>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Toronto - 06.08-12.08.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Toronto, Kanada
Data rozgrywania: 30.07.2018 - 05.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 1000
Pula nagród: $5,939,970
Oficjalna strona turnieju: http://www.rogerscup.com/
Lista Startowa: http://www.rogerscup.com/player_type/singles/
Drabinka: http://www.rogerscup.com/schedules-and-results/draws/
Plan gier: http://www.rogerscup.com/schedules-and-results/tournament-schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/canada/atp-toronto/
Zwycięzca singla 2017: Alexander Zverev
Zwycięzcy debla 2017: Pierre Hugues Herbert/Nicolas Mahut

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema. Widzicie jutro Value w jakimś dogu? Przyjechali bardzo mocni zawodnicy, ATP 1000 to nie żarty i kanadyjski hard. Kusi aż jakąś małą tasiemke na faworytów puścić, ale te kursy mega zaniżone. Na Szapo z Chardym, który w tym sezonie pokazał bardzo dobrą formę, no i nie jest tu przypadkiem i bet mi daje @1.40, bo ostatnio na trawie z nim wygrał i gra u siebie - śmiech na sali. Dalej Coric, który niby miał w tym roku wjeżdżać do top 10 i rywal Vasek. Chorwat obecnie dwie półki wyżej, przynajmniej po tym co pokazał w tym roku, w szczególności na hardzie, jednak w jakiej On jest formie? Nie wiadomo, a buk rzuca nam marne @1.30, gdzie już też się ludzie rzucili, bo &quot;promocja&quot;. Podobna sytuacja z Chaczanowem i Edmundem, no obecnie ich gra robi wrażenie. Mi akurat forma tej dwójki w tym roku bardzo zaimponowała i zapadła w pamięć, ale to nie takie proste. Pamiętamy przykładowo ostatni Masters Krajinovicia, gdzie w Paryżu od kwalifikacji dotarł aż do finału..Tak szczerze to nie wiem co On tu robi i dawno go w akcji nie widziałem, to jednak w &quot;ciemno&quot; dwóch bitych faworytów. Edmundo obecnie gra na poziomie Kangura Kyrgiosa, z lekkimi przestojami, a jego rywal Batman łapie przestoje jak jakiś 18 latek + ten serwis na poziomie naszej Agi Radwańskiej. Też dziwna sprawa z Augerem, ja rozumiem, że Szapo rok temu tutaj się pokazał na amen, bo trenował na tym hardzie parę ładnych lat, ale nie przesadzajmy - Lucas Pouille na nawierzchniach szybkich to jest kocur. Młody Auger też gra nieźle, ale co tu w ogóle porównywać? Nawet patrząc na ten rok, to Lucas wygrał turniej w Montpellier, finał w Marsylii i Dubaju. Ten hard jest trochę inny, ale kurs jaki oferuje nam bukmacher na młodego Kanadyjczyka to jest kpina, i na moje to wiedzą coś więcej, jeszcze jak ja zawsze szukam Value w tych młodych, no tak tu to się idzie tylko za głowę złapać :|. Zmęczony Fogg z ustawkowiczem Stivim, tak ogólnie to wielkie gratulacje dla Fogga, który zjadł Delpo (grałem jeszcze wcześniej Delpo wygra Los Cabos) i powiem szczerze, że tam w 2 secie mogło być nawet 6-1, coś niesamowitego. Teraz pytanie, co mu siedzi w głowie? Ktoś może powiedzieć, to ATP 1000 i nie odpuści, no to prosty argument - finał ostatniego Mastersa &quot;udany&quot; Kyrgios odpuścił finał Dimiemu, a Fogg też odwalał nie raz różne dziwne akcje, to summa summarum kurs zadowalający, bo Johnson to głównie serwis i takie bardziej &quot;drewniane&quot; returny, typowa amerykańska szkółka. Tak ogólnie to jak nam się Fogg ogarnął, to może i niedługo w okolicach top 5 go zobaczymy, bo patrząc na tych Thiemów i Dimich to niezbyt to wygląda. Jeszcze Kyrgios-Wawrinka, no to będzie dopiero śmieszny mecz, ogólnie patrząc na historie ich pojedynków, to jak któryś dostaje w decydującym secie to ucieka i jeszcze to jak Kangur wyśmiał Stana, że jego kolega Kokkinakis spał z jego dziewczyną :facepalm: . No na pewno Stan mu tak łatwo nie odpuści, ale czy obecnie jest w stanie w ogóle mu zagrozić? Jeszcze, żeby było śmieszniej, ta akcja miała miejsce w Montrealu ???? . Macie jakieś zdania na ten temat? Mnie tu kusi najbardziej tripel Chaczanow+Edmundo+Coric no i może ten Fogg.. Nie mam jakoś pomysłu, ale te niektóre kursy, które jeszcze spadają to :drunk:..
E:
Co do Djokera, to znalazłem takiego &quot;niusa&quot; http://www.sport.pl/tenis/7,64987,23723552,tenis-dramat-novaka-djokovicia-porwano-czlonka-jego-rodziny.html . Ile w tym prawdy to nie wiem, ale Chung to też nie chłopiec do bicia.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Jak myślicie czy Ferrerowi warto dzisiaj zaufać?
Ostatnio bardzo zawodzi i przegrywał z zawodnikami, z którymi przegrać nie powinien. Teraz mamy duży turniej, może zepnie się i nie odpadnie po raz kolejny w kompromitujący sposób.
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Może Sock w końcu wygra? Ile można dostawać wciery?
Człowieku , tylko nie to.. Wszystkie kupony mam połączone z Danim. Naprawdę dla mnie to najpewniejszy typ który można dziś obejrzeć w TV, a co się tyczy właśnie spotkań pokazywanych na antenie Polsatu to w pierwszym meczu o 17 uderzam w Ebdena.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Człowieku , tylko nie to.. Wszystkie kupony mam połączone z Danim. Naprawdę dla mnie to najpewniejszy typ który można dziś obejrzeć w TV, a co się tyczy właśnie spotkań pokazywanych na antenie Polsatu to w pierwszym meczu o 17 uderzam w Ebdena.
Jest w katastrofalnej formie, to fakt. Ale prędzej czy później coś wygra po dobrym kursie bo kursy coraz wyższe dają na niego buki. Chyba odpuszczę ten mecz.
 
R 0

rafalrdnk

Użytkownik
Według mnie tez Ebden wydaje się rozsądnym wyborem chociaż gra z Kanadyjczykiem... Macie jeszcze jakies propozycje do zagrania grubo w dublu/treblu?
 
W 80

wojcieszynski77

Użytkownik
Pogram na Fucsa - co o tym myślicie. Ostatnio gra na dobrym poziomie,a przeciwnik nie jest aż tak mocny. Myślę że Fucs ogarnie temat. Jakieś inne typy ?
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Fucsovics jeszcze nigdy nie zagral meczu ani w Toronto, ani w Cincinnati, wiec to niekoniecznie dobry pomysl.
Joao Sousa zaliczyl 3 edycje i 3 porazki na kanadysjkich kortach.
Zaden nie gral jeszcze w US Series w tym sezonie az do Canadian Open, wiec tak naprawde to nie ma z czego tu nawet typy wymyslic.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Fucsovics jeszcze nigdy nie zagral meczu ani w Toronto, ani w Cincinnati, wiec to niekoniecznie dobry pomysl.
Joao Sousa zaliczyl 3 edycje i 3 porazki na kanadysjkich kortach.
Zaden nie gral jeszcze w US Series w tym sezonie az do Canadian Open, wiec tak naprawde to nie ma z czego tu nawet typy wymyslic.
Aczkolwiek pod hard zdecydowanie bardziej pasuje gra Węgra. Umie zagrać bardziej płasko, posiada lepszy serwis od rywala. Jednak też wstrzymuje się od werdyktu kto tu wygra ????
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Sugita @ 2,09 fortuna ⛔
A ja gram Japońca. I szczerze, średnio mnie to obchodzi, ze ten sezon ma fatalny i jest bez formy. Przecież potrafił rozgrywać super spotkania w tamtym sezonie na hardzie. Serwis ma a nawierzchnia jest tutaj szybka, umiejętności zreszta tez, dobry backhand co może mieć znaczenie. Nie będzie tez wszystkiego przegrywał jak leci, bo przecież Iwaszka ma z turniejami rangi masters tyle wspólnego co obecnie Janowicz z tenisem ???? .
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Na Fogniniego kurs 1.75 to duze value z h2h (3;0) oraz obecnej formy
2016 w Toronto 6:4 6:4
2015 US Open 2;6 6;3 6;4 7;6
2015 Rome 7;6 6;3
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Pierwsze rundy to zawsze pewne niewiadome, ale sam próbuję pograć dwa duble.
Raonic- Goffin 1 (1.57) Wynik: 2:0 (6:3, 6:4)
Idę w kierunku gospodarza. Raonic wydaje mi się być w lepszej formie w tym sezonie od Goffina, do tego turniej rozgrywany w Kanadzie.
Verdasco - Gojowczyk 1 (1.57) Wynik: 2:0 (6:2, 6:2)
Gojowczyk ostatnimi czasy słabiutko. Forma i umiejętności przemawiają za Hiszpanem, a kurs przyzwoity, więc pobieram.
Carreno-Busta - Nishioka 1 (1.58) Wynik: 1:0 (6:0, krecz Nishioki)
Za Japończykiem przemawia jedynie fakt, że przebywa w Ameryce Północnej już od jakiegoś czasu. Grał w Meksyku, gdzie wygrał dwa spotkania i odpadł dopiero z Fogninim. Tutaj zaczął od kwalifikacji, które udało mu się przejść, jednak patrząc na ich umiejętności to wydaje mi się, że bez względu na ww aspekty różnica klas jest zbyt dużo i typuję tutaj zwycięstwo Hiszpana.
Do tego dokładam z challengera mecz Rosol z Ilkelem 1 (1.50) Wynik: 0:2 (3:6, 5:7)
Wszystkie kursy z milenium.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Na Fogniniego kurs 1.75 to duze value z h2h (3;0) oraz obecnej formy
2016 w Toronto 6:4 6:4
2015 US Open 2;6 6;3 6;4 7;6
2015 Rome 7;6 6;3
Właściwie Johnsonowi wystarczy i serwisem i w grze grać wszystko na bekhend i będzie mógł z tych piłek Fabio atakować. Ale Fabio to Fabio i zobaczymy jak zareaguje po zwycięstwie nad Delpo w finale Los Cabos. Paradoksalnie gdyby to była 2 runda to można by ładować w Fabio, a tak jest większe ryzyko, aczkolwiek na pewno większe umiejętności ma Fabio i Johnson go przewyższa tylko w jednym elemencie tj. serwis.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Właściwie Johnsonowi wystarczy i serwisem i w grze grać wszystko na bekhend i będzie mógł z tych piłek Fabio atakować. Ale Fabio to Fabio i zobaczymy jak zareaguje po zwycięstwie nad Delpo w finale Los Cabos. Paradoksalnie gdyby to była 2 runda to można by ładować w Fabio, a tak jest większe ryzyko, aczkolwiek na pewno większe umiejętności ma Fabio i Johnson go przewyższa tylko w jednym elemencie tj. serwis.
Wg planu odpoczynek dopiero w Winston-Salem idealnie przed US Open wiec powinien miec motywacje na mastersy
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
McDonald-R.Harrison 2 ✅
Analiza bedzie pozniej. Przeczuwam zmiany kursow na korzysc Harrisona, wiec wstepnie taki typuje.
Harrison gdy wygrywa mecze w kwalifikacjach to zazwyczaj po prostu musi byc dobrze, a pokonal dwoch niezlych zawodnikow w postaci Gulbisa i Mahuta. Na poczatku Harrison wyroznial sie glownie w Cincinnatti, ale ostatnio coraz lepiej wiedzie mu sie tez na kanadyjskich kortach. Dwa sezony temu zaliczyl tutaj 3 runde, co jak na turniej serii Masters jest jakby nie patrzac calkiem bardzo dobrym osiagnieciem.
Mlodszy McDonald pokazal sie w tym sezonie i zaliczyl kilka dobrych wynikow, ale sadze ze on wlasnie w takim miejscu w ktorym byl kilka lat temu Harrison i powinien liczyc przede wszystkim na turniej w Cincinnatti, gdzie mial okazje juz grac, bo Toronto to jego debiut.
McDonald dostal sie jako lucky loser po wycofoaniu sie Bautisty. Decydujaca runde przegral z Medvedevem. Medvedev prawdopodobnie gral niezle i tego wykluczyc nie mozna, ale McDonald przegral 1-ego seta bedac dwa przelamania do przodu, co jednak nie zdarza sie bardzo czesto i cos tu zaszwankowalo.
Przeczucie mowi mi ze Harrison wygra. Pokonanie kwalifikacji sugeruje, ze Harrison bedzie grac serio i z tym nie powinno byc problemu, bo niedawno Harrison zagral w fianle w Atlancie.
Obycie i doswiadczenie z kanadyjskiego kortu zdecydowanie na korzysc starszego Amerykanina, dlatego celuje w jego zwyciestwo.
H.Chung-Djokovic 2 &lt;Chung zglosil tutaj 864-ty raz kontuzje przed meczem w swojej karierze&gt; ZWROT
Do tego dorzucilbym chyba wygrana Djokovica z Chungiem i zrobil zaklad kombinacyjny. Razem da to kurs w okolicy 2. Serb bedzie chciec wziac rewanz za porazke na tegorocznym Australian Open moim zdaniem. Zwyciestwo turniejowe powinno rozstrzygnac sie prawdopodobnie miedzy Djokovicem a Nadalem. W Cincinnati wroci Federer wiec przybedzie jeden rywal w walce do tytulu. Wczoraj Djokovic wygral mecz deblowy, wiec powinien w Toronto jeszcze zabawic.
Teraz inne ciekawe mecze:
Dimitrov-Verdasco ✅
Dimitrov, jako ubiegloroczny triumfator z Cincinnati, wroci w ktoryms z tych amerykanksich turniejow do grania na wysokim poziomie. Moze sie to zdarzyc juz tutaj w Toronto by zabezpieczyc ilosc punktow. Ciezko wyrokowac. Spotkali sie dwukrotnie w tym roku, dwukrotnie wygral Verdasco w bardzo prestizowych turniejach (Indian Wells i French Open), ale jesli Dimitrov wroci na swoj wysokim poziom to bedzie gora w tym meczu. Powaznie sie zastanawiam czy nie sprobowc oddac tego typu na Dimitrova...
Ten mecz bedzie grany juz w sesji poznopopoludniowej w Toronto wiec zawsze mozna jeszcze dobrac. Kursy na Dimitrova tutaj to zachecajaca opcja i nie sadze by mial to byc &quot;early exit&quot; dla bulgarskiego tenisisty. Jak wygra Harrison, to wezme i Dimitrova za mniejsza stawke.
Wawrinka-Kyrgios
No i oczywisice przyslowiowa &quot;truskawka na torcie&quot;, czyli mecz z podtekstami.
Stan juz generalnie sie 8 miesiecy zbiera do dobrego grania, bo przeciez zagral na Australian Open, ale serio tutaj juz jest znaczna poprawa. Bylo to widac na Wimbledonie i w meczu z Youngiem. To ze przegral z Youngiem to wcale tak zle nie swiadczy. Przeciez niejeden topowy tenisista przegrywa w mniejszym turnieju wczesniej, gdy gra sie wiekszy turniej w kolejnym tygodniu, by zrobic przetarcie. Mecz byl jednak niezly. Ciezko powiedziec na ile stac Wawrinke finalnie, ale mobilzacji nie zabraknie. Kibicowac oczywiscie nalezy Wawrince, gdy spotyka sie z chamem i prostakiem jak Kyrgios, tak juz moralnosc nakazuje. Licze na fajny mecz, oczywiscie nie do typowania, lecz na pewno powinno to byc spotkanie do obejrzenia.
Przeczuwam, ze ten mecz moze zakonczyc sie kreczem jednego tenisisty, jesli wynik bedzie przesadzony. Tak bylo bodajze ostatnio, ale zalezy na ile emocje pomiedzy ta dwojka opadly. Niby ATP wprowadzilo nowe zasady co do ilosci kreczow zwiazanych z niemoznoscia startow w kolejnym tygodniu i faktycznie liczba kreczow w tourze spadla, ale tutaj jednak chec zrobienia rywalowi na zlosc moze wziac w pewnym momencie gore.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom