>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Winston-Salem - 20.08-26.08.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Winston Salem, USA
Data rozgrywania: 20.08.2017 - 26.08.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $664,825
Oficjalna strona turnieju: http://www.winstonsalemopen.com/tickets/?intloc=headernavsub
Lista Startowa: http://www.winstonsalemopen.com/players/?intloc=headernav
Drabinka:
Plan gier: http://www.winstonsalemopen.com/tournament_information/tv_schedule/?intloc=headernavsub&amp;amp;intcmp=TV%20Schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-winston-salem/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Dolgopolov A. - Monteiro T. - 1 - 1.23 Fortuna
W pierwszej rundzie Turnieju w Winston Salem na przeciwko siebie staną dwaj różni tenisiści. Brazylijczyk Monteiro to typowy ziemniak. W tym roku na nawierzchni twardej wygrał zaledwie 2 spotkania na 7 rozegranych. Do tego miało to miejsce na początku stycznia w Sydney. W kwalifikacjach pokonał odpowiednio Fabbiano i Giraldo. Thiago nie potrafi grać na twardych kortach. Poza tym sam zawodnik najczęściej pokazuje się w turniejach z kortami ziemnymi.
Dzisiaj młody (23l) Brazylijczyk zmierzy się z Ukraińcem Dolgopolovem. Alexandr nie jest jakimś wirtuozem tenisa, w rankingu nawet dwa miejsca niżej od dzisiejszego rywala (82). Jednak chociażby w tym tygodniu w Cincinnati pokonał Kevina Andersona w dwóch setach, który w ubiegłym roku w tym samym turnieju pokonał go już w 1 rundzie. Po przegranym pierwszym secie 57 Ukrainiec zszedł z kortu z powodu kontuzji. Alexandr gra mocno średni tenis, jednak jego doświadczenie (28l) spokojnie wystarczy dzisiaj na pokonanie o pięć lat młodszego rywala, który dwa tygodnie temu pokonał go w Gstadd w trzech setach. Tamten pojedynek rozgrywany był jednak na ziemi, dzisiaj czas na szybki rewanż.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
toper86 32

toper86

Użytkownik
Wiem ze trwają jeszcze wakacje i część osób już pakuję powoli tornistry ale grać na Dolgopolova po kursie 1.23 to jest naprawdę wyzwanie albo arogancja ze strony typera. Tuż przed USO , w jakimś podrzędnym turnieju, z kondycją fizyczną Ukraińca i jego mentalnością MASAKRA !!!!. Nie mówię ze nie wygra ale typować coś po 1.23 i jeszcze to pisać publicznie? Jeśli już to wszystkie handicapy na Monteiro. Pozdrawiam.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Wybieram najbardziej dla siebie pewne typy z danego dnia. Wychodze z zalozenia, ze wole jeden trafny typ z kursem 1.23 niz nie trafiony z kursem 5 czy wiecej. Kazdy zawsze podaje typy takie, ktore gra. Najwazniejsze to... TRAFIAC. Dlatego chetnie zapoznam sie z Twoimi propozycjami na dzisiaj a jak bede mial jakies &quot;ale&quot; to chetnie sie nimi podziele ????
Ja gram to, co uwazam za &quot;pewne&quot;. Nie patrze na kurs tylko porownuje dwoje zawodnikow i wybieram najbardziej odpowiednie dla mnie spotkanie, kurs odgrywa tutaj drugorzedna role, co widac w typach jakie wczesniej podalem. Najgorsze to w bukmacherce kierowac sie kursami. Jesli dzisiejszy typ okaze sie trafiony to w trzy dni podwajam depozyt. Zle?
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
kurs odgrywa tutaj drugorzedna role
Najgorsze to w bukmacherce kierowac sie kursami.
O w mordę Panie, teraz to pojechałeś po całości. Typu to ja nie mam zamiaru negować, wysokości kursu również, ale toż to kryminał pisać takie rzeczy.
 
bstjn 9

bstjn

Użytkownik
Wiem ze trwają jeszcze wakacje i część osób już pakuję powoli tornistry ale grać na Dolgopolova po kursie 1.23 to jest naprawdę wyzwanie albo arogancja ze strony typera. Tuż przed USO , w jakimś podrzędnym turnieju, z kondycją fizyczną Ukraińca i jego mentalnością MASAKRA !!!!. Nie mówię ze nie wygra ale typować coś po 1.23 i jeszcze to pisać publicznie? Jeśli już to wszystkie handicapy na Monteiro. Pozdrawiam.
Zgadzam się z Tobą. Już handicap +5,5 na Monteiro jest po kursie 1,45. Ja zagram na to spotkanie +4,5 po kursie 1,8. Niedawno panowie się spotkali i górą był Monteiro w 3 setach. Spodziewam się wyrównanego pojedynku.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Dlaczego? Mam wybierac z gory spotkania po kursach 2 i typowac na sile jak to wielu robi szukajac wszedzie niespodzianek wymyslajac coraz to lepsze argumenty na poparcie swojego typu, czy byc &quot;pewnym&quot; zdarzenia niezaleznie od kursu czy bedzie to 1.3 czy 3.5? Ja wybieram bramke numer dwa. Przegladam cala oferte a dokladnie zdarzenia jakie sa danego dnia, wybieram maksymalnie jedno do dwoch zdarzen, ktorych jestem pewien i gram singla za wieksza stawke. Nie dorzucam na tzw. podatek, nie daje pewniaka na zwiekszenie kursu etc. Wybieram zdarzenie, ktore dla mnie jest meczem, ktory dzisiaj chce postawic. Przedwczoraj byl to Isner, wczoraj Halep a dzisiaj z calej oferty jest to Alexandr. Czy bede mogl powiedziec, ze to kolejny typ trafiony (trzeci) bede wiedzial w godzinach wieczornych.
Udanych typow dzisiaj ????
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Zgadzam się z xsebax. W bukmacherce najważniejsze jest aby typ wchodził, a nie aby był wysoki. Wyższe typy można grać dla zabawy za niewielkie stawki. Poprzedni mecz Dołgoołowa i Monteiro odbywał się na zupełnie innej nawierzchni. Nie można tych dwóch meczy porównywać. Monteiro nawet 10 meczy w sezonie nie rozgrywa na twardej nawierzchni. Przyjechał zagrać przed szlemem na twardej nawierzchni, potem US Open zgarnięcie wpisowego i powrót na mączkę.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Dodam tylko, ze to pierwszy mecz Monteiro na twardej nawierzchni od... marca. Dla mnie Alexandr moze ten pojedynek przegrac wylacznie w przypadku kontuzji (Fortuna ma zwrot). Bukmacherka to dla mnie nie totolotek. Nie gram na sile, nie wchodze tutaj pytac co sadzicie o spotkaniu, bo ja bym chcial typowac X po kursie 51 i pewnie faworyt bedzie mial gorszy dzien lub sie polozy na korcie i przestanie grac.
Nie twierdze, ze Brazylijczyk jest zlym zawodnikiem. Na ziemi gra calkiem przyzwoicie i regularnie osiaga te swoje 2-3 rudny czy nawet cwierfinaly w mniejszych Turniejach. Jednak na hardzie gra moim zdaniem na sile i przegrywa niemalze kazde spotkanie, jakie tylko rozgrywa na tego typu kortach. W tym roku pokonali go: Medvedev, Evans, Tsonga, Klizan oraz ostatnio Troicki. W ub. roku nic lepiej: Jaziri, Smyczek, Lajovic, Vesely, Brands, Goffin. Wpuscic typowego ziemniaka na kort twardy i szukac typow na niego to naprawde czysta loteria i dla mnie wlasnie szalenstwo. Madrzejsi bedziemy po spotkaniu i wierze, ze jednak moj typ bedzie trafiony. Jesli nie, to mocno sie zdziwie a jutro jak co dzien poszukam kolejnego zdarzenia, ktore wyda mi sie najbardziej prawdopodobne do typowania ;)
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dlaczego? Mam wybierac z gory spotkania po kursach 2 i typowac na sile jak to wielu robi szukajac wszedzie niespodzianek wymyslajac coraz to lepsze argumenty na poparcie swojego typu, czy byc &quot;pewnym&quot; zdarzenia niezaleznie od kursu czy bedzie to 1.3 czy 3.5? Ja wybieram bramke numer dwa. Przegladam cala oferte a dokladnie zdarzenia jakie sa danego dnia, wybieram maksymalnie jedno do dwoch zdarzen, ktorych jestem pewien i gram singla za wieksza stawke. Nie dorzucam na tzw. podatek, nie daje pewniaka na zwiekszenie kursu etc. Wybieram zdarzenie, ktore dla mnie jest meczem, ktory dzisiaj chce postawic. Przedwczoraj byl to Isner, wczoraj Halep a dzisiaj z calej oferty jest to Alexandr. Czy bede mogl powiedziec, ze to kolejny typ trafiony (trzeci) bede wiedzial w godzinach wieczornych.
Udanych typow dzisiaj ????

Na siłę nie ma czego szukać, ale takie mecze jak Dolgo z Monteiro się omija a już na pewno nie gra się Ukraińca po takim kursie, jesteś pewny jego zwycięstwa ? nie rozśmieszaj mnie, Dolgo to jak wiadomo człowiek który w każdym momencie może przejść obok meczu, Dolgo to można grać jak jest dogiem a nie po 1.23

Ja nie wiem po co w ogóle podawać takie typy na forum ? pracujesz dla jakiegoś buka ?
 
bstjn 9

bstjn

Użytkownik
Wybieram najbardziej dla siebie pewne typy z danego dnia. Wychodze z zalozenia, ze wole jeden trafny typ z kursem 1.23 niz nie trafiony z kursem 5 czy wiecej. Kazdy zawsze podaje typy takie, ktore gra. Najwazniejsze to... TRAFIAC. Dlatego chetnie zapoznam sie z Twoimi propozycjami na dzisiaj a jak bede mial jakies &quot;ale&quot; to chetnie sie nimi podziele ????
Ja gram to, co uwazam za &quot;pewne&quot;. Nie patrze na kurs tylko porownuje dwoje zawodnikow i wybieram najbardziej odpowiednie dla mnie spotkanie, kurs odgrywa tutaj drugorzedna role, co widac w typach jakie wczesniej podalem. Najgorsze to w bukmacherce kierowac sie kursami. Jesli dzisiejszy typ okaze sie trafiony to w trzy dni podwajam depozyt. Zle?
Tu nie chodzi o szukanie wysokich kursów a o gre na Dolgo przed samym US open, dodaj do tego jego problemy z głową i kurs 1,23, odejmij podatek i robi się bardzo mizernie. Jeśli chcesz w 3 dni podwoić depozyt to znaczy, że grasz all in. Równie dobrze za 3 dni możesz nie mieć depozytu.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Niestety w tenisie i sporcie nie ma pewniaków. Myślę, iż każdy z nas o tym boleśnie niejeden raz się przekonał. Ale obserwując forum, zdecydowana większość trafionych typów jest po kursach poniżej 1,5. W bukmacherce najważniejsze jest by być do przodu. Nie rozumiem nagonki na gości którzy podają trafne typy po niskich kursach. To że od święta komuś uda się wytypować nawet przez cały tydzień dzień po dniu oznacza to jedynie czysty przypadek. Passa zazwyczaj się kończy i ostatecznie jest się w plecy. Według mnie lepiej jest grać niskie typy np. Dolgo + FC Basel dziś niż próbować grac hc na Monteiro. W wysokie kursy można się bawić za niskie stawki.
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Nie chciałbym być przyczyną rozpętania &quot;małej wojny&quot; o Dolgopolova. Nawet nie chce wiedzieć ile lat ma Seba i Jasiu. Odnośnie tych kursów 1.2-1.3 i typowania jednego meczu dziennie najpewniejszego i podwajaniu depozytu , potrajaniu itp. Też tak kiedyś myślałem ale to było kilkanaście lat wstecz. Po co studia praca jak wystarczy &quot;podwajać depozyt&quot; postawić na Davenport czy inną Myszkine. Na początku nawet szło z takim graniem jednego meczu po takim kursie już snułem plany jak będę za wygraną kasę do końca życia klepał murzynki po dupach na Bahama.Niestety seria się skończyła i magiczne depozyty też. Granie takich kursów w okresie długofalowym przynoszą same minusy im szybciej to zrozumiecie tym lepiej chyba ze macie skuteczność powyżej 95%. Tylko &quot;wartościowe&quot; kursy mogą przynieść efekty jak myślisz ze 1.23 na Ukraińca jest value to ok. Pozdrawiam i powodzenia.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Nie jest regułą, że każdy zakład jest lub musi być po kursie poniżej 1,5. Każdy gra jak uznaje. Nie jest sztuką krytykować czyjeś typy lecz podawanie swoich. Nie muszę ich komentować obrażając kogoś. Sam wynik jest komentarzem. Od dłuższego czasu obserwuję forum i na bukmacherów nie ma mocnych. Zgadzam się z postem powyżej. Budżet potrafi szybko się zwiększać i jeszcze szybciej zmniejszać. Wasze uwagi są dla mnie cenne. Jeśli się nie zgadzacie OK ja po prostu nie wierzę, że ktoś może wyjść na swoje grając same wysokie kursy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pewnie coś mu dolega, może to gdzieś zapowiedział ? (Media społecznościowe)
może po prostu dolgo już wie, że i tak zagra w turnieju głównym jako lucky loser, ktoś sie moze juz wycofał z tych zawodników, którzy mieli gwarantowany udział i buki wiedzą takie coś najszybciej
 
T 143

tdulko

Użytkownik
może po prostu dolgo już wie, że i tak zagra w turnieju głównym jako lucky loser, ktoś sie moze juz wycofał z tych zawodników, którzy mieli gwarantowany udział i buki wiedzą takie coś najszybciej
Dolgo nie gra tu w kwalach tylko w turnieju glownym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom