>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Stuttgart, s-Hertogenbosch - 11.06-17.06.2018

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja szczerze mówiąc to myślę nad pograniem Tomica. Widać, że mu mega zależy, że złapał formę. Dla Ryszarda półfinał 250tki to w sumie nic, a dla Tomica po takich perturbacjach rankingowych to jak tlen. Australijczyk wygląda bardzo dobrze na serwisie i pokazał dzisiaj z Verdasco, że radzi sobie z obrona brejkow (czyli z głową wszystko okej). Gasquet mi nie zaimponował meczem z Tsitsipasem. W drugim secie Grek miał od początku problemy ze zdrowiem,.mimo to doprowadził do taj brejka. Jeśli popatrzmy na statsy suche to Tomic miał 85% pierwszego serwisu!!! Gasquet natomiast gorzej bo 61%. A wszyscy wiemy jak ważny jest serwis na trawie i jak wiele daje. Niepokoi mnie tylko to, że Bernardyn rozegrał już 2 spotkania w eliminacjach i 3 w turnieju głównym. Podczas gdy Francuz tylko dwa. Przeczuwam wyrównany mecz i gdy tylko wytrzyma fizycznie trudy turnieju Australijczyk to może mocno namieszać w grze Francuza i wyjść zwycięsko z tej batalii o finał turnieju. Forma jest, a to u Tomica się mocno liczy bo jak i jest formą to jest ok ze zdrowiem psychicznym ????
Tomic, Bernard @2.48 ⛔
Unibet
 
D 95

davidde

Użytkownik
Chardy-Ebden 1 ✅
W tym meczy ide w strone Francuza ktory jak widac jest w formie nie przegrywając jeszcze w tym roku na trawie. Ebden wygral z Mullerem ktory jest w tragicznej formie oraz z Copilem ktory rozegral 3 mecze na trawie w tym roku i w dwoch sie meczyl wygrywajac 2:1 z Sugita i Bedene. Tutaj licze jednak ze doświadczony francuz pokaze sie z dobrej strony i dalej bedzie kontynuował nieprzerwana serie zwyciestw na trawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Chardy-Gasquet 2 ✅

Gasquet od jakiegos czasu w koncu bez problemow zdrowotnych. Dobrze gral w Monte Carlo (cwiercfinal), dobrze bylo na French Open, ale nie nagral sie, poniewaz w 3 rundzie czekal Nadal. Jezeli idzie o nawierzchnie trawiasta to scisla czolowka od lat, m.in. dwukrotny polfinalista Wimbledonu (od razu przypomina mi sie slynny mecz Gasqueta z Roddickiem na Wimbledonie wygrany wtedy z 0-2 do 3-2). Dwa tytuly na trawie z Nottingham, gdy ten turniej byl jescze w kalendarzu World Tour. Tutaj tez Gasquet wyglada dobrze i bardzo dobry mecz dizisiaj. Finalu nie odpsuci. Chardy&#39;emu tez trawa pasuje, bo Jeremy przyjezdza jako zwyciezca challengera z Surbiton. Na marginesie dodam, ze Chardy to jeden z tych zaowdnikow, ktorzy wygrali kiedys juniorski Wimbeldon, ale na pewno nie osiagnal az takich sukcesow. I chyba czynnik najwazniejszy. Gasquet zdrowy jak wspominalem z nastawieniem na tytul, a Chardy juz ze spora dawka meczow w nogach. Na Gasqueta i jego backhand trzeba tutaj byc gotowym fizycznie, a Chardy juz meczy drugie podanie i uwazam, ze ciezko bedzie mu wygrac. Stawiam na Gasqueta (w typie kombinacyjnym rzecz jasna).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Jutro Raonic nie ma żadnych szans z Fedkiem, jak zwykle głowa zostanie gdzieś tam indziej, on zawsze niemalże pęka z czołówką, a tym bardziej z taką ikoną jak Ferdek. Serwis już nie będzie chodził tak jak zawsze, czyli scenariusz standardowy. Nic czasem nie grajcie na niego bo to bez sensu. Jest to gracz szablonowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
✅2:0 na Federera po kursie 2.00 wygląda wyśmienicie. Można powiedzieć, że Roger gra u siebie i mam wrażenie, że kolega się nie pomyli i jedyna broń brzydala czyli serwis siądzie, a Fedex rozgromi go maksymalnie do trzech gemów.
 
M 0

mike19_

Użytkownik
Jutro Raonic nie ma żadnych szans z Fedkiem, jak zwykle głowa zostanie gdzieś tam indziej, on zawsze niemalże pęka z czołówką, a tym bardziej z taką ikoną jak Ferdek. Serwis już nie będzie chodził tak jak zawsze, czyli scenariusz standardowy. Nic czasem nie grajcie na niego bo to bez sensu. Jest to gracz szablonowy
Ja bym, az tak nie przesadzał, ze Raonic zawsze niemalże pęka z czołowka i Federerem. 3 ostatnie mecze miedzy Federerem a Raoniciem zakończyły się dwoma porażkami Szwajcara. Myślę, ze warto postawic, ze Raonic ugra chociaż seta
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
W 2016 Raonic miał swój prime-time, kiedy go trenował Carlos Moya. Nie ma co patrzeć na statystyki i mecze sprzed kilku lat. Hehe. Teraz jest utytłanem gościem od mocnego serwisu i nic więcej z tym zawodnikiem się nie zmieni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom