>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-27.01.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 05:30
Spotkanie: Alexei Popyrin - Mischa Zverev
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolejny dzień z Australian Open. Spotkanie 1 rundy, w której zmierzy się zawodnik gospodarzy Popyrin z Niemcem Zverevem. Popyrin wprawdzie nie jest w jakiejś wielkiej formie, bo w tym roku zagrał 3 spotkania i wszystkie 3 przegrał w Brisbane z De Minaurem, w Sydney z Klizanem i w meczu pokazowym w Kooyong z Polmansem ale stawiam na jego zwycięstwo. Główny powód mojego typu jest taki, że jego rywal Mischa nie grał spotkania od 20 pażdziernika tamtego roku. Borykał się z urazem i jego forma w swoich ostatnich meczach tamtego roku była daleka od optymalnej. Teraz będzie to dla niego pierwsze spotkanie i pierwszy turniej w tym roku i wątpię, że będzie w 100% przygotowany tak jak się należy. Starszy z braci Zverev dodatkowo skarży się na problemy z nadgarstkiem. Myślę, że dużo większą szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu ma zawodnik gospodarzy. Mimo, że przegrał swoje 3 spotkania w tym roku, to przynajmniej się już nieco rozegrał w nowym sezonie a Zverevovi tego ogrania może mocno brakować. Gdybym miał pewność, że Mischa jest przygotowany tak jak się należy, ograny i bez problemów zdrowotnych to z pewnością nie zagrałbym na Alexeia ale w tych okolicznościach gram na Australijczyka.
✅ 3-0 (7-5 , 7-6 , 6-4)
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 01:00
Spotkanie: Ilja Iwaszka - Malek Jaziri
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj spotyka się zawodnik z Białorusi z Tunezyjczykiem. Jaziri ma już 34 lata na karku i swój najlepszy okres gry w tenisa za sobą. Wciąż jednak jest groźnym graczem ale tutaj stawiam na Iwaszkę. Ilja zaprezentował się bardzo dobrze przed tym Wielkim Szlemem i doszedł do finału turnieju challengerowego w stolicy Australi (Cranberra).Nie było tam oczywiście tak wymagających rywali jak w Australian Open ale pokonał swoich wszystkich rywali w drodze do finału, w kórym ostatecznie przegrał z Hurkaczem. Jaziri z kolei przed tym turniejem grał turniej w Sydney, gdzie w meczu z Amerykaninem Querreyem skreczował. Nie wiadomo do końca czy dolega mu jakiś uraz ale spróbuję tutaj postawić na dużo młodszego Iwaszkę.
✅ krecz Jaziri przy stanie 2-1 w setach (4-6 , 7-6 , 6-1 , 4-0)
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Kei Nishikori -Majchrzak -gemy (-8,5)- 1 ZWROT
Miedwiediew- Harris - gemy (-6,5)- 1. ✅
Ja wybrałem te 2 spotkania na dzisiaj, Kursy odpowiednio 1,6 i 1,7. Milenium.
Zdecydowani faworyci, będący w formie, i nie powinni mieć najmniejszych problemów z ograniem rywali. Hand gemowy na przestrzeni 3 wygranych setów nie jest aż tak wielki. Kursy zachęcają..
 
L 9

lukiak

Użytkownik
Oto kilka typów na dzisiejszą noc:
Harris - Medvedev 2 (1,17) ✅ wszystkie typy z Fortuny
Bardzo udany początek sezonu Rosjanina, który już pod koniec poprzedniego roku pokazywał się z bardzo dobrego tenisa. Jego rywal choć nie stracił żadnego seta w kwalifikacjach to myślę, że w tym pojedynku nie będzie miał zbytnio dużych szans. Obstawiam 3:0.
Fratangelo - Simon 2 (1,26) ✅
Ciężko mi sobie wyobrazić żeby Francuz nie dał rady Amerykaninowi, który także awansował do turnieju dzięki kwalifikacjom. Myślę, że ma on więcej szans na wygranie meczu, niż Harris w poprzednim starciu, ale najwyżej na urwanie jednego seta.
Zverev - Bedene 1 (1,14) ✅
Ogólnie kurs nie zachęca na granie na Niemca, ale może to będzie ten turniej? Jeśli wszystko z głową Niemca będzie w porządku to nic innego, jak szybkie 3:0 nie powinno się wydarzyć. Więcej nie ma sensu się tutaj rozpisywać.
Tsonga - Klizan 1 (1,3) ✅
Z godziny na godzinę spada kurs na Francuza. Tsonga to jeden z moich ulubionych tenisistów. Dobrze zaczął ten sezon w Brisbane i wydaje się, że z formą jest okej. W każdym z 4 meczów w turnieju przynajmniej 11 asów(w ostatnim 17), co może być kluczowe w tym pojedynku. Klizan wygrał ze słabym Popyrinem 2:1 i przegrał z dobrze grającym Seppim 2:0. Klimat w Australii chyba sprzyja Francuzowi , który jest faworytem w tym spotkaniu.
Nie jestem wybitnym ekspertem w tenisie(bardziej fanem ???? ). Chętnie wysłucham opinii, co do moich typów. Pozdro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No to zaczynamy.
Wczoraj nic, dzisiaj takie przemyślenia. Trochę krócej niż ostatnio, bo brak czasu.
Vesely - Harrison ✅
Będę bardzo zdziwiony, jeśli Amerykanin tego nie wygra.
Mimo, że dwa mecze przegrane w tym roku to jednak to byli rywale z wysokiej półki. Wyrównany mecz z Kyrgiosem w Brisbane czy porażka z Nishioka będącym teraz w bardzo dobrej formie. Gry na hardzie nie ma co porównywać, bo liczba rozegranych spotkań przez Ryana jest zdecydowanie większa. Harrison ma lepszy serwis, ustawia sobie gre i gra lepiej przy siatce. Vesely pewnie troche pobroni się i wyjdzie mu kilka kontr, bo nawierzchnia ciut wolniejsza niż rok temu, ale liczę, że umiejętność gry na hardzie weźmie górę w tym meczu. Nie wygra tego meczu Harrison do zera, ale wygra. W zeszłym roku toczył na AO naprawdę wyrównany bój z Cilicem w 3 rundzie.
Fognini - Munar (krecz,zwrot/ szkoda, bo 3 set spokojnie byłby dla Fabio)
Hiszpan nie umie grać na szybkich nawierzchniach. Kto ogląda, ten wie, że gra bardzo defensywnie. Grając przeciwko Fogniniemu trzeba grać płasko, by nie miał czasu na mocne zagrania. Munar przyzwyczajony do gry na ziemi ma lekko spóźniony ruch na hardzie i przez co gra większość pod górę (coś jak Kasatkina w wta). To będzie woda na młyn dla Włocha, bo on z tego bedzie od razu korzystał.
Pella - Sousa ✅
Sousa gra coraz lepiej na hardzie! Podoba mi się jego postęp jaki zrobił w ostatnim czasie. W zeszłym roku jak na siebie uzyskał bilans 14/12, co jest świetnym osiągnięciem. Znakomite US Open w jego wykonaniu, półinał w Chengdu, z nikim przypadkowym nie przegrał. Pella gra mniej na hardzie i nie może się poszczycić ostatnio jakimś wyczynem na tej nawierzchni. Ogólnie co do gry, to są podobni zawodnicy. W zeszłym roku co prawda było 3:0 dla Pelli, ale na Rolandzie czyli na ziemi. Tutaj dzisiaj przewaga nawierzchnii będziae moim zdaniem po stronie Portugalczyka. Ostatnio fajne 2 mecze z Szapo i z Norrie. Dwa solidne występy bez jakiś większych przypałów. Mimo, że nie lubie grać na Souse, to tutaj spróbuje.

Ciekawi mnie mecz Kyrgios-Raonic, ale sam nie wiem co o tym myśleć. Kusi pójść w strone Kyrgiosa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Kilka moich przemyśleń po pierwszym dniu, które być może pomogą Wam typować kolejne rundy. Uprzedzam jednak, że żadnego meczu nie widziałem w całości, więc byłbym wdzięczny za ewentualne skorygowanie moich błędnych przekonań.
Tsitsipas - dalej mega chaotyczny w swojej grze, granie na hurra, dopóki idzie to będzie żarło, ale jak się pojawią kłopoty to mogą być ciężary.
Berdych - fantastycznie wyglądał dziś na serwisie, moc uderzeń też jak u starego Tomasza i te jego charakterystyczne bicie z góry do dołu ???? Edmund poza końcówką trzeciego seta bez szans i choć bez formy, to wbrew temu co twierdzą niektórzy to Brytyjczyk potrafi grać w tenisa. Berdych może być czarnym koniem turnieju, jeśli tylko jest przygotowany fizycznie i w trakcie kolejnych meczów poprawi nieco poruszanie się po korcie.
Nishioka - widziałem tylko końcówkę, Sandgren sam sobie winny, że nie doprowadził do piątego seta. Nie wiem jak Chaczanow, ale powinien zjeść Japończyka.
Bautista - nie kupuję tych wszystkich opowieści o Murray&#39;u grającym na jednej nodze. Przecież dziś by ograł 90% ATP. Robert naprawdę w formie, ale ja nie zamierzam na niego stawiać.
Nie do końca się z Tobą zgadzam, więc kilka luźnych słów ode mnie.
Z racji na mój kuponik oglądałem wczoraj całe spotkanie Tsitsipasa oraz duży fragment Berdycha i według mnie to Grek wyglądał naprawdę bardzo obiecująco. Przede wszystkim co mi się rzuciło w oczy, to jego ogromna motywacja, która jak wiemy w tenisie odgrywa bardzo ważną rolę. On cały żył tym meczem, pomiędzy punktami zawsze w ruchu, po niemal każdej wygranej piłce zaciśnięta pięść, dodawanie sobie otuchy, a nawet jak mu nie wyszło parę piłek w końcówce pierwszego seta, to mimo wszystko zachował spokój, krzyknął sobie ze dwa razy i wyszedł na drugiego seta z takim samym nastawieniem jak na początku. Jeśli z kolei chodzi o aspekt czysto sportowy, to wyglądał o niebo lepiej od Włocha (co może nie jest jakimś wielkim wyznacznikiem, ale jednak). Warto wspomnieć, że podczas całego, niemal trzygodzinnego spotkania pozwolił rywalowi tylko na 2 break pointy i ani jednego przełamania! Mnie osobiście bardzo ten mecz uspokoił i uważam, że 4. runda Federer-Tsitsipas jest w tym momencie bardzo prawdopodobna (ale oczywiście granie go teraz z Troickim po 1,18 nie ma większego sensu).
Natomiast jednostronny wynik meczu Berdycha według mnie bardziej wynikał ze słabej formy Edmunda. 36 niewymuszonych błędów przy 25 winnerach, fizycznie wyglądał słabo, a po meczu w wywiadach jednoznacznie mówił, że po prostu nie był przygotowany na 100% (Asked about his fitness, Edmund said he was “not 100 per cent” but “a lot better than where I was”. He added: “These things take time. The body’s not so simple, as you can see with other people. It’s frustrating. But it’s my choice to walk out there.”). Jest to oczywiście wynik tej kontuzji kolana, o której pisałem w mojej analizie. Zatem jeszcze bym się wstrzymał z hurra optymizmem i dopiero mecz ze Schwartzmannem pokaże, na co stać Czecha w tym momencie.
A żeby nie było, to dorzucam również mój typ na dzisiejszą nockę:
Coric - Darcis
Typ: Darcis wygra seta
Kurs: 1,85
STS
⛔

Darcis podobnie jak Berdych wraca po dość długiej kontuzji. Rozegrał w tym sezonie turniej w Pune, gdzie dotarł aż do półfinału przegranego z Karloviciem 2-1. Oglądałem go wówczas w tym pojedynku, a także w meczu z Carballesem Baeną i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Serwis siedział jak należy, w wymianach bardzo regularny, na pewno zdążył złapać trochę rytmu meczowego dzięki temu występowi, a o motywację się nie martwię, bo to jego pierwszy szlem od US Open 2017, więc zależeć mu powinno jak cholera. Na przeciwko nieprzewidywalny Coric, który w tym sezonie rozegrał dwa mecze pokazowe z Verdasco, obydwa przegrane. Jego historia na Australian Open? Cztery występy, cztery zakończone na pierwszej rundzie. Przegrywał tu z takimi tuzami tenisa jak Chardy, Ramos, Dolgopolov, Millman, a łącznie ugrał tylko dwa sety. Może i jest teraz lepszym zawodnikiem i odwoływanie się do tych meczy jest lekkim nadużyciem (tym bardziej, że Darcis na AO też nigdy nie błyszczał, najlepszy rezultat to 3. runda w 2017), ale według mnie widać ewidentnie, że on formę łapie dopiero w trakcie sezonu, a początki bywają dla mnie zdecydowanie trudniejsze. Nie wyobrażam sobie, że dzisiaj wyjdzie na kort i zagra cały mecz bez ani jednego przestoju. A tak naprawdę wystarczy chwilowa dekoncentracja, jeden gorszy gem serwisowy i Belg może już tego prowadzenia do końca seta nie oddać. Dla odważniejszych można nawet próbować +1,5 seta na Darcisa, po kursie 3,15
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Pella-Sousa @ 2,26 fortuna ⛔⛔
Guido swietny gracz. Wszechstronny do bólu. Pogra na cegle trawie betonie hali piasku w garazu i na dachu.
Lubie go ogladac. Swietny urozmaicony serwis. Dobra druga konczaca pilka. Gra plasko jak i z duza rotacja.
Potrafi zmienic rytm. Dobra ręka.
Jaoa fajny chlopak, jednak grajacy na jedna melodie.
Biegamy biegamy przebijamy przebijamy mocno i plasko.
Jesli to zawiedzie, planu B brak.
Argentynczyk to wezmie, paradoksalnie w tachich &#39;&#39;wyrownanych meczach &#39;&#39; wynik lubi pojsc szybko w jedna strone. Pella strzelil Souse w tamtym roku w Paryzu w szybkich trzech, nie zdziwie sie jak teraz bedzie podobnie.
Pella 3-0 @ 6,oo ⛔

Harrison-Vesely @ 1,60 fortuna ✅✅
Czech gra tenis bardzo chaotyczny i nie poukladany. Cos tam zaserwuje, cos tam przebije z forhendu, duza porcja niewymuszonych bledow. Lubi miec wiecej czasu do odbicia. Nie widze czym ma tu zrobic Amerykanina.
Ryan jest graczem biegajacym i swietnie czujacym sie w defensywie.
Pilki beda wracac na strone Czecha. Przy niechlujnej czy zbyt slabej pilce lubi skontrowac.
Czy Vesely jest w stanie tyle konczyc? Sądze iz NIE.
Mysle, ze Amerykanin powinien dzis zmodyfikowac taktyka i pograc troche ofensywnie by Czech nie mial tyle czasu na ustawienie sie do odbicia.
Harrison 3-0 @ 3,75 ✅
Oczywiscie nie pisze o formie czy tegorocznych wynikach, bo nikt na powaznie nie gra w turniejach podprowadzajacych pod AO.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Na dzis &quot;wieczór&quot; a właściwie jutro rano wybrałem dwa spotkania .
Paire set 1.5 fortuna ✅
Thiem
faworyt bez dwu zdań ale coś bez formy od końca roku . Paire jak to francuz czasem przygwiazdorzy ale set wg mnie to dość pewna lokata. oczywiscie wszystko sie moze zdarzyc i miliona bym nie postawił .. liczę na ciekawy i wyrownany pojedynek .
Kyrgios vs Raonic . Nick 2.10 fortuna ⛔
kangur jak zawsze olewa sporo meczy ale tu na AO co roku widzę, ze mu troszke bardziej zalezy niz zawsze. Rao oprocz serwisu na hardzie nie ma za duzo do pokazania, pewnie znow bedzie grał slajsy i skroty ale Nick tez lubi sie bawic w takie zabawy. BH lepszy Nick . Rok temu przegrał tu z Dimitrovem ale bądźmy szczerzy, Dimiemu wyszedl mecz zycia bo potem pokazal znowu swoja przecietna gre. Tutaj w Australii zaufam Nickowi.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Nishikori - Majchrzak
Nie będę tutaj wymyślał, nie wiadomo czego i po prostu napiszę o co chodzi. Dla Kamila pierwszy mecz w Szlemie, do tego na jednym z głównych kortów, wielka publika, więc nogi będą miękkie. Poza tym sportowo jest 2/3 klasy niżej od Japończyka, bez rewelacyjnego serwisu mocnego ataku.
Nishikori w tej formie to powinien go zjeść i nie zdziwię się, jeśli Kamil wygra po 2 gemy na set. Przewaga jest ogromna, a to co pokazywał d tej pory Kei, przekonuje mnie, że nie może być innego rozwiązania.
under 29,5 gema ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Na dzis &quot;wieczór&quot; a właściwie jutro rano wybrałem dwa spotkania .
Paire set 1.5 fortuna
Thiem
faworyt bez dwu zdań ale coś bez formy od końca roku . Paire jak to francuz czasem przygwiazdorzy ale set wg mnie to dość pewna lokata. oczywiscie wszystko sie moze zdarzyc i miliona bym nie postawił .. liczę na ciekawy i wyrownany pojedynek .
Kyrgios vs Raonic . Nick 2.10 fortuna
kangur jak zawsze olewa sporo meczy ale tu na AO co roku widzę, ze mu troszke bardziej zalezy niz zawsze. Rao oprocz serwisu na hardzie nie ma za duzo do pokazania, pewnie znow bedzie grał slajsy i skroty ale Nick tez lubi sie bawic w takie zabawy. BH lepszy Nick . Rok temu przegrał tu z Dimitrovem ale bądźmy szczerzy, Dimiemu wyszedl mecz zycia bo potem pokazal znowu swoja przecietna gre. Tutaj w Australii zaufam Nickowi.
Raonić bazuje na mocnym serwisie i silnym forehandzie przy linii końcowej slajsy to nie jego gra czasami i pogra skrót ale w momencie kiedy wyrzuci przeciwnika za linię końcowa mocnym serwisem i nieb będzie się raczej bawił w skróty z szybkim i zwinnym australiczykiem.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Harrison 1.60 ✅&amp; Querrey 1.55 ⛔ &amp; Medvedev 1.18 ✅, Ako 2.92 w 1xbet Harrison dla mnie bet dnia, widziałem go w meczu z Nisihika, gdzie nie miał większych szans, ale to jest zupełnie inny gracz niż Vesely, który dużo traci w grze poza mączka, Harrison rok temu tutaj trzecia runda, nawierzchnia pod niego i umiejętności ma dużo większe. Querrey Herbert najważniejszy będzie serwis w tym meczu, a Herbert ma mecze gdzie nie trafia pierwszym i wtedy ma problemy, zastanawiałem się nad tym meczem głębiej, ale doświadczeniem powinien wygrać Amerykanin, choć raczej nie jest to mecz na 3-0. Medvedev dwie klasy lepszy od rywala, strasznie się rozwiną w ostatnich sezonach młody Rosjanin, forma jest bo był w finale w Brisbane 2 tygodnie temu, na korzyść Harrisa przemawia tylko przejście kwalifikacji , ale rywale nie umywają się do Medvedeva.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
isztwan 251,3K

isztwan

Użytkownik
Taro Daniel - Thanasi Kokkinakis
Powyżej 3.5 seta ZWROT
Kokkinakis kwale przeszedł nie straciwszy seta. Ale dzisiaj nie widzi mi się jego wygrana w 3 setach pomimo gry na swoich śmieciach. Grali raz ze sobą i górą był Koka 7:5 7:5 ale przy większej determinacji spokojnie Taro mógł mu popsuć plany. Niedawno mecz z Tsongą i 7:6. Liczę, że się tym razem bardziej postara i seta wygryzie w tie breaku.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Shapo + Goffin @1.30 etoto ✅

Bez większej analizy: goście mający bardzo dobre umiejętności vs. gracze preferujący korty ziemne. Na Roland Garrosie miałbym wątpliwości ale tutaj Belg i Kanadyjczyk powinni gładko przejść do drugiej rundy.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Kyrgios vs Raonic . Nick 2.10 fortuna
kangur jak zawsze olewa sporo meczy ale tu na AO co roku widzę, ze mu troszke bardziej zalezy niz zawsze. Rao oprocz serwisu na hardzie nie ma za duzo do pokazania, pewnie znow bedzie grał slajsy i skroty ale Nick tez lubi sie bawic w takie zabawy. BH lepszy Nick . Rok temu przegrał tu z Dimitrovem ale bądźmy szczerzy, Dimiemu wyszedl mecz zycia bo potem pokazal znowu swoja przecietna gre. Tutaj w Australii zaufam Nickowi.
Nickowi zależy na AO? Od kiedy? Przecież on tu ma kompletnie wywalone, i w zeszłym roku i dwa lata temu dyskutował z kibicami i olewał sobie mecze. Dorabianie teorii do typu. I tak jak kolega wyżej już napisał - slajsy i skróty u Raonica?
Nie do końca się z Tobą zgadzam, więc kilka luźnych słów ode mnie.
Z racji na mój kuponik oglądałem wczoraj całe spotkanie Tsitsipasa oraz duży fragment Berdycha i według mnie to Grek wyglądał naprawdę bardzo obiecująco. Przede wszystkim co mi się rzuciło w oczy, to jego ogromna motywacja, która jak wiemy w tenisie odgrywa bardzo ważną rolę. On cały żył tym meczem, pomiędzy punktami zawsze w ruchu, po niemal każdej wygranej piłce zaciśnięta pięść, dodawanie sobie otuchy, a nawet jak mu nie wyszło parę piłek w końcówce pierwszego seta, to mimo wszystko zachował spokój, krzyknął sobie ze dwa razy i wyszedł na drugiego seta z takim samym nastawieniem jak na początku. Jeśli z kolei chodzi o aspekt czysto sportowy, to wyglądał o niebo lepiej od Włocha (co może nie jest jakimś wielkim wyznacznikiem, ale jednak). Warto wspomnieć, że podczas całego, niemal trzygodzinnego spotkania pozwolił rywalowi tylko na 2 break pointy i ani jednego przełamania! Mnie osobiście bardzo ten mecz uspokoił i uważam, że 4. runda Federer-Tsitsipas jest w tym momencie bardzo prawdopodobna (ale oczywiście granie go teraz z Troickim po 1,18 nie ma większego sensu).
Natomiast jednostronny wynik meczu Berdycha według mnie bardziej wynikał ze słabej formy Edmunda. 36 niewymuszonych błędów przy 25 winnerach, fizycznie wyglądał słabo, a po meczu w wywiadach jednoznacznie mówił, że po prostu nie był przygotowany na 100% (Asked about his fitness, Edmund said he was “not 100 per cent” but “a lot better than where I was”. He added: “These things take time. The body’s not so simple, as you can see with other people. It’s frustrating. But it’s my choice to walk out there.”). Jest to oczywiście wynik tej kontuzji kolana, o której pisałem w mojej analizie. Zatem jeszcze bym się wstrzymał z hurra optymizmem i dopiero mecz ze Schwartzmannem pokaże, na co stać Czecha w tym momencie.
A żeby nie było, to dorzucam również mój typ na dzisiejszą nockę:
Co do Berdycha możesz mieć rację, o kontuzji Edmunda nie wiedziałem. Z jednym na pewno się zgodzę - zweryfikuje go Schwartzman.
Co do Greka to widziałem bodaj tylko czwarty set i to co Ty nazywasz &quot;życiem meczem&quot; dla mnie jest trochę chaosem i odbieraniem sobie sił. Do tego jego akcje wydają mi się często nieprzygotowane, idzie w tej ofensywie bardzo mocno do przodu. Fajny, wesoły tenis, ale stawiając na niego trzeba mieć to na uwadze.
Shapo + Goffin @1.30 etoto

Bez większej analizy: goście mający bardzo dobre umiejętności vs. gracze preferujący korty ziemne. Na Roland Garrosie miałbym wątpliwości ale tutaj Belg i Kanadyjczyk powinni gładko przejść do drugiej rundy.
Mam nadzieję, że to żart? Po odjęciu podatku @1,14 na nieobliczalnego Shapo, którego forma jest zagadką i Goffina, który czasami mentalnie nie dojeżdża, a i jego dyspozycja jest niewiadomą? Może Ci wejdzie, ale sensu w tym nie widzę żadnego.
 
T 126

tenisowo

Użytkownik
Nishioka - Kahachanov 1 @ 4.20 fortuna ⛔
Japończyk wygrał z Sandgrenem i to już powód do głębszych przemyśleń. Widziałem Tennysa w poprzednim turnieju i robił wrażenie. Myślałem że gość wygra na AO przynajmniej z dwie rundy a tu... Karen nie jest typem &quot;wielkoszlemowca&quot; a Japończyk zawsze &quot;umiera&quot; na korcie za każdą piłkę. Szkoda nie spróbować bo uważam że to spore value
 
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Fognini - Munar o35,5 @1,77▶ krecz Munara przy 6:7 6:7 1:3 dla Włocha
Też liczę tu na więcej niż 3 sety Ale uderzam w over gemowy. Hiszpan będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony a umiejętności gry w tenisa posiada. Fognini często w początkowych rundach że słabszymi rywalami miewa długie przestoje przez co traci sety. Liczę że i w tym meczu tak będzie i zobaczymy dłuższe spotkanie.
Fratangelo- Simon brak tb w meczu @1,78⛔
Obaj panowie bez specjalnych atrybutów które mogłyby robić różnicę na korzyść któregoś z nich. Punkty będą raczej rozgrywane w wymianach i tu może wyjść doświadczenie Francuza. Ja jednak próbuje brak tb w spotkaniu po fajnym kursie. Że względu na charakterystykę gry obu tenisistów zapewne zobaczymy kilka przelaman w każdym secie. Simon to mistrz przebijania. Niekiedy potrafi rozgrywać wymiany po 20-30 uderzeń jedna po drugiej. Amerykanina widziałem w meczu z Zhangiem gdzie łatwiej było przełamać niż utrzymać podanie. Nie wydaje mi się aby któryś z setów był tak wyrównany aby doszło do tb.
Querrey - Herbert o38,5 @1,75✅
Francuz dobry występ w Doha. Obaj dobrze serwują. Przynajmniej jeden tb w meczu powinien być a nie wydaje mi się aby któryś wygrał mecz w trzech setach.
Kursy lvbet
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Na dzisiaj takie coś:
1. Fabio klasę wyżej od Munara, który tak jak już pisaliście na hardzie sobie nie radzi. Mam nadzieję że Włoch będzie odpowiednio nastawiony.
2. Simon ostatnio w dobrej formie, oglądałem kilka jego spotkań, jestem spokojny o jego zwycięstwo.
3. Medvedev bardzo regularny w swoich agresywnych poczynaniach ostatnio, takich przeciwników zjada.
4.
Dominika vs Benua
ov 3.5s @ 1,67 unibet

Zdecydowana większość się zgodzi, że taki kurs to jest spore value. Nie wyobrażam sobie zbytnio, aby tutaj zakończyło się 3:0 w jedną ze stron. Dominik mimo wszystko sporo traci na hardzie w porównaniu do cegły. Francuz ogromne umiejętności, tylko głowa została w tyle. Jest ogromnie nie równy, potrafi grać tak, że ręce same składają się do oklasków a i przeciwnie. Nikt tutaj nie zagra na wysokim poziomie tak równo by nie stracić seta.​
Nic dodać nic ująć, oby tylko Paire go 3:0 nie tryknął

 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Mam nadzieję, że to żart? Po odjęciu podatku @1,14 na nieobliczalnego Shapo, którego forma jest zagadką i Goffina, który czasami mentalnie nie dojeżdża, a i jego dyspozycja jest niewiadomą? Może Ci wejdzie, ale sensu w tym nie widzę żadnego.
Nie, nie jest to żart. Nikt Ci nie każe tego grać, nikt nie napisał że to będzie tylko zakład podwójny. Chciałem się podzielić dobrymi typami z resztą użytkowników forum. Oglądałem przegrany mecz Goffina z Berankisem więc wiedziałem że z Garinem sobie poradzi. A głową Shapo? Na pewno nie taki czajnik jak Paire czy Fog.
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Nie, nie jest to żart. Nikt Ci nie każe tego grać, nikt nie napisał że to będzie tylko zakład podwójny. Chciałem się podzielić dobrymi typami z resztą użytkowników forum. Oglądałem przegrany mecz Goffina z Berankisem więc wiedziałem że z Garinem sobie poradzi. A głową Shapo? Na pewno nie taki czajnik jak Paire czy Fog.
No i własnie masz całkowitą racje , takie własnie typy trzeba dawac - obydwa po 3:0 gładko , i przynajmniej coś wchodzi
a nie te ich przemysłane bomby z których jedna na 10 wchodzi
tylko mieszaja nam w głowach tymi przemysleniami ze jakiemus faworytowi sie nie powiedzie
granie na undergogi przerabiałem 25 lat temu jeszcze jak strona High adrenaline była
i uwierzcie mi nikt na tym dobrze nie wyszedl
smiac mi sie chce jak kilku z uzytkowników daje po 7 typów na bomby i zadna nie wchodzi
zobaczcie sobie temat Paulinki tak sie gra na faworytów progrsają wystarczy grac
szukacie typów do progresji ( remisy itp.) wystarczy zagrac kupony z jej tematu i dalej niz do 3 progu progresji nie dojdziecie - czysta maszynka do robienia pieniędzy .......
ale smiac z dobrych typów to sie potraficie
Marcysko dobra robota tylko tak dalej
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Nie, nie jest to żart. Nikt Ci nie każe tego grać, nikt nie napisał że to będzie tylko zakład podwójny. Chciałem się podzielić dobrymi typami z resztą użytkowników forum. Oglądałem przegrany mecz Goffina z Berankisem więc wiedziałem że z Garinem sobie poradzi. A głową Shapo? Na pewno nie taki czajnik jak Paire czy Fog.
Też miałem dodać to na kuponie bo nie wyobrażałem sobie porażki Shapo i Goffina jednak po wpisie Rodzyna odpuściłem. Różnicę klas jednak ciężko oszukać biorąc nawet pod uwagę psychikę zawodników.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Ok. Pierwsza runda za nami. Ja osobiście miałem 3 kupony postawione, wszedł jeden. Jeden uwalił Isner - co mnie nie zdziwiło, gdyż zastanawiałem się 15 minut nad tym czy go brać czy nie. Jednak olał w swoim stylu AO, przegrywając, wręcz oddając mecz Opelce. Żadnej zasługi Opelki w tym meczu nie widziałem. Drugi kupon uwalił Norrie - ale to był kminiony dosyć na szybko kupon - trudno. Trzeci wszedł bezproblemowo.
Na jutro również pewnie coś rzucę więc podaję typy i przemyślenia:
Basyl - Travaglia 1.30 ✅ - Basyl utrzymuje forme od końca poprzedniego roku sądząc po wynikach. Co prawda nie widziałem jego pierwszego meczu, ale typ do przemyślenia.
Agut - Millman 1.32 ✅ - forma Aguta wystrzeliła na tyle, że powinien sobie poradzić z Millmanem bezboleśnie. Wygrany turniej na początku roku oraz pokonanie Djoko o czymś świadczą
Monfils - Fritz 1.58 ⛔ - oglądałem Fritza w starciu z Norriem, trzymał go przy życiu serwis oraz niedbałość rywala. Monfils firma sama w sobie zaskakująco gładko poradził sobie w pierwszej rundzie co może świadczyć o tym, że jest zdrowy i ma ochotę na pare rund.
Nadal + Federer ✅- tu nie trzeba komentarza.
ako 2.96 Fortuna
Do tego pewnie dołożę kilka typów z WTA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom