>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Waszyngton, Los Cabos, Kitzbuhel - 31.07-06.08.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Waszyngton, USA
Data rozgrywania: 31.07.2017 - 06.08.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $1,750,080
Oficjalna strona turnieju: http://www.citiopentennis.com/
Lista Startowa: http://www.citiopentennis.com/en/players/atp-players
Drabinka: http://www.citiopentennis.com/
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-washington/



Miejsce: Los Cabos, Meksyk
Data rozgrywania: 31.07.2015 - 05.08.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $637,395
Oficjalna strona turnieju: http://www.abiertoloscabos.com/en/
Lista Startowa: http://www.abiertoloscabos.com/en/players
Drabinka: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/los-cabos/7480/draws
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/atp-los-cabos/



Miejsce: Kitzbuhel, Austria
Data rozgrywania: 31.07.2015 - 05.08.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://www.generaliopen.com/
Lista Startowa: http://www.generaliopen.com/en/players/
Drabinka: http://www.generaliopen.com/en/draw/
Plan gier: http://www.generaliopen.com/en/order-of-play/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/austria/atp-kitzbuhel/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Safwat - Tsitsipas 2 1.34 8/10 36 67✅

Pierwsze oferty na kwalifikacje do turniej 250 500 juz sie pojawiaja, a tutaj pojawil sie fajny pojedynek. Safwat to wrak ostatnio tenisa, nic mu nie wychodzi i nawet jego dosyc spore doswiadczenie nie pomoze mu w ograniu mlodego wilka, talentu z Grecji - Tsitsipasa. Wiadomo o Greku wiele, to gracz prawdopodobnie na TOP10 w najblizszych latach, all rounder na to wyglada. Spore umiejetnosci, dobra technika uzytkowa, dynamiczny atakujacy, ktory potrafi grac za rowno jako defensor czy jako atakujacy w zaleznosci jak uklada sie mecz. Chlopak robi zyciowy ranking i sadze, ze jest na tyle poukladany, aby ograc Egipcjanina.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Leshem - Gonzalez Alejandro 1 2.75 5/10 64 62 ✅

Krótko bo za chwilę wypad. Gonzalez znany z dziwnych wyników, w których zwykle oddaje mecze, szczególnie to widać w turniejach rangi Challanger czy właśnie kwalach. Niby czysta hipoteka, ale Leshem dodając fakt, że jest groźny, młody i waleczny, z ogromnym potencjałem wskazuje na to, że mecz jak dla mnie wygra zawodnik z Izraela, groźny, kąśliwy na dodatek grają na nawierzchni która lubi, więc oczekuję tutaj może nie łatwego zwycięstwa, ale tego, że Alejandro pęknie i młodziak ugra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Panowie... a co z Waszyngtonem ?
Isner idzie jak burza, no ale jest jeszcze Zverev...
Kusi mnie ten Isner już teraz, bo lubię takie long shoty, teraz dają za niego 11, ale jak weźmie Atlantę, to wiadomo że spadnie...

No, może jeszcze Raonic ma szansę.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panowie... a co z Waszyngtonem ?

Isner idzie jak burza, no ale jest jeszcze Zverev...

Kusi mnie ten Isner już teraz, bo lubię takie long shoty, teraz dają za niego 11, ale jak weźmie Atlantę, to wiadomo że spadnie...

No, może jeszcze Raonic ma szansę.

Nie zapominaj o zeszłorocznym zwycięzcy, czyli o Monfilsie, który sam ostatnio w wywiadzie powiedział, że bardzo się cieszy na powrót do USA i że zaczyna się hard season.

Jest jeszcze Del Potro czy Kyrgios, ale fakt to, że John już ma jakiś handicap w postaci rozegranych spotkań na hardzie w ostatnim czasie.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Panowie... a co z Waszyngtonem ?

Isner idzie jak burza, no ale jest jeszcze Zverev...

Kusi mnie ten Isner już teraz, bo lubię takie long shoty, teraz dają za niego 11, ale jak weźmie Atlantę, to wiadomo że spadnie...

No, może jeszcze Raonic ma szansę.
Nie przesadzałbym z aż takim faworyzowaniem Isnera. Nie deprecjonuje sukcesu &#39;Big Johna&#39; jakim jest zwycięstwo w Newport i awans do finału w Atlancie bez straty seta, jednak rywale pozostawiali wiele do życzenia. Amerykanin w Atlancie czuje się znakomicie, wygrywał tu trzykrotnie, po raz czwarty jest w finale. To jego turniej. Nie przewiduje aby w Waszyngtonie osiągnął podobny rezultat. Jest tam paru bardzo solidnych zawodników, choćby taki Medvedev, jeśli tylko utrzyma dyspozycję z kortów trawiastych to może dojść daleko, a już kursy @1,5 z Opelką, który jest słabszą wersją Isnera, są dla mnie bardzo atrakcyjne (tyle, że Rosjanin miał problemy zdrowotne).

Thiem, Raonic, Nishikori, Monfils, Del Potro - to tenisiści którzy spokojnie są w stanie wygrać ten turniej, a przecież jest jeszcze Dimitrov, Sock (prawdopodobne, że zagrają z Isnerem), jest Zverev z bratem. Kurs @11 rzeczywiście spory, aczkolwiek według mnie John nie dojdzie daleko.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Waszyngton (USA), twarda
Godzina: 22:00
Spotkanie: Vasek Pospisil - Henri Laaksonen
Typ: 1
Kurs: 1,36
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju w Waszyngtonie. Pospisil regularnie w ostatnich latach się tutaj pojawia. Wprawdzie w tamtym roku odpadł zaraz w swoim pierwszym spotkaniu z Japończykiem Sugitą przegrywając 1-2 (6-1 , 2-6 , 6-7) a 2 lata temu odpadł w swoim drugim pojedynku ogrywając najpierw Younga 2-0 (7-5 , 6-3) a następnie przegrał ale z bardzo mocnym na amerykańskich kortach twardych Amerykaninem Isnerem 0-2 (4-6 , 6-7). W roku 2014 z kolei doszedł do samego finału, gdzie spotkał się ze swoim rodakiem Raoniciem i przegrał 0-2 (1-6 , 4-6). Po drodze do finału wygrywał kolejno z Amerykaninem Ramem 2-0 (6-0 , 7-6), z rozstawionym wówczas nr 1 na tym turnieju Czechem Berdychem 2-0 (6-2 , 6-4), Kolumbijczykiem Giraldo 2-1 (6-7 , 6-3 , 6-4) i Francuzem Gasquet 2-1 (6-7 , 6-3 , 7-5). Jak widać Kanadyjczyk w ostatnich latach pojawia się tutaj regularnie i lubi tutaj grać. Dla mnie w tym meczu jest zdecydowanym faworytem, bo jego rywal nie należy do jakiś wymagających na tej nawierzchni. Szwajcar Laaksonen woli korty ceglane i to głównie na tej nawierzchni woli startować. Ostatni raz na hardzie wystąpił w marcu na turnieju w Miami, gdzie odpadł zaraz w pierwszym spotkaniu z Serbem Kecmanoviciem przegrywając 0-2 (2-6 , 4-6) a przed tym turniejem grał w Indian Wells, gdzie przebrnął kwalifikacje ogrywając amerykańskich tenisistów Smyczka i Novikova a następne w turnieju głównym w 1 rundzie pokonał Chorwata Coricia 2-1 (3,6 , 6-4 , 6-2) i w kolejnym spotkaniu przegrał z Amerykaninem Sockiem 1-2 (3-6, 6-0 , 4-6). Potem było wspomniane Miami i już tylko i wyłącznie turnieje na cegle i 1 spotkanie na trawie na Wimbledonie przegrane z Czechem Rosolem. Pospisil ma zdecydowanie więcej w ostatnim czasie rozegranych meczy na nawierzchni twardej i jak najbardziej jest tutaj faworytem. Szwajcarowi będzie trudno się przestawić tak od razu z cegły na nawierzchnię twardą i spodziewam się, że w tym turnieju pożegna się szybko.
⛔ 1-2 (7-6 , 4-6 , 3-6)

Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Kitzbuhel (Austria), ziemna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Nikoloz Basilashvili - Sebastian Ofner
Typ: 2
Kurs: 2,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj w tym spotkaniu postanowiłem już iść w stronę niespodzianki. Wprawdzie Besilashvili broni na tym turnieju sporo punktów, bo w tamtym roku doszedł tutaj do samego finału ogrywając po drodze Czecha Rosola 2-0 (6-4 , 7-6), Holendra Sijslinga 2-1 (6-4 , 4-6, 6-2), Czecha Pavlaska 2-1 (5-7 , 7-6 , 6-3) i Serba Lajovicia 2-0 (6-3 , 6-1) i w samym finale przegrał z Włochem Lorenzim 0-2 (3-6 , 4-6) ale w tym momencie Nikoloz jest kompletnie bez formy. Owszem gdzie ma się nie odbudować jak na turnieju, gdzie w tamtym roku dochodził do finału ale nie wiem czy jest w stanie to zrobić. Może gdyby trafił w 1 rundzie na innego rywala ale zagra dzisiaj z zawodnikiem, który chce się tutaj zaprezentować najlepiej jak potrafi, bo w końcu jest to turniej u niego w ojczyźnie a organizatorzy przyznali Ofnerowi dziką kartę tak więc Austriak będzie tutaj walczył z pewnością z całych sił. Ofner to młody zawodnik jeszcze bez większych sukcesów w zawodowym tenisie ale wszystko przed nim i dla niego ten turniej przed własną publicznością to z pewnością wielka sprawa. Myślę, że będzie tutaj biegał do każdej piłki i zagra z wielką ambicją. Gruzin też musi tak grać, no bo w końcu broni dużo punktów ale jego forma w ostatnim czasie jest beznadziejna i dla mnie jest to takie spotkanie pół na pół a skoro tak wolę iść w stronę wygranej tenisisty na którego jest większy kurs a do tego jest on reprezentantem gospodarzy, któremu przyznano dziką kartę i wierzę, że z tego powodu Ofner zagra dzisiaj na wielkiej ambicji.
✅ 1-0 (7-5 , 3-0) krecz Basilashvili
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Przeciwko Basilashvilliemu to nie taki najgorszy pomysl. Jak jest w formie to nawet i niezle gra na maczce jak mu sie udaje sklecic kilka uderzen na raz ale gra styl idioty bez glowy.. Napieprza po prostu bez zadnej roznicy caly czas i on chyba ma nie rowno pod kopula troche.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis ATP Los Cabos 01/08 godz 03:00
Damir Dzumhur - Taro Daniel
Typ: Taro Daniel +2.50 gema ⛔
Kurs: 1.925
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Wynik: Taro Daniel 1:2 (7:6 3:6 3:6)
Strata: ⛔ 10j
Zapraszam do mojego tematu z typami https://forum.bukmacherskie.com/f152/f152/...ml#post6474218
Zwycięstwo Taro Daniel&#39;a w konfrontacji z Dzumhur&#39;em to bardzo opłacalna wartość (value) po @ 2.40. Ja jednak decyduję się na bardziej zachowawczy typ tj. handicap gemowy w stronę Daniel&#39;a, ponieważ jest to pierwszy mecz obydwu graczy w tym sezonie na &quot;amerykanskiej ziemi&quot; czyli na tawrdym podłożu. Dzumhur to Bośniak, który nie imponuje warunkami fizycznymi (175 CM). Zapowiadał się na na tenisistek z dużym potencjałem i szansą na duży rozwój (ala Dawid Goffin), a jego talent miał wręcz eksplodować. Jednak rzeczywistość okazała się całkiem odmienna. Po zaprezentowaniu się w turniejach rangi ATP Damir Dzumhur nie dokonał żadnego progresu, a stał się jedynie niewidoczny i niezauważalny w męskich rozgrywkach. Bośniak raczej nie przeskoczy nawet poziomu gry Dudiego Seli (podobna sylwetka). Jest to bardzo eksplozywny charakter i często w trakcie spotkania walczy sam ze sobą, a nie z przeciwnikiem. Dzumhur łatwo się irytuje i łatwo narzucić mu własne warunki gry. Z powodu niskiego wzrostu, jego każdy punkt rozgrywany jest głęboko w korcie (czasami zaskoczy efektownym voleyem przy siatce). Główną zaletą Damira jest tkzw dobra ręka. Ma on dobre czucie kortu, kontrolę uderzenia i potrafi zaskoczyć wygrywający returnem. Jednak aby to wszystko funkcjonowało, to rywal musi bardzo pomóc... i właśnie o to będzie dziś trudno. Rywalem Dzumhura jest rosły Japończyk. Taro Daniel mierzy 191 CM (nieco ponad 15 CM więcej od rywala) i jest zawodnikiem ofensywny. O dziwo dobrze się prezentuje na kortach ceglanych. Na przykład jego zwycięstwo na French Open nad Jerzym Janowiczem to był świetny pokaż umiejętności jakie posiada Japończyk. Dobry serwis, którym wygrywa bezpośrednio punkt, bądź robi przewagę w dalszej wymianie, sprawne poruszanie się i ciągłe dążenie do winner&#39;ow to atuty, które mogą pozwolić Danielowi na odniesienie zwycięstwa. Nawierzchnia w Los Cabos to hard, lecz gra jest tu wolna i to jest duza korzyść dla Japończyka. On dysponuję dużą siłą uderzenie i bez problemu atakuje wolniejsze piłki kończąc samodzielnie wymianie wygrywającym punktem, za to Dzumhur preferuję wykorzystywać siłę rywala w trakcie wymian, a to dziś będzie bardzo trudno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Novikov-Ebden 2 @1.63
Matthew Ebden to na pewno gracz z wiekszymi mozliwosciami i duzo bardziej zaawansowany w prowadzeniu wymian niz rywal. Australijczyk stracil duza czesc ubieglego sezonu, zmagajac sie z roznymi klopotami zdrowotnymi. Chyba jednak dyspozycja mocno poszla w gore. Ebden notowal dobre wyniki, a tu niecale dwa tygodnie zaliczyl zaskakujaco swoj pierwszy final turniejowy w cyklu World Tour w Newport. Moze to nie jest najwspanialszy turniej swiata, ale sadze ze Australijczyk moze pojsc za ciosem po tygodniowym odpoczynku. Dwa mecze wygrane przez Ebdena w kwalifikacjach wygladaja dobrze i jestem optymista. Australijczyk oswoil sie juz z nawierzchnia Novikov wiadomo, ze opiera swoja gre na serwisie, a jak pileczka wroci glebiej to bywa klopot. Meczu na pewno nie obejrze, poniewaz dla nas w Europie bedzie to srodek nocy, ale forma Ebdena wyglada na rosnaca, wiec tutaj nie ma co kalkulowac i stad taki typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
uskok 90

uskok

Użytkownik
Tommy Paul 1.43
Amerykanin ostatnio bardzo przyzwoicie a nowy &quot;talent&quot; dołuje i to bardzo, do tego na hardzie praktycznie nie gra.paul w Atlancie ćwierćfinał przegrany z finalistą mullerem , bardzo fajnie zaprezentował się w tym turnieju.ruud praktycznie same wtopy.tyle było szumu o nim rok temu, szczególnie jeśli chodzi o clay ale widać że coś przyhamowało i trwa to już dlugo.
Za Paul przemawia i obecna forma, nawierzchnia , jak i serwis którym zdobywa kluczowe punkty.
Nie ma co się rozpisywać i tworzyć teorii, uważam że mecz dla Paul, kurs może i nie zachwyca ale typ bardzo prawdopodobny
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Tommy Paul 1.43
Amerykanin ostatnio bardzo przyzwoicie a nowy &quot;talent&quot; dołuje i to bardzo, do tego na hardzie praktycznie nie gra.paul w Atlancie ćwierćfinał przegrany z finalistą mullerem , bardzo fajnie zaprezentował się w tym turnieju.ruud praktycznie same wtopy.tyle było szumu o nim rok temu, szczególnie jeśli chodzi o clay ale widać że coś przyhamowało i trwa to już dlugo.
Za Paul przemawia i obecna forma, nawierzchnia , jak i serwis którym zdobywa kluczowe punkty.
Nie ma co się rozpisywać i tworzyć teorii, uważam że mecz dla Paul, kurs może i nie zachwyca ale typ bardzo prawdopodobny
Kiedy Muller był w finale ?Bo chyba nie w Atlancie
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Jest to bardzo eksplozywny charakter i często w trakcie spotkania walczy sam ze sobą, a nie z przeciwnikiem. Dzumhur łatwo się irytuje i łatwo narzucić mu własne warunki gry.
Oglądam ten mecz, i muszę przyznać, że kabaret jaki Bośniak odstawia (rzucanie rakietą, kłótnie z sędzią) potrafi pobudzić śmiechem nawet o tak późnej godzinie ???? Myślę, że do końca spotkania chociaż raz spróbuje ściągnąć sędziego z drabinki w napadzie furii ????
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Pytanie do użytkowników czy widział ktoś ostatnio Bagnisa na korcie ? Czy jest nadal takim samym ogórem a może się wyrobił ? Patrząc na ostatnie jego statystyki to jakoś sobie radzi. Myślę że po kursie około 2.4 jest do gry. Kohschreiber jak to on ostatnio krecz w sumie chyba miał operacje na każdą część swojego ciała w czasie kariery. W Hamburgu szału nie grał. Hmmmm typ bardziej przeciwko niemcowi niż na Bagnisa. ??????????
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Myślę że po kursie około 2.4 jest do gry. Kohschreiber jak to on ostatnio krecz w sumie chyba miał operacje na każdą część swojego ciała w czasie kariery.
Nie wiem czy jakos Ci to pomoze, ale warto wiedziec, ze Kohlschreiber mieszka i trenuje m.in. w austriackim Kitzbuhel obecnie. Dwa lata temu byl tutaj polfinal Thiema, ktory wygrywal mecz za mecz z Kohlschreiberem wlasnie, wszyscy oszaleli na punkcie Thiema, a mecz i pozniej caly turniej wygral Kohlschreiber.
Prawda z kolei jest to, ze Kohlschreiber od dluzszego czasu ma roblemy ze zdrowiem w tym sezonie, o czym zreszta otwarcie mowil w pomeczowych wywiadach w ubieglym tygodniu. Zreszta nie kreczuje sie w polfinale turnieju ATP 500 w Hamburgu, prowadzac w meczu.
Wedlug mnie to Kohlschreiber moze w ogole tutaj nie wystapic i zastapi go ktos z kwalifikacji i wcale by mnie to nie zdizwilo.
Wiec chyba jedyne rozsadne rozwaiazanie to grac na Kohlschreibera w bukmacherze, gdzie za krecz jest zwrot albo grac na Bagnisa w bukmacherze, gdzie za krecz nie ma zwrotu. I chyba najrozsadniejsze rozwaizanie, nie grac tego meczu.
Trudna sprawa, powiem Ci, bo tylko sam Kohlschreiber wie jak z tym jego zdrowiem jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 143

tdulko

Użytkownik
Dzieki za info dx2. Jezeli baza Kohla to Kitzbuhel to moze dlatego &#39;musi&#39; wystapic.. bo zgadzam sie, ze oddanie Hamburga majac mecz &#39;prawie&#39; wygrany i granie po dwoch dniach 250-tki to troche dziwne..
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis ATP Kitzbuhel godz 14:00
Jan-Lennard Struff - Tommy Haas
Typ: Tommy Haas +3.00 gema
Kurs: 2.05
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Tommy Haas korzysta ciągle z prezentów jakie wręczają mu organizatorzy turniejow na cegle tj dzikich kart. Tommy ciągle uważa tenis jako sposób na życie, ciągle próbuje ponieważ jego ciało mu na to pozwala. Fizycznie prezentuje się dobrze, nie ma problemów z poruszaniem się lecz doskwiera jedynie utrzymanie wysokiego poziomu gry przez dłuższy czas. Jego załamania formy w trakcie meczu trwają zbyt długo. Ciągle jest groźny na returnie jak i bardzo skuteczny z końcowej linii, gdzie na przykład potrafi zaskoczyć rywala bardzo efektowny winnerem granym wzdłuż linii. Pomimo tego że panowie konfrontowali sie już w tym sezonie na cegle i wygrał różnicą +4.00 gema (6:4 7:5) Struff, który potraktował bardzo poważnie ta rywalizację, to dziś uważam że mecz będzie stał na niskim poziomie, a gra będzie miała wiele zwrotów sytuacji. Struff dziś powinien mieć bardziej luźne podejście do rywalizacji, a dzięki takiemu nastawieniu łatwo stracić seta. Młodszy Niemiec ustawia grę przy swoich gemach serwisowych głównie serwisem i próbą wygrania punktu w pierwszych uderzeniach. Jednak gdy zawiedzie koncentracja to nie trudno o katastrofę w meczu dla Jana-Lennarda. Mimo że w ostatnich sezonach Struff robił bardzo dobre wyniki w Kitzbuhel, wierzę w jego słabsza dyspozycję w pierwszym starciu na tym turnieju. Tommy Haas będzie miał dziś swoje szansę. Ciągle grająca legenda niemieckiego tenisa zagra dziś napewno na 100%. Tommy nie ma wyjścia, musi próbować od razu przejąć inicjatywę w meczu i postawić własne warunki gry. Mobilizacja i ciągle wielki apetyt na grę mogą przyczynić się do szybkiego wygranego seta dla Haasa, a nawet wygrania pierwszej rundy. To prawdopodobnie jeden z ostatnich turniejów na ceglanej mączce dla tego zawodnika. Za dzisiejszym dobrym wynikiem Haasa przemawia to ze dobra passa Struffa w Austrii nie będzie trwała wiecznie.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Pytanie do użytkowników czy widział ktoś ostatnio Bagnisa na korcie ? Czy jest nadal takim samym ogórem a może się wyrobił ? Patrząc na ostatnie jego statystyki to jakoś sobie radzi. Myślę że po kursie około 2.4 jest do gry. Kohschreiber jak to on ostatnio krecz w sumie chyba miał operacje na każdą część swojego ciała w czasie kariery. W Hamburgu szału nie grał. Hmmmm typ bardziej przeciwko niemcowi niż na Bagnisa. ??????????
Co się działo z Niemcem ostatnio sam dobrze wiesz. Dziś może się wycofać, poddać w trakcie, wygrać w cuglach, bądź &quot;puścić&quot; ten mecz. Naprawdę nie wiadomo jak się zachowa i jeżeli ktoś rozpatruje ten mecz jedynie od strony Filipa, to można dojść tylko do jednego wniosku: ODPUSZCZAMY ten mecz

A odnośnie Bagnisa, miałem przyjemność oglądać jego mecze ostatnio. Utkwił mi w pamięci jego pojedynek z Haasem. Facundo Bagnis nie bez powodu unika gry na trawie, czy hardzie. Jest to typowy ziemniak. Jego żywioł to ciągle gra pod górę, a nie dążenie do bezpośredniego winnera. On ma warunki i umiejętności aby samodzielnie sobie wypracować punkt i postawić kropkę nad i. Jednak rzadko korzysta z takiej możliwości. Haas momentami go dosłownie lał na korcie, jednak później zawiodła regularność.

Kohschreiber powinien w normalny warunkach zamieść z kortu Bagnisa, lecz jego podejście do dzisiejszego meczu to wielka zagadka. Chyba jedyny rozsądny typ to Facundo Bagnis 2-0, lecz za minimalną stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Kitzbuhel (Austria), ziemna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Carlos Berlocq - Gerald Melzer
Typ: 2
Kurs: 2,22
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja dziś z tenisa próbuję tego. Dzisiaj Melzer tak jak wczoraj Ofner będzie miał spore wsparcie z trybun. Gra u siebie przed własną publiką więc będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony i kibice go będą mocno wspierać, tak jak wczoraj Ofnera. Berlocq wiadomo, że na cegle jest bardzo wymagającym rywalem ale ostatnio jego forma do najwyższych nie należy. Od końca maja przegrywa prawie wszystko i coś z jego dyspozycją jest nie tak więc po takich kursach wolę spróbować na Melzera. Austriak w tamtym roku doszedł tutaj do półfinału wygrywając po drodze z Hiszpanem Montanesem 2-1 (5-7 , 7-5 , 6-4), Hiszpanem Gimeno Traverem 2-0 (6-3 , 6-1), starszym bratem Jurgenem Melzerem 2-1 (3-6 , 6-3 , 6-1) i w półfinale przegrywając z późniejszym zwycięzca całej imprezy Włochem Lorenzi 0-2 (6-7 , 6-7). Gerald tutaj lubi grać, no bo w końcu turniej u niego w ojczyźnie i regularnie w ostatnich latach tutaj występował. Wprawdzie największy sukces odniósł w tamtym roku, bo wcześniej bardzo szybko odpadał. W 2015 roku odpadł zaraz w pierwszym swoim meczu z Hiszpanem Montanesem przegrywając 0-2 (4-6 , 6-7) i w 2014 roku też odpadł zaraz w pierwszym spotkaniu przegrywając ze swoim rodakiem Haiderem-Maurerem 0-2 (2-6 , 6-7). Argentyńczyk z kolei wystąpił tutaj raz w 2013 roku i odpadł zaraz w swoim pierwszym spotkaniu z Niemcem Brandsem przegrywając 1-2 (6-7 , 6-2 , 2-6). Carlos ma już 34 lata i swoje najlepsze lata gry za sobą, ostatnio bez formy szybko odpadał z kolejnych turniejów i jak najbardziej Melzer na &quot;swojej ziemi&quot; przy wsparciu trybun jest w stanie wygrać z tym tenisistą. Próbuję tutaj zatem tak jak wczoraj w stronę austriackiego tenisisty.
✅ 1-2 (4-6 , 7-5 , 3-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom