>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Waszyngton, Los Cabos, Kitzbuhel - 30.07-05.08.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Waszyngton, USA
Data rozgrywania: 30.07.2018 - 05.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: $2,146,815
Oficjalna strona turnieju: https://www.citiopentennis.com/
Lista Startowa: https://www.citiopentennis.com/players-profiles
Drabinka: https://www.citiopentennis.com/draws
Plan gier: https://www.citiopentennis.com/schedules
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Alexander Zverev
Zwycięzcy debla 2017: Henri Kontinen/John Peers

Miejsce: Los Cabos, Meksyk
Data rozgrywania: 30.07.2018 - 04.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $808,770
Oficjalna strona turnieju: http://abiertoloscabos.com/en/home/
Lista Startowa: http://abiertoloscabos.com/en/players/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Sam Querrey
Zwycięzcy debla 2017: Juan Sebastian Cabal/Treat Huey

Miejsce: Kitzbuhel, Austria
Data rozgrywania: 30.07.2018 - 04.08.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345
Oficjalna strona turnieju: http://www.generaliopen.com/
Lista Startowa: http://www.generaliopen.com/en/players/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Philipp Kohlschreiber
Zwycięzcy debla 2017: Pablo Cuevas/Guillermo Duran

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Zaczynamy wreszcie turniej w miare rozsądnej rangi połączonej z wysokimi nagrodami, zaangażowanie poszczególnych zawodników powinno byc na dobrym poziomie. Co się rzuca w oczy, dnia jutrzejszego mamy kurs około 1.4 na win Murraya. Niby wraca po kontuzji, ale on juz wrocił jakis czas temu, zagrał kilka meczy bez cisnienia w czerwcu i myślę, że tutaj będzie chciał się juz zaprezentować z najlepszej strony, a każdy kto pamięta tego zawodnika spokojnie do top 10 moze wrócic. Młodszy się już robił nie będzie, jeżeli chce coś jeszcze znaczyć musi brać się do roboty i wrócić na stare &quot;smieci&quot;. Generalnie czysto sportowo i technicznie powinien zjeść McDondalda w 2 setach, jednak mam wrazenie, ze set otwarcia moze się różnie zakończyć, bo mimo wszystko formy w 100% Brytola nie znamy. Ja jednak uważam, że taki kurs na tej klasy zawodnika się szybko nie powtórzy, dlatego śmiało gram czysty win Murray vs McDonald 1,4 efortuna ✅
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Zaczynamy wreszcie turniej w miare rozsądnej rangi połączonej z wysokimi nagrodami, zaangażowanie poszczególnych zawodników powinno byc na dobrym poziomie. Co się rzuca w oczy, dnia jutrzejszego mamy kurs około 1.4 na win Murraya. Niby wraca po kontuzji, ale on juz wrocił jakis czas temu, zagrał kilka meczy bez cisnienia w czerwcu i myślę, że tutaj będzie chciał się juz zaprezentować z najlepszej strony, a każdy kto pamięta tego zawodnika spokojnie do top 10 moze wrócic. Młodszy się już robił nie będzie, jeżeli chce coś jeszcze znaczyć musi brać się do roboty i wrócić na stare &quot;smieci&quot;. Generalnie czysto sportowo i technicznie powinien zjeść McDondalda w 2 setach, jednak mam wrazenie, ze set otwarcia moze się różnie zakończyć, bo mimo wszystko formy w 100% Brytola nie znamy. Ja jednak uważam, że taki kurs na tej klasy zawodnika się szybko nie powtórzy, dlatego śmiało gram czysty win Murray vs McDonald 1,4 efortuna
Mcdonald już pokazał z Dimim na tegorocznym AO, że na hardzie grać potrafi. Może i Murray wróci jak Djoker, ale jest większy sens atakowania tego w ciemno i po takim kursie?
Ode mnie Delpo wygra Los Cabos @2,80 ⛔ i na dziś Munar @1,90 ✅ . Buki chyba ze mną wczoraj pili, że oceniają ten mecz 50/50, obecnie młody Hiszpan to półka wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
friendly 421

friendly

Użytkownik
Zgadzam się z Wami Panowie zupełnie, żadne grube pieniążki, według mnie warty do dołożenia do AKO.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Na totalbecie dzisiaj w totalboost jest dzisiaj zakład: Tenis: Hurkacz pokona Ivashkę i w meczu będzie tie-break na kursie 4.0, myślę że to dobra opcja. Co myślicie?
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Ja uważam że można grubiej wejść w Murraya, ok mial dłuższą przerwę po leczeniu kontuzji ale to w dalszym ciągu Murray. Umiejętności ma i to nie podlega dyskusji, trochę czasu miał żeby przygotowac formę, teraz trzeba wejść w rytm meczowy i zacząć sie ogrywac przed większymi turniejami z takimi grajkami jak McDonald. Wspominacie o tym że McDonald postraszyl Dime ale w jakiej formie jest Grigor? Katastrofalnej... Miał być następcą Fedexa i ja osobiscie jakos tego nie widzę... Jeśli Brytyjczyk chce wrocic do Top 10 to musi odpalic z formą bo czas leci a wieku mu przybywa. Pomimo niezbyt atrakcyjnego kursu stawiam na Andy&#39;ego.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Basic @2.1⛔
Fritz @1.77✅
Rodionov @1.73⛔

Ja z ATP proponuję te spotkania, za Basica nie ręczę, bo to szmaciarz jakich mało, ale na chłodno powinien tutaj zwyciężyć bez większych problemów. Fritz ostatnio grał dość dobrze i była powtarzalność, natomiast Kokkinakis nawet jak jeden mecz jakoś ugrał to potem padał z jakimiś gówniakami albo zwyczajnie grał piach z kimś lepszym. Rodionova traktuję jako jeden z ciekawszych wyborów, bo nie wiem czy on ,jako preferujący w tym zestawieniu mąkę, powinien być stawiany niemalże na równo kursowo z Novakiem..
edit: kursy z fortuny
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ja uważam że można grubiej wejść w Murraya, ok mial dłuższą przerwę po leczeniu kontuzji ale to w dalszym ciągu Murray. Umiejętności ma i to nie podlega dyskusji, trochę czasu miał żeby przygotowac formę, teraz trzeba wejść w rytm meczowy i zacząć sie ogrywac przed większymi turniejami z takimi grajkami jak McDonald. Wspominacie o tym że McDonald postraszyl Dime ale w jakiej formie jest Grigor? Katastrofalnej... Miał być następcą Fedexa i ja osobiscie jakos tego nie widzę... Jeśli Brytyjczyk chce wrocic do Top 10 to musi odpalic z formą bo czas leci a wieku mu przybywa. Pomimo niezbyt atrakcyjnego kursu stawiam na Andy&#39;ego.
Dobra, Dimi to Dimi, ale w tej formie też nie jest Andy, bynajmniej po tym co ostatnio widzieliśmy. Oglądałem Andiego ze Stanem, to momentami wyglądali jak emeryci. Mecz z Edmundem to cała masa błędów szczególnie ten serwis, Rudy mógł go tam konkretnie zlać. Druga sprawa, że to amerykański hard i gra Amerykanin, który w tenisa grać potrafi. Nie mówie, że Andy łatwo nie wygra, ale po co pchać się w takie bety?
Zapowiada się bardzo ciekawy meczyk i te kursy lekko przesadzone. Bagieta to Bagieta, czyli gramy na otwartym korcie i po godzinie cały kort zalany potem, a tak poważnie Cypryjczyk potrafi zagrać dobry mecz. W tym roku jakoś dużo razy go nie oglądałem, wiadomo jak radzi sobie na Clayu, ale w meczu z Karenem na Wimbledonie dał bardzo dobre zawody. Na prawdę mocny serwis i to właściwie tyle, bo patrząc na ostatnie wyniki to też niezbyt zaskakujące. Jego rywalem będzie na pewno dobrze znany 29 letni Francuz Benoit Paire, który często porównywany jest z Lucasem Pouillim, czy nawet Foggem co jest według mnie lekką przesadą, jednak te umiejętności do robienia głupich sztuczek jak najbardziej posiada. Wysoki, prawie 2 metrowy zawodnik, który świetnie porusza się po korcie i co najważniejsze - miał trochę przerwy. Zapewne odpoczął mu czajnik, po tym co tam wypisuje na internetach to chce mu się grać, a sama ranga turnieju też zrobi swoje. Ostatnio niby zmagał się z małą kontuzją, co traktowałbym z przymrużeniem oka, bo dopóki nie trafił na Delpo, gdzie zagrał nawet dobry mecz to wyglądało to jak typowe udawanie i próbę rozproszenia przeciwnika. Patrząc na ostatnie wyniki na nawierzchniach szybkich, to moim zdaniem samym serwisem bagieta niewiele zdziała, a w wymianach też szedłbym na spokoju w stronę Francuza. Ostatnio 4 PM z Fedexem na trawie, czy dobre widowisko z Nishikorim, gdzie go zajechał - jutro nie ma mowy, żeby bagieta szedł w wymiany, szybkie kończenie piłek tak to powinno wyglądać i pojawią się błędy. Lekkie wzrosty kursów, jeszcze dziś widziałem kursik @2.25, bo byłem przekonany, że polecą, ale w drugą stronę, a ludzie idą twardo w Bagiete, ja mam trochę inne zdanie na temat tego spotkania i dlatego dam szansę Paire.
Paire @2.05 Bet365 obecnie to nie ma sensu grać w strone żabojadów ⛔
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Donald Young @ 3.15 Betsson ✅✅✅
Bardziej opłaca się wejść w Donalda Younga , bo Wawrinka jest bardzo daleki od formy i sadze ze ten sezon raczej idzie na straty. Young potrafi grac na wysokim poziomie , w końcu to były lider juniorskiego rankingu. Inna sprawa ze dobry mecz zdarza mu od święta. Turniej u siebie i słaba forma rywala powoduje ze Amerykanin może wyjść wyjątkowo zmobilizowany i nawiązać wyrównana walkę . Ma bardzo dobre przetarcie po ciężkich kwalifikacjach i sadze ze padnie tutaj niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Donald Young @ 3.15 Betsson
Bardziej opłaca się wejść w Donalda Younga , bo Wawrinka jest bardzo daleki od formy i sadze ze ten sezon raczej idzie na straty. Young potrafi grac na wysokim poziomie , w końcu to były lider juniorskiego rankingu. Inna sprawa ze dobry mecz zdarza mu od święta. Turniej u siebie i słaba forma rywala powoduje ze Amerykanin może wyjść wyjątkowo zmobilizowany i nawiązać wyrównana walkę . Ma bardzo dobre przetarcie po ciężkich kwalifikacjach i sadze ze padnie tutaj niespodzianka.
Ja osobiście uważam, że Young nie ma podjazdu. Oglądałem ostatnie spotkania Wawrinki i po kontuzji nie ma śladu, widać było że brakuje mu głównie rytmu meczowego, a na Wimbledonie może nie był jeszcze fizycznie gotowy do rozegrania szlema, aczkolwiek tutaj gra na hardzie, który nie należy do czołówki jeśli chodzi o szybkość nawierzchni i raczej w wymianach będzie bił Bambina gładko. W każdym razie powodzenia.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Cześć koledzy,
wczoraj wieczorem po kilku głębszych postawiłem wszystko co wygrałem na Piaście Gliwice na Lacko w meczu z Kudla. Mecz został przerwany z powodu opadów po pierwszym gemie i przełożony na dziś. Czy ktoś w temacie mógłby skomentować typ? Nie ukrywam że klepnąłem to trochę pochopnie. Pozdrawiam :sarcastic:
 
chrumer123 0

chrumer123

Użytkownik
Witam serdecznie. Nie sledze Tenisa, gram glownie pilke nozna. Czy moglby ktos powiedziec cos o meczu Djere-Basilaszwili? Kto jest tutaj faworytem? Ze stastystyk widze ze Basilaszwili wygral turniej w Hamburgu. Kurs na niego jest kuszacy. Z gory dzieki za opinie
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Witam serdecznie. Nie sledze Tenisa, gram glownie pilke nozna. Czy moglby ktos powiedziec cos o meczu Djere-Basilaszwili? Kto jest tutaj faworytem? Ze stastystyk widze ze Basilaszwili wygral turniej w Hamburgu. Kurs na niego jest kuszacy. Z gory dzieki za opinie
Kurs kuszący, forma dobra, wygrany turniej w niezłym stylu w zeszłym tygodniu, ale nie wiadomo Basilashvili będzie chciał grać drugi tydzień na najwyższych obrotach. Lepiej chyba poczekać do rozpoczęcia spotkania i ewentualnie coś na live pograć
Podobna sytuacja w meczu Simon - Berrettini.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Witam serdecznie. Nie sledze Tenisa, gram glownie pilke nozna. Czy moglby ktos powiedziec cos o meczu Djere-Basilaszwili? Kto jest tutaj faworytem? Ze stastystyk widze ze Basilaszwili wygral turniej w Hamburgu. Kurs na niego jest kuszacy. Z gory dzieki za opinie
Faworytem generalnie jest Djere. W przypadku takich graczy jak Basilashwili to wygranie turnieju, nie przemawia za dalszymi sukcesami 2-3 dni później. Prawdę mówiąc to jest raczej mecz pod skip albo granie czegoś w stylu może, że nie będzie tb w meczu czy coś. Jakbym miał dać, że ktoś wygra to bym szedł w stronę Serba.
Daniel win 1 set @2.05 etoto✅✅
Djere/Basil - DW 1 set 6:3 Djere @5.35 etoto✅✅

Daniel potrafi spinać pupę na tych biedniejszych turniejach i może nie wygra meczu, ale przy tym jak Struff się zbiera w meczach to spokojnie powinien ogarnąć pierwszy set po fajnym kursie.
Drugi typ, jak pisałem wcześniej nie widzę Basila przechodzącego dalej, a wręcz liczę, że pojechał po wpisowe i 6:3 wygląda na sucho całkiem obiecująco, nie ukrywam jednak że to taki trochę typ na rozrywkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja probuje trzymajac sie zasady ze po wygranym turnieju na kolejny zwyciezcy wpadaja po wpisowe. Ostatnio z Cecchinato sie udalo wiec dzis probuje pograc przeciw drugiemu.
Simon - Berrettini 1 @1,7⛔ DW 2:0 @2,8⛔ Simon od 2 seta kryminał i czarna lista
Mateo wygral swoj pierwszy tydzien w niedziele w Gstadt i to nie tracac seta. Moze obsada nie byla jakas nadzwyczajnie mocna ale jednak ograc Aguta na kortach ziemnych 2:0 to zawsze osiagniecie. Bardzo dobrze w Szwajcarii siedzial mu serwis dzieki ktoremu zdobywal duzo latwych punktow. Ale do rzeczy. To bylo w zeszlym tygodniu. W tenisie sporo moze sie zmienic z dnia na dzien i duzo tez zalezy od dyspozycji dnia i podejscia do spotkania i turnieju. Jezeli chodzi o forme to w lepszej jest Wloch. Simon ostatnio gra w kratke i raczej bez szalu. Wloch to mlody zawodnik wiec nie ma takiego przygotowania fizycznego jak Nadal czy Djokovic. Do tego pewnie poswietowal pierwszy triumf a na regeneracje mial jeden dzien. Nie sadze aby walczyl o kazdy punkt i o wygrana w tym meczu do upadlego. Do tego rywal to przebijak Simon dla ktorego jezeli akcja nie liczy 20 uderzen to nie akcja. Ciezko bedzie Berrettiniemu o latwe punkty. Do tego Simon wygral nie tak dawno na Wimbledonie 3:0 gdzie wiecej do powiedzenia powinien miec Wloch. Sadze ze to Francuz dzis swoim doswiadczeniem wypunktuje Wocha i wygra to w dwoch setach a Mateo skupi sie juz na turniejach amerykanskich i przygotowaniu do US Open a w Kitzbuhel zgarnie wpisowe.
Djere - Basilashvili 1 @1,57✅ DW 2:0 @2,45✅
Podobna sytuacja co wyzej. Basil wygral w Hamburgu. Jak tego dokonal to prwnie wiedza tylko jego rywale. Ale ten turniej z roku na rok traci na randze. Gruzin wygral jako kwalifikant , rok temu wygral Leo Mayer jako LL. Po drodze Basil pokonal chocby kohlschreibera kto ogladal ten mecz to wie ze przebieg byl delikatnie mowiac dziwny. Ogolnie kilka spotkan bylo troche dziwnych. Serb na clayu grac potrafi i ostatnimi czasy wygrada dobrze jezeli chodzi o forme. Uwazam ze powinien wygrac to spotaknie.
Ofner +1,5 seta @1,7⛔ nie oddał :p
Mysle ze Klizan bedzie na tyle hojny ze seta gospodarzowi odda.
Kursy z STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
jak będziesz patrzył na ranking ATP to w życiu się nie dorobisz na tenisie
gdybym zapytał o to czy ranking atp bezpośrednio przekłada się na wyniki to byłbym Ci wdzięczny za odpowiedź
p.s. czy pozostałe dwa posty, które masz na koncie były równie pomocne?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Szkoda tylko, że pogoda nie nastraja optymistycznie jeśli chodzi o Waszyngton. Praktycznie dzień w dzień ma padać i mają pojawiać się burze. Nie wiem jak oni to rozegrają szczerze powiedziawszy.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
???? Robin Haase - Jaume Munar Unibet
Typ: Powyżej 2.5 seta @2,3 ⛔

Dzisiaj na tapecie ATP Kitzbuhel. Robin Haase, który potrafi grać fenomenalne pojedyncze sety jak choćby w tym sezonie z Federerem, gra dzisiaj z grającym najlepszy sezon w życiu ziemniakiem Munarem. Stawiam, tutaj na over setowy głównie ze względu na Holendra. Proszę spojrzeć na historię jego spotkań. Od Wimbledonu na 5 ostatnich spotkań tylko jedno skończyło się w dwóch setach, ponieważ grał z powracającym na korty Rublovem, który potrzebuje jeszcze czasu żeby wejść na swoje normalne obroty. Liczę, że skończy się jak w większości jego meczów czyli wygra pierwszego seta, a później lekki paraliż. Wiadomo, że jest to zakład dość ryzykowny ale kurs nam tutaj pomaga, i grając ten typ na Haase w dłuższym okresie czasu myślę, że to czysty zysk. Munar też nam statystycznie tutaj pomaga, dokładnie tak jak Holender od Wimbledonu 5 meczów w tym aż 4 trzysetówki na kortach ziemnych w różnych regionach świata. Oby dzisiaj było tak samo.

???? Denis Istomin - Philipp Kohlschreiber Unibet
Typ: Istomin +3.5 @2,1 ✅

Stawiam tutaj na będącego w wyjątkowo dobrej formie Istomina. Uzbek, gra świetny turniej, coś mu tutaj wyjątkowo pasuje. Wygrał już trzy mecze w tym wywalił za burtę dwóch świetnych ziemnych graczy jakimi są Monteiro i Delbonis. Oglądałem mecz z Argentyńczykiem i Istomin grał świetnie, co potwierdzają wyniki na austriackiej mączce. Wiadomo Niemiec to świetny gracz na ziemi, ale spójrzmy co się ostatnio z nim działo. Przegrana na WImbledonie w 1/16 finału, a później tylko jeden występ. Na swojej mączce w Hamburgu i przegrana z Gruzinem Basilashvilim. Więc, po sezonie trawiastym tylko jeden występ na clayu i to w dodatku przegrany. Phillipp po prostu nie ma prawa być w tym momencie u szczytu swoich możliwości na tej nawierzchni, za to Istomin według mnie jest tego bliski. Myślę, że wygra jednego seta i mecz będzie przynajmniej bardzo zacięty. Tak wskazują ostatnie występy obu zawodników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom