>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-27.01.2019

Status
Zamknięty.
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Ttravaglia vs Basilaszwili
Nikoloz (-1.5s) @ 1,58 unibet ⛔
tutaj odrobiony na live z plusem
Moim zdaniem najmocniejszy bet na trzeci dzień. Gruzin obecnie to nie ta półka, pamiętamy świetny występ w Szanghaju, następnie dwa razy w przeciągu kilku dni spotkanie z Andersonem, który był w wybitnej formie i oba spotkania na styku, spokojnie mógł to wygrać jeden jak i drugi, forma na pewno nadal była świetna Gruzina, pytanie było czy będzie i początkiem sezonu. Ba! Nikoloz momentami gra tak, że ręce same składają się do oklasków, jego gra wzdłuż linii, palce lizać. Ograł Ramosa i Rubleva, przegrał po na prawdę bardzo dobrym spotkaniu z jego strony z Novakiem. Ograł Eubanksa, czyli człowieka ofensywna i ofensywa, świetny Amerykanin ma forhend, to na pewno, po za tym trochę w głowie gorąco. Jeśli chodzi o Stefano to grajek jednak challengerów a i tam dość przeciętnie bo bodajże w tamtym roku ani jednego nie wygrał. Przez kwale przebrnął dość spokojnie, po za spotkaniem z Japończykiem, gdzie w końcówce było gorąco. Ograł w czterech seta słabiutkiego Anderozziego, który jest tylko i wyłącznie ziemniakiem, każdy sezon to zaledwie kilka spotkań na hardzie. Żaden opór.
Gruzin nie musi tutaj zagrać wcale jakoś znacznie lepiej niż z Amerykaninem by ograć Włocha.
Polecam zdecydowanie ten bet! ;)
Nishioka vs Chaczanow ✅
Karen (-1.5s) @ 1,48 unibet
Również bardzo mocny bet, nie daję większych szans Japończykowi. Owszem, zagrał bardzo dobrze w Sydney, tutaj ograł Sandgrena w czterech setach co jednak było do przewidzenia, bo Amerykanin moim zdaniem jest bardzo przeceniany. Rosjanin zmiażdżył w Paryżu każdego, wraz z Djokovicem, który wziął rewanż nie dawno, ale to tylko i wyłącznie w towarzyskim spotkaniu. W Doha przegrał ze znakomitym Stachem, czekałem na spotkanie z Piotrkiem na to co pokaże Karen, ale jestem spokojny po tym co widziałem. Japończyk wiadomo, ściana, na pewno do defensywy głębokiej Karena sprowadzać nie będzie a dla Ruska to woda na młyn, będzie kończył mnóstwo ze znakomitego forhendu, będzie rzucany mały z tymi krosami forhendowymi niesamowicie.
Spokojnie drugie zwycięstwo Karen widzę.
Kudla vs Schwartzman
Diego (-1.5s) @ 1,55 unibet ⛔
to co zrobił Diego to się w głowie nie mieści.
jest dla mnie skreślony do cegły.
Wiadomo nie od dziś, że Argentyńczyk zdecydowanie preferuje cegłe, ale na hardzie na prawdę potrafi być groźny i niesamowicie regularny jak ma to w zwyczaju, oraz oczywiście świetny w defensywie. Mimo przegranego seta z Niemcem to bardzo łatwe spotkanie dla Diego, mimo czterech setów nie całe dwie godziny na korcie, co jest rzadko spotykane. Kudli juz tutaj tak na prawdę nie powinno być, wczoraj wrócił z dwa zero ze słabiutkim Polmansem, gdzie Marc miał 17bp! w piątym secie dwa razy pod rząd Australijczyk nie połamał z 0:40. Kudla bardzo a to bardzo przeciętne i nie sądzę, że tutaj z dnia na dzień przyjdzie jakaś znakomita forma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Kto brał medicala w meczu Gojowczyk - Kaczanow ? Nie ogladalem widziałem tylko na flash score że jest przerwa medyczna
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Kto brał medicala w meczu Gojowczyk - Kaczanow ? Nie ogladalem widziałem tylko na flash score że jest przerwa medyczna
tak trudno poszukać w google? zajeło mi to 30 sekund
&#39;The 22-year-old Russian, who is seeded 10th at the tournament, battled out the German opponent in 2 hours 28 minutes with the final score of 3-6; 6-3; 6-4; 6-3. Leading 4-3 in the 3rd set, Khachanov asked for a time-out complaining of pains in a leg&#39;
Chaczanow brał medicala bo go nóżka bolała.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
J.Thompson-Seppi 2 ✅

Jak na zestawienie kursowe dzisiejszych meczow to mi sie podoba. Dla Seppiego AO to najlepszy z tych wielkoszlemowych turniejow i ma tu najlepszy bilans zwyciestw do porazek jesli mowimy o szlemach, ale to taka sucha statystyka. Akurat w Australii Seppi grywal mecze, ktore zapamieta do konca swojego zycia. Wloch ogral tu Rogera Federera w 4 setach, Nicka Kyrgiosa w 5 setach w pamietnym pojedynku sprzed 2 sezonow czy Lleytona Hewitta tez w 5 setach, mimo ze Hewitt byl juz po swoim prime-timie, ale kazdy z tych meczow byl mega batalia.
Troche mnie tylko drazni fakt, ze wypuszczaja Seppiego w srodku dnia, bo Seppi jest swiezo po finale w Sydney. W Sydney tez gral swietnie i przegral dopiero w finale z DeMinaurem. Ogolnie jedyne nad czym sie mozna zastanawiac to czy Seppiemu zaszkodzi ta dawka meczow przy takiej pogodzie. Seppi niby jest 34-latkiem, ale jego zawsze mocna strona byly wymiany z glebi kortu i nie widac po nim jakis kryzysow natury fizycznej.
Tenisista na pewno jest lepszym i kiepski to argument, ze Thompson jest Australijczykiem, bo jak widac powyzej to Seppi ogrywal tu zarowno legende swiatoewego tenisa z Australii (Hewitt) jak i chyba poki co wciaz najwiesza nadzieje australijskiego tenisa (Kyrgiosa).
Jordan Thomspon to mimo wszystko nie ta renoma co przytoczeni zdanie wczesniej gracze z Antypodow.
Jestem praktycznie przekonany, ze jesli Seppi utrzyma dyspozycje z Sydney i wytrzyma warunki pogodowe to powinien to spotkanie wygrac. Teoretycznie daje wieksze szanse Włochowi wiec, bo to jest jednak wielki szlem i nie moge zakladac z gory, ze Seppi przezyje kryzys fizyczny, poniewaz akurat tutaj w Melbourne Seppi potrafi zagrac wyjatkowo dobrze, takze kredytu zaufania wciaz udzielam weteranowi z Włoch.
Warto tez pogratulowac dobrego wystepu Kamilowi Majchrzakowi, ktory uslyszal po meczu kilka cieplych slow od Nishikoriego. Moze cos ruszy u niego i zacznei czesciej grac w ATP World Tour, bo juniorem byl duzo zdolniejszym niz Hurkacz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
J.Thompson-Seppi 2 @1.65

Jak na zestawienie kursowe dzisiejszych meczow to mi sie podoba. Dla Seppiego AO to najlepszy z tych wielkoszlemowych turniejow i ma tu najlepszy bilans zwyciestw do porazek jesli mowimy o szlemach, ale to taka sucha statystyka. Akurat w Australii Seppi grywal mecze, ktore zapamieta do konca swojego zycia. Wloch ogral tu Rogera Federera w 4 setach, Nicka Kyrgiosa w 5 setach w pamietnym pojedynku sprzed 2 sezonow czy Lleytona Hewitta tez w 5 setach, mimo ze Hewitt byl juz po swoim prime-timie, ale kazdy z tych meczow byl mega batalia.
Troche mnie tylko drazni fakt, ze wypuszczaja Seppiego w srodku dnia, bo Seppi jest swiezo po finale w Sydney. W Sydney tez gral swietnie i przegral dopiero w finale z DeMinaurem. Ogolnie jedyne nad czym sie mozna zastanawiac to czy Seppiemu zaszkodzi ta dawka meczow przy takiej pogodzie. Seppi niby jest 34-latkiem, ale jego zawsze mocna strona byly wymiany z glebi kortu i nie widac po nim jakis kryzysow natury fizycznej.
Tenisista na pewno jest lepszym i kiepski to argument, ze Thompson jest Australijczykiem, bo jak widac powyzej to Seppi ogrywal tu zarowno legende swiatoewego tenisa z Australii (Hewitt) jak i chyba poki co wciaz najwiesza nadzieje australijskiego tenisa (Kyrgiosa).
Jordan Thomspon to mimo wszystko nie ta renoma co przytoczeni zdanie wczesniej gracze z Antypodow.
Jestem praktycznie przekonany, ze jesli Seppi utrzyma dyspozycje z Sydney i wytrzyma warunki pogodowe to powinien to spotkanie wygrac. Teoretycznie daje wieksze szanse Włochowi wiec, bo to jest jednak wielki szlem i nie moge zakladac z gory, ze Seppi przezyje kryzys fizyczny, poniewaz akurat tutaj w Melbourne Seppi potrafi zagrac wyjatkowo dobrze, takze kredytu zaufania wciaz udzielam weteranowi z Włoch.
I ja Ci muszę przyznać rację, ale cały czas właśnie myślę o tym, czy aby na pewno da radę fizycznie.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Co do meczu Thompson-Seppi wydaje mi się, że over3,5 seta @1.47 wydaje mi się bardzo kompromisową opcją, że tak powiem. Wątpię aby któryś z zawodników poległ w 3 setowym pojedynku i ciężko będzie komuś utrzymać koncentrację przez całe spotkanie.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Witam. Typy rozliczone, jeśli chodzi o pierwszą rundę to przy szukaniu niespodzianek do pełni szczęścia zabrakło tylko wygranej Paire&#39;a, lub Klahna, ale jeśli ktoś grał single to i tak delikatny plus, a przynajmniej nie wtopił na żadnych Isnerach. ????
Zgadzam się ze wszystkim co napisał dx2, ale nie wydaje mi się, żeby Seppi miał mieć tu problemy kondycyjne. Nie kojarzę, żeby kiedykolwiek miał, dlatego te obawy chyba są zbędne i można we Włocha moim zdaniem ładować. ????
Nie podoba mi się ta druga runda, ani to grać ani oglądać. Dla mnie właściwie można jechać po kursach, omijając tylko potencjalne miny. &quot;Prawdopodobnych niespodzianek&quot; nie za bardzo widzę, choć może jednego bym spróbował za drobne:
De Minaur - Laaksonen @10 ⛔ Niestety nie dał rady, ale tak jak pisałem, kursy wzięte z dupy
Ja naprawdę dużo rozumiem, ale wystawianie @1,05 na De Minaura w 2R to jednak lekkie przegięcie. Presja na nim coraz większa, występ na jednym z głównych kortów, a na przeciwko rywal, który może wirtuozem tenisa nie jest, ale coś tam odbija i ostatnio mu &quot;żre&quot;, a już nie raz się przekonałem, że wtedy dochodzi do dziwnych sytuacji. De Minaur oczywiście też wydaje się w formie, ale jak jego młody organizm zareaguje na natłok spotkań i coraz większe nerwy tego nie wiemy. Widzę tu value i uważam, że warto spróbować.
Bautista-Agut (-5,5) - Millman @1,92 ✅ Ciężej niż myślałem, ale udało się
Obym tego nie żałował, bo zwykle unikam jak ognia grania Roberta, który jak dla mnie jest kompletnie miękki psychicznie, co udowodnił prawie oddając mecz Murray&#39;owi, ale tym razem zaryzykuję. Inna sprawa, że moim zdaniem Murray momentami grał bardzo dobrze i sporo zawodników z czołówki ATP by z nim tamtego dnia przegrało. Robert w super formie, trzeba z tego korzystać, a Millman moim zdaniem mocno przeszacowany, pozycja w rankingu (z której wynikają też kursy) kompletnie nieadekwatna do umiejętności.
Schwartzman (-6,5) - Kudla @1,85 ⛔ Niestety za słabo trzymany serwis
Schwartzman w dobrej dyspozycji to ściana dla zawodników poniżej 50 miejsca w rankingu, nie dysponujących mocnym uderzeniem. Powinien dziś zamęczyć Kudle. Nie jest przypadkiem, że Amerykanin ostatnio przegrał z GGL, a w pierwszej rundzie okrutnie męczył się z Polmansem.
Poza tym mocno bym nie kombinował i gram taką tasiemkę na dziś:
Verdasco ✅ + Tsitsipas ✅ + Anderson ⛔ + Dimitrov ✅ + Berdych ✅ + Schwartzman ✅ + Bautista ✅ + Seppi ✅ + Nadal ✅ + Federer ✅ @6,28 Fortuna ⛔ Niestety uraz Andersona położył wszystko ????
Nie licząc Tsitsipasa, Andersona i Seppiego wszędzie można grać moim zdaniem handicapy w stronę faworytów.
 
L 9

lukiak

Użytkownik
Poszło dzisiaj bardzo udanie i miejmy nadzieję, że jutro rano także tak będzie. Oto kilka moich typów(kursy z Fortuny).
Kudla - Schwartzman 2 (1,25) ✅
Stawiałem w pierwszej rundzie na Argentyńczyka i nie zawiódł. Myślę, że jest on zdecydowanym faworytem tego starcia. Amerykanin wygrał po 5 secie z Polmansem i tylko dzięki dobrej końcówce pozostał w turnieju. Nie widzę żadnej innej możliwości jak wygrana Schwartzmana. Będę zaskoczony jak straci on nawet seta.
Anderson - Tiafoe 1 (1,18) ⛔
Nie wiem, czy jest sens się tutaj rozpisywać. Anderson jest faworytem i musiałby mieć niesamowicie słaby dzień żeby to przegrać. Świetne wyniki na początku sezonu, stracił seta w pierwszej rundzie, ale to nie ma żadnego wpływu moim zdaniem. Amerykanin może powalczyć, ale chyba tylko w pierwszym secie. Pewniak.
Cilic - McDonald 1 (1,10) ✅
Nie oglądałem pierwszego meczu Cilica, ale wygrał z Tomiciem 3:0, który żadnym ogórkiem nie jest. McDonald pokonał Rubleva, co moim zdaniem było niespodzianką, ale jego przygoda z AO zapewne się jutro zakończy.
Klahn/Kukushkin - Klaasen/Venus 2 (1,22) ✅
Jeszcze coś z debla. Klaasen i Venus to debliści, którzy nieźle zaczęli sezon. Rywale to singliści, którzy już odpadli z turnieju. Mogą oni z tego powodu jutro powalczyć, ale myślę, że nie są wstanie ograć doświadczonych deblistów.
Nie mam zbytnio czasu na opisanie reszty typów. Podesłałem te myślę, że najpewniejsze. Dodatkowo jeszcze bez analizy:
Verdasco, +3,5 seta w meczu Bautisty z Millmanem. Dorzucam także Seppi&#39;ego, jak poprzednicy.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Cilic vs McDonald . McDonalds 7.4 fortuna ⛔
P
róbujemy. Cilic jak to Cilic jak nie siedzi serwis gra strasznie drewnianie . Umiejetnosci ma i widac bylo to w Davis Cupie jednak Mc Donald to strasznie niewygodny grajek. Jego mecze nie trwaja długo bo opiera gre na starym serw and volley, malo wymian duzo strzałów. Tutaj musi byc po prostu Cilic szybki, jak zacznie sie spozniac moga byc problemy. kursy zawyzone na Cilica, ktory potrafil przegrac mecz z Copilem etc, jak gracz po drugiej stronie siatki lepiej trzyma serwis. Dla mnie 50 na 50 bo młody czasem potrafi pokazac pazur.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak umoczymy na Seppim✅ to wszyscy bo też to gram i zgadzam się z opiniami wyżej.
Od siebie dodam
De Minaur- Laaksonen o30,5 @1,76✅
Aleks w ostatnim czasie gra bardzo dużo. W tych trudnych warunkach w Australii musi przyjść jakiś kryzys w meczu. Liczę że Szwajcar który spisuje się nadzwyczaj dobrze w Melbourne to wykorzysta i ugra seta a to raczej wystarczy na pokrycie overa. De Minaur w formie ale i presja z każdym meczem będzie coraz większa
Berdych -1,5 seta @1,4✅
Czech po powrocie prezentuje się nadzwyczaj dobrze i Haase nie powinien stanowić większego zagrożenia. Set to jest maks co może ugrać.
Anderson -1,5 seta @1,44⛔ z urazem nie wygrasz
Taka sama sytuacja jak wyżej. Kevin trzyma solidny poziom. Na serwisie pewnie a gra na returnie została poprawiona i już tak łatwo nie oddaje pkt w dłuższych wymianach. Tiafoe wreszcie się przełamał po serii przegranych spotkań ale rywal nie był z najwyższej półki. Też uważam że wygranie seta przez amerykanina będzie niespodzianką.
Basilashvili- Travgalia o35,5 @1,74✅
Schwarzman - kudla o34,5 @1,81✅
Agut - Millman brak tb w meczu @1,82⛔ w 4 secie tb a miał Millman sp przy 5:4 I swoim podaniu to się polamal
Kursy z Lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Krótko znów ode mnie.
Travaglia - Basilashvili
Gruzin zrobił niesamowity postęp od zeszłego roku.
Wygrana w Hamburgu w 500tce dała mu dużo.
Potem choćby zwycięstwo w Pekinie nad Delpo.
Naprawdę wyrazy uznania. Basyliszek czasami się zdenerwuje niepotrzebnie, ale dzisiaj nie będzie na co. Moim zdaniem bez dwóch słów bierze to Gruzin.

Monfils - Fritz
Ktoś pomyli po co i na co grać na tego wariata Monfa. Sprawa jest prosta. Na AO Gael jest przeważnie bardzo dobrze przygotowany. Nie dolegaja mu żadne kontuzje itd. Które masowo pojawiają się w dalszej części sezonu. Ostatnie edycje odpadał tylko z lepszymi od siebie. 2018- Djokovic 3:1, 2017- Nadal 3:1, 2016- Raonic 1:3. Z tymi co miał wygrać to wygrywał, z czołówką nie. A że Amerykanin Fritz jest zdecydowanie w zasięgu Francuza, tego nie ma co się rozpisywać.
Dno! Tak zagrał Monfils. Tyle miał szans na przełamanie Fritza w kluczowych momentach setów tj. W 3 i 4 i gówno. Ani razu. Wkurzyłem się niesamowicie na niego.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Monfils - Fritz
Ktoś pomyli po co i na co grać na tego wariata Monfa. Sprawa jest prosta. Na AO Gael jest przeważnie bardzo dobrze przygotowany. Nie dolegaja mu żadne kontuzje itd. Które masowo pojawiają się w dalszej części sezonu. Ostatnie edycje odpadał tylko z lepszymi od siebie. 2018- Djokovic 3:1, 2017- Nadal 3:1, 2016- Raonic 1:3. Z tymi co miał wygrać to wygrywał, z czołówką nie. A że Amerykanin Fritz jest zdecydowanie w zasięgu Francuza, tego nie ma co się rozpisywać.
Monfils brał medicala w pierwszym meczu, ale nie wiem co mu dolega(ło).
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 04:00
Spotkanie: Gael Monfis - Taylor Harry Fritz
Typ: 2
Kurs: 2,29
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy w Wielkim Szlemie Australian Open. W 1 rundzie Francuz Monfils pokonał Bośniaka Dzumhura 3-0 (6-0 , 6-4 , 6-0), natomiast Amerykanin Fritz wygrał z Brytyjczykiem Norrie 3-0 (6-3 , 7-6 , 6-2). Na temat Monfilsa pisałem już przy okazji spotkania z Dzumhurem, bo stawiałem w tamtym meczu własnie na Bośniaka. Dzumhur jednak zawiódł na całego i Monfilsa zobaczymy w 2 rundzie. Powtórzę się zatem jeszcze raz, Gael na ten turniej z pewnością nie jest przygotowany na 100%. Pod koniec tamtego roku doznał kontuzji na turnieju we Wiedniu, a w tym sezonie z powodu kontuzji był zmuszony wycofać się z turnieju w Auckland, który poprzedzał Australian Open. Na początku pierwszego seta z Dzumhurem korzystał z pomocy medycznej i gdyby tylko Bośniak lepiej trafiał i rozrzucał Francuza, myślę, że ten nie dałby rady. Jednak Damir zagrał tragicznie i Monfils bardzo szybko go odprawił. Teraz trafia na Fritza, który myślę, że będzie już dużo bardziej solidny niż Dzumhur. Z Norrie nie stracił również seta co dla mnie jest sygnałem, że musi być bardzo dobrze tutaj przygotowany, tym bardziej, że w Auckland też się z nim mierzył i wówczas przegrał 0-2 (6-7 , 3-6). Monfils ma problemy zdrowotne a Fritz jestem przekonany, że postawi dużo cięższe warunki, niż jego poprzedni rywal. Próbuję zatem jeszcze raz na porażkę Gaela. Poniżej wklejam jeszcze raz link odnośnie info z wycofania się z Auckland Monfilsa z powodu kontuzji uda:
https://www.tennisworldusa.org/tennis/news/ATP_Tennis/64919/gael-monfils-withdraws-from-auckland-due-to-new-injury/
tutaj link odnośnie medicala Monfilsa w meczu z Dzumhurem:
https://au.sports.yahoo.com/rivals-touch-class-stricken-aus-open-star-071829081.html?guccounter=1
✅ 1-3 (3-6 , 7-6 , 6-7 , 6-7)
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 02:30
Spotkanie: Jordan Thompson - Andreas Seppi
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
A ja w tym spotkaniu spróbuję pograć na Australijczyka Thompsona ???? Zawodnik ten w 1 rundzie wygrał z Hiszpanem Lopezem 3-0 (6-1 , 7-6 , 6-3), natomiast Włoch Seppi ograł Amerykanina Johnsona 3-1 (6-4 , 4-6 , 6-4 , 6-3). Zgadzam się z dx2, że Seppi tutaj grać potrafi i stoczył już kilka epickich starć. Jednak Andreas za niedługo, bo w lutym będzie miał już 35 urodziny a w ostatnim czasie z powodu tego, że doszedł do finału w Sydney musiał rozgrywać dużo spotkań. Myślę, że lepiej trudy pogody w tym spotkaniu zniesie zawodnik gospodarzy Thompson, który w końcówce tamtego roku i na początku tego jest cały czas w dobrej dyspozycji. Seppi mimo wieku, jak najbardziej słusznie jest tutaj faworytem ale ja spróbuję pograć jednak na Jordana. Zawodnik ten w 1 spotkaniu miał bardzo wysoki procent pierwszego serwisu i jeśli tutaj również utrzyma go na tym poziomie, to z graczem, który w ostatnim czasie rozgrywął tyle meczy, może okazać się nie do ruszenia przy własnym podaniu. Oczywiście Seppi to bardzo doświadczony zawodnik, utytułowany i pod tym względem przewyższający swojego rywala ale ja tutaj postawię na młodość.
⛔ 0-3 (3-6 , 4-6 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panowie, oczywiście że wiem że brał medicala.
Ale ja sobie w ostatnich latach nie przypominam, żeby Gael nie miał problemów zdrowotnych ????
Pamiętam, że rok temu w styczniu w każdym meczu brał medicala A wygrał turniej w doha ????
To dopiero 2 mecz, pierwszy mu poszedł szybko.
Myślę, że nie będzie aż tak źle z nim. Dodatkowo buki nie są głupie i gdyby to było coś poważniejszego, to z pewnością nie byłoby na niego 1.60.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Haase-Berdych @ 6,50 1xbet ⛔
1.12 na Tomaszka? Ktos tu mocno pofantazjował.
Czech juz nie wejdzie na wyzszy level. Nie zobaczymy go w ATP 10.
Nie te czasy co lał wszystkich oprócz topu w trzech krotkich setach.
Oczywiscie bedzie od Holendra szybszy, bardziej agresywny, tylko czy na tyle precyzyjny.
Robin bardzo dobry technicznie gracz. Niezly serwis i pierwsza konczaca pilka. Tez go bedzie ciezko złamac.
Potrafi z głebokiej defensywy przejsc do ataku.
Tu nie bedzie takiej roznicy jak typuja analitycy.
Hasse potrafi wtopic z laikami, ale tez pokonac w tamtym roku w Mastersach Zvereva, Nishikoriego czy Shapovalova.
Spokojnie mozna isc w strone Holendra na seta czy handicap gemowy.
Spodziewam sie dłuuuuuugiego meczu.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
AO Raonic M. - Wawrinka S. typ 2 kurs 2,88 Fortuna ⛔
Spadają kursy na zwycięstwo Roanica , a ja tym bardziej widzę w tym meczu spory value na Wawrinkę .Kanadyjczyk w pierwszym meczu dosyć gładko rozprawił się z kangurem , który jak zwykle pajacował na korcie w swoim stylu. Szwajcar zagrał tragicznego wręcz pierwszego seta z Gulbisem po czym w drugim zwyciężył jak i w całym meczu po jego kreczu. Ten jeden słaby set Stasia spowodował ,że kursy na zwycięstwo Roanica tak mocno pospadały. Ten jeden słaby set nie jest dla mnie wyznacznikiem obecnej formy Szwajcara. W swoich meczach , często się rozkręca w czasie meczu , przegrywając początkowego seta , by potem z impetem wejść do gry , ten typ tak ma od wielu lat. Stan , poza serwisem jest lepszym graczem od Kanadyjczyka w każdym elemencie gry. Zrzucił też parę kilogramów , fizycznie wygląda na korcie bardzo dobrze . Moim zdaniem jego gra zatrybi i pokona jutro topornego Roanica .
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Karlovic vs Nishikori
Over 38.5 gema (1.91) ✅
Over 3.5 seta (1.86) ✅
Łatwo
Gram z tego meczu dwa takie single. Wystarczy że wejdzie jeden to automatycznie wchodzi drugi :].(Chociaż 3 tie breaki dają 39) Nishikori według mnie zagrał słaby mecz z Polakiem Majchrzakiem. Gdyby Kamil nie opadł tak znacząco z sił to mogłoby się skończyć nawet sensacją, chociaż do tego jeszcze trochę brakowało. Mimo wszystko grał jak na siebie dosyć słabo. Ivo Karlovic jaki jest każdy wie od wielu wielu lat, co rok się mówi, że siły coraz mniej, że staruszek się musi zbierać na emeryture idt. A mimo wszystko on dalej gra (albo serwuje) na równym poziomie. W meczu z Hubertem 4 tie breaki i wygrana 3-1. W tym meczu widzę to podobnie tylko wszystko zależy od Japończyka, jak zagra podobnie jak w dwóch pierwszych setach z Kamilem to szansa na seta w tie breaku dla doktorka jest. Jeżeli nie da powąchać piłki przy wymianach to może się skończyć 3-0 dla Nishikoriego. Kei do najwyższych nie należy 1.78 czyli aż 33cm mniej od Ivo a co za tym idzie słabszy zasięg ręki przy odbiorze serwisu.
Widzę tutaj 4 sety i wygraną Japończyka ale powinny być co najmniej 2 tie breaki który jeden wygra Ivo..
Powodzenia
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Siema, dawno nic nie pisałem tutaj, widzę dużo nowych kumatych twarzy. Cieszę się, że jest duże zainteresowanie tenisem, tym lepiej będzie wymieniać się spostrzeżeniami i informacjami. Lecimy z 2 rundą.

Coric
- Fucsovic 1.36 1xbet ✅
Stawiam tutaj na młodego Chorwata, Marton wprawdzie zrobił duże postępy na przestrzeni ubiegłego sezonu, jednak Borna jest zbyt solidny, by tutaj przegrać. Świetna gra z końcowej linii, regularny, dobrze porusza się po korcie. Świetnie radzi sobie w dłuższych wymianach, z kolei Węgier na pewno nie jest zawodnikiem na tyle konsekwentnym, żeby trzymać piłkę w korcie po kątowych zagraniach Borny. Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne to Coric bije na głowę pod tym względem Fucsovica, którego wydolność jest chyba największą bolączką. Przewiduje, że w 4 rundzie zobaczymy Chorwata.
Goffin - Copil 1.22 1xbet ✅
Rumun to gracz jednowymiarowy, dobry serwis, coś tam przy siatce zagra, ale powalająca ilość UE i brak regularności z głębi kortu to woda na młyn dla takich graczy jak David. Belg gra zupełnie inaczej, świetnie biega i wszystkie piłki wracają z czym Copil nie będzie w stanie sobie poradzić. Na pewno Rumun będzie dążył do skracania wymian, będzie szukał winnerów z każdej pozycji, co będzie powodować błędy a przy tym i frustrację jak to ma w zwyczaju. David będzie spokojnie trzymał go na BH w wymianach, którym Rumun lubi strzelać mocno z tym, że bardzo nieskutecznie i jest to miejsce, w którym David będzie szukał dziury, jakiś krótszych piłek bądź właśnie niewymuszonych błędów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
AO Raonic M. - Wawrinka S. typ 2 kurs 2,88 Fortuna
Spadają kursy na zwycięstwo Roanica , a ja tym bardziej widzę w tym meczu spory value na Wawrinkę .Kanadyjczyk w pierwszym meczu dosyć gładko rozprawił się z kangurem , który jak zwykle pajacował na korcie w swoim stylu. Szwajcar zagrał tragicznego wręcz pierwszego seta z Gulbisem po czym w drugim zwyciężył jak i w całym meczu po jego kreczu. Ten jeden słaby set Stasia spowodował ,że kursy na zwycięstwo Roanica tak mocno pospadały. Ten jeden słaby set nie jest dla mnie wyznacznikiem obecnej formy Szwajcara. W swoich meczach , często się rozkręca w czasie meczu , przegrywając początkowego seta , by potem z impetem wejść do gry , ten typ tak ma od wielu lat. Stan , poza serwisem jest lepszym graczem od Kanadyjczyka w każdym elemencie gry. Zrzucił też parę kilogramów , fizycznie wygląda na korcie bardzo dobrze . Moim zdaniem jego gra zatrybi i pokona jutro topornego Roanica .
Według mnie kursy są wystawione dobrze. Stan od dłuższego czasu nic nie gra a Milos ładnie odprawił Kangura. Wawrinka brał bodajże medicala z Gulbisem więc też zdrowie niepewne. Dla mnie Raonic to bierze.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Chung H. - Herbert P-H 2 @ 2,24 ✅ STS - po takim kursie gram przeciwko Koreanczykowi, ktory wydaje się być pod formą. Świadczy o tym miedzy innymi męczarnia z Klahnem i wygraną dopiero w piatym secie. Francuz natomiast wyeliminowal zawsze groznego Querreya i od początku sezony wydaję się byc w niezlej dyspozycji.
Gram to w dublu z meczem deblowym Canal/Farah - Sock/Withrow, gdzie stawiam na znacznie bardziej zgrana kolumbijską parę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom