>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Sydney, Auckland - 06.01-12.01.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Sydney, Australia
Data rozgrywania: 06.01.2019 - 12.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $589,680
Oficjalna strona turnieju: https://www.sydneyinternational.com.au/
Lista Startowa: https://www.sydneyinternational.com.au/players/men-singles/
Drabinka: https://www.sydneyinternational.com.au/draws/
Plan gier: https://www.sydneyinternational.com.au/schedules/order-of-play/
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Daniił Miedwiediew
Zwycięzcy debla 2018: Łukasz Kubot/Marcelo Melo

Miejsce: Auckland, Nowa Zelandia
Data rozgrywania: 07.01.2019 - 12.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $589,680
Oficjalna strona turnieju: https://www.asbclassic.co.nz/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Roberto Bautista Agut
Zwycięzcy debla 2018: Oliver Marach/Mate Pavic

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Chardy-Seppi 2 ✅ &lt;co prawda nie odpuscil Francuz i grali prawie 2 h...ale Seppi zwycieski&gt;

Ok, sprobujmy wyciagnac tutaj krolika z kapelusza. Chardy jest po polfinale w Brisbane, zagral 4 mecze, w tym 3 setowe. Mam przeczucie, ze Francuz moze sie tutaj zbytnio nei starac. W przypadku Seppiego sytaucja wrecz odwrotna. Seppi przegral mecz otwarcia w Doha, ale wydaje mi sie, ze tutaj tym razem duzo bardziej sei postara.
Obydwaj zawodnicy juz dosc zaawansowani wiekowo, ale Seppi mimo ze jest starszym tenisista to jednak w wymianach i wydolnosciowo to Wloch jest lepszy, bo Chardy to jednak gracz typowo stawiajacy na sile i swoj forhand niz kojarzony z uganiania sie za pileczka.
Seppi w Doha wypadl slabo, ale tak naprawde w czym to przeszkadza by w Sydney zagrac o wiele lepiej. Przydalyby sie jakies 2-3 dobre mecze przed Australain Open. Dla Wlocha to zawsze byl bardzo udany szlem, ze wspomne ze Seppi ogrywal na AO Federera czy Kyrgiosa i to mecze, ktore na pewno zapamieta do konca swojego zycia.
Mam przeczucie, ze Seppi zagra w Sydney duzo lepiej, a Chardy spasuje po bardzo dobrym wystepie w Brisbane. Wydaje mi sie, ze tutaj jeszcze moga nastapic przewartosciowania w kursach, a kurs rzedu 2.5-2.6 na zwyciestwo Wlocha bardzo mnie zachecil.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Marterer - Sandgren 2. Etoto 2.20 ✅✅✅ edit: i tak jak przypuszczałem, było warto ????
Faworytem tego meczu wg buków jest niemiec, który rozegrał i wygrał już kilka meczy. Najpierw udane kwalifikacje i pierwsza runda w Doha, gdzie odpadł w drugiej z Herbertem. Tutaj również kwalifikacje za nim i mam nadzieję, że więcej już nie ugra. Oglądałem Merterera przeciwko Arnabolidi&#39;emu (choć później zagrał jeszcze kilka meczów i być może się &quot;rozkręcił&quot;), widziałem również Sandgrena z Milmanem i w moim odczuciu więcej atutów ma Amerykaniec, który przed rokiem styczeń miał udany i zrobił dobry wynik na AO gdzie po drodze pokonał m.in właśnie niemca 3-1. Gram Sandgrena, który wydaje mi się lepszym tenisistą, który też będzie chciał spiąć się przed AO, a potrzebuje on trochę pograć i nabrać rytmu. Próbuję bo jak dla mnie warto ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
McDonald @ 2,00 Pinnacle ⛔
Spore nieporozumienie ten kurs moim zdaniem i widzę w nim spore value. Oczekiwałem raczej ~1,7 a tutaj taka miła niespodzianka. Ogólnie rzecz biorąc to Amerykanin jest tenisistą z większym wachlarzem zagrań, lepiej poruszającym się po korcie. Amerykanin, ofensywny styl, fajny płaski, zgresywny forhend, wybiegany niesamowicie. Włoch na pewno bardzo dobry serwis, po za tym również dobry forhend, ale aby tak konkretnie skończyć to musi mieć jednak wystawkę na okolice kara a Amerykanin będzie grał mu pod nogi, agresywnie i zdecydowanie wolniejszy Włoch najzwyczajniej może nie wyrobić. Zagrał tutaj dwa dobre mecze McDonald, bez straty seta ograł przeciętniaka Puetza i już o wiele lepszego Serba. Moim zdaniem bierze to spotkanie i nie wykluczam, że w dwóch setach.
Ramos +2.5 @ 1,72 bet365 ⛔
Również te kursy to śmiech. Tyle to powinno być na zwycięstwo Hiszpana a to, że może przegrać w dwóch tajbreakch, które raczej są nie uniknione to nic tylko grać. Opelka to jest jedna wielka kłoda. Gdyby nie podanie to chłopak by niestety nie istniał. Jeśli chodzi o podanie to spokojnie możemy go wrzucić do jednego worka z Isnerem, Doktorkiem czy Raonicem. Po za tym jak ma dobrą wystawkę na forhend to nim potrafi &quot;huknąć&quot; po za tym to kłoda, która jak dostanie w lewy róg to do drugiego już nie zdąży. Gra Hiszpana spokojnie wystarczy na doprowadzenie tutaj do tb. Serwis i kończący forhend, to ~1,6 na Amerykanina to jest jedno wielkie nie porozumienie. Polecam!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Auckland (Nowa Zelandia), twarda
Godzina: 01:30
Spotkanie: Robin Haase - David Ferrer
Typ: 2
Kurs: 1,73
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju ATP w Auckland. Davidovi Ferrerowi przyznano w tym turnieju dziką kartę i dzięki temu nie musiał tutaj rozgrywać kwalifikacji. Każdy kto chociaż trochę interesuje się tenisem wie jaki Hiszpan miał ubiegły rok. Hiszpan wielokrotnie przegrywał turnieje zaraz w początkowych rundach ze znacznie niżej notowanymi i młodszymi zawodnikami. David ma już na karku 36 lat, we kwietniu będzie miał 37 urodziny i już nie ma takiej szybkości, zwrotności, dynamiki itd jak w swoim najlepszym okresie gry. Ferrer zapowiedział, że to będzie jego ostatni sezon i kończy karierę. Można o tym przeczytać chociażby tutaj:
https://www.stuff.co.nz/sport/tennis/109388625/david-ferrer-confirmed-for-finalseason-appearance-at-aucklands-asb-classic
Turniej w Auckland to jest jedna z jego ulubionych imprez z czym się nigdy nie krył. David wygrywał ten turniej 4 razy. Miało to miejsce dawno, bo w 2007 roku, w 2011, 2012 i 2013 roku. Skoro to dla niego ostatni turniej w Auckland to myślę, że da tutaj z siebie wszystko. Hiszpan ciężko trenował tutaj aby przygotować się jak najlepiej do tej imprezy i w dobrym stylu pożegnać się z tutejszą publicznością. Pod koniec tamtego roku Ferrer był w niezłej formie i wygrał challenger w Monterrey (Meksyk, nawierzchnia twarda) oraz zaliczył bardzo dobry występ w pucharze Hopmana przeciwko Alexandrowi Zverevovi, wprawdzie przegrany 1-2 (4-6 , 6-4 , 6-7) ale w dobrym stylu. Kolejne dwa spotkania w pucharze Hopmana zaraz na początku tego roku już wygrał z Ebdenem i Pouille a więc pozostaje w niezłej formie. Tutaj ciężko trenował do tego turnieju i jestem pewny, że da z siebie wszystko i w tym spotkaniu postawię na jego wygraną. Holender Haase z pewnością będzie bardzo niewygodnym dla niego rywalem, bo obaj panowie spotkali się tutaj na tym turnieju w 2017 roku i wówczas to Robin zwyciężył 2-1 (2-6 , 6-4 , 7-6) ale liczę tutaj mocno na rewanż i zwycięstwo Ferrera. Motywacji i chęci gry mu w tym spotkaniu z pewnością nie zabraknie aby pokazać się tutaj po raz ostatni z jak najlepszej strony. O to jestem spokojny a jak będzie z jego formą fizyczną to się już przekonamy podczas spotkania. Ja myślę, że ta forma z pucharu Hopmana jak i treningi już tutaj zrobią swoje i David będzie przygotowany na ten turniej tak jak się należy.
✅ 0-2 (2-6 , 1-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Poulille @2,2⛔
Tiafoe @2,45⛔ miał mecz na tacy i przegrał. Widać że forma słabiutka
Obaj panowie grali w Pucharze Hopmana. I obaj przegrali wszystkie swoje mecze singlowe. Jednak z tych spotkań można wyciągnąć pozytywy. Tiafoe mógł się zmierzyć z Tsitsipasem czy Federerem i wyglądał w tych meczach dość dobrze. Francuz przegrał swoje mecze w stosunku 1:2 grając dobre spotkania że Zverevem czy Ferrerem. Millmana widziałem w meczu z Grigorem i za dużo dobrego nie pokazał. Słabo funkcjonował serwis. Co do rubleva to gość jest nieprzewidywalny w swojej grze. Czasami potrafi przegrać mecz sam że sobą. Kursy trochę zawyżone i warte ryzyka.
1xbet
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Na jutro dubelek mocno uderzam, prowadzę samochód i dosłownie w paru słowach, byle nie było suchych typów.

Opelka +4.5 ✅
Pouille +3.5 ⛔
@ 2,12 1xbet ⛔

Opelka świetnie na podaniu, jest praktycznie nie do przełamania i nie sądzę, aby Minaur z małym zasięgiem był w stanie go jutro złamać, będą grane tb, to na pewno, 4.5 to jest spore zabezpieczenie z możliwością, że raz może Amerykanin podanie oddać. Lukas mimo porażek to zagrał dobre spotkania w pucharze Hopmana a Rublev to ma zakodowane w głowie jak Ostapenko tylko prać ile fabryka dała, Francuz jest za inteligentny, aby dostać lanie od kogoś z takim stylem a 3.5 jest bardzo bezpiecznie. Dla mnie dubel bomba.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Johnson - Mayer 1. Etoto 1.52 ⛔⛔⛔ edit: drugi serwis u wąsatego kulał, a i tym swoim slicem to sobie gość może grać...
Typ ryzykowny i oparty jedynie na przeczuciu gdyż nie wiadomo czego spodziewać się po oby stronach i wynik może pójść w każdą stronę. Obaj słabo kończyli poprzedni sezon gdzie ponosili same porażki. Mayer jest już co prawda po jakimś przetarciu z Kecmanoviciem, któremu nie dał rady. Jest to raczej typowy &quot;ziemniak&quot; i to tam odnosił lepsze rezultaty. Co do Johnsona ciężko powiedzieć w jakiej będzie dyspozycji, liczę na to, że po prostu lepiej będzie chciał zacząć nowy sezon niż kończył poprzedni i w tym pojedynku sobie poradzi, zwłaszcza, że nawierzchnia bardziej pod niego. Mecz zweryfikuje :]
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
De Minaur vs Opelka
Typ: 1 @1.36 ✅ 1xbet
Miałem grać tak jak wyżej opisuje gazowana-smietana ale po większej analizie wolę mocniej uderzyć w wygrana &quot;duszka&quot; który gra u siebie w mieście gdzie się urodził i doskonale zna te korty, dodatkowo broni tutaj punktop za finał w którym rok temu uległ Miedviedowi (czy jak mu tam) ????
Co prawda Opelka na serwisie zagrał dobrze z Ramosem ale w kwalifikacjach miał kilka razy chwilę zawahania czego może nie widać po końcowych wynikach a dopiero po punktowych gemach, więc bałem się isc hc w jego stronę bo może w którymś secie peknac na serwisie i będzie rozlane mleko...
Taki wieżowiec 2.13m będzie miał znowu trudno przelamac Australijczyka grającego u siebie, nasze i nie najgorzej na serwisie.
Czeka nas więc albo walka w Tie-breakach albo szybsze zwycięstwo ale jednego jestem pewien - De Mianur będzie gora w tym meczu.
Wchodzę za 5k do wygrania ~6.8k
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Auckland (Nowa Zelandia), twarda
Godzina: 07:00
Spotkanie: Pablo Carreno Busta - David Ferrer
Typ: 2
Kurs: 1,67
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj typowałem zwycięstwo Ferrera w meczu z Holendrem Haase i nie zawiodłem się Hiszpan wygrał bardzo pewnie 2-0 (6-2 , 6-1). Teraz pójdę za ciosem i znów postawię na Davida. Pisałem już odnośnie meczu z Haase, że dla Hiszpana jest to ostatni sezon, bo kończy karierę a ten turniej w Auckland jest dla niego jednym z ulubionych. Gra mu się tutaj bardzo dobrze i pewnie, wygrywał tę imprezę 4 razy i teraz jest to dla niego pożegnalny turniej z tą publicznością tutaj i chce się zaprezentować z jak najlepszej strony. Raz, że trenował ciężko a dwa jest też w formie co było widać w meczach pucharu Hopmana przed tym turniejem jak i podczas spotkania z Haase. Jest w gazie, forma dopisuje i jest bardzo mocno zmotywowany aby zagrać tutaj najlepiej jak potrafi. Jego rywalem jest inny Hiszpan Carreno Busta, który pod koniec tamtego roku miał problemy z kontuzją. Kontuzji Nogi nabawił się na US Open w meczu z Portugalczykiem Sousą gdzie przy stanie 2-2 w setach i 0-2 w trzecim secie był zmuszony skreczować. Później w pucharze Davisa w meczu z Paire znowu poczuł ból w nodze i nie był w stanie grać na 100% swoich możliwości i przegrał tamto spotkanie gładko 0-3. Był później jeszcze turnieje w Szanghaju i Paryżu ale bez historii, przegrał od razu w nich swoje pierwsze spotkania. Nie grał od końca października i to będzie teraz dla niego pierwszy oficjalny mecz od tamtego czasu. W jakiej jest formie i dyspozycji do końca nie wiadomo ale myślę, że nie jest gotów na pełną walkę na 100% a z tak zmotywowanym Ferrerem będzie miał bardzo dużo problemów. Ja tutaj idę na Davida, bo właśnie on jest w formie, motywacji mu nie zabraknie i myślę, że to właśnie starszy z Hiszpanów wygra to spotkanie i zamelduje się w ćwierć finale imprezy. O tych problemach zdrowotnych Carreno Busta z tamtego roku można poczytać chociażby tutaj:
https://www.tennisworldusa.org/tenn...reno-busta-got-injured-and-skipped-davis-cup/
ZWROT krecz Ferrera przy stanie 1-1 w pierwszym secie i 15-30 w trzecim gemie
Strasznie mi szkoda Davida ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Tez jestem ciekaw tego pojedynku dwóch Hiszpanów roznica wieku spora, Ferrer zmotywowany, a Busta wraca po kontuzji, przetarcie przed Australian Open, ale mysle ze w zwiazku z tymi problemami zdrowotnymi Carreno Busty, mysle ze warto postawic cos przeciwko Pablo na wielkim szlemie, bo nie wiem czy zdazy zlapac odpowiednia forme i ogranie na Australian Open, chyba ze trafi na wielkim szlemie na jakiegos totalnego żółtodzioba...
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Sandgren - Cechinato 1. Etoto. 1.62 ✅ edit// easy win, Sandgren gładko rozprawił się z włochem, który w tym meczu był gorszy w każdym elemencie
Ponownie idę dziś w kierunku tego pierwszego, ponieważ liczę na to, że pójdzie po prostu za ciosem i chce jeszcze tutaj trochę po grać przed AO gdzie ma co bronić. Rywal jak najbardziej w zasięgu i liczyłem na to, że po tym półfinale włocha w Doha i lepszym rankingu kursy będą wyrównane lub Amerykanin dalej będzie na pozycji doga, lecz niestety tak nie jest, mimo wszystko pobieram to (kurs też już trochę poleciał) i próbuję.
Wczoraj proponowałem typ przeciwko Mayerowi, nie udało się a dziś widzę zdecydowanie większe prawdopodobieństwo jego porażki z Berrettini&#39;m i również próbuję. Etoto 1.57 ⛔ Edit// po pierwszym secie przestałem oglądać, wydawało się, że włoch zamknie to spotkanie a tu prosze, drugi set, niewykorzystane 3 piłki meczowe w konsekwencji tiebreak gdzie Berrettini zapewne psychicznie i fizycznie popłynął ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Mayer - Sandgren 2. Etoto 1.60 ✅ lub nawet dla bardziej odważnych 0-2 w setach. 2.40 ✅
Dwa razy grałem na Sandgrena (skutecznie) i dwa razy przeciwko Mayerowi (nieskutecznie) na tym turnieju aż w końcu Panowie zagrają przeciwko sobie. Oglądałem Sandgrena w obu meczach, Mayera urywkami z Johnsonem i pierwszego seta z Berretinnim i jak dla mnie lepszy i ciekawszy tenis prezentuje Amerykanin. Gość jest pewny i skuteczny przy swoich zagraniach i jak dla mnie jeśli pokaże to co w poprzednich meczach to bierze to spotkanie nawet w dwóch setach, zwłaszcza że Mayer zagrał zacięte spotkanie wczoraj, które z pewnością trochę zdrowia i sił go kosztowało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Marach/Pavic - Struff/Mclachlan 1 1.62 forbet ⛔ eunuchy...
Wiadomo Marach i Pavic to renomowany debel, grają ze sobą od dłuższego czasu i tworzą jeden z najlepszych duetow w tourze.
Poza argumentem czysto sportowym przemawiającym za MP jest jeszcze kwestia zmęczenia. Struff grał dziś 3 godziny w singla a zaraz potem zwycięski debla kolejne 1,5h. Jutro zagra półfinał w singla i myślę że na debla pary już nie starczy.
Kurs spadnie więc warto zagrać już teraz.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Sandgren - Kohlschreiber
+4.5 Sandgren 1.44 ✅
Sandgren +1,5seta 1.74 ✅
tiebreak w meczu - tak 2.20 ⛔ wszystko w Etoto.
Od początku turnieju szedłem w kierunku Sandgrena i dziś też coś będziemy próbować w jego stronę. Faworytem zdecydowanie Niemiec co być może z wielu powodów wydawać się oczywiste. Nie wątpliwie jest on lepszym tenisistą z wielkim doświadczeniem i umiejętnościami aczkolwiek Amerykanin chyba trafił z formą przed AO i tutaj również prezentuje się solidnie i nie będzie chciał odpuścić. Panowie spotkali się ze sobą raz na mączce w ubiegłym sezonie gdzie tam Kolba nie dał Tennys&#39;owi żadnych szans ale tutaj zdecydowanie je widzę a kto wie być może jest nawet w stanie sprawić niespodziankę i się zrewanżować za tamto spotkanie. Nie widziałem co prawda tutaj żadnego meczu niemca i dlatego jestem takim optymistą jeśli chodzi o Sandgren&#39;a ale mam nadzieje, że się mocno postawi. Serwis funkcjonuje u obu Panów bardzo dobrze co jest bardzo ważne na tej nawierzchni i przy zdobywaniu &quot;łatwych&quot; punktów i co pozwala wierzyć, że będą go trzymać aż do mam nadzieję tiebreaka. Jak dla mnie każdy z typów realny i warty gry ale tego oczywiście dowiemy się po meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom