>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - kwalifikacje (08.01-11.01.2019)

Status
Zamknięty.
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Witam
przed nami pierwszy turniej wielkiego szlema w tym roku czyli AO (kwalifikacje), tasiemki czas zacząć ????
Hoang,Kecmanovic, Molleker, Ruud
co do meczu Ofner - Uchiyama, kitajec w naprawdę dobrej formie i powinien wygrać ale straszna masówka się z tego zrobiła...
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ode mnie na eliminacje
Stakhovsky @1,57✅
Ukrainiec nieprzewidywalny w swojej grze. Czasami widać że się mu na korcie nie chce i łatwo przegrywa spotkania ale na WS się zawsze spina. Francuz poza serwisem nie wiele ma do zaoferowania. Mega drewniany w grze.
Lacko @1,68⛔???? 9:11 W tb 3 secie
Podobna sytuacja z Lacko jak z ukraincem. W tym roku obaj panowie jeszcze nie grali. W zeszłym obaj odpadli tu w 2R. Lepsze wrażenie zostawił Lacko który pokonał Raonica. Wynik w tym meczu może pójść w obie strony jednak liczę tu na bardziej niekonwencjonalna grę Slowaka i uważam że powinien sobie poradzić z Amerykaninem.
Dodatkowo
Monteiro @1,68✅
Laaksonen @4,55✅
Kursy z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dzisiejszą noc proponuję
Bolelli @1,63⛔
Rosol @1,46✅
Ako: 2,37
Bukmacher 1xbet
Wybrałem spotkania dwóch weteranów tenisowych. Panowie bliżej mają do końca kariery niż jej rozpoczęcia i liczę że znajdą w sobie jeszcze mobilizację i powalczą o turniej główny. Co do Bolelliego to zagra on z Ito. Nie za często gram reprezentantów Włoch z wiadomych powodów jednak tu się skuszę na Simonne. Mimo wieku potrafi jeszcze zagrać dobre spotkanie. Wystarczy przypomnieć sobie Paryż i znakomity mecz z Nadalem. Mimo że preferuje korty ziemne potrafi też sobie dobrze radzić na hardzie o czym niejednokrotnie przekonywał. Grał już w tym roku w Pune i pokazał się z dobrej strony. Japończyk grał w czelku gdzie odpadł po pierwszym meczu. Liczę że Włoch odnajdzie w sobie umiejętności które posiada i pokona Japończyka.
Rosol natomiast zmierzy się z powracającym po kontuzjach i przerwach Belluccim. Brazylijczyk tez juz najlepsze lata ma za sobą a i na kortach twardych nigdy nie błyszczał. Uważam że lepsze ogranie na tej nawierzchni przyczyni się do wygranej Czecha.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Majchrzak-Rubin 2 ⛔

Czy ja wiem... Amerykanin wydaje mi sie tu wiekszym faworytem. Majchrzak nie jest zly, czasem zrobi pozytywny wynik na poziomie challenger, ale Rubin to zawodnik z wiekszym doswiadczeniem w glownym tourze, on chyba wygral jako junior swego czasu Wimbledon (nie che mi sie wyszukiwac, jak komus zalezy to moze sprawdzic). Poza tym Rubin w przeszlosci przeszedl juz kwalifikacje i wygral mecz w turnieju glownym AO, co wiecej w 2 rundzie zmierzyl sie wtedy z Federerem i dal naprawde niezly mecz.
Mysle, ze Rubin moze z sentymentu walczyc o powrot do turnieju glownego tutaj. Ten kurs wydaje mi sie za wysoki, jak wspominałem, wiec pobiore.
Ofner-Kokkinakis 2 ✅
Powiem szczerze. Jak Kokkinakis nie awansuje do turnieju glownego to bedzie to ogromne rozczarowanie. Mozna bylo poprzedni seozn tlumaczyc powazna kontuzja i proba odbudowania sie, ale gdzie on ma zrobic dobry wynik jak nie tu w Australii.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), Kwalifikacje, twarda
Godzina: 01:30
Spotkanie: Miomir Kecmanovic - Thiago Monteiro
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: 1xbet
✅ 2-0 (6-2 , 6-1)
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), Kwalifikacje, twarda
Godzina: 01:30
Spotkanie: Henri Laaksonen - Joao Domingues
Typ: 1
Kurs: 1,59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wspólna analiza do obu typów. Gram na zawodników, którzy według mnie na hardzie są zawodnikami lepszymi. Jest to ostatnia runda kwalifikacji i zwycięzcy zagrają w 1 rundzie turnieju głównego. Kecmanovic dla mnie to wielki talent i nadzieja o czym już wielokrotnie pisałem w poprzednim roku i ci którzy w miarę śledzą moje typy to dobrze o tym wiedzą. Cenię bardzo tego zawodnika i jeżeli będzie się rozwijał tak jak rozwija i żadna poważna kontuzja mu się nie wydarzy, to myślę, że spokojnie będzie to w przyszłości zawodnik TOP 10 rankingu ATP. Lubię oglądać jego grę, jest to niezwykle inteligentny zawodnik i bardzo fajnie kątowo posyła piłki. Umie zmęczyć swojego rywala takim zmienianiem stron podczas wymian. Dla mnie na nawierzchni twardej Miomir jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem niż Brazylijczyk Monteiro i myślę, że go pokona. Jeżeli chodzi o typ na Laaksonena, to Szwajcar wydaję się tutaj być w dobrej formie. Odprawił już zawodników lepszych na hardzie niż Domingues czyli Norwega Ruuda i Niemca Kamke. Skoro z nimi dał radę, to tym bardziej powinien ograć
typowego ziemniaka jakim jest Portugalczyk Domingues, który rzadko grywa na nawierzchni twardej. W ciągu roku przeważnie wybiera nawierzchnie ceglane od czasu do czasu pojawiając się na turniejach z inną nawierzchnią.
✅ 2-0 (7-6 , 6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
H 45

hohoho1100

Użytkownik
Właśnie, ważne pytanie, zwłaszcza na tym etapie kwali. Niektórzy LL mogą odpuścić ostatnie mecze więc warto by było wiedzieć, którzy to &quot;potencjalni olewacze&quot;. Ktoś, coś?
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Właśnie, ważne pytanie, zwłaszcza na tym etapie kwali. Niektórzy LL mogą odpuścić ostatnie mecze więc warto by było wiedzieć, którzy to &quot;potencjalni olewacze&quot;. Ktoś, coś?
Jest losowanie spośród wszystkich przegranych, bez względu na rozstawienie także nikt nie będzie odpuszczał, od paru sezonów tak jest, teraz nawet w czelendrzerach, bo pozmieniali formule.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jest już wstępna drabinka AO. U panów najciekawsze pary według mnie:
Edmund - Berdych
Bautista - Murray
Kyrgios - Raonic
(oj będzie się działo ;) )
U pań nie widzę takich hitów, ale Magda Linette na pewno będzie miała bardzo trudną przeprawę w 1 rundzie bo trafiła na Osakę, i na pewno nie będzie faworytką,
Hubert też nie miał łatwego losowania, bo Karlovic mimo zawansowanego wieku, prezentuje solidny poziom, jest ciezki do ruszenia na serwisie.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Lloyd Harris - Dustin Brown over 22,5 1,90 1xbet ⛔
Obaj zawodnicy bazujacy na wlasnych serwisach, ciezko ich przelamac, raczej beda sie skupiali na podaniach, Browna strasznie nie lubie grac z racji jego stylu, lecz w ostatniej rundzie kwalifikacji nie bedzie pajacowal, Niemiec dwa ciezkie boje za soba z wymagajacymi rywalami oba wygrane po 3 setach, w tamtym roku przeszedl runde kwalifikacyjna i odpadl w 1 rundzie, rywal mlody zawodnik z RPA coraz mocniej pukajacy do turniejow ATP, jest faworytem w dzisiejszym meczu, ale latwo nie bedzie mial na pewno, licze na 3 sety bo Harris z zawodnikami typowo strzelajacymi serwisami ma jednak minusowy dorobek.
Mats Moraing - Kamil Majchrzak 2 1,79 1xbet ✅
Zaryzykuje gre na Polaka, ktory wedlug mnie jest lepszym zawodnikiem od Niemca pod wieloma wzgledami, oprocz serwisu, na ktorym swoja gre opiera Moraing, fakt jest w formie , byl w finale tydzien temu czelendzera w Playford i tu wygral dwa mecze, lecz rywale nieporownywalnie slabsi od Majchrzaka, Polak dobrze returnuje to bedzie klucz to dzisiejszego zwyciestwa, bo wykluczyc podanie Morainga to 80% wygrany mecz, Majchrzak po dwoch meczach gdzie pokonal bardzo solidnych rywali Schnura i Rubina bez straty seta, mam nadzieje ze dolaczy Kamil do Hurkacza w turnieju glownym.
Trungelliti 1,54 1xbet ⛔ , niby gracz nie pasujacy na beton, ale strasznie waleczny daje z siebie zawsze 100%, lubie go bo potrafi zaskoczyc lepszych od siebie rywali, rywal to Krueger, dwa ciezkie boje za soba, niby klepie cale zycie na betonie ale bez wiekszych sukcesow, czuje latwa przeprawe dla Argentynczyka.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Oglądałem prawie całe eliminacje (niektóre mecze cale, niektóre mniej).
Mam u Panów dzisiaj 3 bardzo solidne typy.
Wiadomo, że tutaj w ostatniej rundzie już gości bez formy nie ma, ale stawiam dzisiaj na gości, którzy dotychczas pokonali lepszych zawodników niż będą mieli teraz.
Eubanks - Martinez ✅
Amerykanin zagrał dwa mecze z wymagającymi rywalami. Szczególnie drugi mecz z nadzieją kanadyjskiego tenisa był z jego strony bardzo dobry, pomimo że nie był faworytem w ogóle. Był skazywany na porażkę. A jednak od początku grał swoje. Kapitalny płaski serwis i regularnosc na tym serwisie otwierały mu kort. Eubanks zagrał słabo w tych dwóch dotychczasowych spotkaniach tylko przez chwilę w 1 secie z Moutetem. Potem już grał super na serwisie i nie dał się ani razu przełamać ani w tamtym meczu, ani z Augerem. Jego rywalem Hiszpan, który nie ma żadnych ciekawych rywali na rozkładzie jeśli chodzi o turnieje na szybkich nawierzchniach. Większość wygranych ma na poziomie itf. Ostatni mecz z Niedowiesowem był dla niego bardzo szczęśliwy, bo Kazach miał obowiązek skończyć ten mecz w dwóch setach. Nie zrobił tego i w 3 secie już był kompletnie podłamany. Martinez wyszedł z dużych opałów, ale myślę że z tą regularnoscia na serwisie Eubanks wygra. Szczególnie drugi serwis Hiszpana jest słaby, a hard tego nie wybacza. Eubanks poczuje mniejszą prędkość i będzie grał mocno return jak lubi.

Kecmanovic - Monteiro ✅
Spora nadzieja serbskiego tenisa kontra ziemniak z Brazylii. Nie lubię oglądać Brazylijczyka na innej nawierzchni niż ziemna. Zupełnie on do mnie nie przemawia. Sprawdza się tylko, gdy jego przeciwnicy walą po autach lub w siatkę. Monteiro gra większość piłek pod gore licząc na swoją dobra obronę i kontry. Tutaj to nie przejdzie. Serb to nie jest ogórek, by sama obrona go pokonać. Kecmanovic ma umiejętności by w większości akcji zmuszać Brazylijczyka do mocnej defensywy. Jego bilans z zeszłego roku na hardzie to 27/14, z czego robił półfinały finały czy wygrane czelendzery.

Laaksonen - Domingues ✅
Dwóch zawodników grających bardziej na ziemii w ostatnim czasie, niż na hardzie. Ale to jeden z nich gra ofensywniej i z większym ryzykiem. To reprezentant Szwajcarii. Henryk miał gowniany rok 2018. Strasznie słaby, ale umiejętności ma gość. Nie wiem co się stało w zeszłym roku. Bo rok wcześniej w 2017 na hardzie miał półfinał atp250 i wyrównany mecz z Goffinem, walczył z Del Potro na us open czy pokonywał Corica lub Pospisila. To jasne: Laksa nigdy nie był zawodnikiem regualrnym, nigdy nie potrafił utrzymać formy dłużej niż 2/3 tygodnie, ale zeszły sezon to koszmar. Liczę, że tutaj jest zmotywowany i podchodzi do tego jako chęć naprawienia swojej gry z roku 2018. Rywal to Portugalczyk Domingues, który z jakąkolwiek sensowną gra na hardzie nie ma nic wspólnego. Itf to wszystko na co bylo go stać. Gdy tylko może gra na ziemi. Nawet nie mam czego się złapać analizując jego poczynania na szybkich nawierzchniach. Dużym zdziwieniem była dla mnie wygrana nad Lestiennem. Nie oglądałem tamtego meczu, ale widziałem mecz z turkiem Ilkelem. Poziom mocno średni, parę fajnych wymian, ale widać bylo, że turek jest zmęczony wcześniejszym bojem z Gerasimovem trwającym prawie 3 godziny.

Jak ktoś zagrał ładnie tak jak ja takiego trebla to mógł liczyć na bardzo przyjemny kurs łączny w okolicach 3.30 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Gunneswaran - Watanuki 1. Etoto 1.74 ✅
Kursy spadają na Watanuki&#39;ego nie wiem z jakich powodów ale nie przejmujemy się tym a może nawet będziemy cieszyć po meczu bo myślę, że starszy i bardziej doświadczony gracz pochądzący z Indii poradzie sobie z młodym i utalentowanym Japończykiem, który jest mniej ograny, i który mam nadzieję może się trochę spalić przed wielką szansą gry i udziału w turnieju głównym.
Lorenzi - Evans 2. Etoto 1.50 ✅
Lorenzi to stary wyjadacz ale przede wszystkim &quot;ziemniak&quot;. Wczoraj ciężki mecz z Poulem z którego wyszedł zwycięsko ale dziś nie będzie wcale łatwiej i mam nadzieje, że &quot;paliwa&quot; będzie brakować. Evans to nie jest jakiś ogórek i liczę na to, że sobie poradzi ze starym wygą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
King D. - Troicki V.
Typ: 2 @1.60 ✅ Unibet
Tu jest fajny strzał na kwalifikacje ! Darian King który ograł bagiete w 1r eliminacji który grał takie dno.. ledwo stal na nogach ???? Darian też nie lepiej - już wtedy wiedziałem że trzeba polować przeciw niemu gdy trafi się grajek że sredniej półki a takim jest Troicki który w swojej karierze ograł nie jednego z top 50. Ma mocny serwis, na returnie też potrafi huknac a King to taki ogórek przebijający często o sile WTA i obijajacy się wyłącznie w ITF / Challenger.
Bez dwóch zdań Troicki jest tu faworytem doświadczeniem i umiejętnościami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom