>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-27.01.2019

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
AO to najbardziej nieprzewidywalny turniej z wielkoszlemowych. Kto pamięta takiego asa Tomasza Johanssona, który wygral w 2002 roku? Tutaj mogą młode wilki namieszać i powywracać klasyfikację koncową do góry nogami . Na Staśka bym tak mocno nie liczył bo w jakiej dyspozycji jest to pokażą długie pojedynki w słońcu Australii...
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Na moje oko pierwsza osoba, która moze go zatrzymać to Thiem, zapewne się spotkają, ale o niego sie nie obawiam, ponieważ to jednak nie jest mączka, a na innych nawierzchniach siła rażenia Pana z Austrii nie jest taka duża. Najbardziej boje sie o pojedynek z Kyrgiosem, przeszłość robi swoje i zawsze ich pojedynki kończą się nieobliczanie. Jezeli chodzi o Raonica - dla mnie ten gosc wcale sie szczegolnie nie poprawil, zawsze poza scislym topem, lubie go, ale Wawrinka we wszystkich elementach poza serwisem jest w mojej opinii lepszy. Ktoś powie, ze przeciez odpadł z przeciętnym Bautistą w Doha, ale tam Hiszpan ograł samego Djokovica w finale i naprawdę nie powinno być to argumentem negującym moją propozycję.
Thiem to do tego ćwierćfinału nie dojdzie, jest kompletnie pod formą. Jego jedynym atutem obecnie jest drabinka, ale na czwartej rundzie powinien się zatrzymać. Sam typ na Wawrinkę ciekawy, ale nie widziałem go w tym sezonie, więc ciężko się odnieść do tego co piszesz. Ale drabinkę ma ciężką - Gulbis jest nieobliczalny (a pamiętajmy, że Stan lubi się dłuuugo rozkręcać w szlemach), Raonić potrafi być do bólu regularny, o Kyrgiosie sam wspomniałeś. Jest jeszcze Chung, który choć wydaje się bez formy to jednak w zeszłym sezonie tu czarował.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Zanim skleję tasiemkę z faworytów to kilka mniej oczywistych typów, które moim zdaniem mogą przynieść zysk:
Querrey - Herbert @2,5 ✅
Obaj panowie swoją grę opierają na serwisie, jednak to Francuz wydaje się w lepszej formie. Sam bardzo słaba końcówka zeszłego sezonu. Dla mnie mecz 50/50.
Chung - Klahn @2,95 ⛔ Dużo nie zabrakło...
Przegrana z Gulbisem, przegrana ze Stathamem, to dlaczego nie z Klahnem?
Paire - Thiem @3,6 ⛔ Blisko comebacku, ale jednak Thiem okazał się odrobinę lepszy
Atuty i wady Francuza chyba wszyscy znają. Umiejętności na poziomie TOP10, głowa została w ITF. Mecz powinien odbyć się na jednym z głównych kortów, rywal z górnej półki ale zupełnie bez formy - warunki idealne dla Benoit.
Opelka - Isner @2,95 ✅ ładny początek ????
Dwóch Amerykanów bazujących na serwisie i znowu, nie widzę tutaj tak łatwego zwycięstwa Isnera. Big John ostatniego poważnego rywala ograł na USO, z kolei Opelka trochę poklepał w Sydney.
Seppi - Johnson @1,85 ✅
Steve od śmierci ojca mocno się pogubił, w tym sezonie jeden mecz i w cymbał od Meyera. Seppi bardzo przyzwoity turniej w Sydney, do tego styl gry, który powinien sprawić rywalowi problemy.
Nishioka - Sandgren @2,15 ⛔ pajacerka w czwartym secie, nawet mi go nie żal
Dla mnie mecz z lekkim wskazaniem na Amerykanina, forma raczej podobna, umiejętności ciut chyba jednak po stronie Sandgrena, jeśli dodamy jeszcze do tego dobry ubiegłoroczny występ to w nim widzę faworyta.
Większość typów przeciwko konkretnym zawodnikom, zobaczymy jakie będą efekty. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Tsitsipas (-1.5s) @ 1,58 unibet ✅ 3:1
Nie wyobrażam sobie, aby Włoch był w stanie ugrać więcej niż seta. Najzwyczajniej w świecie nie ten poziom. Owszem ma dobre podanie i bardzo dobry forhend, ale to jest o wiele wiele za mało na takiego grajka jak Grek. Postura Matteo na pewno nie pozwala mu na świetne poruszanie się po korcie i jak chłopa dostaje trochę piłek pod nogi to nie ma kompletnie pomysłu i odgrywa zwykłe babole. Nie będę pisał o Stefanku, który zrobił w ostatnim czasie progres jak nikt inny, ogrywał każdego, zdecydowanie to tylko kwestia czasu jak zobaczymy go w pierwszej piątce, świetny jednoręczny bekheend, świetny forhend, będzie rzucał Włochem z jednej na drugą, w wymianach Matteo nie ma większych szans, będzie chciał skracać dużo z nich kończącym forhendem a tak na pewno ze Stefanem nie wygra. Już nie będę pisał o tym dla kogo gorsza będzie pogoda, bo to oczywiste. Nie daję szans Włochowi i szczerze mówiąc to myślę, że Grek zamknie to nawet w trzech setach.
Schwartzman 3:0 @ 1,89 unibet ⛔ 3:1
Tutaj jeśli mieli byśmy porównywać szansę to jest przepaść. Tak tak, wiadomo że Diego najlepiej czuje się na cegle, ale nie raz i nie dwa udowadniał, że na hardzie jest również bardzo groźny. Doskonale pamiętamy ostatnie AO, gdzie odpadł z Nadalem w 1/8 i mimo porażki w czterech setach on na prawdę miał podjazd do Rafy i narobił mu sporych problemów. Jak Argentyńczyk postawi ścianę to mało kto jest w stanie się przebić a po drugiej stronie młodziutki, słabiutki Rudolf, który na hardzie w tamtym sezonie rozegrał zaledwie kilka spotkań i nie wiele więcej w całej krótkiej karierze. Chłopak preferuje zdecydowanie cegłe i pyka sobie bez większych sukcesów w challengerach, póki co jedna 85 na koncie. To nie jest ten poziom, Diego doskonale wie, że trzeba jak najkrócej przebywać na korcie w ten skwar i nie można tracić setów z takimi chłopczykami. Szybkie trzy setowe spotkanie, nie widzę innej opcji.
Na pierwszy dzień to by było tyle do mocniejszej gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rozpoczynamy AO 2019. Oby z jak największym zyskiem.
Wybrałem takie typy na 1 dzień
Ebden - Struff o3,5 seta @1,57✅
Cuevas - Lajovic o3,5 seta @1,63⛔
Garcia-lopez- Haase o3,5 seta @1,57⛔
W każdym z tych spotkań nie ma wyraźnego faworyta do łatwego zwycięstwa. W każdej parze zawodnicy są nawet bardzo zbliżoni stylem gry co powinno zaowocować ciekawymi widowiskami. Każdy z nich pogrywal przed szlemem i żaden nie osiągnął specjalnego sukcesu. Formę obecna oceniam na bardzo zbliżona i uważam że każdy z wymienionych wyżej tenisistów ugra seta.
Tiafoe @1,3✅
Amerykanin musi wreszcie przełamać fatalną passę porażek która ma od tamtego sezonu. Umiejętności duże posiada i na szlemie jest dobra sytuacja do tego. Rywal przebijal się przez eliminacje Ale jak najbardziej jest w zasięgu Francisa.
Millman @1,25✅
John u siebie więc kibice będą to mocno wspierać. Rywal na kortach twardych bez rewelacji. Delbonis już raczej zbliża się do końca kariery i coraz rzadziej można to zobaczyć w turniejach ATP. Jeszcze na kortach ziemnych może coś ugra jednak na hardzie nie daje mu większych szans.
F. Lopez +2,5 seta @1,42⛔
Sandgren +2,5 seta @1,25✅
Brak tb w meczu De Minaur @1,4✅
Basil @1,3✅
Kursy z 1xbet
Zapraszam do mojego tematu gdzie będą się pojawiać typy z AO i tasiemki na początkowe rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A ja pograłem troche inaczej niz zawsze. Brać typy po kursie 1.3 typu Tsitsipas podziekuje. Gramy do 3 wygranych setow, kobiety do dwu wygranych . Nie wierze w to, ze kazdy bedzie gładko wygrywał 3:0 , upał , długie mecze da w koncu o sobie znać i kazdy zawodnik bedzie mial moment dekoncentracji. Grają tenisisci o duza kase i uznanie i dlatego wiekszosc meczy bedzie wyrownana w mej opinii a kursy sa zawyzone . A wiec pograłem że dany gracz wygra seta , wg mnie w kazdym meczu bedzie zacieta walka i seciki powinny wejsc. Wyjątkiem Osaka i Seppi . Osaka nie przegra z naszą Madzią a Seppi zaimponował mi w poprzednim turnieju i z graczem ktory nie ma BH powinien na hardzie wygrac 3:1 . Powodzenia .
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NDEzNDg0MzMwMDo/CkM2PIGgNAE9CXY=&amp;kind=MAIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 06:00
Spotkanie: Gael Monfis - Damir Dzumhur
Typ: 2
Kurs: 2,57
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy w Wielko Szlemowym Australian Open. Ja na początek próbuję niespodzianki i gram w tym spotkaniu na Bośniaka Dzumhura. Wprawdzie Damir na początku roku szybko odpadł z turnieju w Doha przegrywając z Serbem Djokoviciem 0-2 (1-6 , 2-6) ale tutaj wiadomo, że Novak zdecydowanie lepszy jest, a następnie zagrał mecz pokazowy w Kooyong przegrany z Serbem Krajinoviciem 0-2 (3-6 , 2-6). Dlaczego zatem w meczu z Monfilsem stawiam na niego ? Odpowiedź jest prosta, wydaje mi się, że Monfils nie będzie przygotowany tutaj na 100%. Doznał kontuzji pod koniec roku na turnieju we Wiedniu i od tamtego czasu nie grał żadnego meczu. Miał pojawić się na turnieju w Auckland ale doznał kolejnej kontuzji mięśnia uda i musiał wycofać się z turnieju. Z tego względu uważam, że może nie być najlepiej przygotowany. Nie wiadomo do końca czy ta kontuzja jest już w pełni wyleczona ale wiadomo jak to z mięśniami jest, nie boli wydaje się ok a potem nagle znów coś strzeli podczas spotkania. Dlatego też proponuję zagrać ten typ u buka u którego nie ma zwrotu przy kreczu. W 1xbet gdzie gram jest zwrot tylko jeśli krecz będzie w 1 secie, w każdym kolejnym już jest rozliczany zakład na niekorzyść kreczującego. Dzumhur nie podpala się jakoś bardzo i dość regularnie trzyma się swojej gry i prowadzi wymiany i tutaj może to na Monfilsa być bardzo skuteczna broń jeśli ten będzie odczuwać ból w udzie. Ja tutaj próbuję pograć na Bośniaka, bo forma Monfilsa to bardzo duża niewiadoma ale nie wydaje mi się aby był przygotowany na 100% swoich możliwości. Więcej o kontuzji Monfilsa i wycofaniu się z turnieju w Auckland możecie poczytać tutaj:
https://www.tennisworldusa.org/tenn...ls-withdraws-from-auckland-due-to-new-injury/
⛔ 3-0 (6-0 , 6-4 , 6-0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Harris vs. Medvedev, typ:2 @1.20 etoto ✅

Kurs mały, ale moim zdaniem do AKO idealny. Harris co prawda w kwalach nie stracił ani seta i śmielej puka do pierwszej setki rankingu ATP ale to Rosjanin nie powinien dać szansy graczowi z Czarnego Lądu. Danill potrafi grać, w ubiegłym roku m.in. zwycięstwo w Tokio, w tym roku dojście do finału w Brisbane oraz wycofanie się z Sydney. Myślę ze powinien być dobrze przygotowany. Harris kreczował w Playford i myślę że w swpim debiucie w AO odczuje kwalifikacje i ulegnie Rosjaninowi. Danill to po prostu większe doświadczenie, lepsze umiejętności i chyba świeższy gracz jesli chodzi o obecną formę.
 
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Nie widzę nigdzie tematu na zakłady długoterminowe, więc postanowiłem napisać tutaj, może ktoś jeszcze skorzysta ;)
Djokovic miejsca 1-8 @1,3 ✅
Federer miejsca 1-16 @1,2 ✅
Cilic miejsca 1-16 @1,8 ✅
Nishikori miejsca 1-8 @1,85 ✅
Dimitrov miejsca 1-16 @1,7 ✅
Tsitsipas miejsca 1-16 @2,0 ✅
Berdych miejsca 1-16 @2,8 ✅
Łączny kurs: 49,45, wszystko pochodzi z Milenium ✅
Krótko o każdym typie:
Jeśli chodzi o Djokovicia i Federera to chyba nie ma co się za bardzo rozpisywać. Dwóch największych faworytów do wygrania całego turnieju, jednak gram dosyć asekuracyjnie, bo na Serba w ćwierćfinale powinien czekać Nishikori, a na Federera Tsitsipas. Kursy tylko nieznacznie wyższe biorąc ich awanse o rundę wyżej i według mnie nieproporcjonalne do ryzyka, jakie niosą ze sobą te pojedynki.
Cilic - rok temu przegrany finał z Federerem, więc broni całkiem poważnej liczby punktów. Aby awansować do szesnastki musi pokonać trzech rywali: Tomica, Rubleva/McDonalda oraz najprawdopodobniej Verdasco. Tomic w Australii niby zawsze groźny, ale już raz go tutaj Cilic pokonał, dokładnie to w 2010 roku. Rok temu nie przebrnął nawet kwalifikacji, wcześniej trzecia, czwarta i czwarta runda, ale we wszystkich ośmiu wygranych wówczas pojedynkach był zdecydowanym faworytem, a nie dogiem jak teraz z Ciliciem, więc raczej gładko. Można by się obawiać nieco o Verdasco, bo pewnie każdy ma w pamięci jego półfinał z Nadalem tutaj w Melbourne, ale poza tym jednym wyskokiem w większości jego występy w AO kończyły się na 1-2 rundzie. Ponadto Cilic z Verdasco grali ze sobą 3 dni temu pokazowy mecz w Kooyong, zakończony gładkim 2-0, więc po kursie 1,8 jestem w stanie postawić na jego awans do czwartej rundy.
Nishikori - fajna forma na początku sezonu, wygrany turniej w Brisbane, gdzie stracił tylko jednego seta w finale z Medvedevem. Australian Open chyba lubi, każdy jego występ od 2012 roku kończył minimum na czwartej rundzie, tutaj natomiast gram jego ćwierćfinał ze względu na stosunkowo łatwą drabinkę. Najpierw Majchrzak, potem Hubert/Karlovic, w trzeciej w najgorszym wypadku Kolba, w czwartej Fognini/Carreno Busta. Nie widzę tutaj rywala, który miałby Japończyka pokonać. Już chyba najbardziej martwiłbym się tutaj o jakiś długi pięciosetowy pojedynek z Ivo, ale po pierwsze wierzę w to, że Hubert go pogoni, a po drugie dwa ostatnie pojedynki pomiędzy nimi wygrywał Nishikori i to bez straty seta (2016 US Open i 2014 Memphis)
Dimitrov - autostrada do czwartej rundy, czyli Tipsarevic, Cuevas/Lajovic i w najgorszym wypadku Isner. Amerykanin pamiętam, że miał jakieś problemy zdrowotne w końcówce poprzedniego sezonu, w tym sezonie tylko jeden rozegrany mecz (porażka z Fritzem w Auckland), w Melbourne nigdy mu za dobrze nie szło, dlatego też uważam, że ich bezpośredni pojedynek na luzie bierze Bułgar i kursy będą zdecydowanie niższe niż 1,7.
Tsitsipas - tutaj miałem największy dylemat, bo nie lubię grać młodziaków na wielkim szlemie, ale przekonał mnie kolega stronę wcześniej. To w końcu tylko trzy mecze: Bererttini (łatwo), Troicki/Barballes Baena (łatwo), Basilashvili (średnio-łatwo). A później czwarta runda z Federerem w wieczornej sesji na korcie głównym ???? Wydaje mi się, że powinien to ogarnąć. Rok temu niby tylko pierwsza runda, ale przegrał z Shapovalovem, więc można wybaczyć. Później zrobił czwartą rundę na Wimbledonie, znowu szybko odpadł na US Open, ale z Medvedevem. No cóż, jak tylko głowa pozwoli to będzie miał okazję zrewanżować się Szwajcarowi za niedawną porażkę na pucharze Hopmana
Berdych - jak dla mnie perełka i kurs naprawdę mocno zawyżony. Ja rozumiem, że Czech wraca po kontuzji, ale widziałem go w meczu z Kohlschreiberem i wyglądał pewnie, później doszedł aż do finału z Bautistą, w wywiadach powtarza, że jest głodny gry, że już nie mógł się doczekać powrotu, że ma jeszcze większą motywację niż przed kontuzją. A tutaj dostaje Edmunda (HH 1-0 dla Berdycha, ponadto Kyle wycofał się tydzień temu z udziału w Sydney z powodu kontuzji kolana), Garcia-Lopez/Haase oraz Schwartzmanna, który jak dobrze wiemy na hardzie traci bardzo dużo, w Melbourne tylko raz zrobił sensowny wynik (rok temu 4. runda) i nawet jeśli traktować ten mecz jako 50-50, to i tak granie teraz Czecha po 2,8 jest jak najbardziej uzasadnione. Ponadto warto też prześledzić dotychczasowe występy Berdycha na AO, a mianowicie od 2007 roku mamy: 3 razy czwartą rundę, 5 ćwierćfinałów i dwa półfinały! Tylko dwa razy zdarzyło mu się odpaść wcześniej (2010 rok i druga runda z jakimś Korolevem, oraz 2017 rok i porażka w trzeciej z Federerem, oczywiście do wybaczenia). Uważam, że Czech bez problemu zamelduje się w najlepszej szesnastce i biorąc pod uwagę kłopoty zdrowotne Nadala, nie będzie on na straconej pozycji w pojedynku o ćwierćfinał
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie widzę nigdzie tematu na zakłady długoterminowe, więc postanowiłem napisać tutaj, może ktoś jeszcze skorzysta ;)
Djokovic miejsca 1-8 @1,3
Federer miejsca 1-16 @1,2
Cilic miejsca 1-16 @1,8
Nishikori miejsca 1-8 @1,85
Dimitrov miejsca 1-16 @1,7
Tsitsipas miejsca 1-16 @2,0
Berdych miejsca 1-16 @2,8
Cilić po urazie, a odwoływanie się do meczu z 2010 z grzeczności pominę. ;)
 
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Nie sądzę, aby ta kontuzja to było coś poważnego... Odpuścił Pune, ale w zeszłym tygodniu dwa mecze w Kooyong, oba wygrane.
“My knee is feeling good,” he said. “It was a little bit stiff yesterday and sore because it was the first match. But today it felt really good, which I’m quite pleased about.”
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 5K

rosati

Użytkownik
Ja proponuje over 31.5 1.82 1xbet Anderson- Mannarino ✅ . Anderson w formie, ale czy wygra 3-0 nie byłbym wcale taki pewien, a ten over może zostać pokryty w trzech setach, Mannarino od paru miesiacu gra słabo, ale to jest solidny gracz na poziomie ATP, w tamtym roku był tutaj w 3 rundzie po czym odpadł z Thiemem. H2h 6-2 dla Andersona , ale w szlemach ze sobą jeszcze nie grali. Reasumując wątpię ze zawodnik z RPA będzie miał aż taka przewagę nad Francuzem , ze będzie w stanie go łamać w każdym secie, a jeden TB w secie pomiędzy nimi jest bardzo możliwy, oprócz tego gram Basilisvili 1.30 ✅ i Isnera z Opelka 1.4. ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Nie widzę nigdzie tematu na zakłady długoterminowe, więc postanowiłem napisać tutaj, może ktoś jeszcze skorzysta ;)
Djokovic miejsca 1-8 @1,3
Federer miejsca 1-16 @1,2
Cilic miejsca 1-16 @1,8
Nishikori miejsca 1-8 @1,85
Dimitrov miejsca 1-16 @1,7
Tsitsipas miejsca 1-16 @2,0
Berdych miejsca 1-16 @2,8
Łączny kurs: 49,45, wszystko pochodzi z Milenium
Krótko o każdym typie:
Jeśli chodzi o Djokovicia i Federera to chyba nie ma co się za bardzo rozpisywać. Dwóch największych faworytów do wygrania całego turnieju, jednak gram dosyć asekuracyjnie, bo na Serba w ćwierćfinale powinien czekać Nishikori, a na Federera Tsitsipas. Kursy tylko nieznacznie wyższe biorąc ich awanse o rundę wyżej i według mnie nieproporcjonalne do ryzyka, jakie niosą ze sobą te pojedynki.
Cilic - rok temu przegrany finał z Federerem, więc broni całkiem poważnej liczby punktów. Aby awansować do szesnastki musi pokonać trzech rywali: Tomica, Rubleva/McDonalda oraz najprawdopodobniej Verdasco. Tomic w Australii niby zawsze groźny, ale już raz go tutaj Cilic pokonał, dokładnie to w 2010 roku. Rok temu nie przebrnął nawet kwalifikacji, wcześniej trzecia, czwarta i czwarta runda, ale we wszystkich ośmiu wygranych wówczas pojedynkach był zdecydowanym faworytem, a nie dogiem jak teraz z Ciliciem, więc raczej gładko. Można by się obawiać nieco o Verdasco, bo pewnie każdy ma w pamięci jego półfinał z Nadalem tutaj w Melbourne, ale poza tym jednym wyskokiem w większości jego występy w AO kończyły się na 1-2 rundzie. Ponadto Cilic z Verdasco grali ze sobą 3 dni temu pokazowy mecz w Kooyong, zakończony gładkim 2-0, więc po kursie 1,8 jestem w stanie postawić na jego awans do czwartej rundy.
Nishikori - fajna forma na początku sezonu, wygrany turniej w Brisbane, gdzie stracił tylko jednego seta w finale z Medvedevem. Australian Open chyba lubi, każdy jego występ od 2012 roku kończył minimum na czwartej rundzie, tutaj natomiast gram jego ćwierćfinał ze względu na stosunkowo łatwą drabinkę. Najpierw Majchrzak, potem Hubert/Karlovic, w trzeciej w najgorszym wypadku Kolba, w czwartej Fognini/Carreno Busta. Nie widzę tutaj rywala, który miałby Japończyka pokonać. Już chyba najbardziej martwiłbym się tutaj o jakiś długi pięciosetowy pojedynek z Ivo, ale po pierwsze wierzę w to, że Hubert go pogoni, a po drugie dwa ostatnie pojedynki pomiędzy nimi wygrywał Nishikori i to bez straty seta (2016 US Open i 2014 Memphis)
Dimitrov - autostrada do czwartej rundy, czyli Tipsarevic, Cuevas/Lajovic i w najgorszym wypadku Isner. Amerykanin pamiętam, że miał jakieś problemy zdrowotne w końcówce poprzedniego sezonu, w tym sezonie tylko jeden rozegrany mecz (porażka z Fritzem w Auckland), w Melbourne nigdy mu za dobrze nie szło, dlatego też uważam, że ich bezpośredni pojedynek na luzie bierze Bułgar i kursy będą zdecydowanie niższe niż 1,7.
Tsitsipas - tutaj miałem największy dylemat, bo nie lubię grać młodziaków na wielkim szlemie, ale przekonał mnie kolega stronę wcześniej. To w końcu tylko trzy mecze: Bererttini (łatwo), Troicki/Barballes Baena (łatwo), Basilashvili (średnio-łatwo). A później czwarta runda z Federerem w wieczornej sesji na korcie głównym ???? Wydaje mi się, że powinien to ogarnąć. Rok temu niby tylko pierwsza runda, ale przegrał z Shapovalovem, więc można wybaczyć. Później zrobił czwartą rundę na Wimbledonie, znowu szybko odpadł na US Open, ale z Medvedevem. No cóż, jak tylko głowa pozwoli to będzie miał okazję zrewanżować się Szwajcarowi za niedawną porażkę na pucharze Hopmana
Berdych - jak dla mnie perełka i kurs naprawdę mocno zawyżony. Ja rozumiem, że Czech wraca po kontuzji, ale widziałem go w meczu z Kohlschreiberem i wyglądał pewnie, później doszedł aż do finału z Bautistą, w wywiadach powtarza, że jest głodny gry, że już nie mógł się doczekać powrotu, że ma jeszcze większą motywację niż przed kontuzją. A tutaj dostaje Edmunda (HH 1-0 dla Berdycha, ponadto Kyle wycofał się tydzień temu z udziału w Sydney z powodu kontuzji kolana), Garcia-Lopez/Haase oraz Schwartzmanna, który jak dobrze wiemy na hardzie traci bardzo dużo, w Melbourne tylko raz zrobił sensowny wynik (rok temu 4. runda) i nawet jeśli traktować ten mecz jako 50-50, to i tak granie teraz Czecha po 2,8 jest jak najbardziej uzasadnione. Ponadto warto też prześledzić dotychczasowe występy Berdycha na AO, a mianowicie od 2007 roku mamy: 3 razy czwartą rundę, 5 ćwierćfinałów i dwa półfinały! Tylko dwa razy zdarzyło mu się odpaść wcześniej (2010 rok i druga runda z jakimś Korolevem, oraz 2017 rok i porażka w trzeciej z Federerem, oczywiście do wybaczenia). Uważam, że Czech bez problemu zamelduje się w najlepszej szesnastce i biorąc pod uwagę kłopoty zdrowotne Nadala, nie będzie on na straconej pozycji w pojedynku o ćwierćfinał
Wcale się nie zdziwię jak jutro Dimitrov przegra z Tipsarevicem gdzie Bułgar niesamowicie leży Serbowi!!!!!!
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Chłopie Tipsy ponad rok nie było w tourze, ostatni poważny występ (nie liczac meczu z Kublerem) to US Open 2017 i porazka ze Schwartzmanem, gdzie tu mowa o jakiejs formie czy ograniu, a to w tenisie bezcenne to ze h2h dobre o niczym nie swiadczy, na szlemie o ile mnie pamiec nie myli jeszcze ze soba nie grali, a to juz jest inna bajka, dimitrov by musial dostac jakiejs kontuzji mózgu zeby nnie przejsc do 2 rundy...
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
dimitrov by musial dostac jakiejs kontuzji mózgu zeby nnie przejsc do 2 rundy...
Akurat Dimitrov i kontuzja mózgu to wcale nie jest takie nieprawdopodobne. :p


AKO na pierwszy dzień: Anderson ✅ + Tsitsipas ✅ + Dimitrov ✅ + Nadal ✅ + Schwartzman ✅ + Isner - Opelka o. 3,5 ✅ + Berdych ✅ + De Minaur ✅ + Sandgren set ✅ + Seppi ✅ @9,63 Fortuna ✅
AKO na spokoju, oby tak dalej ????
Właściwie wszystko już o tych meczach zostało napisane, podpisuję się pod tym co wyżej zostało napisane o Schwartzmanie czy Berdychu. ;)
P.S. Będę wdzięczny za podrzucenie jakiś dobrych streamów na priv, jak już się gdzieś pojawią (reddit czy gdzie tam szukacie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dimitrov - Tipsarevic u29,5 @1,75
⛔
Janko jak to już zostało zauważone nie grał dość długo spotkania w turze. Pewnie wystąpi kilka razy z zamrozonym rankingiem w szlemach, zbierze kasę i zakończy karierę tak jak to zrobił Tursunov. W obecnej chwili jest duża przepaść między Serbem a Bulgarem jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne a to odegra duże role. Do tego dochodzą kontuzje i urazy z którymi zmagał i może zmaga się Tipsarevic. Nie daje mu tu większych szans na odegranie większej roli w tym spotkaniu a i sam Bułgar nie powinien tracić sił przed kolejnymi pojedynkami.
Isner -2,5 gema @1,83⛔????
Spotkanie dwóch wysokich Amerykaninow. Obaj bardzo dobrze serwują jednak John jest bardziej ogranym i doświadczonym na tym szczeblu zawodnikiem i to powinien być czynnik decydujący. Isner nawet w nienajwyzeszej formie potrafi wygrywać mecze samym serwisem a Opelka naciskany i będący pod presją też jest do złamania
I jeszcze brak tb w meczu Basilashvili @2,19⛔
Kursy z Lvbet
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Cilic - Tomic (Handicap setowy -1.5 Cilic) @1.60 Fortuna ✅
Cilic według mnie kurs nieco zawyżony na ten typ. Ostatnio Tomic co prawda odnosi naprawdę bardzo dobre wyniki jak zwycięstwo z Sockiem oraz z Kyrgiosem. Trzeba jednak powiedzieć czy Tomic jest w stanie zagrozić takiemu zawodnikowi jakim jest Cilic. Według mnie ciężko będzie temu zawodnikowi chociażby o ugranie seta. Cilic jest Regularny. Wygrał w tym sezonie już z Andersonem i Verdasco a jak wiemy są to zawodnicy z wyżej półki. Jeśli chodzi o spotkania tzw. historyczne pomiędzy tymi zawodnikami to dwa spotkania wygrał Cilic jedno Tomic. Drabinka jak na razie dla obu panów układa się całkiem dobrze więc jest o co grać. W przypadku wygranej w tym meczu Cilica trafia na McDonalda jak najbardziej tutaj także nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Chorwata. W następnej rundzie Albot lub Verdasco ale tutaj widzę bardziej Hiszpana. Spodziewał bym się cięższego meczu niż z pierwszych dwóch rund, ale jak najbardziej Hiszpan jest jak najbardziej na poziomie Cilica. Tutaj gram na spokojnie że Chorwat może stracić maksymalnie jednego seta. Według mnie kurs zachęca i ja w to spotkanie dzisiaj pójdę. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Dosłownie w dwóch zdaniach o każdym, gram tasiemkę mocniej i nie chciał bym nikogo pominąć.
Dominika vs Benua
ov 3.5s @ 1,67 unibet

Zdecydowana większość się zgodzi, że taki kurs to jest spore value. Nie wyobrażam sobie zbytnio, aby tutaj zakończyło się 3:0 w jedną ze stron. Dominik mimo wszystko sporo traci na hardzie w porównaniu do cegły. Francuz ogromne umiejętności, tylko głowa została w tyle. Jest ogromnie nie równy, potrafi grać tak, że ręce same składają się do oklasków a i przeciwnie. Nikt tutaj nie zagra na wysokim poziomie tak równo by nie stracić seta.
Żilll vs Fratangelo
Simon (-1.5s) @ 1,52 unibet
Jestem spokojny co do tego spotkania. Francuz jest w dobrej formie, ograł Sama i Milmana w Sydney, przegrał ze świetnym Australijczykiem. Wcześniej w Indiach również trzy spotkania na bardzo dobrym poziomie i Kevin był spokojnie do łyknięcia. Bjorn obecnie to jednak jest półka niżej. Trochę się musiał namęczyć w kwalifikacjach, ale z nikim, który by się wywyższał w stosunku do niego. Amerykanin odbije się od Francuskiej ściany, innej opcji nie widzę.
Hurkacz vs Doktorek
Hubert ov 1.5s @ 1,63 unibet
Serwis po 2seta...

Jakoś nigdy mnie zbytnio Hubert nie przekonywał by na niego grać, ale tutaj mu zaufam bo myślę, że ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo niż sugerują nam to buki. Tutaj będzie grany nie jeden tajbrek to jest nie mal, że pewne. Obaj wiedzą, że przełamanie praktycznie kończy seta. Polak ma solidne podanie i spokojnie na Chorwata, który będzie jednak ciężej odczuwał temperaturę wystarczy. W wymianach, których będzie jak na lekarstwo, większość na pewno będzie należała do Polaka bo m Ivo tymi slajsami i chodzeniem do siatki mało zdziała, będzie mijany, albo w jeden kąt i do drugiego już nie wróci. Nie wykluczone jest pięć setów, dlatego gdyby do tego doszło to już będę spokojny.
Taro vs Koki
Kokkinakis @ 1,29 unibet
Typowo na podbicie i bardzo bezpiecznie, Kangur u siebie, bez straty seta w kwalifikacjach, ofensywny tenis, świetny forhend, natomiast Danielek to mimo wszystko typowy ziemniak i momentami na pewno postawi ścianę, ale to nie będzie wracało nic co zmusi Kangura do głębokiej defensywy i spokojnie zagra to co do tej pory i ogra Japończyka, który wygląda póki co bardzo przeciętnie.
Jarry vs Mayer
Mayer ov 1.5s @ 1,40 unibet
Myślę, że Argentyńczyk wygra to spotkanie, ale wchodzę jednak zdecydowanie bezpieczniej,
Nicolas to zawodnik, którego mimo wszystko można by do worka lub obok Rubleva postawić. Pierze ile fabryka dała z forhednu, w defensywie zdecydowanie ma jeszcze braki, na pewno lepsze podanie od Leonardo, ale moim zdaniem nic po za tym. Argentyńczyk również ofensywny zawodnik, ale zdecydowanie bardziej regularny i tą regularnością dziś powinien wygrać.
Vanni vs Busta
Carreno (-1.5s) @ 1,45 unibet
Ferrer skreczował zaledwie po kilkunastu minutach za to ze Struffem pograł 3 tajbreki.
Hiszpan jest zdecydowanie lepszym grajkiem mimo to, że preferuje zdecydowanie cegłe.
Vanni bazuje zdecydowanie na lepszym podaniu, ale po za tym swoimi slajsami nie zamęczy Hiszpana a wręcz przeciwnie, potrafi skończyć z forhendu fajnie, ale na pewno nie z większości piłek, Carreno go zamęczy tymi krosami.
Querrey vs Herbert
Sam @ 1,53 unibet
Trzy małe piłki na 2:0

Nad tym się wahałem, ale jednak sądzę, że Amerykanin to weźmie. Obaj świetne podania, bardzo prawdopodobny tb/dwa a może i więcej, choć myślę że zamknie sprawę szybciej. Francuz zagrał na prawdę dobrze pierwsze dwa spotkania w Doha, ale Czech sprowadził go na ziemię a Francuz na podaniu nie wyglądał już tak dobrze i nie będzie w stanie serwować ~ 70% pierwszego, zresztą żaden z nich nie będzie w stanie, ale w wymianach to zdecydowanie góruje Amerykanin. Świetny forhend w porównaniu do Francuza, który potrafi grać z końcowej linii swoim bekhendem długie piłki pod nogi, ale tutaj nie będzie dostawał, żadnych przebitek w okolice kara. Sam będzie go dręczył forhendem i na pewno to on więcej w tym spotkaniu się będzie musiał nabiegać.
AKO : 16,57 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
C 0

carlo007

Użytkownik
Witam , ja z kolei będę grał na Ivo po kursie 1.70 ✅ myśle że na naszego reprezentanta wystarczą potężne serwisy Karlovicia. Tym bardziej że chorwat ma więcej doświadczenia. Do tego dorzucam Wawrinke po 1.30 ZWROT i zwycięstwo Fabio Fogniniego po 1.40 ZWROT Ako 3.09 wszystkie kursy STS. Pozdrawiam
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Kilka moich przemyśleń po pierwszym dniu, które być może pomogą Wam typować kolejne rundy. Uprzedzam jednak, że żadnego meczu nie widziałem w całości, więc byłbym wdzięczny za ewentualne skorygowanie moich błędnych przekonań.
Tsitsipas - dalej mega chaotyczny w swojej grze, granie na hurra, dopóki idzie to będzie żarło, ale jak się pojawią kłopoty to mogą być ciężary.
Berdych - fantastycznie wyglądał dziś na serwisie, moc uderzeń też jak u starego Tomasza i te jego charakterystyczne bicie z góry do dołu ???? Edmund poza końcówką trzeciego seta bez szans i choć bez formy, to wbrew temu co twierdzą niektórzy to Brytyjczyk potrafi grać w tenisa. Berdych może być czarnym koniem turnieju, jeśli tylko jest przygotowany fizycznie i w trakcie kolejnych meczów poprawi nieco poruszanie się po korcie.
Nishioka - widziałem tylko końcówkę, Sandgren sam sobie winny, że nie doprowadził do piątego seta. Nie wiem jak Chaczanow, ale powinien zjeść Japończyka.
Bautista - nie kupuję tych wszystkich opowieści o Murray&#39;u grającym na jednej nodze. Przecież dziś by ograł 90% ATP. Robert naprawdę w formie, ale ja nie zamierzam na niego stawiać.
To teraz przechodzimy do tego co tygrysy lubią najbardziej. ;) Trzy typy na dziś podałem wczoraj, postaram się jeszcze dorzucić jakąś małą tasiemkę.
Fognini - Munar over 3,5 seta @1,57 zwrot, choć powinno siedzieć, bo Munar miał dwie setowe
Nie będę ukrywał - typ mocno &quot;na nos&quot;, bo o Munarze sporo słyszałem, ale jeszcze nie widziałem. Widziałem za to sporo meczów klauna i pajaca Fogniniego, żeby stwierdzić, że młody, ambitny, utalentowany zawodnik jest w stanie urwać mu seta wykorzystując chwilę jego nieuwagi. Niby pod koniec zeszłego sezonu Włoch się trochę opanował, ale ja mu tam nie wierzę.
Sock - Bolt over 3,5 seta @1,6 ✅
Pod koniec 2017 roku naprawdę przyjemnie patrzyło się na grę Socka, ale &quot;to se ne vrati&quot;. Obecnie Amerykanin męczy swoją grą siebie i innych. Do tego nigdy za specjalnie na AO mu nie szło. Bolt u siebie, może tu powalczyć. Typ podobny do tych z wczoraj - bardziej przeciwko jednemu z zawodników, niż za drugim. Skłaniałbym się nawet do grania na Bolta, ale typy, które podałem wczoraj wydają mi się pewniejsze.
Chyba tyle, nic więcej raczej mi nie przychodzi do głowy, wszystko inne to wróżenie z fusów. Z luźnych przemyśleń - wydaje mi się zawyżony kurs na Kyrgiosa (wiadomo czym spowodowany, ale jednak umiejętności posiada wyższe od Rao), zaskoczyć może Humbert.
Proponuję taką tasiemkę na dziś: Djoković 3:0 ✅ + Nishikori 3:0 ⛔ + Medvedev ✅ + Tsonga + Karlović - Hurkacz o. 3,5 ✅ + Zverev ✅ + Herbert set ✅ + Corić ✅. Ako 5,65 Fortuna ⛔⛔⛔ Niestety nic nie mogę na to, że Majchrzakowi się tryb Djoko wlączył ????
Dla odważnych jeszcze Paire set, ale ja to muszę jeszcze sobie na spokojnie przekminić.
Króciutko: Djoka i Nishikoriego tłumaczyć chyba nie trzeba, różnica klas. To samo Medvedev, który w zeszłym w sezonie wskoczył na wyższy poziom, formy nie stracił, a na przeciwko rywal, który choć utalentowany, dopiero zaczyna przygodę z poważnym tenisem. Tsonga wydaje się wracać do dobrej dyspozycji, a australijski klimat mu sprzyja. Liczę na zwycięstwo Hurkacza, ale nie wierzę, że choć jednego seta Ivo sobie nie wyserwuje. I niech tak to się skończy, 3:1 dla Polaka. ;) Liczę, że Zverev kontuzji mózgu nie dostanie, o Herbercie i Coriciu pisałem wyżej.
P.S. Śmierdzi mi strasznie ten mecz Paire - Thiem. Pytanie na kogo to pułapka - na nas czy na januszy, którzy pograją zawodnika z TOP 10 po @1,3 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom