>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon (03.07.2023 - 16.07.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 408K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Koolhof/Skupski - Zeballos/Granollers 1 set o10,5 @2,20 6:4
fortuna


Finał turnieju mężczyzn w deblu. Obie pary zasłużenie znalazły się w meczu o tytuł. Bardzo dobrze spisują się przy swoim podaniu. Do finały obie pary tylko po dwa razy traciły swoje gemy serwisowe. Od tego roku mecze deblowe gra się do dwóch wygranych setów, a przy tak wyrównanym poziomie strata serwisu często oznacza porażkę w secie. Uważam, że zawodnicy w pierwszej kolejności będą skupiac sie na utrzymaniu swojego podania. Zapowiada się ciekawe spotkanie, oby z overem w pierwszym secie.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Spotkanie; Alcaraz - Djokovic
typ; Alcaraz wygra i poniżej 40.5 gema w meczu
Kurs; 5.00
Bukmacher; fortuna

Zayzykuje postawić na młodego hiszpana, który w tym sezonie na trawie gra równie genialnie jak Nole ale jednak bardziej mnie przekonuje on niż Serb. Młody w oczach bukmacherów jest niedoceniany w tym pojedynku, mimo że na drodze do finału miał mocniejszych przeciwników po drugiej stronie siatki, a i tak obaj panowie stracili zaledwie po 2 sety by znaleźć się w wielkim finale.
Uważam, że magiczny Djokovic nie da rady wyśrubować jeszcze bardziej wygranych spotkań z rzędu i Alcaraz weźmie rewanż za ostatnią porażkę z Djoko. Czysto sportowo uważam, że jest w stanie pyknąć Serba w 4 setach i nie wydaje mi się przy tym, żeby jeden jak i drugi zawodnik nie dojechali psychicznie do finału, mental mają porządny, a Djoko jest stałym bywalcem wielkich finałów i jest to dla niego chleb powszedni, zapowiada się bardzo emocjonujący finał między innymi z tego powodu, że od tego pojedynku zalezy też, kto będzie dalej numerem jeden na światowej liście.
Uważam, że warto stawiać na Hiszpana.

Zapraszam do hejtowania😄
 
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Alcaraz - Djokovic typ Djokovic kurs 1.56 Fortuna

Świetny finał nam się szykuje. Obaj zawodnicy w kapitalnej formie. Djokovic to tenisista stworzony do grania na trawie. Swój mecz na tej nawierzchni przegrał w 2019 r. z Shapovalovem w turnieju Boodles Chalange turniej nie z tych najważniejszych. Novak Djokovic wygrał już siedmiokrotnie turniej na Wimbledonie. Alcaraz odnosi dobre wyniki na nawirlerzchni trawiastej, ale Wimbledonu jeszcze nigdy nie wygrał. Wiadomo jest to młody zawodnik jeszcze mysle, ze będzie miał okazję, ale czy to będzie wlasnie dzisiaj myślę, że nie. Alcaraz na nawierzchni trawiastej nie odnosi taki wyników jak Djoko. Hiszpan w tamtym roku przegrał w czterech setach z Sinnerem, gdzie jest to gracz bardziej lubiący gracz na nawierzchni ziemnej. Mimo odnoszących dobrych wynikow Alcaraz przeplatał też może nie ostatnio, ale rok temu potrafił przegrac z Ruudem, Tiafoe, Miedwiediewem. Zawodnikami bardzo solidnymi, ale jednak Hiszpan jest do ogrania. W 2019 r. potrafił przegrac z aktualnym graczem, który plasuje się powyżej 500 ATP w rankingu. Djoko dobrze wygląda na serwisie nie popelnia błędów serwisowych, return też wyglada solidnie. Wiadomo zawsze jest coś do poprawy, ale jestem godny podziwu jak Djoko wygląda w sytuacjach kluczowych, nawet w przypadku meczu z Hubertem Hurkaczem, gdzie Hubert był bliski prowadzenia nawet 2:0 w setach, a koniec końców to Djoko przychylił pierwsze dwa sety na swoją korzyść. Według mnie Djokovic jest w kapitalnej formie, a w meczu Alcaraz z Miedwiediewem mimo wygrania w trzech setach to Alcaraz nie potrafił utrzymać swojego serwisu, gdzie dwukrotnie stracił serwis. Praktycznie ciężko mu było wygrać gema na tzw. "sucho" przy swoim serwisie. Djoko na Wimledonie czuje się jak w domu i według mnie w tych meczach finałowych ma o wiele wieksze doświadczenie, a na Hiiszpana przyjdzie pewnie jeszcze czas. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 528,2K

Pablito91

Użytkownik
Alcaraz wygra i +32.5 gema @3.15 Fortuna

No chyba lepszego finału nie można było sobie wymarzyć na chwilę obecną. Dwóch najlepszych tenisistów zagra w finale. Póki co przepaść zarówno pod względem doświadczenia, wieku i osiągnięć jest ogromna, ale wierzę w Carlitosa, że jest w stanie tutaj nawet wygrać. Świetnie gra na tym turnieju, gracze tacy jak Rune czy Medvedew w ogóle nie mieli do niego podjazdu. Nie pamiętam kiedy był tak wysoki kurs na Djokovica na Wimbledonie. W ciągu ostatnich 6 lat tylko w meczu z Federerem kurs był zbliżony do dzisiaj. Buki również widzą w Alcarazie szanse na wygraną. Mają niedokończony mecz tak na prawdę z FO, bo 3 i 4 set w tamtym spotkaniu to było po prostu dogranie finału do końca by nie skreczowac w finale. Młody gra mocno, pewnie i nie popełnia zbyt wiele błędów. Wg mnie ma spore szanse by wygrać to spotkanie. Oczywiście jeżeli wygra to raczej nie 3:0 a przynajmniej w 4 a może nawet 5 setach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1373
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Alcaraz - Djokovic @ Alcaraz -1.5 seta (3.60) sts

Myślę, że śmiało można w to wchodzić, Djokovic nie gra nic wielkiego na tym turnieju, w dodatku nie miał ani jednego wielkiego rywala do zagrania. Z Sinnerem co chwila brejk pointy dla Włocha i co chwila mu się mózg grzał i to marnował, wystarczy ktoś kto nie będzie seryjnie marnował swoim szans i Djokovic jest do porobienia bez problemu. Alcaraz gra świetny tenis na tym turnieju, to co zrobił z Medvedevem to jest poezja i naprawdę warto zaryzykować po tym kursie, myślę że czas aby Djoko przerwał swój marsz wielkoszlemowy i to czego nie zrobił na French Open przez kontuzje Alcaraz, myślę że zrobi dziś i wygra z Serbem i ja wchodze w ryzykowną opcję po 3.60 i taką też polecam ;)
 
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Alcaraz
Przed nami wielki finał Wimbledonu i walka o trzeci wielkoszlemowy triumf Djokovicia w 2023 roku, ale zapowiada się, że będzie to najtrudniejszy z finałów. Oczywiście można użyć argumentów, że ostatnio Novak ograł go dość przekonująco i to na nawierzchni, która bardziej sprzyjała Hiszpanowi lub że Carlitos posiada dość małe doświadczenie na trawie, ale jak spojrzymy na jego progres to w sumie nic nie powinno dziwić. Przed szlemem wygrał swój pierwszy turniej w życiu na trawie, a dwa tygodnie później już jest w finale Wimbledonu i to w jakim stylu. Może miał problemy po drodze, ale nie takie, by jakiś mecz mu uciekał i był mocno zagrożony. Wydawało się, że najtrudniejszym testem będzie mecz z Medvedevem, ale nic z tych rzeczy i wręcz się po nim przejechał jak to było niedawno na nawierzchni twardej. Największe problemy sprawił mu Jarry, który utrzymywał się w meczu dzięki serwisowi, ale też odwagą w wymianach. Osobiście na pewno nie skreślałbym Carlitosa w tym meczu, chyba że zobaczymy podobny scenariusz, co na Roland Garros, gdy przez napięcie nerwowe jego mięśnie nie wytrzymały i dopadły go bolesne skurcze, a od trzeciego seta w zasadzie już nic się nie działo, lecz do tego momenty oglądaliśmy dobre show. Warto napisać kilka słów na temat Djokovicia, który miał swoje problemy po drodze, ale jak na wielkiego mistrza przystało wychodził z nich dość sprawnie. Najbliżej sprawienia niespodzianki był Hurkacz, którego w meczu trzymał fantastyczny serwis, lecz zabrakło go w tie-break'u pierwszego i drugiego seta, które powinien wygrać. Zgarnął za to trzeciego seta i zakładając bardzo optymistyczny scenariusz, to Hubert mógł ten mecz nawet wygrać 3-0, choć oczywiście Nole mógłby przy 2-0 przyśpieszyć tempo jak to zrobił w czwartym secie. Widać, że trawa bardzo mu sprzyja i mimo, że tracił sety z Hurkaczem, Rublevem oraz był bliski tego z Sinnerem i Wawrinką. Przejdźmy jednak do typów na mecz. Naturalnym wydaje się powyżej 3,5 setów po całkiem niezłym kursie, bo jednak sporym zawodem dla kibiców będzie jednostronny mecz. Poszukałbym okazji w zakładach specjalnych, których bardzo dużo znajdziecie na forBET. Obaj panowie nie tracili zbyt wielu serwisów, ale biorąc pod uwagę ich jakość na returnie to celowałbym w przełamania. Stawka meczu i co za tym dawka emocjonalna będzie spora i liczę, że od początku będzie się sporo działo na odbiorze i w wymianach. Dla obu serwis to ważny element gry, ale nie najważniejszy i mimo, że gramy na trawie to jestem w stanie uwierzyć w kilka brejków już na starcie meczu. Co do ostatniej propozycji to bardziej prawdopodobną opcją wydaje się, że położy się na korcie jeden lub drugi. Raczej nie spodziewam się klękania, a obu raczej kojarzy się z innych cieszynek.

Oczywiście finały powinno się oglądać, a niekoniecznie obstawiać, więc weźcie te propozycje z dystansem.

👉 powyżej 1,5 przełamań w I secie @2,0 (forBET) ✅
👉 Alcaraz powyżej 0,5 przełamań w I secie @1,85 (forBET) ❌
👉 tie-break w secie bez przełamań - NIE @1,85 (forBET) ✅
👉 zwycięzca uklęknie po wygranym meczu - NIE @1,45 (forBET) ✅

Zapowiedź finału i typ od Damiana TUTAJ ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +449
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Spotkanie; Alcaraz - Djokovic
typ; Alcaraz wygra i poniżej 40.5 gema w meczu
Kurs; 5.00
Bukmacher; fortuna

Zayzykuje postawić na młodego hiszpana, który w tym sezonie na trawie gra równie genialnie jak Nole ale jednak bardziej mnie przekonuje on niż Serb. Młody w oczach bukmacherów jest niedoceniany w tym pojedynku, mimo że na drodze do finału miał mocniejszych przeciwników po drugiej stronie siatki, a i tak obaj panowie stracili zaledwie po 2 sety by znaleźć się w wielkim finale.
Uważam, że magiczny Djokovic nie da rady wyśrubować jeszcze bardziej wygranych spotkań z rzędu i Alcaraz weźmie rewanż za ostatnią porażkę z Djoko. Czysto sportowo uważam, że jest w stanie pyknąć Serba w 4 setach i nie wydaje mi się przy tym, żeby jeden jak i drugi zawodnik nie dojechali psychicznie do finału, mental mają porządny, a Djoko jest stałym bywalcem wielkich finałów i jest to dla niego chleb powszedni, zapowiada się bardzo emocjonujący finał między innymi z tego powodu, że od tego pojedynku zalezy też, kto będzie dalej numerem jeden na światowej liście.
Uważam, że warto stawiać na Hiszpana.

Zapraszam do hejtowania😄
Z tym że Alcaraz w drodze do finału miał lepszych rywali to chyba cie jednak troche poniosło.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Alcaraz - Djokovic
Powyżej 3.5 setów @1.55 iforbet


Na wstępie chciałbym przyznać się do tego, iż pierwszym typem miał być Alcaraz, ale po kolei:

1.Djokovic nie przegrał spotkania na wimbledońskiej trawie od 2017 roku. W piątek odniósł 34. zwycięstwo z rzędu.
2.Medvedev potrafił przełamywać serwis Alcaraza, więc jest jeszcze większa szansa, że Serbowi to się uda i to nie raz.
3.Djokovic na przestrzeni ostatnich lat poprawił swoje podanie, co czyni go jeszcze większym zagrożeniem.
4.Alcaraz przypomina kazus Nadala. Niszczył wszystkich w pięknym stylu, a w finale i tak wygrywał Djokovic.

Alcaraz natomiast również ma swoje mocne strony:

1.Wygrał dość gładko z rywalami, którzy powinni mu sprawić większe problemy (Beretinni,Med)
2.Powinien być w optymalnej formie fizycznej - nie grał pięciosetówek.
3.Wygląda wręcz rewelacyjnie na korcie i ma szeroki wachlarz zagrań.
4.W ostatnim pojedynku z Serbem na FO u Alcaraza wystąpiły problemy mięśniowe, zatem ten pojedynek nie może w pełni odzwierciedlać wyniku spotkania.
5.Wydaje mi się, że Alcaraz bardzo poprawił jakość zagrań chociaż może to zbyt subiektywne odczucie (chodzi o to, że teraz większosć zagrań takich jak drop shoty czy passing shoty wchodzą, a kiedyś była siatka lub aut, takie mam fleszbeki chyba z pojedynku z Sinnerem.)

Podsumowując, moim zdaniem szykuje się meczycho i typ over 3,5 seta wydaje się rozsądny. Można by było iść w winnery, przełamania, ale kto wie może obie strony utrzymają swój serwis ? Ktoś kto nie wierzy w Djoko niech sięgnie do historii jego meczów... On lubi stracić sobie seta w 1 lub 2 rundzie, grać nie na 100% by potem w finale odpalić. Nie wyobrażam sobie 3-0 dla Alcaraza, a jedno przełamanie Alcaraz powinien zdobyć lekko i wykorzystać go do osiągnięcia seta.

Osobiście jestem #teamAlcaraz i liczę, że dzisiaj nastąpi przewrót, a obecny król co prawda z numerem 2, będzie musiał abdykować ;) Zverevy, Tsitsipasy, Kyrgiosy... patrzcie.

P.S.: dla grających powyżej 3,5 seta w meczu Alcaraz - Medvedev głębokie wyrazy współczucia. Bardzo rzadko zdarza się sytuacja, że zawodnik uzyskuje 2 przełamania i nie wygrywa seta. Przecież to nie był mecz Saschy 😒.
 
Otrzymane punkty reputacji: +449
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Alcaraz - Djokovic
typ: Djokovic + powyżej 36,5 gema
@2.54 FORTUNA

O tym spotkaniu napisano już chyba wszystko. Tysiące analiz i pozostało już tylko wielkie oczekiwanie na ”wisienkę na torcie" jaką niewątpliwie jest finał mężczyzn w najbardziej prestiżowym turnieju Wielkiego Szlema. Na starcie turnieju stanęło 128 tenisistów lecz wszyscy marzyli aby na koniec zostało tylko ”dwóch". I tak też się stało. Pozostał numer 1 i numer 2 światowego rankingu. Finał marzeń? Moim zdaniem tak! Mistrz kontra predentent, młodość kontra doświadczenie... co zwycięży w tej wybuchowej mieszance? O to jest pytanie, na które odpowiedź poznamy już za niedługo. Djokovic zagra o piąty z rzędu tytuł na kortach trawiastych Wimbledonu. Alcaraz z kolei będzie chciał zrzucić żywą legendę z piedestału i sięgnąć po swój pierwszy w karierze tytuł podczas Wielkiego Szlema i utrzymanie numeru jeden w światowym rankingu. Widać więc jak wielką rangę będzie miało zwycięstwo dla jednego bądź drugiego. Obaj Panowie mierzyli się już dwa razy. Rok temu w półfinale w Madrycie wygrał Alcaraz 7:6, 5:7, 6:7. Djokovic wziął rewanż w tym roku podczas French Open. Również w półfinale ograł młodego Hiszpana, który wytrzymał tylko dwa sety. Potem mięśnie zaczęły odmawiać posłuszeństwa Alcarazowi i zaczęły go łapać skurcze. Co prawda dokończył on mecz ale przegrał dwa kolejne sety w stosunku 6:1. Zarówno jeden jak i drugi tenisista stracili zaledwie po 2 sety w drodze do finału oraz wygrali swoje półfinałowe mecze po 3:0. Widać więc jaką przewagę na tą dwojka nad resztą stawki. Ja stawiam dziś na doświadczenie. Djokovic jest niepokonany na kortach All England Club od 34 spotkań. Na korcie centralnym nie zaznał porażki od 10 pojedynków! Umie się adaptować do nowych sytuacji. Publiczność pewnie będzie po stronie Alcaraza ale to będzie tylko stanowić dodatkowy bodziec dla Djoko, którego będzie to jeszcze bardziej nakręcać.
 
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, bardzo szybko.
Widzę, że powtarza się sytuacja z French Open, gdzie zdecydowana większość była wręcz przekonana co do zwycięstwa Alcaraza a ja mówiłem, że Novak spokojnie młodego [, jeszcze nie ten czas i tak się stało. Identyczna sytuacja jest teraz i jestem w szoku bo na trawie to Nole jest znacznie lepszy, zresztą jak na każdej nawierzchni i kursy są adekwatne jak najbardziej do sytuacji. Djokovic to mistrz i Alcaraz tutaj nic nie zrobi a pokonanie ruska to nie jest żaden wyznacznik. Hiszpan tutaj nic nie pokazał specjalnego, miał rywali których po prostu musiał ograć i to zrobił, dziś się znów zdziwi bo Nole go połknie a jeszcze jak widzę teksty wyżej "smialo wchodzić w to, handicap Alcaraz" to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Djokovic -1.5 seta @ 2,05 pinnacle
Djoko win @ 1,56 ggbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
adik1992 408K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Alcaraz o28,5 niewymuszonych błędów @1,85 45
superbet


Ja spróbuje ugryźć ten mecz pod innym kątem. Hiszpan będzie chciał się zrehabilitować za niedawny półfinał RG i udowodnić, że zasługuje na nr 1. Djokovic bardziej doświadczony w tak ważnych meczach. Alcaraz lubi się podpalać. Jeżeli nie będzie łatwych punktów, dojdzie frustracja i będzie musiał jeszcze grać ryzykowniej, a to często prowadzi do prostych błędów. Dodatkowym smaczkiem poza wygranym turniejem będzie pozycja lidera rozgrywek. Mam nadzieję, że Carlos wytrzyma trudy całego turnieju i to co najlepsze zostawił na dzisiejszy mecz i nie będzie to krótkie spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1085
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Carlos Alcaraz - Novak Djoković
Novak Djoković wygra i uzyska więcej asów serwisowych, a Carlos Alcaraz popełni więcej podwójnych błędów serwisowych: Tak @ 3.50
BETFAN

Chyba dość ciekawy typ na ten finał. We wszystkich 3 elementach typu Djoko jest wyraźnym faworytem. W asach chyba największym, bo w tegorocznym Wimbledonie serwuje świetnie i co ważne, yen serwis jest mega pewny, mało błędów przy pierwszym serwie, nie mówiąc o podwójnych błędach serwisowych, których są ilość aptekarskie. W całym turnieju, w 6 meczach i 20 setach zrobił tylko 8 podwójnych błędów serwisowych, czyli Serb średnio robi 1 podwójny błąd na 2 i pół seta. Dla porównania Alcaraz, a można to porównać bo rozegrali taką samą ilość setów (20), takich błędów zrobił prawie 3 razy więcej, bo 23 sztuki. Statystyki asów i podwójnych błedów obu finalistów w poszczególnych rundach tegorocznego Wimbledonu przestawiam poniżej.

Djokovic
Asy: 13, 8, 11, 18, 5, 11
Podwójne błędy: 3, 0, 1, 3, 1, 0

Alcaraz
Asy: 10, 5, 12, 4, 4, 4
Podwójne: 2, 3, 7, 6, 2, 3

W statystykach asów jak widać też duża przewaga Djokovicia 66 asów do ledwie 39 Hiszpana. A o te asy Alcarazowi może być jeszcze trudniej, bo w finale po drugiej stronie siatki będzie miał jednego z najlepszych returnerów historii tego sportu. A to też nałoży większą presję na drugi serwis, ergo o podwójne może być jeszcze łatwiej niż wcześniej. Co do samego wyniku końcowego, kto zgarnie tytuł to stawiam na starego mistrza. Nie przegrał tu meczu od 2017 roku, 4 tytuły ostatnie są jego, a gdyby nie pandemia byłyby pewnie 5. Teraz walczy o kolejny i jest moim zdaniem mocnym faworytem. Dlatego taki złożony z 3 elementów typ po bardzo dobrym kursie wydaje mi się bardzo atrakcyjny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +599
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Djokovic - Alcaraz
1seta Djokovic/mecz Alcaraz
Kurs 8.60 forbet
Typ z gatunku za 2bilety do Kina
O ile na Garossie byłem pewien ze elektorat nie docenia Novaka to teraz jest odwrotnie.
Novak ma 5:3 ,ostatni mecz na tezeciego szlema .5:3 ręka drzy , w Tokio I w Nowym Yorku było podobnie.
W h2h jest 1:1 w pierwszych setach 2:0 dla Novaka
Alcaraz z pierwszego meczu na trawie w Queens , a ostatniego z Medvedevem to niebo a ziemia.
Do tego Lolek jest wyluzowany plan minimum zrobiony jest w finale , ale moze jeszcze sie jak najlepiej w nim zaprezetowac na przykład lepiej od Kyrgiosa.
Słaby ten Łymbledon u facetow jak moje niektore typy.U pan duzo ciekawiej , poza Eubanksem I Safulinem prawie nic ciekawego.Prawie bo to przeciaganie liny w koncowce Carlosa z Medvedevem było ciekawe i moze cos w tym meczu z przeciagania liny bedzie?
Meczu Sabalenka , Jabour dramaturgicznie chyba nie pobiją ale
chciałbym sie mylic.
Dodatkowo : Both players to serve 10+ A ses kurs 6.00 12.e
Both players to serve 15+ Ases Kurs 21 3e
Betfair
Alcaraz 14 asów na US open w finale z Ruudem - zaskoczył
Novak w finale na Garosie 11 asów , wiem inna nawiezchnia inny turniej ale Ruud ten sam.
Gdyby mecz poszedł w dystans to kto wie???
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3126
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom