>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Wiedeń, Bazylea - 22.10-28.10.2018

Status
Zamknięty.
D 0

dancio69

Użytkownik
Myślę że jest na dziś zdecydowanie więcej lepszych typów np. Monfils z Johnsonem. Forma jak najbardziej przemawia za nim. Tylko obawiam się czy nie zmęczył go za bardzo turniej w Belgii w którym doszedł do finału. W którym to wygrał 1 seta a potem kolejne przegrane w tie-brakach.
Odpuściłem jednak ten ale mam na kuponie Monfilisa , licze na jego serwy , sporo asów wali. Jest w formie i myślę że nie odpuści tak łatwo po finale
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Można rozkminia na dziś jakiś over cilic-copil. Chorwat raczej to wygra ale copil już 3 mecze tu zagrał wszystkie po 2-0 i myślę że może się postawić. Fritz powinien dziś pyknac też łatwo Lakonsena.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Tsitsipas vs Chardy 1 Etoto 1.41 ✅
Tsipas w formie myślę, że nie pożegna się z turnieju po pierwszym meczu
Fucsovics vs Fognini 2 1.54 ⛔
Dwie &quot;sprane&quot; głowy, mam nadzieje jednak, że ten bardziej doświadczony i utytułowany będzie górą
Coric vs pouille 1 1.52 ✅
Pouille co prawda ubiegłoroczny triumfator ale myślę, że w tym roku odpadnie już tak szybko

Ako. 3.30 Zobaczymy... ⛔
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Haase + Copil . 4.4 i 4.0 fortuna . ako ponad 16 . ⛔
Haase juz w tym roku na hardzie ograł Zvereva. Sasha jest w sredniej formie i jak Robin sie odpowiednio przygotowal do tego turnieju bierze znow ten mecz 2:1 .
Cilic drewniak tylko spina sie na szlemy, w małych turniejach gra slabo . Copil z nim w tym roku przegral 1:2 bodaj ale przegral z kontuzja uda czy kolana. W tym turnieju w kwalach widac bylo ze forma dobra wiec powinien ograc chorwata , ktory potrafi oddac swoj gem serwisowy jak serwis nie siedzi do 0 , bez walki .
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Cilić z Copilem bardziej overek jakiś myśle pewniejszy. Coric-Pouille też overek albo ewentualnie win francuza. Borna dopiero co wrócił po finale z Szanghaju gdzie grał z Djoko. W 1 rundzie męczył się z Ramosem a Pouille ograł zawsze grożnego koshlaibera. Francuz broni finału z przed roku i tanio nie podda meczu. Do tego na jutro ładnie wygląda Monfils z Isnerem też albo overek albo win francuza.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Trochę ryzykowne dzisiaj zagram tj. Na mecz Khachanov K. - Nishikori K.
Podoba mi się gra Rosjanina ostatnimi czasy i jakby to on z tej dwójki rośnie z formą. Nishikori zagrał w Tokyo super i przegrał łatwo w finale, gdzie wg.mnie nie było tam tak dobrego zawodnika jak Karen. Ostatnio nie grał nigdzie pod dachem. Khavhanov za to pograł ostatnio fajnie w Moskwie, gdzie prócz straconego seta nie dał rywalom najmniejszych szans, a w finale zmiotl Mannarino. Uważam, że to Karen jest lekkim faworytem tego spotkania. Szczególnie po pierwszym meczu, gdzie Kei mógł odpaść z będącym w mocno średniej formie Tiafoe. Natomiast Karen miał trudny jak zawsze mecz z gospodarzem turnieju i wygrał go dość pewnie. W tym drugim secie trochę odpuścił bo miał 3:0 i oddał szybko wyrównanie, ale kto oglądał to wie, że kwestia czasu będzie ponowne przełamanie Novaka i wygranie partii 2:0.
Tak czy inaczej: dla mnie mecz bym powiedział 50:50, ale z uwagi na to co widziałem to powiem ,że to Karen zyskuje wraz z formą ostatnio. Dlatego też na niego postawię.
Khachanov, Karen @2.00 ⛔
Betclic
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
W tym drugim secie trochę odpuścił bo miał 3:0 i oddał szybko wyrównanie, ale kto oglądał to wie, że kwestia czasu będzie ponowne przełamanie Novaka i wygranie partii 2:0.
Mecz oglądałem i właśnie dlatego dzisiaj odpuszczam. Chodzą mi nawet myśli żeby zagrać na Japończyka po tym co wczoraj pokazał Karen bo prawda jest taka, że gdyby po drugiej stronie siatki był ktoś odrobinę lepszy od Novaka to Chaczanowa już by w turnieju mogło nie być. Austriak sporo błędów a i tak potrafił dwa razy wrócić od stanu 3-0 (w 1 i 2 secie taki sam scenariusz). Takie moje odczucia ;) Pytanie tylko czy grał &quot; na pół gwizdka&quot; bo go zlekceważył i chciał przejść jak najmniejszym nakładem sił, czy potrzebował spotkania żeby dostosować się do nowego kortu, czy też może dało o sobie znać zmęczenie po Moskwie.
Znawcą tenisa nie jestem, raczej gram jeżeli wcześniej oglądam dany turniej i do tego posiłkuję się wpisami uzytkowników na forum. Podsumowując po tym co widziałem to Nishikori dla mnie jest tutaj minimalnym faworytem.
----------------------------- EDIT ---------------------------------
Karen zagrał to co wczoraj i tak jak myślałem - przy lepszym zawodniku po drugiej stronie gładka przegrana.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Roger Federer....
Człowiek, który sprawił, że ta dla ogółu siermiężna dyscyplina stała się piękna. Jego charakter i ranga niemal sportowego bohatera sprawiają, że dotknięcie piłki przez jego rakietę wywołuje aplauz na trybunach a nawet po nieudanym zagraniu słychać radosne pozdrowienia i brawa. Człowiek, który jest symbolem dyscypliny i mimo zaawansowanego wieku jak na tenisistę jest cały czas wśród najlepszych, o ile nie najlepszy. I wreszcie człowiek, który w swej drodze po 9-ty tytuł może najzwyczajniej zawinąć się do domu.
Roger Federer jest w bardzo dobrej dyspozycji sportowej, ale niekoniecznie mentalnej. Problemy z jakimi zmaga się ten zawodnik są bardzo trudne do zrozumienia a wielu też ich nie widzi. W otoczeniu Szwajcaria wydaje się nie być nikogo, kto mógłby mu pomóc. Federer może bazować tylko na niezłomności swojej postawy, którą kierował się jako młody chłopak i później w seniorskiej karierze, ale że człowiek to istota ułomna, to prędzej lub później musiały przyjść kłopoty. Ale dobra, dosyć już tego...
Szwajcar generalizując świetnie zaczyna, narzuca styl i warunki gry, oprócz serwisu co druga piłka to popisowe zagrania, że nawet mi, który widział już dużo wychodzą oczy na wierzch. Praktycznie nie do ugryzienia, a nawet jak coś to serwisem załatwia sprawę. Ale po tym super początku przychodzi dekoncentracja, trudne myśli się kłębią, chęć pokonania problemu kosmicznymi zagraniami nie przynoszą skutku, bo piłki lecą w aut lub w siatkę. UE się mnożą jak króliki. W zależności od klasy rywala udaje się ogarnąć głowę i wygrać mecz lub nie. Takich spotkań w ostatnim czasie było dużo, a taki okres zdarza się już kolejny raz. Nic to nie ujmuje mistrzowi, po prostu jest to problem.
Dzisiaj po drugiej stronie Struff. Zawodnik który jest w stanie grać z Federerem gem za gem do TB a i w TB radzi sobie nieźle. Dużo zależy, czy będzie miał dzień na serwisie. Ostatnio forma nawet nie najgorsza. Nie mam najmniejszych wątpliwości że to pojedynek mistrza i ucznia, ale są przesłanki, że mistrz może przegrać.
Teoretycznie na minus działa argument, że grają w Bazylei, ale presja na Szwajcarze będzie duża, a wspomniane problemy pojawiły się już w 1 rundzie.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Chaczanova dalem tylko lub az seta.⛔
Medvedev - Seppi Bazylea✅✅✅
Seppi ma podrygi formy, ale czy to starczy na Rosjanina, ktory znow wrocil do naprawde niezlej dyspozycji. Zadecyduja pewnie pierwsze gemy, kto kogo zlamie i sie potoczy. Wloch dosc pozno sie obudzil. Musialby zagrac swoj najlepszy tenis, zeby tu wyrzadzic jakas krzywde przeciwnikowi, tylko czy przeciwnik bedzie na tyle uprzejmy, by na to pozwolic?
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Fritz - Copil 2 @ 2,00 ForBet 6/7 5/7 Ważniejsze piłki wygrywał Copil ✅
Mecz jutro o 13,00
Copil potwierdził, że złapał świetną formę wygrywając z Cilicem 2/0. Oglądałem mecz i grał bardzo pewnie, miał wiele wybornych uderzeń. Nie widziałem przeciwnik, który jest młodym obiecującym i wyżej notowanym graczem. Stawiam jednak na bardziej doświadczonego, mocno zdeterminowanego do zajęcia wyższej lokaty w rankingu niż 93 obecnie. Myślę, że w decydujących piłkach Rumun zagra lepiej.
Edmund - Verdasco 1 @ 1,50 ForBet Hiszpan się obudził niestety 1/2 w setach
Dziś 15,00
Wschodząca gwiazda światowego tenisa gra z gwiazdą, która powoli świeci słabiej. Edmund grał tylko 3 mecze w zeszłym tygodniu i wygrał turniej, jest w gazie i stawiam na niego. Hiszpan męczył się 3 sety z Herbertem , w Sztockholmie przegrał z Kolbą w 3 setach.
AKO 3,00
 
king_roger_federer 0

king_roger_federer

Użytkownik
Roger Federer - Jan Lennard Struff
2 handicap +4.5 gemów 1.51 ⛔
Fortuna
Nie ma się co rozpisywać odnośnie do doświadczenia oraz umiejętności tych Panów, ponieważ różnica jest ogromna. Szwajcar w meczu z Krajinovicem zagrał źle jak na swoje możliwości. Nie chodzi tutaj o fakt, że stracił seta, ale drugi set w jego wykonaniu był bardzo słaby, stracił podanie aż trzykrotnie. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Federer 3:0, gdzie Struff ani razu nie urwał seta. Jeśli w tym meczu Niemiec będzie dobrze trzymał serwis to nawiąże mniejszą czy też większą walkę z Rogerem. On ma 196 cm wzrostu i bazuje na typowej, mocnej grze. Jeśli natomiast nie będzie trafiał pierwszym podaniem do Roger go zje.
 
grszsnb 1

grszsnb

Użytkownik
Poprzedni typ trafiony, więc dziś próbujemy ponownie.
Simon G. - Gulbis E.
Obaj zawodnicy znajdują się w dobrej formie pod koniec sezonu. Simon miesiąc temu wygrał 250 u siebie w kraju, Gulbis zaś przed tygodniem dotarł do finału w Sztokholmie. Nawierzchnia w Bazylei jest dość szybka, więc spodziewam się utrzymywania podań w tym meczu.
Gulibs E. +1.5 seta @ 1.70 (1iksBet) ⛔
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Jutro Tsitsipas gra ciekawy mecz z Miedwiediowem. Grek załapał formę w Szwecji gdzie wygrał cały turniej i teraz tu już 2 pojedynki po 2-0. Miedwiewow też widać forma jest. Moim zdaniem padnie jakiś overek w tym meczu a jeżeli miałbym grać win któregoś to skusiłbym się na greka.
Drugi mecz na jutro to Copil-Fritz. Już wcześniej pisałem w tym temacie o rumunie. Idzie jak burza od kwalifikacji, rozłożył nawet Cilica i jutro kurs 2,00 na niego to uważam promocja. Fritz zgodnie z planem ograł ostatnio Lakonsena ale jutro raczej zejdzie pokonany z kortu.
W meczach Kukusckina i Monfilsa jutro upatruję overków 21,5 gema bo zapowiadają się na prawdę zacięte spotkania logicznie się im przyglądając.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Analiza na 10-26

Kukushkin - Fucsovics 1 2.0 Unibet ✅
Oglądałem dzisiejsze spotkanie Kukushkina, bo sam postawiłem na niego nie małe pieniądze w spotkaniu z Rublevem. Wyglądał dzisiaj bardzo przyzwoicie, to miejsce w 1/2 należy mu się zdecydowanie bardziej niż zawodnikowi Węgier. Fucsovics turniej zaczął od straty seta 1-6 z Augerem który był po kilku dalekich podróżach i meczach rozegranych w przeciągu dwóch tygodni, a następnie jego rywalem był Włoch który podczas spotkania zdecydowanie zmagał się z jakimś bólem. H2H zdecydowanie też po stronie zawodnika z Kazachstanu, ale nie biorę tego na wyznacznik swojej analizy. Po stronie Węgra stoi serwis, ale wydaje mi się, że Kukushkin powinien sobie z tym poradzić i odprawić go bronią która nazywa się &quot;backhand&quot;
Tsitsipas - Medvedev 1 1.70 Unibet ⛔
Tsitsipas zdecydowanie wstrzelił się w formę w ostatnim czasie i w Szwecji był nie do zatrzymania. Rusek od 10 października przegrał tylko spotkania z kaczką i fedexem, a jego forma też jest bardzo przyzwoita, ale Grek jak dla mnie wygląda lepiej z tego co oglądałem. Dodatkowo po ostatnim spotkaniu w Miami trochę groźnie się zrobiło, to może być ciekawie:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Verdasco-Monfils 2 ZWROT &lt;Monfils prowadzil 4-2 i zaczal biegac do siatki notorycznie przy 2-im podaniu ...dziwne zachowanie ... na szczescie krecz uratowal sprawe bo nic by z tego nie wyszlo&gt;
Dwa-trzy argumenty przemawiaja mi tu za Monfilsem.
Obydwaj panowie spotkali sie niedawno w Pekinie i gora byl Verdasco 2-6 7-6 7-6. Uwazam, ze to idealna okazja na rewanz dla Monfilsa, tym bardziej ze Francuz gra z tygodnia na tydzien lepiej.
Zastanawialem sie chwile czy Monfils nie bedzie szukac regeneracji bo byl w ubieglym tygodnouw finale turnieju w Antwerpii, a nawet blisko tytulu, ale wczoraj okazalo sie, ze Monfils nie zagra na turnieju Masters Series w Paryzu w przyszlym tygodniu i zrezygnowal tam ze startu. Wiele osob uwaza, ze ta rezygnacja z turnieju w paryskiej hali Bercy to poklosie ciagnacego sie konfliktu z kapitanem reprezentacji Francji Yannicka Noah, by ten nie powolywal go na decydujacy mecz Pucharu Davisa z Chorwacja pod koniec listopada.
Fakt faktem, ta &quot;500&quot;-tka we Wiedniu to zatem najprawdopodbniej ostatni turniej Monfilsa w sezonie, wiec najprawdopodobniej pojdzie na maksa w tym turnieju.
Monfils w pierwszych dwoch meczach z amerykanskimi rywalami zaserwowal w sumie 28 asow i byl bardzo dominuajcy, jesli chodzio procent wygranych pilek po 1-szym podaniu.
Za caloksztalt widzi mi sie tutaj wygrana co raz lepiej grajacego Monfilsa i tyle.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Analiza na 10-26

Kukushkin - Fucsovics 1 2.0 Unibet
Oglądałem dzisiejsze spotkanie Kukushkina, bo sam postawiłem na niego nie małe pieniądze w spotkaniu z Rublevem. Wyglądał dzisiaj bardzo przyzwoicie, to miejsce w 1/2 należy mu się zdecydowanie bardziej niż zawodnikowi Węgier. Fucsovics turniej zaczął od straty seta 1-6 z Augerem który był po kilku dalekich podróżach i meczach rozegranych w przeciągu dwóch tygodni, a następnie jego rywalem był Włoch który podczas spotkania zdecydowanie zmagał się z jakimś bólem. H2H zdecydowanie też po stronie zawodnika z Kazachstanu, ale nie biorę tego na wyznacznik swojej analizy. Po stronie Węgra stoi serwis, ale wydaje mi się, że Kukushkin powinien sobie z tym poradzić i odprawić go bronią która nazywa się &quot;backhand&quot;
Tsitsipas - Medvedev 1 1.70 Unibet
Tsitsipas zdecydowanie wstrzelił się w formę w ostatnim czasie i w Szwecji był nie do zatrzymania. Rusek od 10 października przegrał tylko spotkania z kaczką i fedexem, a jego forma też jest bardzo przyzwoita, ale Grek jak dla mnie wygląda lepiej z tego co oglądałem. Dodatkowo po ostatnim spotkaniu w Miami trochę groźnie się zrobiło, to może być ciekawie:
z ciekawośći skrót tego spotkania oglądam i można powiedzieć że abecadło tenisa chłopaki pokazały. Nad takim bh pracuje jednoręcznym jak Grek coś pięknego
 
grszsnb 1

grszsnb

Użytkownik
Thiem D. - Nishikori K.
Korty w Wiedniu w tym roku są bardzo wolne, wielu ekspertów właśnie w samych kortach upatrywało wielkiej szansy dla Thiema, który w ostatnich tygodniach nie jest w dobrej formie - ale właśnie to korty mialy mu pomóc w wygranej turnieju. H2H 1:2 dla Japończyka, lecz ostatnie spotkanie wygrał Austriak na kortach Rolanda Garrosa. Dominik w hali ma bilans 6/0 w tym roku, Kei 16/3 lecz nabił on sobie ten bilans w challengerach kiedy wracał po kontuzji. Nishikori walczy o Londyn, musi tutaj wygrać lecz Japończyk nie jest specem od mocnej głowy i radzenia sobie z presją - notabene Dominik także. Mój typ na to spotkanie to wygrana Thiema, gra u siebie, szybciej wygrywał mecze i zaoszczędził siły.
Thiem wygra spotkanie @ 2.00 (beet365) ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom