>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Szanghaj - 08.10-15.10.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Szanghaj, Chiny
Data rozgrywania: 08.10.2017 - 15.10.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: $5,924,890
Oficjalna strona turnieju: http://en.shanghairolexmasters.com/
Lista Startowa: http://en.shanghairolexmasters.com/?page_id=892
Drabinka: http://en.shanghairolexmasters.com/?page_id=431
Plan gier: http://en.shanghairolexmasters.com/?page_id=438
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/atp-shanghai/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
rado_zmm 0

rado_zmm

Użytkownik
Witam. Na jutro wpadł mi ciekawy bet z kwali do turnieju w Szanghaju.
Laaksonen - Thompson
Zacznijmy od Austrakijczyka. Thompson w ostatnich dniach forma słabiutka. Porażka w Davis Cup z Darcisem 0-3, a następnie kompromitacja 0-2 z Begemannem, który na co dzień gra w deblu. W tym roku meczów singlowych rozegrał raptem kilka. Warto odnotować, że Thompson w tym meczu bronił aż 10-ciu BP. W pierwszym meczu kwalifikacyjnym do tego turnieju udało się dziś wygrać z Yanem Bai, który też jest całkowicie bez formy. Pora na na Szwajcaria, który od połowy września prezentuje się przyzwoicie. Pokonał między innymi faworyzowanych Souse i Copila i dzisiaj Coricia, a kilka dni temu po zaciętym półfinale w Shenzen, przegrał z mocnym Goffinem, który miał w całym meczu tylko 3BP! Zaważył ostatni set, w którym Szwajcar oddał 2 podania, mimo to wrażenie pozostawił dobre. H2H 2-0 na korzyść Austrakijczyka, ale tym razem, to Szwajcar powinien być górą. Zdziwiły mnie wyrównane kursy na to spotkanie, bo osobiście spodziewałem się kursu w granicach 1.4 na Laaksonena, ale to 1.8-1.9 zapewne spowodowane jest bilansem H2H. Taki kurs biorę z pocalowaniem ręki.
H. Laaksonen - J. Thompson @ 1.8 fortuna
Powodzenia
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Zostały dwa mecze dzisiaj w turnieju głównym i ja tu widzę zwycięstwa Fogniniego i Pouille. Już tłumaczę dlaczego, bo sytuacja u nich jak i rywali dość specyficzna.

Miedwiedwiew - Pouille.
Dlatego że w meczu z Nadalem podobał mi się i widać, że chłop chce wrócić na właściwe tory. Zagubił ostatnio formę i szuka, szuka... Ale ten obfity w nagrody finansowe Szanghaj może być odskocznia i ostatnia z dwóch szans dla niego na zarobienie jakiejś większej kasy w tym sezonie. Umiejętności ma na pewno większe niż rywal tj. Miedwiedwiew. Ten z kolei pogubił się na całej linii. Gra bez emocji, bez takiego zaangażowania, nawet bez chęci. Z takim &quot;smutnym&quot; podejściem to już na starcie to handicap dla rywala. Ostatni mecz z Dolgo w Tokio to przecież parodia tenisa. 3 gemy ugrał. Niestety dla Rosjanina: nie wiedzę tutaj innej możliwości, niz zwycięstwo Pouille. Lucas jest też na pewno bardziej zaznajomiony z kortami. Dla niego bedzie to już 3 start w tym Mastersie i nawet fajnie pograł rok temu pokonując Verdasco i Almagro, zatrzymując się dopiero na Murray&#39;u. Dla Miedwiedwiewa będzie to pierwszy start w Szanghaju.
Pouille, Lucas @1.35
✅✅✅



Verdasco - Fognini
Tutaj mecz dość specyficzny, ale idę w kierunku tego co coś pogrywa ostatnio. Bo Verdasco ostatnio na hardzie to jest słaby zawodnik po prostu. Ogrywał go Millot (to już beka jest na całej linii) czy Zeballos. Bardziej zajął się Fernando turniejem Laver Cup niż swoją karierą ???? oczywiście to w formie żartu. Tydzień temu porażka z Lajovicem i to był słaby mecz Hiszpana, kolejny. Na US Open przegrał z Lopezem dość gładko, a przecież on też jakiegoś dobrego sezonu na hardzie nie ma. Serwis nie pomaga, robi sporo błędów. To wiadomo mecz ryzykowny i typ na Fogniniego (Fabio to Fabio, niby odwala mu coraz mniej, ale z typami na Foga zawsze trzeba uważać), ale tak czuję po prostu, że to Włoch będzie góra. Co ciekawe: Fernando ostatnie dwa turnieje w Szanghaju i dwie dość łatwe porażki w pierwszych rundach. Natomiast Fabio zawsze ta pierwsza runde turnieju przechodził :p
Fognini, Fabio @1.65
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
To prawda ze Medviedev gra takie dno tenisowe ze glowa boli. Ale w koncu musi rusek wypalic. Luca gra w kratę, potrafi walczyc z Rafa jak z rownym a potrafi dostac od slabego Copila lanie 2:0.
Medviedev w koncu musi cos wygrac i po kursie 3.2 Fortuna moze warto go zagrac bo chlopak umiejetnosci ma. zaryzykuje na ruska.
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Mecz jutro .. Goffin - Simon 2 kurs 3 albo bezpieczniej Simon ugra seta 1.7 .. są takie turnieje gdzie zawodnik choćby miał słaby sezon , słaba formę to sie spina bo uwielbia ten turniej i zawsze na nim wypadał dobrze albo bardzo dobrze i tak ma Simon s Szanghaju .. dochodził tutaj to finałów , półfinałów..Gofinn po wygranym turnieju, poszedł w sumie na łatwiejsza drogę bo nienccial walczyć z czołówka w Pekinie a wybrał Tokio gdzie praktycznie drugi garnitur i wyniki tez były ciekawe bo jednak grać w finale z Mannarino to niespodzianka .. Belg wygrał ale forma nie jest jakas mega a z Sikonem w Szanghaju trzeba na prawdę grAc swój najlepszy tenis aby Go pokonać .. mecze miedzy nimi zawsze były wyrównane i ja uderzam ze wygrana simona .. gdzie jak gdzie ale w SAnghaju szanse na wygrana ma spore
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
savi 52

savi

Użytkownik
Mecz jutro .. Goffin - Simon 2 kurs 3 albo bezpieczniej Simon ugra seta 1.7 .. są takie turnieje gdzie zawodnik choćby miał słaby sezon , słaba formę to sie spina bo uwielbia ten turniej i zawsze na nim wypadał dobrze albo bardzo dobrze i tak ma Simon s Szanghaju .. dochodził tutaj to finałów , półfinałów..Gofinn po wygranym turnieju, poszedł w sumie na łatwiejsza drogę bo nienccial walczyć z czołówka w Pekinie a wybrał Tokio gdzie praktycznie drugi garnitur i wyniki tez były ciekawe bo jednak grać w finale z Mannarino to niespodzianka .. Belg wygrał ale forma nie jest jakas mega a z Sikonem w Szanghaju trzeba na prawdę grAc swój najlepszy tenis aby Go pokonać .. mecze miedzy nimi zawsze były wyrównane i ja uderzam ze wygrana simona .. gdzie jak gdzie ale w SAnghaju szanse na wygrana ma spore
bezsens, nie radzę grać. Goffin w takiej formie spokojnie powinien w dwóch setach pokonać cienkiego Simona
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Mecz jutro .. Goffin - Simon 2 kurs 3 albo bezpieczniej Simon ugra seta 1.7 .. są takie turnieje gdzie zawodnik choćby miał słaby sezon , słaba formę to sie spina bo uwielbia ten turniej i zawsze na nim wypadał dobrze albo bardzo dobrze i tak ma Simon s Szanghaju .. dochodził tutaj to finałów , półfinałów..Gofinn po wygranym turnieju, poszedł w sumie na łatwiejsza drogę bo nienccial walczyć z czołówka w Pekinie a wybrał Tokio gdzie praktycznie drugi garnitur i wyniki tez były ciekawe bo jednak grać w finale z Mannarino to niespodzianka .. Belg wygrał ale forma nie jest jakas mega a z Sikonem w Szanghaju trzeba na prawdę grAc swój najlepszy tenis aby Go pokonać .. mecze miedzy nimi zawsze były wyrównane i ja uderzam ze wygrana simona .. gdzie jak gdzie ale w SAnghaju szanse na wygrana ma spore
Typu nie neguje bo to sport i.moze być różnie ale jeśli uważasz że to co grał Gofin to taka sobie forma to sie nie zgadzam.
Obejrzałem bo w trzech meczach w Tokio i właśnie jest w formie i to niezłej .
Może być zmęczony itd ale w Japonii grał bardzo dobrze czy z serwismenami czy z przebijakami a simon ostarnio nie rozpieszcza wynikami
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Oglądałem pierwszą rundę i przeglądam ofertę spotkań na jutro. Analizuję, analizuje, patrzę na kursy i widzę dwa spotkania, które uważam za godne pogrania. Mecze specyficzne, ale tak jak wczoraj stawiałem i na Fogniniego i Pouille, tak dzisiaj biorę pod uwagę ich spotkanie. Drugie to hiszpanski pojedynek na korcie centralnym w Szanghaju.

Pouille L. - Fognini F.
Podoba mi się kurs na Fogniniego w tym spotkaniu. Myślałem, że będą bardziej wyrównane, ale można u niektórych buków łapać Foga po 2.30 i to jest kurs, po którym takiego gościa można śmiało pograć.
Przede wszystkim bardzo solidne, &quot;wiarygodne&quot; sety numer dwa i trzy z Verdasco. Myślałem, że po pierwszym nieudanym secie Fognini poleci, ale co najważniejsze: zagrał spokojnie, bez podpalania i dał radę odwrócić sytuację spotkania. To buduje zawodników. Pouille ma ten sezon nieudany i kursy wystawione faworyzujące Francuza po dobrym spotkaniu z Nadalem i ostatnim zwycięstwem z Miedwiedwiewem. Ale jak tak się przyglądam wynikom Francuza na hardzie od sierpnia to dość słabo to wygląda. Zeszły sezon i jego niezapomniany bój z Nadalem na US Open poszedł dawno w zapomnienie i w 2017 roku nawet nie zbliżył się do tego osiągnięcia. Ogólnie bilans na hardzie w tym roku lepszy Fabio Fogniniego 11/7 do 9/9. Lucas potrafił odpadać nie tak dawno z takimi tuzami jak Paul czy Donaldson (wiadomo młodzi gniewni, ale do ogrania na spokojnie). Praktycznie oprócz fajnego wyniku półfinału w Dubaju w tym roku jego mecze na hardzie wyglądają blado. Dość łatwo odpadł z Szwarcmanem na US Open. Natomiast co do Włocha: ja tam za bardzo na poprzednie mecze Fogniniego nie patrze, bo żeby zobaczyć czy mu zależy to trzeba go widzieć w turnieju. Zagrał z Verdasco dobrze i widziałem po zachowaniu, że chce mu się i przede wszystkim mało pajacuje. Pokazał kilka fajnych zagrań, nawet o dziwio kilka ciekawych serwisów wyrzucających, a i pierwszy serwis raz po raz dawał powyżej 190km/h co jest rzadkie w jego przypadku. Podsumowując: przy bardziej wyrównanych kursach jeszcze bardziej bym poanalizował, ale po takim kursie aż żal nie spróbować. Zresztą kto siedzi w tenisie trochę to wie, że właśnie na Foga najlepiej grać przy kursie +2.00 na niego ????

Fognini, Fabio @2.26
✅



Carreno Busta P. - Ramos A.
Spotkanie dwóch gości z Hiszpanii na korcie głównym w tym Mastersie i idę w stronę Pablo.
Dla mnie Pablo zbliża się do poziomu klasowego zawodnika. Progres jaki zrobił w ciągu kilku lat z poziomu challengera na półfinał US Open. Sądzę, że pomimo pewnych ograniczeń w swojej grze to jest tą swoją solidnością wejść być może w przyszłym roku to pierwszej 10. Jego pierwszy mecz w Azji tydzień temu mu nie wyszedł z Darcisem i nie ma tu co oszukiwać, ale... oglądałem skrót z tego spotkania i o ile pierwszy set był jednostronny to w drugim już było bardziej wyrównanie. Mogło tak być z prostej przyczyny. Po US Open nic Pablo nie grał toteż może musiał się trochę przestawić i stąd pierwszy set do bani, drugi już zdecydowanie lepszy. Ramos jest dobry, groźny na cegle i to każdy wie. Ostatnio porażki z Lajovicem, Veselym, teraz męczył się z Sousa (który notabene też jest żaden na hardzie). Na hardzie Albert traci dużo ze swojej gry. Podobnie z Pablo, ale... on znakomicie potrafi ukryć swoje mankamenty &quot;hardowe&quot;. Choć miał dobrą drabinkę na US Open to jednak półfinał nie jest przypadkiem. Tak jak już pisałem: Pablo dwóch spotkań słabych z rzedu nie rozgrywa. To jest gość solidny, któremu można zaufać. Dla mnie to bierze. Plus tego typu jest taki, że wyjdzie z taka sportową złością po tej łatwej porażce tydzień temu.
Carreno-Busta, Pablo @1.48
⛔

Edit: bardzo przepraszam za Pablo. Po udanym US Open mogło przyjść osłabienie formy i tak też się chyba stało. Natomiast Fabio rozegrał drugie &quot;spokojne&quot; spotkanie i co za tym idzie zaprezentował się bardzo dobrze. Brawo. Dzień uratowany ????
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Wiem ze forma Simona nie jest dobra ale grając na niego mam w pamięci Jego wypowiedz po jednym z meczów w Szanghaju i ten wielki entuzjam który każe mi wierzyć ze on zagra juz na maksa .Ze Goffin to obecnie lepszy tenisista , ze w lepszej formie to fakt ale Simon to przebijaka , potrafi zamęczyć swoją gra rywala , teren mu odpowiada i jutro moze sie Belgowi postawić a po kursie blisko 3 na prawdę warto spróbować .. Belg syndrom wygranego turnieju , gdzie miał słabsze momenty ( Ebden czy drugi set z Mannarino ) i myśle ze jutro Simon sie postawi .. h2h dość wyrównane i łatwe mecze to nie były takze po kursie blisko 3 próbuje Simona a czas pokaże
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Edmund +1.5 seta 1.75 sts
Typ może nie mega pewny ale wg mnie jest realna szansa po tym co widziałem w Tokio w wykonaniu cilicia z manarino.chorwat pasywny, wolny, serwis słabiutko ( tylko dzięki serwisowi wyrwał z manarino seta i to ledwo co), brak końcowego uderzenia, nie trzymal wymian, albo w siatke albo aut.manarino spokojnie go wypunktował, cilic był bezradny, kompletny brak pomysłu jeśli nie wchodził pierwsze podanie.edmund w Pekinie po walce odpadł że zverev a tu z vesely już było z górki.serwis robiący różnicę plus bombardowanie z forhendu może wystarczyć na seta z obecna grą Chorwata. Jeszcze wczoraj w sts było 1.96 na seta Anglika więc kurs leci szybko.
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
D. Goffin - S. Gilles 2-0 @2,07 1xbet
Dobra, co tu dużo się rozpisywać... Dziś planowo o godz. 08:30 zobaczymy spotkanie pomiędzy będącym w bardzo dobrej formie Goffinem ( na ostatnie 20 spotkań na hardzie , 17w-3p), a Simonem, który jest kompletnie pod formą(tylko 6 spotkań na hardzie w tym sezonie 2w-4p). Na hardzie panowie grali ze sobą tylko raz i ten mecz wygrał Belg, znajdzię się kilka osób które będą mówić, że Simon lubi ten turniej, ale ten argument do mnie zupełnie nie trafia. Przewiduje dużo winnerów ze strony Davida i nieudolne próby przebijania piłki Simona, bo o ile kiedyś potrafił wyprowadzić z równowagi nawet najlepszych tym swoim przebijaniem, teraz większość piłek ląduje w siatce, bądź na aucie. Wiadomo to jest tenis, ale szkoda aż nie skorzystać z takiej promocji
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
D. Goffin - S. Gilles 2-0 @2,07 1xbet
Dobra, co tu dużo się rozpisywać... Dziś planowo o godz. 08:30 zobaczymy spotkanie pomiędzy będącym w bardzo dobrej formie Goffinem ( na ostatnie 20 spotkań na hardzie , 17w-3p), a Simonem, który jest kompletnie pod formą(tylko 6 spotkań na hardzie w tym sezonie 2w-4p). Na hardzie panowie grali ze sobą tylko raz i ten mecz wygrał Belg, znajdzię się kilka osób które będą mówić, że Simon lubi ten turniej, ale ten argument do mnie zupełnie nie trafia. Przewiduje dużo winnerów ze strony Davida i nieudolne próby przebijania piłki Simona, bo o ile kiedyś potrafił wyprowadzić z równowagi nawet najlepszych tym swoim przebijaniem, teraz większość piłek ląduje w siatce, bądź na aucie. Wiadomo to jest tenis, ale szkoda aż nie skorzystać z takiej promocji
Ze forma i ostatnie wyniki przemawiają za Belgiem to fakt i z tym sie zgadzam ale miejsce turnieju i ta wielka chęć Simona na dobry występ wzbudza w mnie nie pewność i dlatego gram w stronę Frnacuza .. Belg owszem wygrał turniej ale to nie była wielka obsada bo pokonanie grajków Ebden ( strata seta ) , Rysiek ( forma tragedia wczoraj męczył sie z Chung ) czy Mannarino który woczraj został zabity przez Kevina .. uważam ze mecz z Siminem bedzie dla Goffina najtrudniejszy w ostatnich dniach i ze łatów nie bedize dlatego na 2-0 dla Belga bym nie zagrał ani grosza ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 33

chudzieny

Użytkownik
Ze forma i ostatnie wyniki przemawiają za Belgiem to fakt i z tym sie zgadzam ale miejsce turnieju i ta wielka chęć Simona na dobry występ wzbudza w mnie nie pewność i dlatego gram w stronę Frnacuza .. Belg owszem wygrał turniej ale to nie była wielka obsada bo pokonanie grajków Ebden ( strata seta ) , Rysiek ( forma tragedia wczoraj męczył sie z Chung ) czy Mannarino który woczraj został zabity przez Kevina .. uważam ze mecz z Siminem bedzie dla Goffina najtrudniejszy w ostatnich dniach i ze łatów nie bedize dlatego na 2-0 dla Belga bym nie zagrał ani grosza ..
Oglądałeś ostatnie mecze Simona, same chęci nie wystarczą ;)
 
mar5hial 11

mar5hial

Użytkownik
Witam!
Tsitsipas S. - Isner J. 2.95 (Unibet)
Oglądając wczorajczy mecz Isnera z Lajovicem zastanawiałem się kiedy spakuje rakietę i skreczuje. Męczył się nieziemsko, wygrywał praktycznie tylko serwis. Wiem, ze ma problemy z kolanami (co przy takim wzroście nie jest rzadkością). Nie schodził do żadnych bocznych piłek, każdy ruch do piłki sprawiał mu ból, czego nie omieszkiwał ukazywać solidnym grymasem na twarzy i wzdychaniem. Finalnie wygrał ten mecz dzięki serwisowi i słabej głowie Lajovica, który przegrał tie break na własne życzenie. Dziś gra z zawodnikiem spoza setki ATP, młodym i bardzo utalentowanym. Gram na niego, choć wiem, że pierwsza rakieta USA potrafi zaskoczyć. Przez cały mecz sztab Tsitsipasa bardzo dokładnie analizował grę Isnera, myślę, że wyciągneli wiele wniosków i dziś zabłyśnie przyszła grecka gwiazda!
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Witam!
Jedyne co można napisac. Brak psychiki jak większość &#39;tenisistow&#39;
Tsitsipas S. - Isner J. 2.95 (Unibet)
Oglądając wczorajczy mecz Isnera z Lajovicem zastanawiałem się kiedy spakuje rakietę i skreczuje. Męczył się nieziemsko, wygrywał praktycznie tylko serwis. Wiem, ze ma problemy z kolanami (co przy takim wzroście nie jest rzadkością). Nie schodził do żadnych bocznych piłek, każdy ruch do piłki sprawiał mu ból, czego nie omieszkiwał ukazywać solidnym grymasem na twarzy i wzdychaniem. Finalnie wygrał ten mecz dzięki serwisowi i słabej głowie Lajovica, który przegrał tie break na własne życzenie. Dziś gra z zawodnikiem spoza setki ATP, młodym i bardzo utalentowanym. Gram na niego, choć wiem, że pierwsza rakieta USA potrafi zaskoczyć. Przez cały mecz sztab Tsitsipasa bardzo dokładnie analizował grę Isnera, myślę, że wyciągneli wiele wniosków i dziś zabłyśnie przyszła grecka gwiazda!
 
mar5hial 11

mar5hial

Użytkownik
bagadyr
Powtórka z rozrywki... Typ był ryzykowny. Nie widząc na własne oczy tych męczarni Amerykanina, a tylko końcowy wynik, wydaje się nawet brawurowy. Liczę na połamanie przez Troicki/Thiem. Pzdr
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
macko18
Mam pytanie do Ciebie, a cenię sobie Twoją opinię. Jak postrzegasz jutrzejsze mecz deblowe:
&gt; Lopez F./Lopez M. - Kubot L./Melo M.
&gt; Cabal J./Farah R. - Rojer J./Tecau H.
Z góry dzięki za odpowiedź ????
W meczu Kubotów z Lopezami jest kilka ważnych kwestii. Po pierwsze Hiszpanie biją się dalej o Londyn, gdzie Łukasz z Marcelo są na pierwszym miejscu w wyścigu do Mastersa. Para polsko-brazylijska ostatnio gra trochę słabiej. Z Cabalami w poprzednim tygodniu polecieli po całości oddają wygrany mecz. Zmarnowali tam chyba sześć meczowych.
Podobnie w drugim meczu. Rojery po zwycięstwie w USO zyskali masę punktów i są pewni udziału w Mastersie. Cabale dwie pozycje za Lopezami także z szansami, bo do ósmej pozycji tracą 345 punktów. Kolumbijczycy jednak byli już kilkukrotnie w podobnej sytuacji i pamiętam, że zawsze zawodzili. Chodzi mi jednak o tę część już w europejskich halach, więc na azjatyckim hardzie mogą jeszcze powalczyć.
W obu meczach może zdarzyć się jednak wszystko. Żadna z par nie jest w jakiejś kosmicznej formie, wszyscy nieźli na hardzie, jak i na innych nawierzchniach. Na pewno będą to ciekawe widowiska, ale co do obstawiania, to nie jestem w stanie wyrazić jasnej opinii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom