>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Szanghaj - 08.10-15.10.2017

Status
Zamknięty.
M 21

mirekinter

Użytkownik
Co do Simona to tak jak pislaem w Szanghaju gra zawsze na więcej niz 100 , niczym by go piorun trafił ale o ile dzis grałem grubo na Simona w meczu z Goffnem o czym pislaem to jutro w meczu z Ryśkiem sie obawiam .. nie samej formy Ruska bo jest bardzo słaba ale tego ze są obaj Francuzami a nie wiem jakie są miedzy nimi relacje .. jeżeli miałbym grać to bym ponownie lądował w Simona
 
D 0

domi1010

Użytkownik
Moim zdaniem Dimi jest w lepszej formie i normalnie powinien to ogarnąć. Ale nie wiadomo ile sił go kosztował ten dzisiejszy morderczy mecz z Harrisonem.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Nie oglądałem meczu del Potro z Troickim, ale na powtórkach widziałem, że przy jednej akcji, del Potro się potknął i przewrócił na lewą rękę i z grymasem na twarzy trzymał się potem za nadgarstek. A jak wiadomo Argentyńczyk miał w przeszłości duże problemy właśnie z nadgarstkami (oba miał chyba operowane). Mecz dokończył i wygrał, więc może nic takiego się nie stało. Ma ktoś jakieś lepsze info?
 
mar5hial 11

mar5hial

Użytkownik
Wyglądało to rzeczywiście groźnie, szczególnie w jego sytuacji, ale tylko przez krótką chwilę. Po 5-7 minutach odpoczynku i konsultacji ze &quot;sztabem&quot; wrócił do gry. Kilka razy jeszcze się skrzywił, ale break szybko mu poprawił humor. Właściwie jego gra uległa znacznej poprawie w kontekście 3 seta i zaczął grac jak natchniony;)
Troicki też się ładnie zachował, od razu podbiegł do Delpo i zainteresował się sytuacją. Jak sklejali pionę to zapytał jak nadgarstek.
Czekam na jutro, mecz z Wirtuozem z Bazylei będzie truskawką na torcie! Pzdr
PS myślę, że nic wielkiego się nie stało, raczej nie ryzykowałby zdrowia i kariery, gdyby czuł, że coś jest poważnie nie tak
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nadal vs Cilic. Nadal 2:0. 1.59 Fortuna Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu Cilica.
Jednak Rafa to klasa i mimo,ze hiszpan zagrał średnio pokazał dlaczego jest wielki i nie zawodzi.

Nic innego w tym meczu nie przychodzi mi do glowy. Rafa to klasa. Jest w mega formie. Wygrywa ostatnio z nim sety tylko Dimitrov. Cilic bez urazy ale byl bez formy przed turniejem. Teraz ogral paru graczy typu Kyle, ale z Rafa bedzie mu ciezko utrzymac swoj serwis a gdzie tu wygrac seta. Liczę na latwą wygraną wielkiego Rafy.
Delpo ponoć ma cos z nadgarstkiem wiec nie warto stawiac kasy na niego.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Delpo upadł w 5.gemie trzeciego seta na lewy nadgarstek i dograł mecz, ale kilka godzin później podali info, że nadgarstek został usztywniony ortopedyczną szyną i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Jeżeli zagra to wątpię, żeby cokolwiek ugrał z Rogerem. Wg mnie to usztywnienie będzie mu przeszkadzało a po drugiej stronie nie gra ogórek..
Pobieram Roger -3,5 gema stawką 5/10 w Fortunie @1,73
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nadal vs Federer. Federer 2.15 Fortuna. 2.23 zlapalem ???? Roger na luzie, roger w formie, roger nie do zatrzymania.
Nadal w sredniej formie. Rog dzis rowniez sie meczyl. Jednak Roga nawierzchnia to hard, Rog wygladal lepiej od Rafy na serwisie. Mysle,ze jutro zobaczymy bardzo ciekawy mecz ale idę w Roga i jego agresywny styl. Rafa dzis strasznie defensywnie gral , nie czuje kortu i w mej skromnej opinii przegra ten finał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bukmaheroo 0

bukmaheroo

Użytkownik
Najdziwniejsze jest to, że Rafa przez cały turniej szedł jak burza, agresor jak żaden inny, przychodzi finał i wali piłkami na auty, serwisy na siatkę, nie biega do piłek.. Jakby mu nie zależało. Wiem, że Federer potrafi narzucić warunki w meczu ale nie aż tak żeby Rafa nie miał praktycznie nic do powiedzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom