>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Szanghaj - 07.10-14.10.2018

Status
Zamknięty.
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Teraz to wszyscy piszą jakie oni nie grali bety na corica? Nie za późno?
Tak to temat świeci pustkami a po fakcie 3 osoby się obudziły ???? wstyd
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Teraz to wszyscy piszą jakie oni nie grali bety na corica? Nie za późno?
Tak to temat świeci pustkami a po fakcie 3 osoby się obudziły ???? wstyd
Zobacz chłopaku o której wczoraj pisałem post. &quot;Psy szczekają, karawana jedzie dalej&quot;
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Zobacz chłopaku o której wczoraj pisałem post. &quot;Psy szczekają, karawana jedzie dalej&quot;
Pisałeś &quot;jeżeli bym coś gral&quot; to jest Twoim zdaniem typ?
Może u Cb na wiosce psy szczekają....
Żeby nie było kolejnego postu w noszącego NIC.
Djokovic vs Coric
Coric +5.5 @1.47 1xbet ✅
Djoko gra niesamowicie ale to samo można powiedzieć o Coric&#39;u. Jest to finał , Borna do tej pory dobrze trzymał serwis (a dziś bardzo dobrze).
Myślę że każdy z nich będzie chciał trzymać serwis bo wiadomo ze stratą gema to już prawie po secie w tym przypadku.
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
Nie widzę innej możliwości niż wygrana Djokovicia. Stał się maszyną do przebijania, praktycznie nie popełnia błędów, a nawet jeśli to w kluczowych momentach i tak wychodzi obronna ręką (koleś musi odcinać swój mózg podczas meczu od jakichkolwiek emocji). Myślę, że na pewno będzie 2:0, pytanie tylko ile gemów będzie w stanie ugrać Corić.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Djokovic - Coric 2 kurs 5.80 Fortuna⛔ 0/2 Borna jeszcze za słaby, udo nie pomagało. Djoko jak ściana...
Tak wiem Coric nie wygrał jeszcz z Djoko, który jest w niesamowitej formie . Stawka minimalna za drobne dla zabawy. Borna dziś się spisał i dalej mu kibicuję. Przedmówca pisze , że nie ma innej możliwości niż wygrana Djokovica. Życie uczy, że zawsze jest wiele możliwości. To jest sport i wielu murowanych faworytów przegrywało i bedzie przegrywać. Ile razy byłem przekonany, że pewniak musi wygrać? ( trudno zliczyć). Teraz zawsze zakładam, że może wtopić... Powodzenia!
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Coric gra bardzo pewnie, ale widzialem Djoka✅, ktory popelnia tyle bledow, ile masz liter w nicku. Mysle, ze max 1 tie-break jest tu do ugrania dla pana C.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
No i nie popełniał błędów na serwisie, a Corica wydaje mi się, że przerósł finał z grającym fenomenalnie Djokovicem, ale i tak osiągnął dużo. (i dał wczoraj zarobić, a dziś zabrał, ale i tak na plus przy dwóch kursach :angel ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom