>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Waszyngton, 30.07-05.08.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, 22-00, 30.07.2012, ATP Waszyngton
Garcia Lopez - Mayer L.
typ: -1.5 seta Garcia Lopez
2,61
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju ATP w Waszyngtonie, Argentynczyk Leonardo Mayer spotka sie z Hiszpanem, Guillermo Garcia Lopezem. Faworytem spotkania wydaje sie byc Hiszpan. Garcia Lopez to zawodnik, ktory lubi grac na kortach twardych. Hiszpan w przeciwienstwie do reszty swoich rodakow preferuje nawierzchnie szybsze. Garcia Lopez niezle serwuje, gra ofensywnie i potrafi odnalezc sie pod siatka. Jest rowniez ostatnimi czasy w calkiem niezlej dyspozycji. Byl w polfinale turnieju w Stuttgarcie na clayu, choc to nie jest jego ulubiona nawierzchnia. Argentynczyk natomiast zdecydowanie bardziej preferuje turnieje na kortach ceglanych, mimo to zdecydowal sie na start w Waszyngtonie, moze dlatego ze czolowka swiatowa jest w tym czasie w Londynie i moze byc to szansa na latwiejsze punkty. Mayer jednak ostatnio nie zachwyca. Przegral w I rundzie na Wimbledonie, w II w Los Angeles z Ramem, ktorego nie tak dawno w dwoch setach na hardzie ogral jego dzisiejszy przeciwnik. Umiejetnosci, doswiadczenie, ogranie, nawierzchnia oraz forma na dzien dzisiejszy przemawiaja za Hiszpanem, wiec typuje jego jako zwyciezce tego pojedynku.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Cipolla-Dolgopolov 2 1,22Bet365 ✅
Ukrainiec powraca po kontuzji i powinien spokojnie wygrać swój pierwszy mecz po powrocie.Włoch fatalnie w zeszłym tygodniu się spisał i nie widze dzisiaj fajerwerków z jego strony.
Chiudinelli-Zeballos 1 1,50 Bet365 ✅
Szwajcar ograł w kwalach Smyczka i Berrera i już zapoznał się z nawierzchnią w Waszyngtonie,Horacio na hard mi w ogóle nie pasuje.Chiudinelli w niezłym stylu pokonał swoich poprzednich rywali i biorąc pod uwagę,że Zeballos dużo bardziej woli mączkę od hardu stawiam na Szwajcara.

Matosevic
-Levine 1 1,66 Bet365 ✅
Jesse troszkę wymęczył z King zwycięstwo w kwalifikacjach by następnie pokonć Ginepriego po trzy setowym boju i te jego wyniki nic a nic mnie nie przekonują.Matosevic potrafi grać zagrać dobre zawody i na takie licze w jego wykonaniu,Levine zdecydowanie do ogrania.
Mahut-Berankis 1 2,1 Bet365 ⛔
Francuz według mnie ma tutaj sporo szanse i kurs tego nie odzwierciedla.Litwin ostatnio dobry wynik w Los Angeles ale w finale dosłownie został zmieciony przez Querreya.Mahut jest głodny zwycięstw a,że Litwin ostatnio dobry turniej zagrał to może tutaj tankować no i ten wynik z Amerykaninem może mu też siedzieć w głowie.Po 2,1 warto na Mahuta ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Chiudinelli-Zeballos 1 1,50 Bet365
Szwajcar ograł w kwalach Smyczka i Berrera i już zapoznał się z nawierzchnią w Waszyngtonie,Horacio na hard mi w ogóle nie pasuje.Chiudinelli w niezłym stylu pokonał swoich poprzednich rywali i biorąc pod uwagę,że Zeballos dużo bardziej woli mączkę od hardu stawiam na Szwajcara.
Abstrahując od wyniku meczu, który właśnie trwa, dlaczego właściwie Zeballos nie pasuje na hard?
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Abstrahując od wyniku meczu, który właśnie trwa, dlaczego właściwie Zeballos nie pasuje na hard?

hmm, ja bym tutaj trzymał sie teorii ze 80% spotkan rozgrywa wlasnie na clay-u, gdzie gra naprawde przyzwoicie ale tylko na poziomie chalangerow,czasami atp, wedlug mnie slabo porusza sie po korcie, co na Hardzie, gdzie gra jest szybka ma duze znaczenie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Abstrahując od wyniku meczu, który właśnie trwa, dlaczego właściwie Zeballos nie pasuje na hard?
2012 2/3
2011 2/4
2010 3/10
Wcześniej było lepiej ale Zeballos na hardzie jest cienki,on woli po prostu mączkę.
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
ATP - DEBEL: Washington (USA)
Blake J. / Smyczek T. - Mahut N. / Roger-Vasselin E. ✅ 1:2
Kurs: 1.45
Myślę , że stać ich tutaj na kolejne zwycięstwo.. Tym bardziej, że w porównaniu do swoich przeciwników , gładko sobie poradzili z parą Moser F. / Paire B. wygrywając 2:0.
Myślę, że za dużo do analizowania nie ma, ale postawić warto.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Fish(-1,5s) - Berankis 2 @ 1,90
Za kilka minut rozpocznie sie ciekawy mecz pomiedy Fishem i Bernakisem. Faworytem spotkania wedlug bukmacherow jest Amerykanin, choc wedlug mnie jest taki pewny jak pokazuje kurs w granicach 1,30... Fish rozegral 2 spotkanie w tej czesci sezonu na hardzie, przegral z Mullerem przez krecz i wygral w 3 setach z Phau, nie sa to dobre wyniki. Natomiast Berankis w Los Angeles przegral w finale, i w Waszyngtonie pokonal latwo Mahuta. Litwin posiada niezly serwis w tego co pamietam i sadze ze jest w stanie dzis u grac seta ;)
// Sorry, ale belgijski laptop i nie mam polskich znakow!! //
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Bez wątpienia zapowiada się najciekawszy dotychczas pojedynek tego turnieju. Haas, który w tym sezonie robi spore postępy uczyniając ogromny krok z TOP300 do pierwszej 50-tki podejmie powracającego do optymalnej formy i zawsze groźnego w stanach Fisha. Meczów niemca w tym turnieju nie oglądałem, jednak sądząc po wynikach - wielkich problemów nie miał - choć i wielkich zawodników nie ogrywał. Przedewszystkim nieźle funkcjonuje jego serwis a przekonał się o tym chociażby ostatnio Kamke, który nie stworzył sobie a ni jednej sytuacji brejkpointowej. Fish zaliczył lekki falstart z Phau w I rundzie, jednak szybko zrekompensował się w kolejnych dwóch setach, później nie było większych problemów z rewelacyjnym ostatnio Berankisem i również wczoraj pokonał w dwóch setach doświadeczonego Malisse. Autem Fisha także będzie podanie, ale i przedewszystkim umiejętna gra z głębi kortku, która tutaj w Waszyngtonie - jak sam po wczorajszym meczu z Blegiem stwierdził - doskonale funkcjonuje z tą dość szybką nawierchnią. Zauważyłem, że notorycznie nie trafiał wczoraj pierwszym serwisem, ale gdy tylko X-man zdobywał poprzez to punkty, tak Mardy potrafił bardzo skutecznie i bez problemów wychodzić z opresji. Mimo wszystko ustrzelił 10 asów i jeśli tylko poprawi swoją skuteczność 1-serwisu to dodatkowo przy swoich &#39;strokach&#39; będzie nie lada wezwaniem dla Tommiego. Liczę tutaj na Fisha, tym bardziej że Haas ostatnio gra na prawdę sporo meczów i teraz, gdy trafi na godnego siebie przeciwnika może mieć problemy - przedewszystkim tutaj w USA, na tej szybkiej nawierzchni, która na mój gust bardziej pasuje do stylu Mardiego i jego bogatego wachlarza zagrań.

Mardy Fish - Tommy Haas @ 1,73 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ef81 138

ef81

Użytkownik
Querrey S. - Dolgopolov A. ✅ 4:6 4:6 .. a jednak.. ????
Kurs: 2.25
Analiza: Sam, stary wyjadacz.. wydaje mi się , że jest w stanie osiągnąć bardzo dobry rezultat w dzisiejszym spotkaniu, tym bardziej , że ostatnio leci jak przecinak.. Ale ale.. Alex,potrafi walczyć, nie odpuszcza już głupiutko piłek, jest mądrzejszy na korcie, umie wyprowadzać kłopotliwe uderzenia i sprawia nie małe problemy rywalom.. Serduchem jestem za Alexandrem , a co pokaże.. dowiemy się o godzinie 1 polskiego czasu. Dobranoc!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom