazaniem w mojej opinii na korzyść francuza dlatego kurs 2,09 pobieram z przyjemnością
edit: łaczny kurs 3,03 (z podatkiem)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Finał ATP Stuttgart

No to po tygodniu zmagań przyszedł czas na finał turnieju w Sttutgarcie: Lopez vs Pouille.
Obaj panowie mieli swoje słabsze jak i lepsze momenty w tym turnieju, ale to jest finał i tutaj wszystko się może zdarzyć. Musze przyznać, że mimo iż prezentują odmienne style gry to lubię jednego jak i drugiego zawodnika. Jednak dzisiaj ja kieruje swoje nadzieję w doświadczonego Hiszpana. Feliciano wie, że jest już bliżej drugiej strony rzeki jeśli chodzi o karierę tenisową i coś czuję, ze zrobi wszystko co w jego mocy, by wycisnąć ze swej kariery 100% do końca. Jak wiemy to z tej dwójki właśnie Lopez ma idealny styl gry pod nawierzchnie trawiastą i Feliciano czuję się po prostu dobrze tutaj od początku turnieju. Wychodził z niemałych opresji i to z typowymi serwismenami. Pouille miał w moim odczuciu słabszych trawiastych zawodników od Lopeza i wg.mnie po prostu Feliciano został tutaj lepiej zweryfikowany. Wiadomo, ze kluczem do sukcesu będzie serwis. A ten siedzi jednemu jak i drugiemu i przeczuwam tutaj co najmniej jednego taja (jak nie więcej). A już w taju daje większe szanse Lopezowi. On jest bardzo skoncentrowany, nie podpala się, trzyma nerwy na wodzy. Przy dobrze serwującym Feliciano mogą troszkę nerwy puścić Lucasowi i właśnie w taju może przechylić to szansę na korzyść Hiszpana. Podsumowując: liczę tutaj na doświadczenie z turniejów trawiastych Lopeza oraz bardzo regularny i ciężki do odebrania na trawie serwis.


Lopez, Feliciano @1.77
Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom