>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Winston Salem, 21-27.08.2011

Status
Zamknięty.
duo 303

duo

Użytkownik
Fyrstenberg/Matkowski - Fleming/Lipsky @1.50

Nasz najlepszy debel na start turnieju w Winston Salem mierzyć się będzie z brytyjsko-amerykańskim deblem Fleming/Lipsky. Polacy w USA bilans mają jak narazie nie korzystny (2-3) jednak należy popatrzeć z kim odpadali. Najpierw dwa razy był to debel Llodra/Zimonjic (5:7 6:7 oraz 6:3 3:6 9:11), a następnie bracia Bryan&#39;owie (6:7 6:7). Jak widać rywale z najwyższej światowej półki, a porażki po walce. Co do Lipsky&#39;ego to mierzył się on 4 dni temu z naszym deblem tyle, że grał w parze z Soaresem. Polacy wyrali 2:0 (6:3 6:7). Dziś Lipsky gra w parze z niżej notowanym deblistą aniżeli Soares, a mianowicie z Flemingiem. Obaj panowie ze sobą dotychczas grali tylko raz w kwietniu tego roku, a więc zgranie u nich jest nieporównywalnie gorsze niż u Polaków. Dziś Fyrstenberg z Matkowskim powinni bez większych problemów przejść do kolejnej rundy tego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
x_design 450

x_design

Użytkownik
Denis Istomin (+1,5 seta) - Matthias Bachinger
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.40
Bukmacher: Unibet

Istomin zajmuje 68. miejsce w rankingu ATP, a jego dzisiejszy rywal 87. Uzbek znajduje się obecnie w wyśmienitej formie - wygrał 10 ostatnich spotkań. Odniósł także dwa zwycięstwa w turniejach challengerowych - w Samarkand (13.08) i w Karshi (20.08). Jego dyspozycja jest ustabilizowana i pewna. Nie wierzę, żeby przegrał z Niemcem Bachingerem 0:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Tobias Kamke - Juan Monaco 1 @2.0 ⛔
ten kurs to dla mnie value, Tobias na betonie czuje się dość dobrze, w Ameryce jak już przegrywał to z graczami dobrze dysponowanymi (Isner, Verdasco), a w 1 rundzie turnieju w Salem pokonał Fallę ze stratą tylko jednego gema, co mimo iż Falla na hardzie niezbyt lubi grać jest i tak imponującym wynikiem. Po drugiej stronie siatki ujrzymy Monaco, który zdecydowanie woli grę na cegle, na hardzie mu nie idzie co pokazują także ostatnie wyniki gdzie najpierw odpadł w pierwszej runzdie z Ivo, potem w Cincinnati męczył się z emerytem Hassem, by następnie w pierwszym secie powalczyć z Berdychem i później zostać przez niego rozjechanym do 0 w drugim secie. Kamke serwuje przyzwoicie, zwłaszcza pierwszy serwis dość trudny, natomiast Monaco pierwszym szału nie robi, a drugi to już bardzo prosty do zreturnowania.

James Blake - Robin Haase 1 @1.40 - 9/10 ⛔
bet365

// przepraszam, kompromitacja.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Nishikori - Monaco 2 @ 2,00 ✅ ✅
Już wczoraj Monaco miał odpaść, nie zgodzę sie z faktem że jego podanie jest słabe, parę asów wczoraj wyserwował, co prawda gra na betonie nie należy do jego ulubionej nawierzchni, ale mimo wszystko uważam że posiada kończące uderzenie, dużo napewno nadrabia techniką. Nishikori jest zawodnikiem który często za szybko szuka kończącach uderzeń, co za tym idzie zdarzają mu się niewymuszone błędy, czasem jest ich masa. Serwis też nie zawsze siedzi, jest tenisistą któremu mecz albo wyjdzie, albo zagra bardzo słabo, uważam że Monaco nie dopusci do dominacji Japończyka na korcie i awansuje do kolejnej fazy turnieju w Dallas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Andy Roddick - Juan Monaco
Typ: 2:1
Mały turniej przed US Open. Na razie najwyżej rozstawiony i co ciekawe grający z dziką kartą Roddick gra bardzo dobrze. Tylko, że jest dopiero w 1/4 finału, a jest to jego dopiero 4 ćwierćfinał w tym roku. Wygrał w Memphis i był w finale w Brisbane, ale to wszystko na początku roku. Jak na takie nazwisko to mało. Do tej pory jednak nawet nie dał przeciwnikowi szansy na breakpoint, a ograł lucky loser Edouard Roger-Vasselin i No. 15 Santiago Giraldo. Nic dziwnego, gracze na hardzie słabi. Giraldo ugrał 8 punktów gdy serwował Roddick. Co do Monaco to gracz nr 7 turnieju. W tym roku nie gra dobrze, bo to dopiero jego 3 ćwierćfinał turnieju ATP. W turnieju jednak radzi sobie bardzo dobrze, z Kamke oddał 5 gemów, z Niskihori 3. Dwa sety z 4 wygrał do 0. Może pokusićsięo 1 seta w meczu z Roddickiem.
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Andy Roddick - John Isner

Faworytem tego spotkanie jest Roddick ktory po drodze do polfinalu odprawil z kwitkiem kolejno Edouard Roger-Vasselin .Santiago Giraldo.Juan Monaco nie sa to moze tenisisci wielkiej klasy ale zaden z nich nie mogol z amerykaninem ugrac seta,Po drugiej stronie siatki Isner zawodnik mierzac 205 cm i 106 kg ktory opiera swa gre na serwisie nie moze byc inaczej bo ciezko takiemu kolosowi zapewne poruszac sie po korcie ,bilans miedzy zawodnikami na korzysc Roddicka 3:1 ,W przegranych meczach Isner nie mogl ugrac seta .dodatni bilans w meczach miedzy tymi zawodnikami i zwyzkowa forma moze byc dobrym prognostykiem stad proponuje zagrac na sety w stosunku 2:0 dla Andy Roddick
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie mogę uwierzyć, że Andy pozwolił pokonać się Isnerowi dropshotami ...
Jak się okopał za linią to tak musiało się to skończyć. 80% gry za linią końcową to trochę słabe proporcje dla zawodnika nie będącego defensorem.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Robin Haase - Julien Benneteau⛔⛔⛔
Typ: 1
Kurs: 1.57
Pinnacle Sports

Typ: 2:0 Haase⛔⛔
Kurs: 2.20
Expekt


Robin w ostatnich tygodniach gra bardzo solidnie, wygrał turniej w Kitzbühel na cegle, w Winston pokonał już niezłego Blake, który też ostatnio próbuje wrócić do formy i Dolgopolova. Julien jakoś nigdy nie przekonywał mnie na twardych nawierzchniach, w tym roku bilans 12/4 bardzo złudny, na pewno turniej ma już &quot;w nogach&quot;, zagra teraz 8 mecz, ponieważ przebijał się z kwalifikacji, ostatnie 2 trzy setowe spotkania z pewnością zrobią swoje, a w US Open czeka już na niego Almagaro. Bilans meczy bezpośrednich 1:0 dla Francuza na trawie z 2007.


Edit// To co robił Haase w meczu to masakra, ale takie mecze się zdarzają. Francuz w finale zapewne dostanie baty od Isnera. W US Open myślę że pożegna sie w 1 rundzie.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Jak się okopał za linią to tak musiało się to skończyć. 80% gry za linią końcową to trochę słabe proporcje dla zawodnika nie będącego defensorem.
Własnie to miałem na myśli. Zadziwił mnie troche dzisiejszy styl gry roddicka ;-)
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Ogląda ktoś może Julien - Robin meczyk? O co Julien miał pretensje do sędziego, że nwaet z SV dyskutował i był nie zadowolny z decyzji. Wie ktoś może o co poszło?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ogląda ktoś może Julien - Robin meczyk? O co Julien miał pretensje do sędziego, że nwaet z SV dyskutował i był nie zadowolny z decyzji. Wie ktoś może o co poszło?
Trafil returnem w linię, sędzia wywołał out, challange wygrany przez Bennetau i widać na powtórkach, że Haase nie ruszył nawet za piłką, wiec powinien być punkt dla Francuza. Sędzia kazał powtórzyć punkt i rozpętała się awantura.

Swoją drogą Haase jak amator: 3-1 w drugim, 5-2 w trzecim, 6-5 30-15 i smatch w out.

W tb 6-4, wywala 2 piłki, robi df i wywala jeszcze jedną piłkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Haase Jezu Chryste koles bez cierpliwosci, zato Benek pokazal ze jest mega walczak, pamietam kilka jego meczy gdzie do ostatniej pilki walka na maxa byla, ostatnie 3mecze to wygrane w 3setach i w kazdym wygral taja, zmeczenia nie ma a gra od kwali, wiec w finale taj i over pewniaki chyba? Zwlaszcza ze gra z Jasiem.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Dzięki midel za odpowiedź, bo widziałem tylko w trakcie zamieszanie, bez powtórki.
Zagrałem 2x na live Francuza @ 2.50 oraz @ 1.90. W gazie Francuz. Haas ma jednak problemy z głową, gdy jest większa presja. Choć i tak serwis swój bardzo poprawił i ogólnie w porównaniu np. z poprzednim sezonem, facet wystrzelił ładnie do przodu.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Haase Jezu Chryste koles bez cierpliwosci, zato Benek pokazal ze jest mega walczak, pamietam kilka jego meczy gdzie do ostatniej pilki walka na maxa byla, ostatnie 3mecze to wygrane w 3setach i w kazdym wygral taja, zmeczenia nie ma a gra od kwali, wiec w finale taj i over pewniaki chyba? Zwlaszcza ze gra z Jasiem.
Mam wrażenie, że Jasiek go rozstrzela. Tylko głupocie Haase Julien zawdzięcza awans, nałoży się zmęczenie - to wszystko daje mi łatwe zwycięstwo Jaśka, ale ja już nie ruszam tego turnieju ...
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
Póki co trzeba poczekać, aż bukmacherzy wystawią kursy na dzisiejsze spotkanie Isner&#39;a z Benkiem. Moim typem oczywiście będzie Amerykanin. Wczoraj z Roddickiem pokazał klasę, a Benek tak jak ktoś wcześniej pisał, gra od kwali, męczył dziś z Haase&#39;em. Liczę na kurs w granicach 1.60 na Isner&#39;a. Do tego może warto spróbować &#39;tie&#39; w meczu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No niestety kursy sprawiają, że troche przykro. Dlatego jedynie dla mnie

Isner-Benneteau -1,5 1,65
sportingbet

John gra u siebie, na ulubionej nawierzchni, gdzie potrafi zaskakiwać. W turnieju rozegrał wiele mniej minut na korcie od 4 lata starszego Francuza. Oólnie Isner to obecnie chyba najlepsza Amerykańska męska rakieta mimo, ze za Roddickiem rankingu. Bedzie to chyba bardzo chciał pokazać i wątpie czy da sie przełamać chociaż raz w tym spotkaniu bo jednak argumentów zbytnich u Juliena nie widze.
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
To co buki wystawiły, to jest śmiech jakiś... I teraz nie wiem, czy chwytać się tego w ogóle, -1.5 seta powinno wejść, ale kurs też nie zachęca. Może inaczej:
J. Isner - J. Benneteau
Typ: Under 22.5 Games.
~1.83 Sportingbet
Krótko, jak łamał Roddick&#39;a, to i z Benkiem da radę, tym bardziej, że wczoraj z Haasee&#39;m też masę bp oddawał, czy też bronił. Isner zdecydowanie poprawił się w wymianach. Teraz nie tylko opiera się na samym serwisie, ale też niesamowicie potężnym forehandzie, nie myli się tyle, a Francuzik, będzie pewnie latał do siaty, a jak wiadomo Amerykanin słabych returnów nie ma ;))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom