>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Wielki Szlem: Roland Garros 2018 - turniej główny

Status
Zamknięty.
bobair 48

bobair

Użytkownik
Moim zdaniem wygrywa dzisiaj Marin Cilić. Jak wiemy h2h spotkań obu panów wynosi 10: 2 z czego 4:0 na mączce, ale... to jest ćwierćfinał wielkiego szlema i tutaj wszystkie statystyki i wszyelkiego rodzaju masońskie przepowiednie biorą w łeb i się nie sprawdzają. Cecchinato z Djoko 3:1? To dlaczego nie Cilić z Del Potro, którego niektórzy tutaj skreślali już z Isnerem? A przepraszam kim się jaraliśmy tutaj podczas tegorocznego Australian Open? Ten ktoś grał w finale z Fedexem. Szczerze to po takim kursie i na tym szczeblu rozgrywek zagrałbym Marina z każdym oprócz wspaniałych Fedexa i Rafy. W Ako z piękną Sloane.
Cilić @2.40 forBet
Mylisz fakty kolego. To Del Potro był skreślany w meczu z Isnerem a nie Cilic. Jak się skończyło wszyscy widzieli. Del poskładał amerykańca na miękko. To po pierwsze.
Po drugie. Cecchinato gra tu turniej życia a w jakiej formie jest (a raczej nie jest) Djoko też widzieli wszyscy. A po trzecie, cóż takiego wielkiego pokazał do tej pory Cilic? Wymęczone 3:2 z olewającym sprawę Fogninim? To jest dla Ciebie wyznacznik? Bo chyba nie to, że kiedyś tam Cilic zagrał dobry mecz z Federerem. Z tym samym Federerem (w przerwie między setami) płakał jak dziecko po łomocie jakie zebrał w dwóch pierwszych setach podczas jakiegoś szlema. Dzisiaj Del Potro pozamiata Cilicem, ponieważ Chorwat nie ma, tak naprawdę żadnych argumentów żeby postawić się Potro. Jedyna szansa dla Cilica to odnowienie się którejś z kontuzji Dela.
chyba jednak zostawie, koncze prace o 16:00 , oni wchodza po Kerber vs Halep , kupon byl klecony rano i czułem ze wejdą te mecze bo w kazdym przypadku ogladalem tych zawodnikow i kazdy sie prezentowal bardzo solidnie.. jutro liczę na wynik 3:1 Cilic z racji tego ze Delpo to kozak ale z Cilicem bedzie mu bardzo ciezko, bo w wymianach górą bedzie chorwat, jedyną szanse widzę w Delpo jak bedzie trafiał kazdą pilke ale przed RG wcale to za dobrze u niego nie wygladalo..
Wypłaciłem 78 zl z 212 zl .. Kupon na ktorym mam 2000zl do wziecia zostawiam. Bede kibicowal Cilicowi jak nie to 250 zl w plecy i tak nieźle bo nie sadzilem ze dzis Thiem i Sloane tak łatwo wygraja swoje mecze do 0 w setach. ;) dajesz Marin, walczyles z Rafa i Federerem w AO 2018 i jutro z Delpotro tez powalczysz .
Argumentacja typowo pod typ. A to co podkreśliłem w Twoim wpisie, to już w ogóle jazda ;). Trochę Cię rozumie, ponieważ pewnie w ten sposób próbujesz dodać sobie otuchy po decyzji jaką podjąłeś (czyli nie wypłacaniu kuponu). Na moje oko to błąd. Weź lepiej to co już masz - czyli 500 plus. A jak tak bardzo wierzysz w Cilica to zagraj sobie za jakieś parę setek z tego co już ugrałeś. Po tym co obaj tu grają ja nie widzę jednak możliwości wygrania Cilica z Del Potro.
No chyba, że (jak już wspomniałem w innym poście) Argentyńczykowi odnowi się jakaś kontuzja.
I wierz mi, Del nie musi trafiać każdej piłki, żeby na luzie pojechać z Cilicem.
 
B 56

benjamin-franklin

Użytkownik
Znawcy tenisa co powiecie ? Wlozylem 320 zl , fortuna mi proponuje wyplacic 800 zl , do wygrania 2200 zl co polecacie ?
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTU2MjQ5MzcwMDowTzCAIH47j1t+QhQ=&amp;kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTU2Mjc5MDIwMTouRZ/KZkv2YzkE9gs=&amp;kind=MAIN
Wierze w Cilica bo dobrze przygotowany mentalnie i fizycznie a Fognini wczoraj ladnie zagral jak na niego .
pobrac 500 zl ? czy czekac za Cilicem i zyskac 1900 zl ?
Siema Pikarafa17. Kurcze ciężki temat Ci powiem. Mało dają, ale ja bym chyba pobierał, to co dają teraz jednak i wybrał coś pewniejszego. ( pewny jest typ over setowy w tym meczu +3,5 na kursie 1,44 i do tego jeszcze coś poszukać na podwojenie ) Ale jak masz czutķę na wina Cilica i zostawisz ten kupon, to oby Ci weszło. Pzdr
 
B 56

benjamin-franklin

Użytkownik
#6 Cilic vs Del Potro
Over setowy +3,5 / 1,44 ( bet365 ) ✅
3:0 dla któregololwiek w tym meczu mało prawdopodobne. Del Potro kosa jak narazie idzie jak burza. Marin b.mocny w pierwszych setach. Liczę na zacięty mecz i 3:2 dla zwycięzcy.
Skuteczność typow: 4/4 100%
:gool: 3:
Skuteczność typów: 5/6 - 83%
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 446

gringo4x

Użytkownik
Nadal R. - Schwartzman D. over 26,5chyba można rozliczać, w cuda nie wierze ????
@1,76 1xbet
✅✅✅

Dobry kurs wystawił 1xbet na taką linie. Wystarczy 9 gemów Schwartzmana, co jest absolutnie do ugrania.
Taką linie pokryli spokojnie Bolelli i Marterer. Nie udało się Gasquetowi i Pelli.
Schwartzman to walczak, na pewno nie odpuści żadnej piłki. Nadal powoli wchodzi w spotkania, zdarzają mu się słabsze okresy. Bardzo krótkie ale zdarzają. Bolelli miał bodaj setowe nawet, Marterer doprowadził do TB. Pella wygrał 2 pierwsze gemy, Gasquet się posrał kompletnie.
Argentyńczyk to zdecydowanie najtrudniejszy rywal jak do tej pory. Wygrać pewnie nie wygra, ewentualnie seta, ale linie powinien pokryć spokojnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
drif 15,5K

drif

Użytkownik
Znawcy tenisa co powiecie ? Wlozylem 320 zl , fortuna mi proponuje wyplacic 800 zl , do wygrania 2200 zl co polecacie ?
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTU2MjQ5MzcwMDowTzCAIH47j1t+QhQ=&amp;kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTU2Mjc5MDIwMTouRZ/KZkv2YzkE9gs=&amp;kind=MAIN
Wierze w Cilica bo dobrze przygotowany mentalnie i fizycznie a Fognini wczoraj ladnie zagral jak na niego .
pobrac 500 zl ? czy czekac za Cilicem i zyskac 1900 zl ?
Ja bym zrobil tak.
Zagral bym single bet ze Del Potro wygra za taka kwote by zysk z wygranej pokryl wklad z wczesniejszych kuponow.
Jesli Cilic wygra bedziesz mial mniej o ten wklad ale troche wiecej jakies 40% niz oferuje Ci teraz fortuna.
Jesli przegra bedziesz na zero i nie bedziesz stratny.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przelozyli na jutro?...Wie ktos cos?
Oficjalnie: We regret to announce that, due to adverse weather conditions, the matches in progress have stopped and play will not resume today at Roland-Garros.
Koniec na dzisiaj.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Od wielu lat wiem mniej wiecej co się dzieje w tenisie, choć jestem &quot;niedzielnym obserwatorem&quot;. Ostatnio przeczytałem wypowiedź któregoś z forumowiczów, że widać progres u Cilicia, że zrobił postęp itd. Powiem tyle, z mojej perspektywy po dzisiejszym meczu Cilic- Potro. Dalej po staremu, Cilic nic się nie zmienił. Przeciętny wyuczony &quot;Tomuś tenisa&quot;, o talencie trudno powiedzieć. Oglądając jego mecz z nieco lepszym rywalem, już po jego ruchach widzisz, że zaraz puści piłkę autową, technika zagrań na poziomie przeciętnym. Piszę to, żeby młodsi typerzy nie kierowali się wpisami o postępach Cilicia, gdyż on ma szklany sufit nad sobą i tylko słabsza dyspozycja rywala może pozwolić mu na cokolwiek. Po raz kolejny oglądam jego mecz i zero zmian, cały czas drżysz czy walnie siate czy aut, jego poruszanie sie po korcie wygląda bardzo przeciętnie. Nawet patrząc na zachowanie graczy to każdy ma jakąś charyzme. Cilic &quot;grzeczny Tomuś&quot;, drapieżnikiem nie jest. Moja opinia już się chyba nie zmieni,zbyt dużo razy miałem szansę go oglądać i jest słaby. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 446

gringo4x

Użytkownik
Fajnie, że ostatnio wchodzi. Półfinały to twardy orzech do zgryzienia bo nie wyobrażam sobie, żeby nie było finału Nadal-Thiem ale kursy małe.
Do tej pory wierzyłem, że Delpo jest w stanie zrobić meczycho w półfinale z Nadalem, nawet o tym pisałem, ale po dzisiejszym meczu mam wątpliwości czy stać go na więcej niż seta. Mączka to jednak królestwo Rafy, dzisiaj już był bardzo pewny i chyba drugi taki dzień jak wczorajszy się nie powtórzy. Delpo ze swoim stylem może mieć ciężko tutaj coś ugrać, na pewno dużo gorzej biega, choć dzisiaj widać było, że gra strasznie oszczędnie. Te slajsy to może być woda na młyn dla Rafy. Aczkolwiek Argentyńczyk to jeden z gości, którym jaj nie odbierze i tyle na ile forma i zdrowie pozwoli na tyle powalczy.
Thiem to jeszcze większy pewniak. Nie dał szans Zverevovi więc i nie da Włochowi, który gra turniej życia, gra dużo na fantazji, ale Thiem gra zbyt równo tutaj. Ma sporo słabych punktów ten Cecchinato, ale jakoś nikt tego do tej pory nie wykorzystał. Copil go prawie wyrzucił z turnieju, Goffin na pewno nie był na 100% dysponowany, Novak każdy widział jak grał na początku. Oglądałem mecz Włocha z Goffinem w Rzymie i tam po 1 wygranym secie, później został brutalnie wypunktowany. Nie widzę tutaj innej opcji niż wygrana Austriaka, który z byle kim nie przegrywa na mączce.
Problemem są kursy
Nadal+Thiem daje @1,33 1xbet
Nadal -1,5 + Thiem -1,5 daje @1,66 betcity na razie dało oferte
Jednak bez kombinowania najlepiej. Może dużo kasy nie ugrałem ale dosyć spokojnie kolejny dzień na plus !
Ja z reguły takich kursów nie gram. 3:0 się grać boje bo obaj są w stanie urwać seta faworytom jakoś. Trzeba pomyśleć nad jakimiś handicapami ale uzupełnie ten post typami, jak pojawi się więcej kursów na Hiszpańsko-Argentyński półfinał i liczę, że ktoś się wypowie, da jakiś typ i mnie natchnie do czegoś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
DelPotro vs Nadal . Delpotro wygra seta 1.85 fortuna ⛔
DelPotro troche drewniany ale z Cilicem pokazal charakter. Cilic jednak dno , no coz porazki sa czescia zycia. Nadal z Diego tracil seta wiec czemu nie stracic z serwismenem ,ktory trzyma swoj serwis nawet na ziemi. Nadal powinien byc w finale jednak na 3:0 nie liczę.
Do tego Stephens 2.76 fortuna ⛔
Halep jest mistrzynia przegrywania finalow, porazki z Sharapova, Wozniacki , Ostapenko chwaly nie przynosza. Sloane jak bedzie 3mac serwis i atakowac kazdy drugi serwis moze tutaj wygrac i Simona znowu nie podoła, mam nadzieje,ze znow sie myle jak z Kerber ale Simo czasem potrafi zawalic mecz.
Osobiscie pogralem takie mecze. w polfinalach mecze po 3:0 by byly nie miłe dla oka wiec licze na walke nawet wlocha .
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NTU4NzE4NDgwMDo2a9aYOcIVh/eYjgI=&amp;kind=MAIN
 
adik1992 403,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nadal - del Potro brak tb w meczu. @1,98 lvbet✅✅✅ szkoda Juana. Na seta zasluzyl
Typ bardziej na czutke i to co widzialem w dzisiejszych meczach. Chcialbym aby Juan ten mecz wygral ale nawet o seta moze byc bardzo trudno. Nie sadze aby Del Potro uttzymal intensywnosc gry nadala i dotrwal w ktoryms secie do tb. Rafa im blizej finalu tym koncentracja dochodzi do maksimum. Bedzie chcial jak najszybciej zakonczyc sprawe. Licze na dobre widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Umowmy sie, ze to nie Del Potro dzisiaj wygral tylko Cilic przegral. Tak naprawde to obaj z taka gra nie zasluzyli na polfinal no ale jeden zawodnik z tej dwojki musial awansowac. Co do samego meczu i mojej tezy to Cilic popelnial cala mase niewymuszonych bledow w tempie lawinowym. 74 unforced errors Chorwata przy 36 Argentynczyka. Oczywiscie taktyka Cilica zeby walic na backhand Del Potro byla sluszna tyktyka, poniewaz on tego backhandu po prostu.. nie ma. Akcje winnerowe z forehandu Argentynczyka wlasciwie w tym meczy mozna chyba policzyc na palcach jednej reki. Jutro zludzen nie bedzie i Nadal go tutaj zabiega na smierc. Jedynie serwisem powinien Del Potro troche sie ratowac ale jak uda mu sie ugrac chociaz jednego seta to bedzie duzy sukces. Rafa powoli wkreca sie w mecz czego dowodem byla slaba gra w 1 secie i w konsekwencji porazka w nim ze Szwartzmanem wiec jezeli sympatyczny Argentynczyk polegnie juz na samym poczatku to potem pojdzie to juz dosc szybko i skonczy sie 3:0. Moim zdaniem jezeli Hiszpan dobrze wejdzie w mecz to Del Potro zostanie szybko odprawiony. Osobiscie tak jak kolega wyzej proboje brak Tie-breaka po kursie 2.10 w Betssonie. Jakos watpie zeby tutaj kazdy przez caly mecz trzymal swoj serwis doprowadzajac tym samym do taja. Osobiscie widze tutaj lamanie Del Potro i szybki win Rafy. Pierwszy set bedzie kluczowy a potem powinno juz pojsc z gorki ;)
brak Tie-breaka @ 2.10 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nadal więcej podwójnych błędów @1,90 sts✅✅✅
Rafa w każdym meczu do tej pory popelnial kolejno (zaczynajac od pierwszego meczu ) : 3,3,2,3,3 , a Del Potro kolejno : 2,3,1,1,2 .
Jak widac Rafa popełnił ich wiecej ale ja w tym nic dziwnego nie widze poniewaz serwis nigdy nie byl jego mocna strona i to jeden z tych zawodników , którzy jednak ryzykuja drugim serwisem i tutaj upatruje szanse na podwójne błędy. Delpo wie , ze serwis bedzie dla niego jutro kluczem jesli bedzie chcial ugrac cokolwiek wiec na pewno bedzie staral sie trafiac pierwszym serwisem ale nawet jesli nie będzie ten pierwszy siedzial to on nie ryzykuje nigdy mocno z drugiego , a zazwyczaj trafia . Argentyńczyk trafia z pierwszego serwisu na poziomie niemalże 65% a Rafa ledwo 60% . Myślę , ze liczba podwójnych błędów obu zawodników bedzie podobna ale jednak sklanial bym sie ku temu iz Rafa popelni ich wiecej . Argentyńczyk tez na pewno zostawi jutro serce i pluca na korcie ale nie odważe die grac na handicap setowy bo moze zdarzyć sie wszystko.


Thiem - Cecchinato over 9,5 gemow w pierwszym secie @ 1,95 sts✅✅✅
Wloch wie , ze jesli chce cos tutaj ugrac to musi dobrze wejść w mecz i o ile bedzie dobrze trzymac swoj serwis to minimum 10 gemow powinniśmy zobaczyc bo Thiem tez raczej nie bedzie sie podpalal od poczatku .
Do tego jeszcze jeden bet .
Marach / Pavic @1,70 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
bobair 48

bobair

Użytkownik
Dzisiaj nie powinno być większych emocji w meczach półfinałowych. Nadal i Thiem zjedzą swoich rywali i nawet nic nie poczują. Włoch zostanie w sposób brutalny obudzony ze swojego pięknego snu. A Del, hmm, jest tak nieruchawy, że Nadal zabije go swoją rotacją. Gdyby &quot;Ciulić&quot; nie był taką miękką parówką, to Dela nie byłoby w półfinale. Pojedynek między Chorwatem i Argentyńczykiem był, jak dotychczas, najsłabszym i najnudniejszym spotkaniem jakie oglądałem w tegorocznym RG.
Moim zdaniem nie ma możliwości nawiązania jakiejkolwiek walki dogów z murowanymi kandydatami do gry w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Del Potro over 7.5 asa @ 1.70
Oh jak ja to polecam! Jeśli Argentyńczyk choć w połowie będzie serwować tak jak w spotkaniu z Chorwatem to pokryje to bardzo szybko. Dotychczas nie pokrył tej linii tylko w spotkaniu z Isnerem. Wiadomo Rafa top of the top jeśli chodzi o return, ale jeśli chodzi o podania Juana do środka to często nie ma mocnych. Moim zdaniem zdecydowanie za niska linia i to jeszcze po takim kursie.
Na pierwszy rzut oka wydaje sie fajny bet ale nie byłbym taki przekonany. W AO na twardej Delpo zarzucił ledwo 7 asow a na maczce bedzie mu o to zdecydowanie trudniej. To , ze tyle asow zaserwowal Cilicowi to nic nie znaczy bo jeśli chodzi o return to bym go nie umieścil nawet w pierwszej 100 atp. Chorwatowi 6 asow w 4 secie zaserwowal Hurkacz a gdzie on tam do serwisu Potro.
 
K 105

krawol

Użytkownik
Nadal - Delpo
Widze to tak: walka w pierwszym secie, szybki drugi, szybszy trzeci albo przebudzenie mocy (ale małe szanse)
Więcej gemów (1.set/2.set)
1. Set @2.2 ✅

Nie mówię że pewniak ale kurs dobry
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom