>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Waszyngton, Los Cabos, Kitzbuhel - 30.07-05.08.2018

Status
Zamknięty.
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Robin Haase - Jaume Munar
Typ: 2 @2.00 sts✅✅✅

Typ podyktowany ostatnią formą obu zawodników. Munar mimo problemów w returnem w pierwszej rundzie potrafił odwrócić losy meczu przeciwko wspieranemu przez całą publiczność Hanfmanowi. Imponowały jego topspiny i wykorzystanie geometrii kortu. Siły może mu brakowało ale technika i kątowe zagrania są u niego na najwyższym poziomie. Widać w jego grze treningi w akademii Rafy Nadala. Haase potrafi zagrać genialnie, ale rzadko trzyma taką dyspozycje przez cały mecz. Ostatnio szwankuje mu serwis i tu wypatruje szans dla hiszpana, który topspinami powinien spychać holendra za końcową linię i następnie krótkimi crossami zdobywać przewagę w wymianach.


 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Niedługo mecz, ktoś optuje za Danielem w pojedynku z Djere? Oglądałem mecz Djere wczoraj, zrobił co miał zrobić, nic nadzwyczajnego.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Niedługo mecz, ktoś optuje za Danielem w pojedynku z Djere? Oglądałem mecz Djere wczoraj, zrobił co miał zrobić, nic nadzwyczajnego.
Djere miał gładki mecz, bo Basil po wpisowe, a Daniel miał Struffa, który jest na totalnym spadku formy, jak dla mnie Djere, bo nie widzę Daniela idącego za daleko na turnieju w Austrii.
Khaczanov - Kudla @1.4 etoto⛔⛔
Goffin - Herbert @1.4 etoto✅✅
Fritz - Nishioka @1.5 etoto⛔⛔
Thiem - Klizan @1.3 etoto⛔⛔
Thiem jak nie ogra tego kiepa to padnę.
Kudła nie grał szału, po prostu Lacko to idiota, chociaż dziwne że wziął ten tb. Rusek go zajedzie powtarzalnością.
Goffin no jak nie będzie przechodził takich plebsów to nie ma co jechać na szlema. Herbert to serwis i nic poza tym. Goffin z resztą, nawet nie ustępuje mu w tym elemencie jak na swój wzrost operuje bardzo solidnym podaniem.
Fritz to najbardziej powiedzmy wyrównany match-up. Liczę, że ten gość jest jednak na tendencji progresowej, więc tego typu Nishioków musi objeżdżać.
 
S 13

santojanuszo

Użytkownik
witam, dołączam do udziału w zabawie
ATP KITZBUCHEL

Jarry : Verdasco - tie break w meczu @1.95 ✅✅
1 i over 23.5 @3.25 ✅✅
eFortuna

Jarry to ostatnio jeden z moich ulubionych zawodników jeżeli chodzi o granie overków. Doskonale trzyma serwis i ewidentnie gra ze świadomością żeby ich nie tracić, bo po stronie returnującej jest dużo gorszy. Skutkuje to długimi meczami w jego wykonaniu i oczywiście tie breakami. Miałem już podawać tutaj wczoraj taki sam typ na jego mecz z Caraballesem, ale email aktywacyjny szedł bardzo długo i zrezygnowałem.
Od strony motywacyjnej będzie 2 poziomy nad Verdasco. Dla niego każde zwycięstwo w ATP się liczy, a dla Hiszpana turniej jak najbardziej do zapomnienia. Liczę na to, że motywacją nadrobi umiejętności techniczne, którymi oczywiście nie dorównuje przeciwnikowi. Ale w tenisie to standard
e: tie break ✅✅✅ cóż za debiut!
W Waszyngtonie uważam, że spotkania swoje wygrają Tiafoe, Chardy i Kachanov, ale to na wieczór. Zobaczymy co się do tego czasu zdarzy
co do DR Collins, to po takim kursie granie jej zwycięstwa uważam za obowiązek. 2:0 już mniej, bo ta armata czasem jednak wymaga kalibrowania ????
super weszło, ktoś wziął typy od świeżaka ? :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
arabb 0

arabb

Użytkownik
a co myślicie o Radu Albocie?
wczoraj gładko z Kovalikiem (wiadomo, że być może sprzedany mecz)
dzisiaj gra z Berrettinim, który może zakończyć już dzisiaj swoją przygodę po wygranym turnieju
ja osobiście pograłem R.Albot win po 2.45 w fortunie ⛔
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
a co myślicie o Radu Albocie?
wczoraj gładko z Kovalikiem (wiadomo, że być może sprzedany mecz)
dzisiaj gra z Berrettinim, który może zakończyć już dzisiaj swoją przygodę po wygranym turnieju
ja osobiście pograłem R.Albot win po 2.45 w fortunie
Z Albotem swoje trzeba wybiegać, i to jest argument przeciw Włochowi, bo ten ma w nogach poprzedni tydzień, a i wczoraj z Simonem swoje dołożył w tym względzie. To się może udać, pytanie jak Albot poradzi sobie z serwisem Berettiniego, bo jeśli sobie nie będzie radził to Włoch na serwisie dojedzie do tie breaków.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
M.Zverev - t.Smyczek @1.55 etoto✅✅
Jeszcze to mi wpadło w oko, ciekawy kurs na Miszę. Z jego stylem gry powinien być w stanie objechać Smyczka, który generalnie jest przeciętny i na plus działa też to, że również ma swoje lata, więc nie będzie taki wybiegany jak niektórzy. Byle Zverevovi siedziało podanie i jestem spokojny, że Smyczek z czasem się wywróci na serwisie. Dodatkowo serve&amp;volley grane wręcz na siłę, może powodować zarówno frustrację, jak i panikę u Smyczka przy niektórych wymianach, więc liczę że Zverev go pożre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
islandski 905

islandski

Użytkownik
???? Dennis Novak - Dusan Lajovic Unibet
Typ: Lajovic -1.5 seta @2,07 ✅

Po obejrzeniu meczu Lajovica z GGL, właściwie nie meczu tylko miazdze stawiam spokojnie, że dzisiaj z Austriakiem obejrzymy to samo. Novak przeżywa ostatnio najlepsze chwile w swojej karierze, ale tak jak spokojnie tutaj gra Serb i jak w końcu działa jego backhand to nie mam wątpliwości, że dobra forma Dennisa tutaj nie wystarczy. Musiałby zagrać kolejny mecz życia, aby stworzyć zagrożenie dla Lajovica, który wygląda tutaj mega solidnie. To co jest moim zdaniem jego ogromnym atutem na clayu to fantastyczny drugi serwis. Wielokrotnie piłka skakała tak wysoko Garcia-Lopezowi, że ten ledwo ją muskał. Gram lekko bo nie lubię, stawiać na dokładny wynik setowy, wszak zawsze ktoś może mieć chociaż moment słabości, jednak po takim kursie muszę spróbować.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zverev - Smyczek o21,5 @1,57 ⛔
I o2,5 seta @2,45 ⛔
Typ troche na przeczucie. Jednak Panowie spotkali sie ostatnio w Atlancie i gora byl Niemiec wygrywajac 2:1. Dzis uwazam ze amerykanin przeanalizowal ich mecz i wyciagnal wnioski i bedzie sie chcial zrewanżować Zverevovi. A ze Niemiwc powinien seta ugrac to wychodzi mi ponownie zaciete spotkanie.
Chardy @1,52 ⛔
Za Francuzem przemawia forma i regularnosc dlatego ide w jego strone.
Edmund @1,67 ⛔
Skoro Mcdonald byl bliski pokonania Andyego to czemu nie mialby zrobic Edmund ktory jest lepszym tenisista od amerykanina. Pokonal przed wimbledonem Murraya i licze dzis na powtorke. Andy jeszcze bardzo daleko od nawet dobrej dyspozycji ktora pozwolilaby mu wrocic do top 20. Sporo pracy go czeka i nie sadze aby w tym roku osiagnal jakis znaczacy rezultat.
Kursy z lvbet
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
???? Feliciano Lopez - Cameron Norrie Unibet
Typ: Lopez +1.5 @1,9 ⛔

Nie wiem czemu Brytyjczyk miałby być tutaj faworytem. Fakt, Lopez dopiero grał na mączce w Gstaad, ale bardzo lubi ten turniej. 2 lata temu zaszedł tutaj do finału, gdzie przegrał z Karlovicem, któremu serwis siedział jak nigdy w życiu chyba. Norrie pokonał tutaj hindusa Gunneswarana w pierwszej rundzie, ale to przecież za mało, żeby powiedzieć, że spokojnie ogra tutaj weterana Feliciano Lopeza. Ten góruje tutaj doświadczeniem, serwisem i dobrą grą przy siatce. Biorę handi gemowe, jeśli miałbym nie wytrzymać fizycznie pod koniec meczu i w ten sposób zabezpieczam się przed kreczem. W normalnej walce, moim zdaniem tutaj powinien wygrać Hiszpan.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
???? Matteo Berrettini - Nicolas Jarry
Typ: Powyżej 2.5 seta @2,2 ⛔

???? Jaume Munar - Taro Daniel
Typ: Munar @1,8 ✅

???? Martin Klizan - Dusan Lajovic
Typ: Powyżej 2.5 seta @2,32 ✅
Wszytkie kursy z Unibet

Kosmicznie ciężkie mecze dzisiaj w Kitzbuhel. Natomiast dla postronnych widzów, nie pamiętam takiego dobrego dnia w mniejszym turnieju na mączce, abyśmy mogli śledzić tyle zaciętych meczów. Postanowiłem, zagrać lekko wszystkie. Berrettini już w nie takiej formie jak w Gstaad, wczoraj pomęczył się z Albotem, wielu stawiało, że przegra. Dał radę i dzisiaj mierzy się z rewelacyjnie trzymającym serwis Jarrym, który uwielbia trzysetowe mecze. Narazie grał tutaj dwa mecze i oba kończyły się trzema setami. Przy dwóch tak serwujących zawodnikach, biorę ten typ po takim kursie. Co do spotkania Munara z Danielem, to Hiszpan zrobił na mnie wczoraj mega wrażenie w meczu z Haase. Fantastycznie serwował, świetnie trafiał pod końcową linię, widać, że jest ziemniakiem z krwi i kości. Daniel tutaj masakruje póki co, ale nie miał jeszcze przeciwnika z prawdziwego zdarzenia. Struff i Djere ogórkami oczywiście nie są, ale moim zdaniem nie byli tutaj w pełni swoich możliwości i nie mają podejścia obecnie do Munara. W trzecim meczu Słowak Klizan, po wyeliminowaniu faworyta gospodarzy oraz faworyta wszystkich w tym turnieju Dominika Thiema, zmierzy się dzisiaj z Lajovicem w świetnej formie. Pisałem wczoraj o grze Serba i dalej to podtrzymuje. Nie wiem kto tutaj okaże się lepszy, ale jestem pewien, że nikt tutaj łatwo nie odpuści i zobaczymy zacięty mecz. Oby trzy setowy. Powodzenia w delektowaniu się dzisiejszymi fantastycznymi meczami.
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Berrettini M. - Jarry N.
Typ: O 22,5 @1.8 sts⛔ 5/7 3/6 ilość meczów Włocha w ostatnim czasie dała o sobie znać

Tu się powinno dziać! Obaj 22-latkowie, sąsiedzi w rankingu ATP, preferujący grę na mączce, większe ogranie po stronie Jarry&#39;ego, obecna dyspozycja po stronie Berrettini&#39;ego. Włoch, zwycięzca tegoroczny z Gstaad zagra 8 mecz w przeciągu 10 dni. Myślę jednak że zmęczenie nie będzie dawało się we znaki, bo to 22 latek i jak narazie nie pokazywał żadnych oznak słabości kondycyjnej. Większość spodziewała się, że po wygranej w Szwajcarii Włoch odpuści kolejny turniej, nic bardziej mylnego, on czuje że jest w doskonałej dyspozycji i widać w nim chęć do kolejnych zwycięstw. Włoch w dotychczasowych 2 meczach przełamany został 4 razy ( wygrywając turniej w Gstaad ani razu nie stracił podania!), Chilijczyk tylko raz. Obaj mają bardzo podobne statystyki 1 i 2 serwisu i to on zadecyduje o tym typie.
Munar J. - Daniel T.
Typ: 2 @1,98 sts
Typ: 0:2 @3,15 sts 2:0 Daniel prowadził 4:0 i nagle się zatrzymał, zmienił swoją grę, ehh


Wczoraj wyłapałem pomyłkę w kursie na Munara, dzisiaj uważam, że buki widzą faworyta meczu innego niż ja więc spróbuje na tym skorzystać. Wczorajsza analiza na zwycięstwo Hiszpana była w 100% trafiona jednak w jego grze pojawiały się niepokojące mnie zachowania. Grającemu jak drewno Haasowi pozwalał się rozrzucać i wyrzucać za kort. Miał przestoje w swojej grze, a jego odegrania często były zbyt krótkie, czego Holender nie potrafił kompletnie wykorzystać, bo jednak Hiszpan bardzo mocno rotował piłkę i Haase wolał ją odbijać gdy opada niż wznoszącą w połowie kortu. Dzisiaj jednak po drugiej stronie siatki stanie dobrze atakujący, bardziej doświadczony, tegoroczny zwycięzca z Istambułu - Taro Daniel. Taro jest tu dla mnie zdecydowanym faworytem, ma większe ogranie i doświadczenie. Mecz meczowi nie równy, ale dla tych co lubią takie porównania to obaj grali z Bautistą R. w Gstaad, graczem który kocha grę na mączce i to Munar ma z nim lepszy wynik, co wcale nie znaczy że zagrał lepiej. Taro w tym turnieju nie dał się jak dotychczas przełamać i spędził godzinę mniej na korcie.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
???? Matteo Berrettini - Nicolas Jarry
Typ: Powyżej 2.5 seta @2,2

???? Jaume Munar - Taro Daniel
Typ: Munar @1,8

???? Martin Klizan - Dusan Lajovic
Typ: Powyżej 2.5 seta @2,32

Kosmicznie ciężkie mecze dzisiaj w Kitzbuhel. Natomiast dla postronnych widzów, nie pamiętam takiego dobrego dnia w mniejszym turnieju na mączce, abyśmy mogli śledzić tyle zaciętych meczów. Postanowiłem, zagrać lekko wszystkie. Berrettini już w nie takiej formie jak w Gstaad, wczoraj pomęczył się z Albotem, wielu stawiało, że przegra. Dał radę i dzisiaj mierzy się z rewelacyjnie trzymającym serwis Jarrym, który uwielbia trzysetowe mecze. Narazie grał tutaj dwa mecze i oba kończyły się trzema setami. Przy dwóch tak serwujących zawodnikach, biorę ten typ po takim kursie. Co do spotkania Munara z Danielem, to Hiszpan zrobił na mnie wczoraj mega wrażenie w meczu z Haase. Fantastycznie serwował, świetnie trafiał pod końcową linię, widać, że jest ziemniakiem z krwi i kości. Daniel tutaj masakruje póki co, ale nie miał jeszcze przeciwnika z prawdziwego zdarzenia. Struff i Djere ogórkami oczywiście nie są, ale moim zdaniem nie byli tutaj w pełni swoich możliwości i nie mają podejścia obecnie do Munara. W trzecim meczu Słowak Klizan, po wyeliminowaniu faworyta gospodarzy oraz faworyta wszystkich w tym turnieju Dominika Thiema, zmierzy się dzisiaj z Lajovicem w świetnej formie. Pisałem wczoraj o grze Serba i dalej to podtrzymuje. Nie wiem kto tutaj okaże się lepszy, ale jestem pewien, że nikt tutaj łatwo nie odpuści i zobaczymy zacięty mecz. Oby trzy setowy. Powodzenia w delektowaniu się dzisiejszymi fantastycznymi meczami.
Ja bym tylko uważał z Istominem, bo on wczoraj brał medicala w meczu z Kolbą, ale nie wiem z jakiej przyczyny.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Przepraszam, że się wtrące ale Taro Daniel to jest straszne przeciętny zawodnik. Pamiętam jego niedawny występ w finale w Poznaniu na czelku (byłem i widziałem na żywo). Hurkacz wtedy wytarł nim podłogę.
Co do przeciwników?
Struff na ziemi w tym sezonie się skompromitował poważnie już kilka razy. Djere kto oglądał wczoraj mecz to nie grał nic. Daniel mu wystawial piłki w pół kortu idealne do ataku, a Djere walił po autach 2/3 metrowych lub w pół siatki. Nie wiem o co chodziło, ale Djere zagrał strasznie.
Munar tak nie zagra, on już pokazał że i potrafi odwrócić losy spotkania i dobić rywala, gdy z drugiej strony idzie gorzej.
Uważam, że Munara ustępuje tylko w serwisie Danielowi, co nie będzie aż tak odczuwalne na ziemi. W reszcie aspektów typowo tenisowych wg.mnie na ziemi wygrywa Hiszpan.
No i jak to mówią obycie z kortem głównym: Munar już tam grał, a Daniel tylko na bocznych ????
Munar, Jaume
@1.78 unibet
✅


---------------------------------------------------------------
Co do innych spotkań w Kitzbuhel.
Berrettini ma oczywiście umiejętności większe od Jarrego, ale obawiam się że kiedyś musi zabraknąć paliwa Wlochowi. Teraz dodatkowo w dwa dni trzy setowe spotkania. Jasne jest w formie, ale gdzieś tam w kluczowym momencie może tej siły zabraknąć.
Lajovic gra na razie bardzo dobrze i wg.mnie wychodzi na faworyta do wygrania turnieju. Pierwszym serwisem jak Serb trafia to praktycznie wszystkie punkty jego. I jest po prostu bardzo solidny ostatnimi czasy. Nawet jak nie szło mu z Verdasco w Hamburgu to walczył do ostatniej piłki to znaczy że czuje się dobrze, czuje grę jak to niektórzy mówią. Tam w taju nie poszło, trudno. Ale tutaj grał z Garcia Lopez i Novakiem i wyglądało to bardzo dobrze. Z tym że dzisiaj z drugiej strony Kilzan i ja się nie podejmuje wytypowania zwycięzcy tego spotkania ???? Ale czuje w kościach, że tak jak w Hamburgu po ograniu Thiema w następnej rundzie poległ Jarry, tak tutaj może być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 63

tacohemingway

Użytkownik

Istomin dobrze czuje się na kortach w Austrii pokonał już 4 rywali, którzy stawali większy lub mniejszy opór jednak po tym kursie warto go zagrać, wczoraj brał medicala miał opatrywaną stopę w razie niepowodzenia można liczyć na krecz i zwrot.
Berrettini jak i Jarry mają świetny serwis jednak w wymianach Jarry nie ma większych szans.
Djere wczoraj przegrał ze sobą niż Daniel wygrał mecz, za to Munar posiada dobry serwis i również w wymianach nieźle sobie radzi, zamiast na zwycięzce można spróbować również over gemowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom