>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 27.05 - 10.06.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Grand Slam (2000 punktów)
Pula nagród: €18,232,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolandgarros.com/en-us/
Lista Startowa: https://www.rolandgarros.com/en-us/players
Drabinka: https://www.rolandgarros.com/en-us/results/1?type=SD
Plan gier:
Zestawienie kursów:
http://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-french-open/
Zwycięzca singla 2017: Rafael Nadal
Zwycięzcy debla 2017: Ryan Harrison/Michael Venus
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​

 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
I bardzo dobrze powinni go dożywotnio zdyskwalifikować, to może sport (tenis) byłby może choć troche czystszy, ???? może reszta grajków by się nauczyła...
 
D 219

dolgo

Użytkownik
czy ktos mi powie co taki zawodnik jak Haider-Maurer robi w turnieju głownym, dostał dzika karte czy co??
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Chyba tak.
Fajny tenisista kiedys z TOPu - szczegolnie na ziemi.
kiedys byl nawet 47, no ale ostatnio forma nie grzeszyl, nie jest tez pierwszej młodosci raczej nie jest to perspektywistyczny zawodnik, dziwna decyzja
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
kiedys byl nawet 47, no ale ostatnio forma nie grzeszyl, nie jest tez pierwszej młodosci raczej nie jest to perspektywistyczny zawodnik, dziwna decyzja
Gosc jest 88 rok wiec jeszcze te 5-6 lat moze pograc brak formy bo stracil 2-3 lata przez mononukleoze (chyba?)
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
czy ktos mi powie co taki zawodnik jak Haider-Maurer robi w turnieju głownym, dostał dzika karte czy co??
A on nie skorzystal przypadkiem z zamrozonego rankingu jak w Australii?
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
no to zaczynamy:
  1. Gojowczyk, Peter - Norrie, Cameron
    Gojowczyk, Peter
    1.57
  2. Isner, John - Rubin, Noah
    Liczba Setów
    Ponad 3.5
    1.72
  3. Fognini, Fabio - Andujar, Pablo
    Handicap Setów
    Fognini, Fabio -1.5
    1.60
  4. Oczekuje
    Shapovalov, Denis - Millman, John
    Shapovalov, Denis
    1.48

Ad1) Peter bardzo fajnie radzi sobie w ostatnim czasie na ziemi. Oglądałem troszkę go ostatnio z Fabio i wyglądało to bardzo solidnie.
Ad2) Tutaj czuję niespodziankę, ale bezpiecznie liczę na długie spotkanie. Rubin również ostatnio coś pogrywał na ziemi, ma warunki na długi dystans jakim jest gra na Rolandzie do 3 wygranych setów. John jednego wyserwuje nie ma bata
Ad3) Musiałem posiłkować się ostatnimi meczam Pablo aby przekonać się do hc. Szczerze Fabio uwielbiam oglądać na ziemi, ale ta &quot;głowa&quot; zawsze daje do myślenia. Myślę, że Fabio dobrze skalkulował występy przed Paryżem i zajdzie daleko
Ad4) Shapo największy pewniak z wszystkich według mnie. Stworzony na długi dystans, nawet jak backhand będzie szwankował to swoje wywalczy.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
czy ktos mi powie co taki zawodnik jak Haider-Maurer robi w turnieju głownym, dostał dzika karte czy co??
Zamrozony ranking w 2015 roku.
I tak sie buja po WS.
Jeszcze w nastepnym roku bedzie mial mozliwosc gry w glownych drabinkach.
40 tysiecy euro za udzial piechota nie chodzi.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Munar - Ferrer
Dość ciekawie się zapowiadało, a dostaliśmy raczej słabiutki kursik. Młody 22 letni Hiszpan staje przed życiową szansą, w kwalifikacjach pokonał Smyczka, Augera Alliasime i jakiegoś Koreańca, którego nigdy w akcji nie widziałem. Oglądałem pojedynek Hiszpana z Aguerem, czyli przyszłą nadzieją tenisa z tej samej Kanadyjskiej szkółki co Szapo, i Munar nie dał mu za wiele pograć, a cały mecz był pod kontrolą (jakby ktoś nie wiedział, to ten 17 latek pokonał Ruuda na Clayu). Jego rywalem będzie były imprezowicz dziadek Ferrer, teraz niby wrócił z nowym sponsorem, ale to co gra na kortach wolnych w tym sezonie to woła o pomste do nieba. Mecz z Kolbą do stanu 2-2 nieźle się oglądało, dalej Niemiec padł i Ferrer ledwo dobił leżącego, sam już ledwo ogarniał. Tutaj najważniejsze będzie wejście w mecz, bo Ferrer i Verdasco czasami w tych pierwszych gemach wyglądają jakby się czegoś najedli, później &quot;to&quot; się kończy i jest po meczu. Młody Hiszpan ma dość mocny i pewny serwis, warunki pod Clay idealne (1.83/78), raczej nie ma nic do stracenia, oby go przetrzymał jak najdłużej na korcie. Bukmacherzy też nie zlekceważyli Munara, a szkoda, bo liczyłem na więcej @2.92 6j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marko87 214

marko87

Użytkownik
Zamrozony ranking w 2015 roku.
I tak sie buja po WS.
Jeszcze w nastepnym roku bedzie mial mozliwosc gry w glownych drabinkach.
40 tysiecy euro za udzial piechota nie chodzi.
No ale to chyba nic złego przecież. Skoro ma okazję to gra. Każdy by tak zrobił. Lepsze to aniżeli ciągać się po ITF-ach.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Korty na French Open są najwolniejsze z wolny. Dodatkowo duża wilgotność powietrza zapowiadana plus deszcze i burzę no i mecze do 3 wygranych setów.
Na pewno dużo do powiedzenia w tych warunkach beda miały typowe ziemniaki, które lubią dużo przebijać.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Pewnie z dwóch największych kortów będą pokazywać mecze a więc :
Court Philippe-Chatrier
Play starts at 11am
Viktor TROICKI (SRB) vs Grigor DIMITROV (BUL) [4]
Alizé CORNET (FRA) [32] vs Sara ERRANI (ITA)
Lucas POUILLE (FRA) [15] vs Daniil MEDVEDEV (RUS)
Jelena OSTAPENKO (LAT) [5] vs Kateryna KOZLOVA (UKR)

Court Suzanne-Lenglen
Play starts at 11am
Ajla TOMLJANOVIC (AUS) vs Elina SVITOLINA (UKR) [4]
Elliot BENCHETRIT (FRA) vs Gael MONFILS (FRA) [32]
Qiang WANG (CHN) vs Venus WILLIAMS (USA) [9]
Ricardas BERANKIS (LTU) vs Alexander ZVEREV (GER) [2]
 
gregghaus 0

gregghaus

Użytkownik
Zamrozony ranking w 2015 roku.
I tak sie buja po WS.
Jeszcze w nastepnym roku bedzie mial mozliwosc gry w glownych drabinkach.
40 tysiecy euro za udzial piechota nie chodzi.
Niestety kolezanka/kolega jest w błędzie, gdyż tegoroczny RG to dwunasty i ostatni turniej na którym Austriak może skorzystać z zamrażarki zgodnie z przepisami ATP. Na Rolandzie albo super run, albo czeka go tłuczenie w kwalifikacjach do turniejów czelendżerowych.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Donaldson J. ::: 2,46 ::: 1/3
Tak szukam w tym meczu niespodzianki kursowej bo patrząc na ostatnie wyniki Jareda Donaldsona można wyciągnąć wniosek, że pomimo tych porażek na mączce to jednak walczył w meczach. Urwał seta Buście w Rzymie czy Bautiście w Madrycie. Choć to Amerykanin i jego statystyki na mączce wyglądają słabo przy Nicolasie Jarrym to jednak próbuję.
To będzie mecz dwóch młodych zawodników, 21 lat vs. 22 lata i jak znam życie to często rówieśnicy grają zacięte mecze i na to samo liczę właśnie tutaj, że o końcowym zwycięstwie zadecydują detale. Jarry wyskoczył z formą na turniejach w Ameryce Południowej gdzie doszedł nawet do finału w Sao Paulo. Później już tak kolorowo nie było, pomimo, że kilka meczów wygrał. Ogólnie to wydaje mi się, że on trafi często sety i gra sporo tie-breaków z racji serwisów i grania &quot;na tak&quot;.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Dzumhur D. -2,5 G ::: 1,78 ::: 1/3
Benchetrit E. +2,5 S ::: 1,94 ::: 1/3
Klizan M. -2 G ::: 1,78 ::: 1/3

Janvier M. +2,5 S ::: 3,01 ::: 1/3
Andreozzi G. -1,5 G ::: 1,75 ::: 1/3
Moutet C +2,5 G ::: 1,78 ::: 1/3 - Anty Mass Pick
Berrettini M. -1,5 G ::: 1,87 ::: 1/3

Berankis R. +2,5 S ::: 4,85 ::: 1/3
Delbonis F. -2 G ::: 1,79 ::: 1/3
Robin H. +2,5 S ::: 1,82 ::: 1/3

Kurs pochodzą od bukmachera: v-bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
mn712 17

mn712

Użytkownik
Witam wszystkich, wracam do typowania wspólnie z Wami po długiej przerwie od czasu AO 2018 ???? Na dziś, pierwszy dzień rozgrywek, zaproponuję trzy typy z męskiej części turnieju.
#1 ⛔
E. Benchetrit - G. Monfils
Typ: Dokładny wynik 0:3 ⛔
Kurs: 1,90
Według mnie jeden z lepszych typów na dzień dzisiejszy. Monfils doświadczony zawodnik, najlepiej znany właśnie z kortów na mączce, duży wachlarz zagrań, zapewne będzie dążyć do szybkiego załatwienia spraw ze swoim rodakiem, który wynikami nie zachwyca, a poza tym jest kilka klas niżej od Gaela (ktory w szczytowej formie nie jest, nie ma się co oszukiwać) i dopiero co zaczyna swoją karierę tenisisty w dorosłych rozgrywkach. Dla mnie łatwy mecz dla Monfilsa i oczekiwanie na kolejną rundę.
#2
O. Otte - M. Berrettini
Typ: Berretini wygra spotkanie ✅
Kurs: 1,67
Dwaj młodzi zawodnicy, Niemiec i Włoch. Dla mnie dużo większy potencjał na tym rodzaju nawierzchni ma zdecydowanie Matteo, mocny i celny serwis, oglądałem ostatnio jego mecz ze Zverem i pokazał się naprawdę z dobrej strony. Sądzę, że powalczy o jakiś ciekawy wynik we Francji, tym bardziej, że w pierwszej rundzie nie będzie miał trudnego przeciwnika po drugiej stronie siatki. W moim odczuciu Otte lepiej czuje się na kortach twardych i tam też będzie szukał swoich szans, tutaj wskazuję na Berrettiniego i jego zwycięstwo w jakimkolwiek stosunku setowym.
#3
F. Verdasco - Y. Nishioka
Typ: Nishioka wygra przynajmniej jednego seta ✅
Kurs: 1,47
Ciekawe spotkanie, lubię obu tenisistów i pewnie obejrzę chociaż część tego meczu, bo będzie to na pewno dobre widowisko dla widza, ale dla mnie pewnym typem jest to, że Japończyk urwie chociaż jednego seta doświadczonemu Hiszpanowi. Verdasco jak to on, motywacja na mocnych rywali, a na resztę trochę ulgowo, jakby mu nie zawsze zależało. Oczywiście, jest to jeden z czterech najważniejszych turniejów sezonu, ale Fernando nie sądzę by miał tutaj zdominować do 0 młodego Azjatę. Zwycięstwo Nishioki też mnie tu nie zdziwi ani trochę. Ma on wystarczające umiejętności by pokonać Verdasco. Wszystko jednak zweryfikuje kort już za kilkanaście godzin.
Zachęcam do grania i zostawiana polubień. Życzę powodzenia wszystkim grającym i niech to będzie piękny turniej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom