• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

ATP Tour: Stuttgart, s-Hertogenbosch - 11.06-17.06.2018

Temat na forum 'Turnieje ATP' rozpoczęty przez wielki_gracz, Czerwiec 7, 2018.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od wielki_gracz
    1. gowniak Użytkownik

gowniak
      Polubienia:
      12
      Reputacje:
      86
      No Federer w Stuttgarcie zawsze jest jakiś dziwny, wystarczy spojrzeć na ostatni rok i jego spotkanie z Haasem, które ewidentnie puścił koledze. Niemniej jednak Zverev wydaje mi się, że jest zbyt cienki :/ To ciągłe chodzenie do siatki to będzie woda na młyn na Federera, który będzie go mijał i mijał.

2. gringo4x Aktywny użytkownik

gringo4x
      Polubienia:
      56
      Reputacje:
      309
      Mało do gry w tych turniejach a szkoda psuć budżet i skuteczność przez granie na siłe. Ale na jutro zdecyduje się na Tomka.

Paire B. - Berdych T. 6:7, 4:6 :plus::plus::plus::plus::plus:
      Tip: 2 (H/A)
      @1,75 1xbet

Bardzo spokojnie wygrane pieniądze ! I tak jak pisałem - Tomek przy swoim podaniu nie do ruszenia przez Paire.

Bardzo słaby sezon gra Berdych. Musi zacząć coś wygrywać, Wimbledon się zbliża, dużo punktów do obrony, więc raczej będzie chciał kilka spotkań zagrać na trawie.
      Bardzo dobrze czuje się na tej nawierzchni, serwis będzie trzymał. Mimo, że Tomek jest uznawany za "przegrywa" co się pali w ważnych momentach to ze słabszym przeciwnikami zazwyczaj zachowuje spokój i regularność.
      Benoit jak to on. Umiejętności są, nieźle sobie pogrywa na trawce ale wystarczy, że Berdychowi będzie siedział serwis i już się będzie grzał Francuz. Przy swoim zakładam, że w pewnym momencie straci koncentracje, walnie jakiegoś DF i Czech to wykorzysta.

Sporo spotkań z rzędu przegrał Berdych. Jeszcze kilka i Ester zacznie się zastanawiać, czy jest sens chodzić na te mecze :D

Ostatnia edycja: Czerwiec 14, 2018
      Bukovina lubi to.
    3. radomiak1910 Dobrze znany użytkownik

radomiak1910
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      1154
      Wiele ciekawych wyników za nami, na jutro proponuje Tsitsipasa @1,46 fortuna. Jaziri nigdy nie radził sobie dobrze na trawie, warto wspomnieć, że w ubiegłym sezonie nie wygrał nawet meczu na tej nawierzchni. Grek z warunkami fizycznymi i swietnym podaniem jest stworzony do gry na szybkich kortach, to półfinalista juniorskiego Wimbledonu.

4. dx2 Dobrze znany użytkownik

dx2
      Polubienia:
      139
      Reputacje:
      7369
      Bolt-McDonald 2 :plus:

McDonald dobrze pokazal sie w challengerze w Surbiton w ubieglym tygodniu. Jakies wieksze zaufanie mam do mlodego Amerykanina. Wiadomo, ze ta latwa wygrana McDonalda nad Seppi (zreszta Bolta na Pospisilem prawdopodbnie tez) jest poklosiem, ze prawdziwe granie na serio bedzie w Queens i Halle od poniedzialu, ale to dwaj tacy zaowdnicy, ktozy nie maja wielkich wynikow w glownym tourze, a mlody Amerykanin wydaje mi sie w lepszej formie przy w miare rowno wystawionych kursach. Oczywiscie po raz kolejny powtarzam, iz nie szalejmy i stawka w tym tygodniu rekreacyjna for fun przed turniejami w Queens i Halle.

Ostatnio modyfikowane przez wielki_gracz: Czerwiec 18, 2018 o godzinie 14:57
    5. wielki_gracz Moderator

OP
      OP
      wielki_gracz
      Polubienia:
      386
      Reputacje:
      4149
      Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Stuttgart (Niemcy), trawiasta
      Godzina: 11:00
      Spotkanie: Guido Pella - Prajnesh Gunneswaran
      Typ: 2
      Kurs: 3,28
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Spotkanie 2 rundy na turnieju ATP w Stuttgarcie. W pierwszym spotkaniu Argentyńczyk Pella nieoczekiwanie łatwo wygrał z Australijczykiem Millmanem 2-0 (6-2 , 6-2), natomiast Hindus Gunneswaran jeszcze bardziej nieoczekiwanie wygrał z Kanadyjczykiem Shapovalovem 2-1 (7-6 , 2-6 , 6-3). Prajnesh ponadto do turnieju głównego przebijał się przez kwalifikacje, w których pokonał najpierw Amerykanina Evana Kinga 2-0 (6-1 , 6-4) a następnie Amerykanina Harrisona 2-1 (6-3 , 4-6 , 6-3). Trzeba przyznać, że Hindus z formą trafił na tym turnieju idealnie. Gunneswaran gra tutaj bardzo dobre mecze i myślę, że dzisiaj pójdzie za ciosem i zaliczy kolejny udany występ w Stuttgarcie. Już w meczu z Shapovalovem stawiałem niespodziankę na zwycięstwo Hindusa, bez większego komentarza suchy typ u siebie w temacie, bo tak mnie jakoś od początku korciło i nie zawiodłem się. Dzisiaj rywal według mnie dużo mniej wymagający na trawie i Hindus ma dużą szansę aby zameldować się w ćwierćfinale. Pella na trawie nie jest bardzo wymagającym rywalem i jak najbardziej jest w zasięgu Gunneswarana po tym co wczoraj widziałem w jego meczu z Shapovalovem. Guido wprawdzie w 1 rundzie tez sprawił niespodziankę ale to głównie Millman w tamtym meczu przegrał niż Argentyńczyk wygrał ;) Prajnesh jest tutaj w dużej formie i pokazuje bardzo fajną grę na trawie. Pella nigdy nie był wirtuozem gry na tej nawierzchni by nawet nie powiedzieć, że solidnym graczem na trawie. Mało spotkań na tej nawierzchni na koncie i słabiutki bilans, który przedstawiam poniżej:
      Po takich kursach wolę zdecydowanie iść w stronę Hindusa, który we wczorajszym meczu z Shapovalovem zrobił na mnie wrażenie i według mnie na trawie to on gra dużo lepiej od Pelli. Jeżeli ktoś lubi grać za grubsze stawki to poleciłbym mu wejście grubiej właśnie w ten typ, bo naprawdę jestem mocno przekonany do tej niespodzianki tutaj. Oczywiście każdy niech to robi z głową, bo nie chcę żeby ktoś po meczu miał do mnie pretensje, że przewalił dużo kasy jeśli typ nie wejdzie. Pamiętajcie, że to sport i wszystko jest możliwe. Ja tylko od siebie mówię, że jak ktoś lubi grubiej grać no to tutaj mu proponuję ten typ bo wydaje mi się być po takim kursie bardzo dobry do zaryzykowania ale też 100% pewności w sporcie nie ma więc niech każdy stawki wybiera rozsądnie na ile może sobie pozwolić, żeby potem mi nikt nie pisał na priv, że zastawił dom, kredyt wziął i typ nie wszedł i co on ma teraz zrobić ;) haha. Sam gram to za drobne, bo jestem w trakcie odrabiania stówy więc rozsądnie każdy niech to przemyśli. Gdybym był w trakcie grania za stówkę, to tutaj w tym meczu napewno bym za tyle stawiał ;) Powodzenia.

:minus: 2-0 (7-6 , 6-3)

twide00 i gringo4x lubią to.
    6. WorldofTennis Aktywny użytkownik

WorldofTennis
      Polubienia:
      123
      Reputacje:
      458
      Feliciano @ 1.50 sts :plus:

Jak na moje to więcej niż 1,35 bym tutaj nie dał. Hiszpan jest zdecydowanym faworytem i przy neutralnej dyspozycji powinien bez większych problemów ograć Francuza. Odnośnie Lopeza pisałem w ostatnim poście, idealny zawodnik pod trawe, bije tutaj Simonka wszystkim, podanie bez porównania jakiegokolwiek, przy siatce również, świetnie operuje slajsem. Co biedy Francuz może na to poradzić? Tuż to wszystkie krótkie po stronie Hiszpana będą natychmiast konczone, to nie cegła, tutaj Francuz nie zdąży. Na Grassie grali ze sobą trzy razy i w każdym spotkaniu góra był Hiszpan. Spokojnie do dubla pobierać.

Mocniej uderzam w ako

Berdych +2.5g @ 1.37
      Pella @ 1.35
      ( tutaj się nie zgodzę i moim zdaniem Argentyńczyk to bierze.)
      Tsitsipas @ 1.47

@ 2.71 sts :plus:

Bartazar, Adamek04 i Adi0391 lubią to.
    7. greenmalina Nowy użytkownik

greenmalina
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Jak widzicie Federera w dalszych etapach?

8. tedddy2060 Użytkownik

tedddy2060
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      4
      Nigdy w życiu bym nie grał na Pella i do tego na taki marny kurs,więc gram hc+seta na hindusa @1.76.

gringo4x lubi to.
    9. adik1992 Dobrze znany użytkownik

adik1992
      Polubienia:
      278
      Reputacje:
      1110
      Raonic - Fucsovics o10,5 w 1 secie @2,05:minus:
      Kyrgios - Marterer o10,5 w 1 secie @2,2:minus:
      kursy z LVBET

Próbuję na dziś coś takiego. Raonic wczoraj zagrał dobry mecz choć w pierwszym secie sie pomęczył z Basicem. Wiadomo jak gra Rao, potężny serwis i forehand co na trawe dobrze się sprawdza. Węgier tez dysponuje dobrym podaniem i jezeli chce coś ugrac w meczu to musi trzymać swoje podanie bo przełamać Kanadyjczyka będzie piekielnie ciężko, dlatego liczę że nie powinno być przełamań w pierwszym secie i panowie pokryją tę linię.

Co do drugiego meczu to Nick wraca po przerwie i jego forma jest wielka niewiadomą. Jednak nawet jeżeli nie będzie mu szło to samym serwisem jest wstanie dociągnąć do taja. Niemiec na returnie nie jest tez jakimś wirtuozem. Ten mecz gram ostrożniej ze względu na Kyrgiosa który ma swoje humorki i może być różnie.

bez analizy
      Konta 2:0 @1,6:plus:
      Stosur @1,45:minus: babciu daj sobie spokój
      Sabalenka - Tomljanovic o20,5 @1,65:plus:

10. Filipek1996 Dobrze znany użytkownik

Filipek1996
      Polubienia:
      122
      Reputacje:
      1127
      Co myślicie o Kangurze, hm. O umiejętnościach i tak dalej nie ma sensu pisać, bo wszystko zależy od nastawienia. Zaraz Wimbledon, przydałoby się troche potrenować na mniejszym turnieju, a jedyny plus dla Maxa to gra u siebie, chociaż ten fakt to raczej większa presja na Niemcu. Czuje to w kościach, że Nick jest w dobrej dyspozycji. DW 2:0 @2.05 7j Pasuje, i czekam na większy turniej :minus:

gringo4x lubi to.
    11. gringo4x Aktywny użytkownik

gringo4x
      Polubienia:
      56
      Reputacje:
      309
      Zgadzam się z kolegą wyżej. Granie Argentyńczyka po 1,35 to mimo wszystko słaby wybór. Tak samo było z Millmanem, Kolbą, Pospisilem, którzy w roli pewniaków po takich kursach przegrywali. Po prostu nie warto tracić nerwów.
      Na dzisiaj też dużo zagadek, bo nie wiadomo jak do meczu podejdzie Kyrgios, Raonic czy Tsitsipas. Chcoaż Nickowi przydało by się kilka spotkań na trawie przed większymi turniejami. Chwile nie grał z powodu kontuzji, w deblu już przetarcie miał. Powinien Niemca pokonać. Aczkolwiek kurs na mały na singla a nie widzę niczego do dubla,bo Berdycha już zagrałem na singlu.

12. tedddy2060 Użytkownik

tedddy2060
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      4
      Gdzie te czasy kiedy na kortach trawiastych królował serw/wolej a teraz grają na nich jak jak na cegle i przebijanki przeważnie ehhh!!

Tygrys91 lubi to.
    13. radhu21 Dobrze znany użytkownik

radhu21
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      612
      Ten Tsitsipas to nie byl dobry wybor na dzis. Moze deszcz mu pomoze ale raczej w dwóch setach pozegna się z turniejem z kiepskim Jazirim.

14. Kratta Dobrze znany użytkownik

Kratta
      Polubienia:
      130
      Reputacje:
      425
      Ebden-Copil 1 @1.67 efortuna :plus:
      Jestem ciekawe waszej opinii na temat tego meczu.
      Matthew ku mojemu zdziwieniu nie dał żadnych czas Mullerowi grał na prawdę dobrze Gilles nie miał zbytnio nic do powiedzenia Ebden kontrolował przebieg meczu idealnie z drugiej strony Copil nie widziałem meczu z Sugitą może ktoś może coś powiedzieć o nim? po grze australijczyka stawiam na niego.

Ostatnia edycja: Czerwiec 15, 2018 o godzinie 14:19
    15. AldiAldi Aktywny użytkownik

AldiAldi
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      0
      No jak to jak... jak zwykle, porozstawia wszystkich po kątach, a potem pojedzie na Wimbledon i też wygra jak rok temu :)

16. nole90 Użytkownik

nole90
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      134

Ja osobiscie ogladalem , gdyz mialem postawiony ten mecz na Japonca i strasznie sie rozczarowalem w pierwszym secie Japonczyk zlamal pierwszy , by oddac prowadzenie , obronic sie przed setem i oddac na 5:7 , drugi to juz byl ok , w trzecim jak zobaczylem ze Japonczyk przelamal , by pozniej jeszcze miec 40;15 przy serwisie Rumuna i oddac na 4:6 ogolnie dramat po tym meczu stwierdzam ze Sugita nie ma zadnych argumentow na trawe , Copil jak serwis nie siedzi to slabo , bardzo slabo byl lamany 4 - krotnie przez Japonczyka , skoro Ebden przelamywal takiego asa od trawy jak Mullera ( oczywiscie na tym poziomie , nie wliczam topu ) to tutaj tez powinien sobie poradzic , ja tak to widze . Jeszcze raz w nocy przeanalizuje ten mecz i ide w strone Ebdena , Powodzenia :)

Mnie osobiscie bardzo interesuje jutro Verdasco , niby na trawie niezbyt grozny ale pokonal Medvedeva 2:0 juz wczoraj chcialem go zagrac ale sie ....spoznilem , Tomic bardzo leniwy w obronie , jak go Hiszpan rozrzuci to moze byc roznie , plus jego mentalnosc , Haase na trawie to potrafi ograc Ivo , strasznie mi kuponow napsul gdy na niego gralem , za malo agresji . Co prawda dwa lata temu gora 3:2 Tomic ale mysle ze tutaj Fernando moze ogarnac . Licze takze nma jakies sugestie .

Kratta lubi to.
    17. kobello88 Dobrze znany użytkownik

kobello88
      Polubienia:
      51
      Reputacje:
      227
      Ja podobnie jutro upatruję szans na zarobek w Verdasco. Jestem zachwycony jego grą w Wielkim Szlemie i liczę na to, że dziś podtrzyma formę. Australijczyk co prawda wygrywał ostatnie mecze z Fernando, ale ostatnio aż dwa lata temu. Dodatkowo za Verdasco przemawiają w tym roku rywale Tomica. Od stycznia największymi nazwiskami, z którymi rywalizował byli: Janowicz, Smyczek, Haase. Verdasco przeważnie ze ścisłą czołówką.

Vamos Verdasco @2.10 iforbet :minus:

Ostatnio modyfikowane przez wielki_gracz: Czerwiec 17, 2018 o godzinie 12:59
      DonWafel lubi to.
    18. WorldofTennis Aktywny użytkownik

WorldofTennis
      Polubienia:
      123
      Reputacje:
      458
      Fernando @ 2.01 fortuna :minus:

Value bez dwóch zdań. Buki sobie nie zdają sprawy co dziś czeka Australijczyka. Tutaj Tomic miał bardzo łatwe cztery spotkania, ale prawda jest taka ze przeciwnicy pomagali jak mogli, szczególnie Robin, który zagrał takie dno ze głowa mała. Dziś Bernard aby tutaj coś ugrać będzie musiał przede wszystkim sporo się nabiegać a jak to jest z tym u niego to wiadomo. Jestem przekonany, że nie będzie ganiał z jednej na drugą, dochodzą do tego jego drewniane nogi co sprawy nie ułatwia. Póki co wszystko Tomic dostawał w swoim zasięgu i mnóstwo baboli więc miał ogrom czasu aby pomierzyć forhendem. Nie od dziś wiadomo ze Verdasco i grass to troszkę inne światy, ale nie raz udowadniał ze potrafi wygrywać z zawodnikami o klasę lepszymi niż jest Tomic. Wczoraj bardzo łatwo ograł Rosjanina, bardzo dobrze wyglądał na podaniu i dziś wcale nie trzeba wchodzić na wyższe obroty niż w spotkaniu z Daniłem. Hiszpan będzie sporo pewnie oblegał na forhend a wtedy Tomic nie ma czego szukać bo ten gość jak dostanie mocniej wzdłuż linii albo dobrego krosa to już nie wróci do kolejnej piłki i za wszelką cenę na pewno nie bedzie latał z jednej na drugą. Dziś widzę tutaj pewne zwycięstwo Hiszpana a te kursy na Tomicia to podpucha.

Tomek +2.5 @ 1.72 1xbet :plus:
      TB (1set) @ 2.15 1xbet :plus:
      TB (2set) @ 2.40 1xbet :plus:
      TB w meczu @ 1.40 1xbet :plus:

Grejta to pany, grejta. Obaj na trawie piekielnie mocni, obu jest niesamowicie trudno przełamać. Tomek dał ugrać Francuzowi w pierwszym secie 5 pkt przy swoim podaniu, pięć! W cadoskonalereturnoiał jednego brejka. Tomek typowo w swoim stylu serwis forhend i dziękuję.​
      Oczywiście, podania Kanadyjczyka do Czecha nie ma co porównywać bo przeważnie nie na co zbierać. Dla mnie bardzo prosta sprawa, iż pograją panowie dwa może trzy tajbreki. Za mocni są przy porankach, aby oddać serwis. Raonic musiał by ddoskonale returnować resztą jak Tomek, który pewnie wielu piłek nawet nie dotknie.

Do tego proponuje

Pella +5.5 sts :plus:

Roger nie bedzie się forsował i na spokojnie bez wchodzenia na wyższe obroty grał praktycznie całe spotkanie. Nie od dziś wiadomo ze Szwajcar gra do jednego przełamania.

U Feliciano myślę ze obaj serwis trzymać będą i lżej niż u Tomka ale over 10.5 (1s) @1.80 można spróbować. :minus: 10

Jak jakieś błędy to przepraszam bo na szybko z tele

Ostatnia edycja: Czerwiec 15, 2018 o godzinie 17:20
      uskok lubi to.
    19. szymonex0 Dobrze znany użytkownik

szymonex0
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      47
      Kubot/Melo dzisiaj wygrana? Grają z mało znaną parą,która ma mało meczów razem,jedyny minus,że są to gospodarze.Kurs 1,3 ale do jakiegoś dubelka okej,ewentualnie 2:0 można pograć.

20. Tygrys91 Użytkownik

Tygrys91
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      37
      Wygrana, tak samo jak Klaasen/Venus. Obie pary zamykają mi wczorajszy kupon Berdych plus Petzchner/Puetz.

Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum