>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP US Open - Kwalifikacje (22.08.2023 - 25.08.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 408,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ostatnia edycja:
arass1 177,5K

arass1

Użytkownik
Dzikie karty na US Open 2023:

Drabinka główna mężczyzn:
John Isner, Alex Michelsen, Michael Mmoh, Steve Johnson, Ethan Quinn, Learner Tien, Benjamin Bonzi, Rinky Hijikata.

Eliminacje mężczyzn: Brandon Holt, Zachary Svajda, Trevor Svajda, Patrick Kypson, Eliot Spizzirri, Tristan Boyer, Aidan Mayo, Martin Damm, Darwin Blanch.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Rodionov-Kypson 2 @2.7

Tutaj bedzie taki ryzykowny typ z bardziej zachowawcza stawka. Patrick Kypson na pierwszy rzut oka to tenisista bez wynikow, ale on ma za soba debiut juz w turnieju glownym US Open 2017, gdzie otrzymal dzika karte dzieki temu, ze wygral turniej USTA 18 i byl topowym juniorem wtedy. Pozniej zaginal i nie ma duzych wynikow, ale w tym seoznie cos troche drgnelo. Przede wszystkim Kypson zagral tez w tym roku w turnieju glownym French Open, poniewaz tez wywlaczyl sobie dziak karte wygrywajac ja dzieki serii turniejow eliminacyjnych w USA. Meczu na samym French Open nie wygral, przegrywajac z Albotem, ale miesiac pozniej w czerwcu wygral swoj pierwszy tytul challangerowy w kolumbijskim Medellin.

Obecnie ma za soba kilka fajnych meczow w amerykanskich challangerach. W Cary byl ostatnio w polfinale, gdzie przegral juz z bedacym w dobrej formie Moreno de Alboranem, ale tez docenilbym jego mecz z kanadyjskiego Granby, gdzie spotkal sie z Kokkinakisem - 3 bardzo wyrowane sety i nawet Kypson prowadzil w deciderze przelamaniem, a ogladalem tego ostatniego seta z ciekawosci. Ja wiem, ze Kokkinakis przegral tam od razu w nastepnej rundzie z niejakim Trotterem, ale Kokkinakis pojechal na ten challanger na przetarcie i w planie mial bardzo napiety harmonogram starty w duzo wazniejszych turniejach i to przetarcie sobie zrobil wlasnie z Kypsonem i jestem w stanie zalozyc, ze go to zadowolilo pasujac dalej w turnieju.

Rodionov to oczywiscie duzo bardziej uznany zawodnik, ktory czasem pokaze sie z lepszej strony, chociaz tez nie robi tego regularnie. Cos jednak czuje, ze Austriak moze miec problemy. Rodionov po Wimbledonie gral tylko cegle i nie zaliczyl zadengo wystepu na kortach twardych. Wydaje mi sie, ze Kypson moze go tu zaskoczyc, wiec zagram tak na Amerykanina. Wydaje mi sie on progresowac w tym roku i mysle, ze jest w stanie ograc wieksze nazwiska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3487
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Cazaux vs. Bergs
Pierwsza runda kwalifikacji do ostatniego turnieju wielkoszlemowego w tym roku czyli US Open. W normalnych okolicznościach raczej w ogóle nie ruszałbym tego spotkania, ale tutaj zaryzykuję mimo, że kurs jest dość niski, a tendencja spadkowa, co akurat jest dość optymistyczne. Dlaczego aż tak wyraźnie faworyzowany jest Francuz? Powód jest prosty: kontuzja Belga sprzed miesiąca w szwajcarskim Zug, gdzie uraz mu tak, że nie mógł normalnie odbijać piłki, szczególnie z bekhendu. Od tego momentu nie grał, więc ciężko spodziewać się cudów i jego postawa jest sporą niewiadomą. Ponadto warto dodać, że Bergs często w kwalifikacjach potrafił zawodzić, myślę, że głównie ze względów mentalnych. Cazaux w ostatnim czasie może nie grał znakomicie, ale wyniki miał solidne i jemu wypada ten mecz wygrać. Nie będę zagłębiać się tutaj w aspekty stricte tenisowe, bo Bergs ma prawo zrobić sobie przewagę serwisem, ale wcale nie musi. Jestem ciekaw jak będzie wyglądał na dystansie, a może rola underdoga akurat będzie mu sprzyjać? Ja wolę ten mecz obejrzeć i nie ryzykować niczym w jego kierunku, skoro nawet w rytmie potrafił grać bardzo nierówno. Francuz w ostatnim czasie grał sporo na betonie. Jeśli chodzi o Zizou to ostatni mecz na podobnej nawierzchni rozegrał w marcu. Jak widać typ oparty głównie na wadach u rywala, a kurs raczej nie ma w sobie value, ale oferta jest tak trudna, że bardzo ciężko wybrać coś z mocnymi argumentami.

👉 Cazaux wygra @1,45 (forBET) ✅

Jeśli ktoś nie obejrzał to polecam analizę spotkań kwalifikacji do US Open TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +508
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dougaz - Lavagno

Trochę na przeczucie to zagram, ale widzę tu potencjał i mam nadzieje, że się ostro nie przejadę. Lavagno gra praktycznie tylko na clayu, na hardzie ma zagrane jakieś 10 spotkań z czego wszystkie to kwalifikacje do ITF, 0 meczów w głównych drabinkach turniejów jakiejkolwiek rangi. Niewątpliwie jest to spory problem, natomiast szansy upatruje w tym, że jest to zawodnik grający agresywnie, z mocnym forehandem, leworęczny co moim zdaniem powinno dosyć dobrze działać na hardzie. Kolejnym aspektem przemawiającym za Wlochem jest jego przeciwnik, oczywiście, Dougaz ma dużo większe ogranie na hardzie, natomiast w ostatnim czasie miał kłopoty ze zdrowiem, narzekał na problemy z łokciem, mimo tego grał, żeby zrobić ranking na kwalifikacje do US Open, udało się, na początku sierpnia kreczował i od tego momentu nie grał, wiec jego dyspozycja jest sporą niewiadomą. Mimo małego doświadczenia Włocha na tej nawierzchni uważam, że ze swoim stylem gry powinien sobie radzić na hardzie i ma szanse na zwycięstwo w tym pojedynku, przeciwnik na pewno w zasięgu, tym bardziej, że jego zdrowie to niewiadoma.

Lavagno @ 2.60 Betclic
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Gojo-A.Andreev [email protected]

Gojo to zawodnik bardziej ograny w glownym tourze. Na pewno dobrze czuje sie w Stanach, ma za soba kariere uniwersytecka, widec powaznego tenisa nauczyl sie wlasnie tam. Oczywiscie jego ogromna zaleta jest jego bardzo mocne podanie. Trudna ta sekcja drabinki, bo w nastepnej rundzie ktos z pary Machac-Anderson, ale Gojo tez wysoko roztsawiony w kealifkajach, wiec nawet przegrywajac potencjalne iw nastepnej rundzie bedzie meic jeszcze jakas szanse zostac lucky loserem. Takiego zaowdniak powinien jednak ograc i zameldwac sie tej decydujacej rundzie.

Dougaz-Moreno d. A. 2 @1.3

Amerykanin hiszpanskiego pochodzenia ostatnio w bardzo dobrej formie. Ostatnio m.in. final challangera w Cary, ale ogolnie Moreno gra na tym poziomie challangeorwym regularnei na wysokim poziomie. Wydaje mi sie, ze nie zaiedzie i dotrze do tej ostatniej rundy elimiancji.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Patrick Kypson v Juncheng Shang
Kypson kurs 3.60 superbet

Hm lubię Shanga dał już kilka razy w tym sezonie zarobić bendąc dogiem a dzisiaj jest w pozycji faworyta i bardzo słusznie ale moim zdaniem ten kurs na przeciwnika przesadzony.Owszem Shang się wyrobił , na Garossie miał 2:0 z Varilasem ostatnio mocno powalczył z Nishikorim , tenisowo Chińczyk mocny progres ale mętalnie tu jeszcze trzeba popracować.Wydaje mi się że w tym meczu bliżej do 50/50 i powinno być na styku.
Co prawda Kypsona dość dawno nie oglądałem ale patrząć w bilans wciąż dobrze sobie radzi w Chelengerach najczęsciej tych Amerykańskich , wygrał też chelengerra w Columbi na cleyu .A na hardzie ostatnio Hong , Wu Tung Lin i bardzo zacięty , wyrównany mecz z Kokinaikisem przegrany w deciderze.
Jest też jeden mecz między nimi z 2020 więc 20 letni Kypson i 17 letni Shang wygany przez Kypsona 2:0 6:3 6:4 i sporo przełamań
bo 5:3
Hm wydaje mi się że 3.60 na Kypsoma to dosyc atrakcyjna propozycja do spróbowania , i chyba szanse że coś wyżej pojawi się na Livie
Kypson z Kokinajkisem wygrał drugiego seta po Tajbreku i nawet miał 2:4 prowadzenie w deciderze ( trochę martwi że skończyło się 6:4 !!!!!), a wynik 2:0 w poprzedniej rundzie
z Rodionovem też raczej dobrze rokuje .Powinien tu z Shangiem minimum powalczyć.No zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
arass1 177,5K

arass1

Użytkownik
Losowanie drabinek turniejowych singli odbędzie się w czwartek (24 sierpnia) o godz. 18.00 czasu polskiego. Natomiast drabinki deblowe zostaną rozlosowane w piątek (25 sierpnia) o godz. 18.00.

Zamieszczam tutaj, ponieważ nie pojawił się jeszcze temat dotyczący turnieju głównego US Open.
 
Otrzymane punkty reputacji: +629
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
J.Shang-Virtanen 1 @1.45

Shang w tym roku duzy progres. Juz na AO pokazla sie z bardz odobrej strony przechodzac kwalifikajce i wygrywajac mecz. Chinczyk idzie ta sama sciezka co Kei Nishikori, rowniez mieszka na Florydzie, trenuje w akademii Bolleterriego, a jego trenerem jest byly dlugoletni trener Nishikori'ego Dante Bottini. Shang wydaje mi sie lepszym tenisista, podpreperowal swoje zdrowie, wiec wyglada na sluszego faworyta. Virtanen w tym roku niemrawy, na pewno duzo lepiej serwuje od rywala, ale regularnosc i dyspozycja to juz po stronei Shanga.
Obydwoje nie sa rozstawieni, wiec tu kalkulacja jest prosta, chcesz byc w drabince glownej to wygrywasz, wiec licze na Shanga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Thiago Seyboth Wild v Zdenek Kolar Wynik 6:3 6:2 Brazylijczyk bez podejścia
Kolar Kurs 2.50
Kolar 2.1 Kurs 4.70
I tu znowu spróbuję trochę pod prąd.
Brazylijczyk tutaj faworytem i nawet się z tym zgodzę.Złapał trochę pc w tym roku na Garossie, pokonał Medvedeva i zaszedł daleko ale w koncowce meczu z Nishioką juz sie prąd w baterich skonczył.Hm Kolar to taka trochę "czeska versia "Nishioki :)
Moze trafił swòj na swego?
Niby dwòch ziemniakòw ale to nie do konca prawda.Seyboth wygrał juz raz US Open 2018 w finale z Musettim , co prawda juniorskie ale zawsze.Dobry występ w Grodzisku w ubiegłym roku , przegrana z Janowiczem 6:4 6:4 wielkiej ujmy nie przynosi , ale od tego czasu nic na hardzie nie grał. I to wydaje mi sie trochę nie powazne i moze zrobic tu ròznicę.
Kolar moze nie jest mocny na hardzie ale na pewno nie jest słaby! Grac potrafi ma trochę finałow na hardzie w Chellengerach , niezły bilans a w nim sporo pokonanych mocnych graczy ,
Ikel , Zhang w ubiegłym roku odpadł w pierwszej rundzie z kwalifikacji do US Open z Machacem 2:1 po wyrownanym spotkaniu.Ja widziałem mecz kwalifikacyjny na Wimbledonie z Poullle i Kolar nizej pewnej jakosci nie schodzi.
A gra na hardzie przez cały sezon na hali i na powietrzu.Tu wydaje mi się warto probowac cos w stronę doga ,
Brazylijczyk to talęt ale nie wystarczy trenowac trzeba tez grać!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1205
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Kevin Anderson v Tomas Machac
25 Aug 22:15 E chyba czas wziąźć przykład z Isnera i przejść na emeryturę
Anderson 2.37
Anderson i powyżej 19.5 gema 3.30
williamhill


Tutaj ryzykownie bo Anderson wrócił do grania po długiej przerwie , calkiem dobrze mu poszlo w Newport na trawie , potem przegrał w pierwszej rundzie w Waszyngtonie z Thomsonem ale 2:! i po zaciętym meczu.To dla Kevina schyłek kariery i wypadało by się zameldować w drabince głownego turnirju.
Machac to bardzo rzetelny tenisista chociaż klasy B , ostatnio przegrał w Grodzisku Mazowieckim z Denis Yevseyev 'em ranking 270
ale jest dobry na hardzie , miewa wyśmienite mecze w tym roku grał nawet Tajbreka w Deciderze z Djokovicem , ale widziałem też mecz bez podejścia do Struffa.
Anderson miał kiesyś z Novakiem 2:0 na Wimbledonie co prawda dawno ale zawsze.
Tutaj klasyczne starcie Mega serwis i drewno , kontra tenisista mocny w wymianach.
Hm kursy troszkę od wczoraj na Andersona poszły w górę , no to na przekór delikatnie spróbuję .
Powinien być dobry mecz.Oczywiscie jeśli pogoda pozwoli
hm stawka .... raczej delikatnie 2/10 coś tędy
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Spizzirri 3,05
Spizzirri gra z Navą, a więc dwa podobne potencjały. Ja nawet śmiem sądzić, że w tej chwili większy potencjał ma właśnie Spizzirri. Dwóch Amerykanów prawdopodobnie zagranicznego pochodzenia. Będzie ciekawie na trybunach. A zatem i jeden i drugi będzie tym bardziej chciał się wykazać. A kto ma więcej mocy przerobowej jak nie underdog? Szanse obu oceniam mniej więcej po równo, także kurs na Spizzirriego to spore value. Publiczność z Little Italy na pewno mu pomoże. Żeby nie uznać, że analiza jest niepoprawna powtórzę, że większą moc wynikającą z underdogowania i niedoszacowania szans ze względu na odległy ranking oraz ogólnie po grze sądząc ma Amerykanin włoskiego pochodzenia, Spizzirri. Ale oczywiście w sporcie różnie bywa. Do tego to ostatnia runda kwalifikacji do US Open. Tam już niektórzy wiedzą po wynikach patrząc, kto zostaje lucky loserem, a kto musi się dalej starać. Oby mecz był na pełnej. Szanse są, bo Spizzirri ma mniej do stracenia chociażby. No, zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom