>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-27.01.2019

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
W tym 6 zwyciestw na clayu w Paryzu.
Na hardzie bilans wyglada juz troche inaczej 2-2 w tym w Australii 1-0 dla Novaka.
Gdyby Nadal potrafil grac na trawie i nie odpadal w pierwszych rundach to bilans by wygladal nieco inaczej
Tak czy inaczej Nole to bierze 3:1
A to Ty od tego handi -10 ???? hehe:facepalm:Wstydu Bracie nie masz:sarcastic::dntlck: Gdyby Nadal nie potrafił grać na trawie to nie wygrałby dwa razy Wimbledonu i nie pokonałby w finale króla trawy Federera ???? I nie wiem dlaczego każdy umniejsza zwycięstwa Rafy na clayu jakby to była jakaś gorsza nawierzchnia a tak na serio to mi przynajmniej wydaje się,że na clayu gra się najciężej. Nie ma jednak co zaśmiecać tematu takimi przepychankami bo to nie miejsce na takie dyskusje.Tak obiektywnie to na dystansie całego turnieju Rafa prezentuje się najlepiej.Djokovic zagrał tylko jeden dobry mecz w półfinale a poza tym bez fajerwerków. Miał dzień konia ale i Francuz zagrał tak żenująco słabo,że lepiej to przemilczeć.Przerósł go chyba ten mecz, stawka i całe okoliczności. Ja mam ciągle przed oczami obraz Djokovica z końcówki meczu z Medvedevem. I jak on tak wyglądał podczas pojedynku z Rosjaninem to jak będzie wyglądał po trzech godzinach morderczego tempa z Rafą. Moim zdaniem tu jest coś nie tak z Serbem.Dużo zależeć będzie od warunków pogodowych.Jeśli będzie gorąco przy otwartym dachu to szanse Rafy rosną mimo,że po półfinale on tez stwierdził,że przy takich upałach lepiej jak dach byłby jednak zamknięty. Mi się wydaje,że im dalej w mecz tym przewaga Hiszpana będzie większa. Nie wiem czy Djokovic fizycznie da radę na pełnym dystansie sprostać Rafie. To nie jest już ten sam cyborg co kilka lat temu a Rafa fizycznie prezentuje się imponująco.Jest i wydolność i siła i dynamika.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Nadal nie potrafi grać na trawie hahahaha każda brednia przebija poprzednią. Uciekam z forum na kilka miesięcy bo ręce opadają jak się to czyta.
Novak bierze finał.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Nadal nie potrafi grać na trawie hahahaha każda brednia przebija poprzednią. Uciekam z forum na kilka miesięcy bo ręce opadają jak się to czyta.
Novak bierze finał.
Bierze bo? Sam dokładasz swoich bredni ????
Proste logiczne argumenty przedstawił Drexler, wobec tychże typuje 3:0 dla Nadala.
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Nadal nie potrafi grać na trawie hahahaha każda brednia przebija poprzednią. Uciekam z forum na kilka miesięcy bo ręce opadają jak się to czyta.
Novak bierze finał.
Ok powinienem to napisac w cudzyslowie. Wygral tam niby 2 razy ostatnio w 2010 ale od tego czasu to max 4 runda no i 1 polfinal rok temu.
Bierze bo? Sam dokładasz swoich bredni ????
Proste logiczne argumenty przedstawił Drexler, wobec tychże typuje 3:0 dla Nadala.
A ze niby jakie. Pisze cos o goracu i dachu. Co z tego ze final jest o 20 czasu australijskiego wiec pogoda bedzie ok.
Pisze o jakiejs slabej kondycji Djoka w meczu z Miedwiediewem. Kiedy to ja nie wiem bo o ile pamietam to wygral tam spokojnie 2 sety i to Rosjanin wymiekl a nie Serb no i smieszne teksty ze Djoko nie wytrzyma jak pograja dluzej. Tak nie wytrzyma jak w Londynie rok temu co grali 5h. Bardzo dobre argumenty.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ok powinienem to napisac w cudzyslowie. Wygral tam niby 2 razy ostatnio w 2010 ale od tego czasu to max 4 runda no i 1 polfinal rok temu.
A ze niby jakie. Pisze cos o goracu i dachu. Co z tego ze final jest o 20 czasu australijskiego wiec pogoda bedzie ok.
Pisze o jakiejs slabej kondycji Djoka w meczu z Miedwiediewem. Kiedy to ja nie wiem bo o ile pamietam to wygral tam spokojnie 2 sety i to Rosjanin wymiekl a nie Serb no i smieszne teksty ze Djoko nie wytrzyma jak pograja dluzej. Tak nie wytrzyma jak w Londynie rok temu co grali 5h. Bardzo dobre argumenty.
A jakich Ty tu argumentów oczekujesz jak oba to kocury i w takich meczach decydują detale, kto lepiej wytrzyma morderczą walkę bo tenisowe umiejetności to oni obaj mają na najwyższym poziomie i jeden drugiego niczym nie zaskoczy. Będzie pewnie batalia na wyniszczenie bo Djokovic tego 3-0 nie wygra.Jeśli miałoby się zakończyć w trzech setach to tylko w drugą stronę.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Pany jak ktoś ma konto na u &quot;ruskich&quot; to jest taka linia
Novak Đoković - Rafael Nadal - Mecz potrwa więcej niż 171.5 minut @1,85
Nic tylko pobierać, ponieważ na over 3,5 seta jest tylko 1,47 a to jest równoznaczne z tym czasem trwania meczu ????
wchodze w ten becik u ruska za 500. Myśle ze w tym meczu 4 sety minimum plus jakiś tie brek jak najbardziej możliwy co daje nam lekko ponad ten czas. Przy odrobinie szczęścia i dłuższej wymianie bet mozliwy w przypdaku 3 zaciętych setów ale nie sądzę aby finał zakonczył się w 3 setach. Pozdro
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
To wlasnie chyba napisalem ze Rusek nie wytrzymal a Djoko spokojnie 2 sety ostatnie wygral.
Polecam czytanie ze zrozumieniem
I znów wychodzi,że meczy nie oglądasz tylko livescory sledzisz....Co z tego,że wygrał jak pod koniec meczu słaniał się na nogach i wyglądał jakby miał zejść...dojechał do swoich głębokich rezerw. Jestem ciekawy co byłoby w piątym secie..
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
I znów wychodzi,że meczy nie oglądasz tylko livescory sledzisz....Co z tego,że wygrał jak pod koniec meczu słaniał się na nogach i wyglądał jakby miał zejść...dojechał do swoich głębokich rezerw. Jestem ciekawy co byłoby w piątym secie..
Tak i na livescorze bylo napiaane ze rusek ledwo zyje.
To tymbardziej dobry ten Djokovic jak na takim zmeczeniu ogral go 6:2 6:3 w dwoch ostatnich setach
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Tak i na livescorze bylo napiaane ze rusek ledwo zyje.
To tymbardziej dobry ten Djokovic jak na takim zmeczeniu ogral go 6:2 6:3 w dwoch ostatnich setach
Dziesiątki razy widziałem Djoka jak słania sie, już prawie karetkę wzywają na kort i co? Novak wygrywa mecz, następny i potem kolejny. AO należy do Serba czy to się komuś podoba czy nie! W Paryżu miał infekcję, w Londynie jeszcze był ślad, dlatego według mnie te wtopy w finałach. Druga połowa roku po prostu była męcząca dla Djoka. Ja stawiam czysty win Serba @ 1.8 Etoto plus Kvitova 1.8 .AKO 3.29⛔
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Ten mecz to aktualnie wróżenie z fusów, można dużo pisać a i tak zadecydują detale, lepsze samopoczucie, większa koncentracja, ewentualnie lepsza aktualna kondycja, jeśli doszłoby do 5 seta. Obaj tenisiści w tej edycji AO jakoś mocno się nie spocili, jesli chodzi o wysilek, bo Nadal to zawsze cały mokry ????
Ja w tym meczu idę w stronę zakładu wynik po 2.secie- 1:1 z fortuny i jutro mam nadzieję na co najmniej 4h świetnego meczu:punch: ⛔
 
H 45

hohoho1100

Użytkownik
Taka mała uwaga. Ostatnie osiem spotkań pomiędzy nimi na hardzie to osiem wygranych Djoka bez straty seta. I chociaż raczej skłaniałbym się jutro w stronę Rafy, to jednak gdzieś z tylu głowy pali się ta czerwona ósemka.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Djokowic - Nadal
WYGRA PIERWSZEGO SETA PRZEGRA MECZ NADAL
KURS 6.0 BET365 ⛔
PÓŁFINAŁY U PANÓW ROZCZAROWAŁY BYŁY NUDNE DO JEDNEJ BRAMKI.
DLATEGO TEN FINAŁ POWINIEN BYĆ EMOCJONUJĄCY. W PÓŁFINAŁACH JEDNA CIEKAWA SPRAWA .Ujol bym to tak w pierwszym półfinale Nadal postawił wysoko poprzeczkę dał ugrać Cipasowi raptem 6 gumow ale Novak przeskoczyl tę poprzeczkę dał Pouille ugrać ledwie 4.
To może być pewien sygnal że w finale jak kolwiek wysoko postawi Nadal poprzeczkę Djokovic ja przeskoczy.To powinno być porywające widowisko a kursy w trakcie meczu mogą wachlowac kilka razy.
JA WCHODZĘ W TAKIE COŚ ZA SPOKOJNA STAWKĘ A GRUBEJ TU CHYBA WARTO BĘDZIE PRZYCZAIC SIĘ NA LIVIE .
KIBICUJE RAFIE ALE WYDAJE mi się że zwycięstwo wysżarcie mu Nowak.
NIE ZDZIWIE SIĘ NAWET ŻE ZAGRAJA Tiebrecka moczowy w końcówce piątego seta.
Obaj grają swój najlepszy tenis.
Na pewno overy gumowe do grania i ofer 3.5 seta.
Przynajmniej takiego meczu bym sobie
zyczyl.
Tego co NAWYWIJAL Nadal w Paryżu pewnie nikt już nigdy nie pobije, przynajmniej za mojego życia ale Melbourne to królestwo Novaka.TU może być jeszcze argument siła kontra wytrzymałość.
ALE RZECZYWIŚCIE ROZSTRZYGNĄ DETALE i dyspozycja dnia.Ale ona powinna być adekwatna do dyspozycji obu w całym turnieju.Czyli doskonala bliska ideału.
Nie liczył bym na nic innego niż starcie tytanow.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Djokovic 1.80@ sts ✅
Jak dla mnie nie ma co tu kombinować. Nadal wygląda świetnie fakt, ale na tle tych z naszej planety. Można kierować się różnymi faktami w analizie, ale pisać że Novak wyglądał słabo kondycyjnie? Ostatni raz gdzie można było tak stwierdzić to był mecz z Khaczanovem w ubiegłym sezonie, gdzie miał grypę czy coś. Djokovic ma nie od dziś chorą wydolność i takie są fakty. Dodatkowo ostatnie 2 rundy sobie odpoczywał, a nie szedł do finału. Nadal faktycznie poprawił serwis, niby nie ma śladu po urazie mięśnia uda, ale trzeba brać pod uwagę, że tak jak Nadal jest walcem na mące, tak Nole niszczy na betonie. Może w kwestii tytułów nie jest nazwijmy to - niezniszczalny, tyle że więcej zawodników jest groźnych na kortach szybkich, a i na mące serwis robi trochę mniej roboty niż np 230 na linię w tych warunkach. H2H wg mnie nie odgrywa tak wielkiej roli - okej jest to miazga, jeśli chodzi o harda, ale różnie bywało z dyspozycja itd. W każdym razie Novak moim zdaniem wygra w 4 setach, o ile Nadal będzie jakoś trzymał podanie. Jak dla mnie np. Z Tsitsipasem trochę dużo wyrzucał, w szczególności z forehandu, co będzie stanowić problem z djokiem, a i serwis wyrzucający nie będzie taki potężny, bo Novak ma solidna stronę backhandowa. Uważam, że szukanie argumentów na Nadała to mimo wszystko komponowanie na siłę. To finał szlema i takie są realia - na betonie to Djokovic rządzi, gdyby to był Roland Garros to byłbym równie przekonany o grze w drugą stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A ja wam powiem tak. W tym roku trafiły nam się świetne finały gdzie nie można wskazać faworyta - idealne pod oglądanie na zwieńczenie turnieju. A wy pchacie kasę i jeszcze się przekrzykujecie wzajemnie, że Nadal to weźmie pewnie albo ze izi Novak. Gdzie tu sens gdzie logika. I co potem połowa po meczu napiszę, że miała racje a druga połowa, że było blisko? Albo 1.80 w stsie na bet wielka niewiadoma jak kolega wyżej? Czyli realnie 1.58 - ludzie dajcie spokój. Już dzisiaj w finale pań było mega ciekawie i mogło pójść w obie strony.
Sam też w trakcie turnieju byłem pewien co do wygrania Djoko, ale potem z każdym meczem widziałem jak rośnie Nadal i nie zamierzam psuć sobie oglądania finału typowaniem w żadną ze stron. Ewentualnie też polecam over minutowy od ruskich.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Kontinen/Peers 1 2.28 fortuna⛔ - fatalnie dzis Persy na returnie, nie łamali z 0:40. TB w drugim secie katastrofalny, oddany bez walki.
Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie zaproponował tego typu. Finał debla. Kontinen/Peers - Mahut/Herbert. Stawiam na parę australijsko fińską. Typ wynikający z obserwacji. Grają świetnie, wszystkie wygrane mecze 2:0. Nie wyobrażam sobie, żeby tego nie zgarnęli. Mahut/Herbert, niby faworyt bukmacherów, za mną nie przemawiają, widzę o wiele więcej atutów po stronie kangura i fina jak serwis i return. Peers w meczu z Murray/Soares posyłał takie returny, że głowa mała. Dla mnie błąd bukmacherów. Faworytem powinni być zwycięzcy z roku 2017. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom