>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Stuttgart, s-Hertogenbosch - 11.06-17.06.2018

Status
Zamknięty.
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Feliciano @ 1.50 sts
Jak na moje to więcej niż 1,35 bym tutaj nie dał. Hiszpan jest zdecydowanym faworytem i przy neutralnej dyspozycji powinien bez większych problemów ograć Francuza. Odnośnie Lopeza pisałem w ostatnim poście, idealny zawodnik pod trawe, bije tutaj Simonka wszystkim, podanie bez porównania jakiegokolwiek, przy siatce również, świetnie operuje slajsem. Co biedy Francuz może na to poradzić? Tuż to wszystkie krótkie po stronie Hiszpana będą natychmiast konczone, to nie cegła, tutaj Francuz nie zdąży. Na Grassie grali ze sobą trzy razy i w każdym spotkaniu góra był Hiszpan. Spokojnie do dubla pobierać.
Mocniej uderzam w ako
Berdych +2.5g @ 1.37
Pella @ 1.35
( tutaj się nie zgodzę i moim zdaniem Argentyńczyk to bierze.)
Tsitsipas @ 1.47
@ 2.71 sts
Nigdy w życiu bym nie grał na Pella i do tego na taki marny kurs,więc gram hc+seta na hindusa @1.76.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Raonic - Fucsovics o10,5 w 1 secie @2,05⛔
Kyrgios - Marterer o10,5 w 1 secie @2,2⛔
kursy z lvbet
Próbuję na dziś coś takiego. Raonic wczoraj zagrał dobry mecz choć w pierwszym secie sie pomęczył z Basicem. Wiadomo jak gra Rao, potężny serwis i forehand co na trawe dobrze się sprawdza. Węgier tez dysponuje dobrym podaniem i jezeli chce coś ugrac w meczu to musi trzymać swoje podanie bo przełamać Kanadyjczyka będzie piekielnie ciężko, dlatego liczę że nie powinno być przełamań w pierwszym secie i panowie pokryją tę linię.
Co do drugiego meczu to Nick wraca po przerwie i jego forma jest wielka niewiadomą. Jednak nawet jeżeli nie będzie mu szło to samym serwisem jest wstanie dociągnąć do taja. Niemiec na returnie nie jest tez jakimś wirtuozem. Ten mecz gram ostrożniej ze względu na Kyrgiosa który ma swoje humorki i może być różnie.
bez analizy
Konta 2:0 @1,6✅
Stosur @1,45⛔ babciu daj sobie spokój
Sabalenka - Tomljanovic o20,5 @1,65✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Co myślicie o Kangurze, hm. O umiejętnościach i tak dalej nie ma sensu pisać, bo wszystko zależy od nastawienia. Zaraz Wimbledon, przydałoby się troche potrenować na mniejszym turnieju, a jedyny plus dla Maxa to gra u siebie, chociaż ten fakt to raczej większa presja na Niemcu. Czuje to w kościach, że Nick jest w dobrej dyspozycji. DW 2:0 @2.05 7j Pasuje, i czekam na większy turniej ⛔
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej. Granie Argentyńczyka po 1,35 to mimo wszystko słaby wybór. Tak samo było z Millmanem, Kolbą, Pospisilem, którzy w roli pewniaków po takich kursach przegrywali. Po prostu nie warto tracić nerwów.
Na dzisiaj też dużo zagadek, bo nie wiadomo jak do meczu podejdzie Kyrgios, Raonic czy Tsitsipas. Chcoaż Nickowi przydało by się kilka spotkań na trawie przed większymi turniejami. Chwile nie grał z powodu kontuzji, w deblu już przetarcie miał. Powinien Niemca pokonać. Aczkolwiek kurs na mały na singla a nie widzę niczego do dubla,bo Berdycha już zagrałem na singlu.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej. Granie Argentyńczyka po 1,35 to mimo wszystko słaby wybór. Tak samo było z Millmanem, Kolbą, Pospisilem, którzy w roli pewniaków po takich kursach przegrywali. Po prostu nie warto tracić nerwów.
Na dzisiaj też dużo zagadek, bo nie wiadomo jak do meczu podejdzie Kyrgios, Raonic czy Tsitsipas. Chcoaż Nickowi przydało by się kilka spotkań na trawie przed większymi turniejami. Chwile nie grał z powodu kontuzji, w deblu już przetarcie miał. Powinien Niemca pokonać. Aczkolwiek kurs na mały na singla a nie widzę niczego do dubla,bo Berdycha już zagrałem na singlu.
Gdzie te czasy kiedy na kortach trawiastych królował serw/wolej a teraz grają na nich jak jak na cegle i przebijanki przeważnie ehhh!!
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Ten Tsitsipas to nie byl dobry wybor na dzis. Moze deszcz mu pomoze ale raczej w dwóch setach pozegna się z turniejem z kiepskim Jazirim.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ebden-Copil 1 @1.67 efortuna ✅
Jestem ciekawe waszej opinii na temat tego meczu.
Matthew ku mojemu zdziwieniu nie dał żadnych czas Mullerowi grał na prawdę dobrze Gilles nie miał zbytnio nic do powiedzenia Ebden kontrolował przebieg meczu idealnie z drugiej strony Copil nie widziałem meczu z Sugitą może ktoś może coś powiedzieć o nim? po grze australijczyka stawiam na niego.
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Ebden-Copil 1 @1.67 efortuna
Jestem ciekawe waszej opinii na temat tego meczu.
Matthew ku mojemu zdziwieniu nie dał żadnych czas Mullerowi grał na prawdę dobrze Gilles nie miał zbytnio nic do powiedzenia Ebden kontrolował przebieg meczu idealnie z drugiej strony Copil nie widziałem meczu z Sugitą może ktoś może coś powiedzieć o nim? po grze australijczyka stawiam na niego.
Ja osobiscie ogladalem , gdyz mialem postawiony ten mecz na Japonca i strasznie sie rozczarowalem w pierwszym secie Japonczyk zlamal pierwszy , by oddac prowadzenie , obronic sie przed setem i oddac na 5:7 , drugi to juz byl ok , w trzecim jak zobaczylem ze Japonczyk przelamal , by pozniej jeszcze miec 40;15 przy serwisie Rumuna i oddac na 4:6 ogolnie dramat po tym meczu stwierdzam ze Sugita nie ma zadnych argumentow na trawe , Copil jak serwis nie siedzi to slabo , bardzo slabo byl lamany 4 - krotnie przez Japonczyka , skoro Ebden przelamywal takiego asa od trawy jak Mullera ( oczywiscie na tym poziomie , nie wliczam topu ) to tutaj tez powinien sobie poradzic , ja tak to widze . Jeszcze raz w nocy przeanalizuje ten mecz i ide w strone Ebdena , Powodzenia ????

Mnie osobiscie bardzo interesuje jutro Verdasco , niby na trawie niezbyt grozny ale pokonal Medvedeva 2:0 juz wczoraj chcialem go zagrac ale sie ....spoznilem , Tomic bardzo leniwy w obronie , jak go Hiszpan rozrzuci to moze byc roznie , plus jego mentalnosc , Haase na trawie to potrafi ograc Ivo , strasznie mi kuponow napsul gdy na niego gralem , za malo agresji . Co prawda dwa lata temu gora 3:2 Tomic ale mysle ze tutaj Fernando moze ogarnac . Licze takze nma jakies sugestie .
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Ja podobnie jutro upatruję szans na zarobek w Verdasco. Jestem zachwycony jego grą w Wielkim Szlemie i liczę na to, że dziś podtrzyma formę. Australijczyk co prawda wygrywał ostatnie mecze z Fernando, ale ostatnio aż dwa lata temu. Dodatkowo za Verdasco przemawiają w tym roku rywale Tomica. Od stycznia największymi nazwiskami, z którymi rywalizował byli: Janowicz, Smyczek, Haase. Verdasco przeważnie ze ścisłą czołówką.
Vamos Verdasco @2.10 iforbet ⛔
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Kubot/Melo dzisiaj wygrana? Grają z mało znaną parą,która ma mało meczów razem,jedyny minus,że są to gospodarze.Kurs 1,3 ale do jakiegoś dubelka okej,ewentualnie 2:0 można pograć.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Lekceważenie Tomica na grassie to błąd. Nando nie jest tu żadnym pewniakiem. Natomiast te +2,5 gema na Berdycha to bardzo fajnie wygląda. Lopez wczoraj się wywrócił i kulał, nie wiem czy to się odbije na jego grze ale ja idę w Kyrgiosa.
Kyrgios 1,7 1,8 UniBET✅
Berdych +2,5 gema 1,69 lvBET✅
Wygrana, tak samo jak Klaasen/Venus. Obie pary zamykają mi wczorajszy kupon Berdych plus Petzchner/Puetz.
Czyli wiadomo że jedna się wysypie, nie wiem skąd ten optymizm.
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Jakiś spec ma może jakieś sugestie co do meczu Kyrgios - Lopes ? Mi się wydaje, że Lopes grający na swojej ulubionej nawierzchni powinien ugrać ten mecz. Kyrgios po przerwie i nie wyglada jakby mu zależało na tym turnieju. Jednak jestem Januszem tenisa i fajnie jakby coś ogarnięty coś powiedział na temat tego spotkania.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Nigdy nic nie wiadomo, nic się nie wysypało choć w obu meczach było gorąco.
Ledwo, ale dobrze że weszło. Tak napisałem, bo wiesz jak to jest jak coś zamyka kupon, no offense.
Żeby nie było off topu, to polecę bet na Rysia pysia.
Rychu 1,38Unibet✅
dw 2:0 2,1 UNIBET✅
poniżej 22,5 1,98⛔
Rychu na trawie klasa, dobra technika, serwis, potrafi odegrać nieprzyjemnie z kontry. Grek był wczoraj tak słaby, że dopóki gruby Tunezyjczyk miał siły to zdecydowanie odstawał, jak dziś zagra na podobnym poziomie, to nawet na jednego tiebreaka się nie załapie.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Raonic-Pouille 1 ✅

Jestesmy na etapie polfinalow, wiec juz dziwnych oszczednych zachowan raczej nie bedzie. Pouille broni tytulu, jesli mnie pamiec nie myli, ale to bedzie wedglug mnie za malo. Raonic sporo problemow ze zdrowiem w tym sezonie. Najpierw jedna kontuzja, dobre wystepy w Indian Wells, kolejna kontuzja i opuszczony French Open.
Kanadyjczyk chyba jednak teskni za dobrymi wynikami i nawet taki Stuttgart wydaje sie dobrym miejscem do ataku.
Na pewno jesli chodzi o wystepy na najbardziej prestizowym turnieju na Wimbledonie to oprocz tria Federer-Djokovic-Murray, najbardziej wyrazistymi postaciami w ostatnich latach sa wlasnie Cilic czy Raonic.
Pouille na pewno łatwym przeciwnikiem nie bedzie, ale determinacja Raonica na dobry wynik wydaje mi sie tutaj wystarczajaca, a dzisiejszy mecz z Berdychem swietnym przetarciem. Widzialbym tu Raonica w niedzielnym finale.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Chardy - Ebden @ 2.13 fortuna ⛔
Matthew gra świetnie nie dał najmniejszych szans Mullerowi a teraz Copilowi rządzi na korcie i widać, że jest pewny siebie nie stracił nawet seta w tym turnieju oby tak dalej. Z drugiej strony 31 letni Jeremy już grał dosyć sporo w krótkim czasie co może się odbić przy tak wymagającym przeciwniku, na dobrą sprawę mógł się pożegnać z Holandią w pierwszym pojedynku z Guillermo a dzisiaj z McDonaldem też ledwo ledwo i o mały włos by nie przegrał. Jeremy jutro zasmakuję porażki ze świetnym Ebdenem, a z handi +1,5 po @1.44 do dubelka idealny.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Można by jutro atakować kyrgiosa. Ferdek gra minimalistycznie nawet na Wimbledonie a co dopiero tutaj. Rekord Connorsa raczej mu już nie grozi(chyba żeby zaczął.jezdzic po śmiesznych dla niego turach). Trzeba wygrać Wimbledon żeby już uciec od Rafy na bezpieczną odległość jeśli chodzi o szlemy. Minimalistyczna gra może nie wystarczyć na Kyrgiosa który pewnie będzie szedł na maxa. Ukochane Halle za.pasem. Dwie treningowe gierki za nim więc....
Kyrgios+1,5 s @ 1,8 fortuna✅
wynik po drugim secie 1-1 @ 2,52 fortuna✅
Kergios@3,1 fortuna⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom