>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Toronto - 06.08-12.08.2018

Status
Zamknięty.
arabb 0

arabb

Użytkownik
co myślicie Panowie o Iwaszce?
oglądałem wczoraj fragmenty meczu z Harrisonem i w sumie Ilja grał dość pewnie, mało punktów oddawał przy swoim serwisie i nie dawał się przeciwnikowi wyszaleć
wiadomo, że Anderson może go zniszczyć samym serwisem, ale jednak z Donskojem miał problemy
dlatego ja zagram I. Iwaszka (handicap +1.5 seta) po 1.92 w fortunie ⛔
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Brac pany .
Anderson vs Dimitrov +2,5 gema. 1.6 fortuna ⛔
Tutaj beda zapewne Tie breaki . obaj panowie dobrze serwuja, na returnie graja slabo . Czasem im wyjdzie jakis gem returnowy ale nie oszukujmy sie obaj beda chcieli rozstrzygnac to w Tie breaku. Wg mnie Dimi wyglada w koncu solidnie na serwisie, Kevin wczoraj tez nieźle ale lapal momenty dekoncentracji . Kevin gorzej wchodzi w mecz , jakbym mial stawiac wynik to 7:6 6:3 Dimi ale licze na 2 Tie breaki .
Zverev vs Tsitsipas + 2.5 gema . 2.56 fortuna ✅
Tutaj tez widze ze Tsitsipas sie ogarnal. Z Nole trzymal serwis. ALex tez swetnie na serwisie i watpie zeby znowu grek byl lamany jak w finale poprzedniego turnieju. wg mnie zobaczymy Tie breaki i nie powiedziane ze dzis Alex je wygra.
Nadal vs Cilic . Nadal 1.38 fortuna ✅
Standardowo w Nadala. Cilic ogral go na AO ale bez przesady. hiszpan w formie, Cilica łamał Diego . Jakis gorszy gem serwisowy przyjdzie i Rafa mu sie odwdzieczy za Australie.
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Tsitsipas @ 4.00 @ Bet365 . ✅

Mieszane uczucia co do wczorajszego spotkania , tak jakby Djokoviciowi nie chcialo sie grac , te jego uderzenia byly zbyt anemiczne , narzekal ze musi sie zaaklimatyzowac , a to co robil przy drugim serwisie Greka , kiedy ten serwowal na mecz pozostawie bez komentarza. Wynik byl jaki byl ale tez trzeba oddac Stefanosowi ze bardzo dobrze trzymal serwis dajac Serbowi tylko dwie okazje do przelamania , a to przy tak swietnie returnujacym zawodniku jakim jest Novak jest na prawde powod do dumy . Grek gral wczoraj bardzo kreatywnie , szczegolnie piekne bylo zagranie kiedy ominal backhand , ktorego Nole ( czyta zagrania tez swietnie) zupelnie sie nie spodziewal . Zverev , nie jestem fanem tego zawodnika , bardzo mnie irytuje jego zachowanie na korcie , kiedy nie idzie po jego mysli , czesto musi pobudzac sie roznymi dyskusjami z sedziami , czy kibicami , taka zagrywka ale dziala na niego dobrze . Pierwsze ich spotkanie dosyc gladkie dla Alexa , ale tutaj juz tak nie musi byc , Grek napompowany , na pewno sztab odrobil lekcje , skoro ogral swietnie usposobionego defensywnie Djokovicia to czemu mialby tego nie powtorzyc z jak dla mnie mniej solidnym Zverevem ? . Alex jest na prawde swietnym zawodnikiem , ale moim zdaniem wtedy kiedy prowadzi wymiane . Tutaj stawiam na Tsitsipasa , ktory na pewno bedzie podbudowany spektakularna wygrana i mam nadzieje ze humorki Saschy pomoga . Jesli ktos by sie skusil na ten zaklad proponuje mala stawke . Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam typ ryzykowny na dzisiaj, bardziej na przeczucie i złamanie serii dotychczasowych spotkań.
Chodzi o 3 sety w meczu Haase - Kaczanow.
Obaj wyglądają jak na siebie fenomenalnie w tym turnieju, obaj są strasznie mocni na serwisie.
I co najważniejsze w tym typie: dotychczas po 3 spotkania i wszystko po 2:0 wygrane. Czas na złamanie.
Będzie to wg.mnie bardzo zacięty i długi mecz.
Nie są to topowi zawodnicy ze ścisłej czołówki i wygrywać w mastersie wszystko po 2:0 w ich wykonaniu? nie wydaje mi się.
Uważam, że jest spora szansa na wejście tego typu, mimo że jest on bardziej życzeniowy na przeczucie niż na konkretne argumenty, ale kurs adekwatny i możliwy.
Haase - Khachanov
3 sety
@2.28 unibet ⛔
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Tsitsipas świetnie czuje się na tych kortach, a ten bekhend to mistrzostwo, jednak chyba nie ma co się napalać na czysty win. Według mnie Zverev jest obecnie o wiele lepszym zawodnikiem, niż Djoker, a Grek w TB pokazał, że nie jest jeszcze 100% tenisistą, bo wystraszony i niepewny był niesamowicie. Warto jeszcze zaznaczyć, że ten zeszłoroczny triumf Alexa to było dość zabawne widowisko, bo podmęczony Anderson, 18 letni Szapo w półfinale, czy Fedex w finale, który narzekał na plecy.. no miał dużo szczęścia, ale po tym co pokazuje w ostatnich latach, to i Szlema mu życzę. Wracając do Greka, wygrana z Thiemem, czy Novakiem nie zrobiła na mnie większego wrażenia, z resztą tak grałem ze względu na świetne czucie kortu, ale tutaj i Alex też czuję się świetnie, a patrząc na to do czego On jest zdolny, no to szansa, że zabraknie mu motywacji lub głowy na młodszego zawodnika jest raczej warta kursu @1,10. Jeszcze co wczoraj grał Djoker, i jak on wygrał set. Jak sam młody Zverev na ostatnim turnieju stwierdził &quot;jestem tu oldboyem&quot; i zmiażdżył Minotaura, Medvedeva i Tsitsipasa. Tutaj sprawa podobna do tej co ostatnio w meczu z Szapo, który zaczął nieźle pykać na Clayu i też wtedy Alex szybko go przeszedł. Osobiście wolę młodego Greka, ale najsprawiedliwiejszym finałem będzie rewanżowy mecz Alexa z Nadalem, gdzie jak pamiętamy Alex po ładnym maratonie turniejowym ograłby Rafę na Clayu, już grał na niezłej Adrenalinie i niestety deszcz przerwał widowisko, a Alex usiadł i już nie wstał. Tutaj Rafa jest na spokojnie do zrobienia, o ile już dziś nie poleci z Marinem.
Alex 2:0 Tsitsipas @1.66 Bet365 Brawa za walke do końca, ale tam w 2 secie powinno być 6-1 ⛔
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
kursy z totalbet
Nadal @1,37 + over 10.5 gema w 1.secie Dimitrow - Anderson @2.08 ⛔
AKO @2.85⛔
Rafa odpłaci się za Australię, Djoko poza burtą turnieju dodatkowo powinien podkręcić Hiszpana.
W ostatnich 3 meczach między sobą na nawierzchni twardej linia w 1 secie była pokrywana, liczę na to i dzisiaj. e:to się przeliczyłem!
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja pobieram Khaczanova +4.5 AH z fafą @1.8 sts✅✅
Jak dla mnie Fafa miał dość gładką drabinkę, większość graczy albo po kontuzjach albo takich, co wystarczy przeciągać mecz i z jego dyspozycją fizyczną to się obsrają, a w meczu z Cilicem nie zachwycał, dodatkowo oddał pierwszy set do 2, więc w przypadku grania przeciwnika z +4.5 to już by było praktycznie zamknięcie kuponu. Liczę, że Rusek przełamie marny h2h 0-3, bo do tej pory został zmolestowany na każdej dostępnej nawierzchni, więc czas się przełamać. Myślę, że prawdopodobnie Rafa wygra, ale liczę na jakiś co najmniej dobry występ serwisowo ze strony Ruska, wyserwować po 4 serwisy z Nadalem to nie powinien być taki problem, jeżeli bijesz 1-wszym podaniem dość dobrą szybkość. Z resztą od jakiegoś czasu Nadal ma słabe początki meczów z tego typu graczami, a dopiero potem ich objeżdża - liczę na podobny scenariusz.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tak w sumie to w kolejnym meczu rywal z topu robi sabotaż grajac z Grekiem przynajmniej tak to widizałem w trzecim secie. Połowa gemow serwisowych młodziaka smierdziała przełamaniem ale Anderson wyrabiał jakies głupoty jak nie on...
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Nadal-Tsitsipas 1 ✅

Jesli Nadal jest w finale i nie gram tam z Djokovicem, Murrayem lub Federerem, to po prostu trzeba grac.
Obydwaj gracze spotkali sie juz w tym roku i byl to final w Barcelonie i tam bezapelacyjnie wygral Nadal w dwoch setach. Moze ugra tym razem wiecej Grek, ale zeby wygrac mecz to sa male szanse moim zdaniem. Nadal juz pokonal w najtrudniejszym meczu Cilica, wiec smialo powinien zgarnac kojeny duzy tytul do swojego tenisowego CV.
Dla Tsitsipasa to 1-szy w karierze final turnieju ATP 1000. Na przeciwko staje Rafael Nadal i na zwyciestwo Greka w tak duzym turnieju trzeba bedzie jeszcze poczekac. Swoja droga, gdyby ktos nie znal wyniku wczorajszego polfinalowego meczu Tsitsipasa z Andersonem i popatrzyl tylko w same statystyki, to zdziwlby sie ze zwyciezca tego meczu zostal Tsistsipas, bo Anderson wygral wiecej punktow w meczu i byl skuteczniejszy od rywala zarowno na 1-szym jak i 2-gim podaniu. Z Nadalem to nie przejdzie i Rafa mysle spokojnie zgarnie 33 tytul rangi Masters 1000.
Kurs na podrasowanie jakiegos zakladu w sam raz.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Over 9.5 gemów w meczu, Tsitsipas @1.85⛔⛔

Uważam, że mimo tego, że to finał z Fafą to wielka poczuta ze strony STS&#39;u. Raz, że przy ewentualnym tb/wygraniu seta przez Greka to już bet jest pozamiatany, to np 7;6,6;4 dla Fafy i zakład i tak siedzi, a takim właśnie wynikiem zakończył się wczorajszy mecz, a warto zaznaczyć, że może Grek nie jest taki przebojowy w ofensywie, ale w defensywie jest zdecydowanie lepszy od Ruska, więc jak dla mnie becik w zasięgu.
edit; mogło być gładko, ale Tsitsipas zaczął grać przy 5;4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom