>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Waszyngton, Los Cabos, Kitzbuhel - 30.07-05.08.2018

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Berrettini jak i Jarry mają świetny serwis jednak w wymianach Jarry nie ma większych szans.
.
Jaki słaby i bez szans ten Jarry ???? Pokonał w tym sezonie tylko:
Thiema,Cuevasa , Verdasco , Carballesa-Baene , Souse ,Kickera , Mayera , Zeballosa , Pelle , Lajovica , Ramosa , Travaglie.
Ciekawe czym pokonał tych zawodników bo chyba nie silna wola. Czylijczyk ma ostre pierdolniecie z obu stron. Płaskie i bardzo głębokie uderzenia , szczególnie ten z backhandu jest ciekawy. Śmiertelny forehand i serwis którym zdobywa spora ilość punktów. Jak na wysokiego chłopa bardzo dobrze porusza się po korcie.
Minus taki ze potrafi przygasnąć na dłuższa cześć meczu czy oddać 2 całe gemy podwójnymi błędami serwisowymi.
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Dokładnie. Nie wprowadzać ludzi w błąd bo ten kto oglądał Jarrego chociaz raz ten wie, ze ma dzieciak potencjał. Serwisem ustawia sobie wymiany a i w tych dłuższych potrafi dobrze rozegrać i zgarniać łatwe punkty. Ten mecz może pójść w obie strony, ale ja jednak pójdę w stronę Chilijczyka bo uważam, ze zmęczenie będzie miało dzisiaj znaczenie i żadnym argumentem jest to, ze Matteo jest młody. W końcu paliwa zabranie jestem pewien.
Jarry @ 1,89 fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik

Osobiście uważam, że Rumun ma tutaj szanse na win. O Andym wracającym do formy już sporo napisałem wczoraj. W 1 meczu 3 sety z McDonaldem, wczoraj Kyle Edmund zagrał słabo jakby nie patrzeć i gdyby nie oddanie podania przy 6:5 w 1 secie byłoby gładkie 2:0 a tak 1:2 dla Murraya.
Ogólnie to Andy w 2 meczach spędził sporo bo w okolicach 5 h na korcie. Nie jest wydolnościowo obecnie nawet on przygotowany i to się prędzej czy później odbije mu na dyspozycji w tym turnieju. Wydaje mi się, że Kyle nie zniósł faktu, że jest faworytem i może za mocno uwierzył przejście do kolejnej rundy. Tutaj sytuacja jest odwrotna. Copil gra z pozycji doga i bardzo dobrze gdyż nie ma kompletnie presji w tym meczu. To Murray musi Copil może wygrać. Na razie Mario prezentował się bardzo solidnie w USA ogrywając Mirze Basicia 2:0 i 2:0 jakby nie patrzeć solidne na hard kortach Chardiego .
Dla mnie linia jest znakomita. Murray musiałby mieć sporo szczęscia aby tutaj pokryć to handi i wygrać. Ma doświadczenie ale jak to mówią z pustego to i Salomon nie naleje.... . Copil na pewno wyjdzie na kort szalenie zmotywowany, wciąż Rudy ma ogromny szacunek u graczy w tourze i ogranie Szkota to coś czym można nazwać świętowaniem bez względu czy jest w gazie czy po kontuzji. Wczoraj 1 set Andy był bardzo przeciętny na returnie i Kyle trzymał swoje podania dość sztywno. Copil umiejętności ma solidne i na pewno stać go na ogranie Murraya w takiej formie.



Copil +4 gems AH ✅
Kurs: 1.97
Bukmacher: 1xbet

 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Goffin - Tiafoe ? Oglądał ktoś ich mecze ,bo na Goffina nawet ladny kurs .
Ja oglądałem wczorajszy cyrk Goffina z Herbertem i pierwsze dwa sety to była ustawka. Jeden drugiemu oddał i później w druga stronę, nawet niezbyt się kryli z tą niemocą na serwisie i „fajnymi” outami ???? Trzeciego seta nie widziałem, ale tam już dociągnęli do taja, więc tym meczem i wynikiem dwóch pierwszych setów na pewno nie ma co się sugerować.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Spoko kursik na Munara, Klizan już wczoraj leciał na oparach i w sumie cudem dalej gra. Dwie trzy setówki, jeszcze dogrywał mecz po przerwie spowodowanej przez deszcz i było już dość poźno, to się odbije. Munar to taki specyficzny gość, każdy wie, że trenował w szkółce Rafy, ale On się nawet zachowuje jak Król Claya, jeszcze dojdzie do tego, że zacznie się po dupie drapać ???? . Niemniej jednak plusem jest to, że walczy o każdą piłkę. Skoro Klizan niby taki zmęczony, to skąd ten kurs? Oczywiście przewaga na serwisie, nazwisko i czasami trafi jakiś god point, bo oboje zapewne są mocno zmęczeni. Munar w tym roku pokazał się na dobre i nie jest tu przez przypadek. To ta faza turnieju, której zazwyczaj się nie rusza, jednak jak wisi @1,60 na zmęczonego czajnika z tą dziwną rakietą, ja nie wiem czy on jak jedzie na mecz to z automatu w furze ją obija ???? , ale wczoraj dopóki nie zmienił rakiety to wyglądało, jakby wcześniej tamta nadawała się na śmietnik. Ja tu idę w młodego Hiszpana w formie Munar @2,30 Bet365 ⛔
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Pany łapcie Murraya po 1.54 póki kurs nie spadł ;-)
Ten kurs to pewnie ogromne value i spadnie do 1.10 ???? Murray tego fizycznie nie wytrzyma w ciągu 3 dni spędził na korcie ponad 8h! Dzisiaj skończył mecz o 3 nad ranem a o 20:30 już ma wyjść na kort, przecież tutaj nic tylko grać jakieś handi gemowe czy setowe na De Minaura bo Andy w każdym meczu tracił seta a gemami najwięcej wygrał trzema dzisiaj. De Minaur set 1.55 Fortuna, na gemy póki co brak oferty ZWROT
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Tylko popatrz z kim grał Murray a z kim Minuar, różnica w umiejętnościach kolosalna. Zaplecze medyczne Brytyjczyka zadba aby wyszedł na kort w jak najlepszej dyspozycji ???? może Andy nie wygra do zera ale wierzę że wlozy całe serce w ten i uwierzy w siebie że może wrocic do TOP 20 ;-) do gry polecam również Goffina po ładnym kursie 1.65 ;-)
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Tylko popatrz z kim grał Murray a z kim Minuar, różnica w umiejętnościach kolosalna. Zaplecze medyczne Brytyjczyka zadba aby wyszedł na kort w jak najlepszej dyspozycji ???? może Andy nie wygra do zera ale wierzę że wlozy całe serce w ten i uwierzy w siebie że może wrocic do TOP 20 ;-) do gry polecam również Goffina po ładnym kursie 1.65 ;-)
Nie mówię, że Andy nie wygra jednak dla mnie dużo lepszą opcją po takim samym kursie jest set Minaura lub jakieś handi gemowe. No z kim grał Murray ? McDonald? Copil? Jedynie Edmund prezentuje jakiś poziom. De Minaur pokonał Pospisila, Johnsona i Chunga i tych dwóch ostatnich to chyba nie jakieś ogóry więc mnie nie rozśmieszaj takim argumentem bo to Murray miał łatwiejszych rywali. Ja wiem, że Andy umiejętności ma o wiele większe ale tu chodzi tylko o to, że jest po kontuzji, nie wrócił jeszcze do swojej optymalnej dyspozycji i ten czas na korcie musi swoje zrobić.
 
S 13

santojanuszo

Użytkownik
ATP Kitzbuchel
Munar : Klizan - over 2.5 seta @2.28 eFortuna ⛔
Moim zdaniem idealny match-up pod trzysetówkę. Mamy na korcie dwóch zawodników ze świetnymi umiejętnościami, aczkolwiek też brakami w głowie. Obaj mają problem z utrzymaniem koncentracji na przestrzeni całego meczu i liczę na to, że taki scenariusz zostanie nam przedstawiony. Potrafią fantastycznie dominować i trafiać każdym uderzeniem, aż w pewnym momencie coś przeskakuje i nie wchodzi żadna piłka. Na takie wzloty i upadki liczę w tym meczu stąd 3setówka. Na zwycięzce przy tym wszystkim bałbym się jednak postawić. Nie rozpisuje się więcej bo nie lubię, a do meczu coraz mniej czasu, pewnie jeszcze z pół godzinki. Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko(a teraz w sumie lepiej chłodniutko)
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Czy to są jakiej jaja czy o co chodzi , że Wy tak piszecie o tej wydolności? Gość nie grał przez prawie dwa lata płynnie, co miało go zmęczyć? Przygotowywał się do powrotu przez bardzo długi czas, czy tu się ktoś interesuje tenisem? Niektórzy 8h na korcie to potrafili spędzić w jednym meczu na french open, więc mowa o 3 długich meczach w ciągu trzech dni to trochę śmiech na sali jeżeli chodzi o świat stricte tenisowy. Sen, regeneracja, i siła na kolejne spotkania. Według mnie Murray to bierze bezdyskusyjnie. Pozdrawiam.
 
R 813

robssson

Użytkownik
Tennis jest najbardziej nieprzewidywlany, a może przewidywalny? Mnogość turniejów sprawia, że czasami zawodnikom nie zależy, bo po co? Kasę wezmą i na następny turniej. Dużo bardziej zaczęło się opłacać underdogów, jakieś handicupy, overy. Na dziś Zverev @1,7 ✅
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kudla +1,5 seta @1.55 \⛔⛔
Murray win @1.80 - Etoto ▶▶ //ten uczuć kiedy jeszcze kort nie wyschnie, a twój kupon zmolestowany przez urząd skarbowy już jest obity o pół kursu xd

Amerykanin na własnym terenie gra bardzo dobry tenis, póki co gubił sety jedynie po tiebreakach, gdzie głupio oddawał mini-breaki, a i tak ledwo co przegrywał. Rublev ma tendencję do niecofania ręki, więc przy mądrej grze można mu kłaść niewygodne piłki, a on będzie bił i modlił się, żeby załapać linię. Jak dla mnie kursy powinny stać po 1.8.
Andy Murray mimo długich problemów z dyspozycją już chyba ostatecznie wrócił. Co prawda męczy się w swoich spotkaniach, ale doświadczenie i to, że on potrafi również bronić, a nie jak co niektórzy błysk w ataku, gówno w defensywie. De Minaur nie jest zawodnikiem, który na obecnym etapie kariery powinien stanowić problem, nawet dla średnio dysponowanego zawodnika kalibru Murraya, po cichu wierzę, że to turniej na przełamanie dla Brytyjczyka i Minotaurowi styknie przebijać po kątach i nie będzie wiedział, co z tym robić.
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Andy Murray @1,80 Bet365 ZWROT
Andy wraca oczywiscie ze bedzie chcial cieszyc sie gra , tutaj pokonal juz dla wielu moze niespodziewanie Edmunda i wymeczyl z Copilem . Mlodzian jest dobry , pokonal Chunga gdzie nie byl faworytem , warto lecz przypomniej jak w Atlancie nasz Hubert pocisnal go 6:1 w pierwszym , ogolnie mecz na milimetry . Wiem ze to nie ta nawierzchnia , nie ta forma rywala ale Nadal pokazal mlodzianowi ze to jeszcze nie ten czas na czolowke , nie jestem fanem Andego , ale wierze ze po takiej kontuzji serce do gry jest .
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
nikt nie porusza finału w Kitzbuhel więc ja spróbuje
Klizan M. - Istomin D.
Typ: 2 Kurs: 2.52 ⛔
fortuna
O Klizanie już dużo było napisane w tym tygodniu.Jedzie gość na mega zmęczeniu ale mimo wszystko zgarnia te spotkania pod siebie.Myśle,że dziś już to się może zakończyć. Istomin bardzo pewny.W półfinale miał lekką załamke(jeśli można to tak nazwać) ale ogarnął. Myśle,że dziś warto spróbować zagrać po wyższym kursie.
Jakoś słabo ufam Klizanowi gdy jest aż tak bardzo faworyzowany. Jak dla mnie Istomin zgarnia wszystko
Wynik: 2:0
e: to,żem się wychylił
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja proponuje takie ako dzisiaj :
George Harris set 1.5 kurs 1.28 ✅
Lorenzi set 1.5 kurs 1.26 ✅
Zverev win kurs 1.16 ✅
Ako 1.87 grane pinbet. ✅
Krotka analiza
Harris mlodziak.ktory caly czas sie rozwija . Ma bardzo dobry serwis najlepiej mu sie gra na hardzie wlasnie ze wzgledu na wzrost i.serwis ..Po drugiej stronie Neapolitano ktroy wraca do jako takiej gry na przyzwoitym poziomie typuje tutaj 3 sety
Lorenzi wloch ktory ostatnio cieniowal.i.szuka optymalnej.formy ...Wyglada ze ja w koncu znalazl. przez ostatnie lata stacjonowal w top 100 a teraz jest poza od jakiegos czasu i.widac ze chce do.niej wrocic. .Napewno zalezy mu zeby tu wygrac i naciulac troche pkt. Po drugiej stronie ziemniak Traver przebijaka. jak najbardziej w zasiegu Lorenziego
No i na koniec Zverev ktory dostaje zmeczonego mlokosa Minaura . Australijczyk patrzac na dotychczasowe mecze Alexa i to ze gral mega ciężką 3 setowke z Rublevem dzisiaj w nocy ma tylko matematyczne szanse cokolwiek.tu ugrac ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom