>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Walencja & Bazylea, 30.10-06.11.2011

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Juan Monaco - Marcel Granollers @ 2.10 8/10 Bet365

Final turnieju halowego w Valencii a tu prosze Monaco o dziwo mial na swojej drodze samych bardzo dobrych clay courterow: Almagro 2-1 , Fognnini 2-0 , Ferrero 2-0 i batalia z Fererem 2-1. Jak mozna bylo zaobserwowac poradzil sobie swietnie. Granollers rowniez stracil 2 sety ale jego prawie wszystkie mecze byly bardzo zaciete i troszke szczesliwie znalazl sie tutaj w finale. Juan Monaco jest bardzo dobrze przygotowany do tego turnieju , jest szybki , dynamiczny barzdo dobrze porusza sie po korcie , wdluzszych wymianach pogonil nawet Ferrera czy Ferrero co jest bardzo trudnym zadaniem. Serwis moze nie jest jakas mega bronia Argentynczyka ale potrafi sobie nim pomoc. Granollers wyleminowal tenisitow ktorzy maja wiecej atutow na szybszych nawierzchniach od rywali Monaco i pewnie dlatego jest nieznaczym faworytem. Wybiegany Monaco moze zameczyc Grano , dodatkowo jego gra i zwyciestwa zrobily na mnie lepsze wrazenie i typ na Juana uwazam za Value. Trzeba pobierac teraz bo kursy do polodnia moga troche spasc ????

Typ dodatkowy:

Juan Monaco 2-0 @ 3.50 3/10 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Federer -5,5g 2,10 Bwin ✅
Wczorajszy pierwszy set meczu z Djokoviciem i pojedynek z Murrayem w Szanghaju pokazały, że Nishikori w meczach z dobrze dysponowanymi ludźmi ze ścisłego topu nie ma co szukać. Uważam, że dziś będzie podobnie, Federer będzie chciał po raz kolejny wygrać swój domowy turniej, a że rywala ma łatwego to będzie chciał zrobić to bardzo efektownie.
Monaco - Granollers over 21,5 g 1,60 Bwin ✅
Fajna linia zaproponowana przez Bwin, bo szykuję się bardzo wyrównany pojedynek. Kurs może trochę niski, ale postanowiłem zagrać, liczę, że możemy być świadkami trzysetowej batalii, tak więc 22 gemy powinny zostać przekroczone spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marian78 20

marian78

Użytkownik
moim zdaniem Granollers nie wytrzyma naporu wymian jakie rewelacyjnie prowadzi Monaco ...
chłopak na prawdę zaskakuje jak dużo może wykonać uderzeń tuż ponad siatką i ze sporą siłą
moim zdaniem Monaco 60%, Granollers 40%
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Juan Monaco - Marcel Granollers
Typ: 2
Kurs:1.75 Totomix

Finał turnieju w Valencii. Paradoksalnie Marcel Granollers dopiero w finale jest faworyzowany, we wcześniejszych 3 spotkaniach, dawano mu mniej szans na zwycięstwo od jego rywali. To, że Hiszpan znalazł się w finale to nie przypadek, bo pokonał kilku naprawdę znakomitych zawodników. Jego wyższość musieli uznać: Juan Martin del Potro, Dolgopolov czy Gael Monfils. Marcel Granollers ma bardzo dobry serwis, dobrze gra przy siatce, fenomenalnie radzi sobie w defensywie, wielokrotnie na tym turnieju wygrywał teoretycznie przegrane już punkty. Do tego ma dodatkowy handicap w postaci gry przed własną publicznością, która na pewno będzie do dopingowała. Śmieszą mnie trochę teksty powyżej, że Marcel miał trochę szczęścia, bo ciekaw jestem w którym momencie? Że wyszedł ze stanu 1-4 w tb z Potro? To dobra gra pozwoliła mu wyjść z takiego stanu. Nie neguje Monaco, bo świetnie zagrał wczoraj z Ferrerem, myślę, że szanse są na korzyść Hiszpana więc kurs 1.75 bardzo mnie zadowala.


E: Uff. Super mecz Granollersa, w 3 jak było 0-2 to zwątpiłem ale chociaż raz usmiechnęło się szczęscie. Całe szczęscie, że wygrana zostanie w Hiszpanii ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom