>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie powiedzcie mi jedno kto zna się na tenisie... Oglądałem mecz Nadal - Chaczanow i pomimo pięknego meczu to Nadal miał pewne problemy ze zdrowiem... Czy te problemy są nadal?
0 asów to jednak kiepsko a bez asów z Del Potro może nie wygrać.
Uwielbiam Rafe ale jeśli te problemy zdrowotne są nadal to niestety chyba przegra dlatego pytam a nie oglądałem meczu dzisiejszego z Thiemem więc nie wiem ale z tego co widzę tylko 3 asy w 5 setach - też mało.
Czekam na odpowiedz, Pozdro ! ????
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Nadal-del Potro 1 ⛔

Prawdopodobnie kolejny nielatwy mecz Nadala po meczach z Khachanovem i Thiemem, ale Nadal przyjechal do Nowego Jorku po wygrana. Del Potro poki co rowniez znakomicie, ale Argentynczyk gra silniej i duzo bardziej plaska pilka niz Thiem, a z tym Nadal powinien sobie poradzic. Nadal juz przerobil sile Khachanova, dzis niekonwencjonalny rotacyjny backhand Thiema i ta roznorodnosc stylow w meczow, ktore wyciagnal z Khachanovem i dzis z Thiemem, powinna co raz bardziej procentowac. Kurs naprawde godny zagrania, bo mimo wszystko spodziewalbym sie nizszych wartosci na wygrana Hiszpana.
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
dzisiaj moje oczy są skierowane na zdolnego, świetnie returnującego Millmana - zaimponował mi w meczu z Fedexem który na własne życzenie przegrał. Na pewno Millman z djoco seta ugra ale ja idę na sensację i to że w trudnych warunkach pogodowych djoco może nie wytrzymać i być niedokładnym.
Djoco - Millman - typ 2 - kurs @ 9,62 bah ⛔
Drugi mecz z palcem w d... wygra kitajec, nisikori jest bardzo dobrym rzezbiarzem, spokojnym, pewnym siebie, równym i nigdy nie odpuszcza. Cilic to drewniany &quot;mistrz serwisowych asów&quot; u którego ostatnio szwankuję, myślę że nie ma nic do zaoferowania Nisikoriemu.
Cilic - Nisikori - typ również 2 - po kursie @2,33 bah ✅
Pierwszy typ to sensacja a drugi to formalność.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Drugi mecz z palcem w d... wygra kitajec, nisikori jest bardzo dobrym rzezbiarzem, spokojnym, pewnym siebie, równym i nigdy nie odpuszcza. Cilic to drewniany &quot;mistrz serwisowych asów&quot; u którego ostatnio szwankuję, myślę że nie ma nic do zaoferowania Nisikoriemu.
Cilic - Nisikori - typ również 2 - po kursie @2,33 bah
Pierwszy typ to sensacja a drugi to formalność.
Ciekawa, metoryczna analiza ;) Chętnie zobaczę jak Nishi ugra coś więcej niż seta...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja dzisiaj śmiało atakuje wygraną Keia. Lubie go oglądać, ciekawy zawodnik i patrząc na to co gra Cilic to Kei nawet jest w stanie pokryć handi -1,5 seta . Chorwat ma wiecej szczescia niz rozumu , ze go Mianur nie wywalil dwie rundy wcześniej. Nikishori wreszcie gra ten tenis sprzed kontuzji i gleboko w to wierzę , ze dzisiaj jest w stanie ograc Cilica. Japonczyk bedzie dobiegal do forhendow Marina i odgrywal w taki sposób , ze Cilicowi wkoncu glowa wysiadzie tak jak to często ma miejsce. Wystarczy nawet , ze wejdzie w mecz tak jak z Minaurem i Kei takiej szansy z rak nie wypusci. Pozatym co by nie mowic to De Mianur gra podobnie do Nikishoriego , jest mega waleczny i nie odpuszcza zadnych pilek i byl o krok od zwycięstwa. Nikishori to jednak jeszcze poziom wyzej wiec jesli nie bedzie miec zadnych problemów zdrowotnych, to powinien dzis dac mi zarobić ????
Nikishori @2,44 Fortuna✅✅
Nikishori -1,5 seta @3,25 Fortuna⛔
Nikishori 3-2 @6,80 Fortuna✅✅✅:cash::cash:
Edit : Brawo Kei !! Zycze Ci tego finalu ale teraz prawdopodobnie Djoker , wiec bedzie ciężko.


Kolejny cwiercfinal to Nole z Millmanem... tutaj krótko. Novak od kad wrocil to lubi oddac pare głupich gemow i troche sie pomeczyc. Millman na pewno zbudowany tym gdzie jest dotarl i nie odpusci tak latwo. Patrząc na rozne wybryki Djoka, nie zdziwi mnie latwo oddany set.
Over 30,5 gema @1,90 ⛔

Rosolska/ Mektic @2,00 Fortuna✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
shake7 56

shake7

Użytkownik
Ja dzisiaj śmiało atakuje wygraną Keia. Lubie go oglądać, ciekawy zawodnik i patrząc na to co gra Cilic to Kei nawet jest w stanie pokryć handi -1,5 seta . Chorwat ma wiecej szczescia niz rozumu , ze go Mianur nie wywalil dwie rundy wcześniej. Nikishori wreszcie gra ten tenis sprzed kontuzji i gleboko w to wierzę , ze dzisiaj jest w stanie ograc Cilica. Japonczyk bedzie dobiegal do forhendow Marina i odgrywal w taki sposób , ze Cilicowi wkoncu glowa wysiadzie tak jak to często ma miejsce. Wystarczy nawet , ze wejdzie w mecz tak jak z Minaurem i Kei takiej szansy z rak nie wypusci. Pozatym co by nie mowic to De Mianur gra podobnie do Nikishoriego , jest mega waleczny i nie odpuszcza zadnych pilek i byl o krok od zwycięstwa. Nikishori to jednak jeszcze poziom wyzej wiec jesli nie bedzie miec zadnych problemów zdrowotnych, to powinien dzis dac mi zarobić ????
Nikishori @2,44 Fortuna
Nikishori -1,5 seta @3,25 Fortuna
Nikishori 3-2 @6,80 Fortuna
Nie boisz sie o drugi serwis kitajca?
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Ja dzisiaj śmiało atakuje wygraną Keia. Lubie go oglądać, ciekawy zawodnik i patrząc na to co gra Cilic to Kei nawet jest w stanie pokryć handi -1,5 seta . Chorwat ma wiecej szczescia niz rozumu , ze go Mianur nie wywalil dwie rundy wcześniej. Nikishori wreszcie gra ten tenis sprzed kontuzji i gleboko w to wierzę , ze dzisiaj jest w stanie ograc Cilica. Japonczyk bedzie dobiegal do forhendow Marina i odgrywal w taki sposób , ze Cilicowi wkoncu glowa wysiadzie tak jak to często ma miejsce. Wystarczy nawet , ze wejdzie w mecz tak jak z Minaurem i Kei takiej szansy z rak nie wypusci. Pozatym co by nie mowic to De Mianur gra podobnie do Nikishoriego , jest mega waleczny i nie odpuszcza zadnych pilek i byl o krok od zwycięstwa. Nikishori to jednak jeszcze poziom wyzej wiec jesli nie bedzie miec zadnych problemów zdrowotnych, to powinien dzis dac mi zarobić ????
Kei niestety nie gra tenisa takiego jak przed kontuzją, gdyż widać gołym okiem, że jego uderzenia posyłane są z dużo mniejszą siłą niż dawniej. Musiał zmienić technikę uderzeń i nie będzie już tak groźny jak kiedyś. Oczywiście, że Japończyk dalej jest bardzo solidnym i walecznym zawodnikiem, również bardzo podoba mi się taki rodzaj tenisa, ale to może nie wystarczyć na Chorwata, bo Cilic będzie się starał dużo piłek kończyć. Fizycznie Nishikori też jakoś rewelacyjnie nie wygląda, a zawsze imponował świetnym przygotowaniem fizycznym. W warunkach panujących w Nowym Jorku skłaniałbym się bardziej na Chorwata, ale nie postawię na to spotkanie ani złotówki. Dla mnie no bet.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Cilic - Nishikori 1.65 [wzb milenium] ⛔
Nie za duzo Japonczykow w polfinalach? Statystyka to jedno. Inna sprawa Mario pokonal Goffina, ktora gra podobna przebijanke jak Nishikori. Jest to niepodwazalny argument, by grac przeciwko niemu, bo Chorwat sobie z takimi grajkami radzi. Nishikori ponaadto bedzie uspiony po kiepskim meczu ze slabym tego dnia Kohlschreiberem. Cilic bierzesz to!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie boisz sie o drugi serwis kitajca?
Jakos mnie to nie martwi . Cilic , ktorego głownym atutem jest serwis , tez nie wyglada imponująco w tym aspekcie na us open. Jestem zdania , ze najważniejszym argumentem beda wymiany , które bsdz co badz powinny byc na korzysc Japonczyka .
 
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
W przedmeczowych wypowiedziach Nishikori twierdzi że nic od siebie nie oczekiwał w sezonie po kontuzji i że czuje coraz większą presję.... Natomiast Cilic twierdzi że uważa że nie pokazał jeszcze wszystkiego i może grać lepiej.... Japończyk jakoś ciężko oddychał w ostatnim meczu natomiast po Cilicu nie było widać wpływu temperatury na grę i samopoczucie. Myślę że Marin wygrywa to spokojnie 3:1 lub 3:0.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja dzisiaj śmiało atakuje wygraną Keia. Lubie go oglądać, ciekawy zawodnik i patrząc na to co gra Cilic to Kei nawet jest w stanie pokryć handi -1,5 seta . Chorwat ma wiecej szczescia niz rozumu , ze go Mianur nie wywalil dwie rundy wcześniej. Nikishori wreszcie gra ten tenis sprzed kontuzji i gleboko w to wierzę , ze dzisiaj jest w stanie ograc Cilica. Japonczyk bedzie dobiegal do forhendow Marina i odgrywal w taki sposób , ze Cilicowi wkoncu glowa wysiadzie tak jak to często ma miejsce. Wystarczy nawet , ze wejdzie w mecz tak jak z Minaurem i Kei takiej szansy z rak nie wypusci. Pozatym co by nie mowic to De Mianur gra podobnie do Nikishoriego , jest mega waleczny i nie odpuszcza zadnych pilek i byl o krok od zwycięstwa. Nikishori to jednak jeszcze poziom wyzej wiec jesli nie bedzie miec zadnych problemów zdrowotnych, to powinien dzis dac mi zarobić ????
Nikishori @2,44 Fortuna✅✅
Nikishori -1,5 seta @3,25 Fortuna⛔
Nikishori 3-2 @6,80 Fortuna✅✅✅:cash::cash:
Edit : Brawo Kei !! Zycze Ci tego finalu ale teraz prawdopodobnie Djoker , wiec bedzie ciężko.


Kolejny cwiercfinal to Nole z Millmanem... tutaj krótko. Novak od kad wrocil to lubi oddac pare głupich gemow i troche sie pomeczyc. Millman na pewno zbudowany tym gdzie jest dotarl i nie odpusci tak latwo. Patrząc na rozne wybryki Djoka, nie zdziwi mnie latwo oddany set.
Over 30,5 gema @1,90

Rosolska/ Mektic @2,00 Fortuna✅✅
Over 29.5 gema stoi na Betssonie po 1.8, a jest to dużo bezpieczniejsza linia, bo w tym overze (30.5)to albo potrzebny set Milmana albo podjazd pod tb, a 6-4 6-4 6-4 wyserwować to nie taki wielki wyczyn nawet przeciwko Nole.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Wydaje mi sie ze powinien wejsc Over 3,5. Zastanawiam sie nad tym meczem Nadal jak to Nadal najwazniejsze momenty sa jego i nie schodzi ponizej pewnego poziomu, no ale po drugiej stronie beda lecialy plaskie silne uderzenia bez wiekszej rotacji. Moje przemyslenie na temat spotkanie jest takie ze praktycznie zawsze Nadal w 1 secie potrzebuje wejsc w spotkanie, trwa to troche dlugo dlatego Del Po bierze pierwszego seta Nadal sie rozkreci bedzie 1:1 w setach no a dalej to zalezy od dyspozycji dnia bo szanse dawalbym 50`50. Over zapewnie do pokrycia powyzej 3 setow.
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
Sensowne będzie granie over 3,5 seta Nadala z Del Potro?
Jest, bo tak go Del Potro zjędzie 3:1 - dlatego na niego stawiam w 2,36 bah - Nadal po meczu był ta wykończony że musieli mu kroplówkę dawać na wzmocnienie. Del potro zjedzie go jak burą sukę w lesie......
Rafa nie wygra US Open. Finał Del Potro z Nisikorim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Rozwalasz mnie psychicznie gościu, ale dzięki za zarobienie na japońcu wczoraj. ????
Co do typu na Del Potro to się zgadzam, ale Kitajec nie pokona Djoka, nie ma takiej karwa kawunia opcji.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dzisiaj konsekwentnie po tym się się zdarzyło wczoraj
Kubot/Melo 2:0 Jaziri/Albot 1.96 Fortuna ⛔
Oglądałem wczorajszy mecz Maleka i Radu i nie wiem jak można grać tak słabo i być w półfinale wielkiego szlema. Jeśli w deblu ilość UE jest większa od Winnerów to coś jest nie halo. Jednak duża w tym zasługo Bruno Soaresa, który psuł tak proste piłki, że to jest niemożliwe, bo jeśli w drugim secie mając 5 BP przy czym większość po drugim serwisie na poziomie 150-160 km/h i jeśli takie WSZYSTKIE serwisy rodem rodem z WTA ładuje się w siatkę lub aut nie wprowadzając nawet żadnego do gry to albo mamy do czynienia z jakąś ustawką albo paraliżem umysłowym owego Brazylijczyka. Jeśli Łukasz z Marcelo dzisiaj tego nie wygrają po prostu kończę z obstawianiem debli bo to nie ma sensu.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Bryan/Sock - Kubot/Melo 1.65 Fortuna ✅
Jestem bardzo miło zaskoczonym tak dużym kursem na gospodarzy bo spodziewałem się czegoś w okolicach 1.4. Oglądałem wczoraj obie pary i jak dla mnie różnica między jednym a drugim półfinałem była ogromna. Gdyby nie chwilowe rozluźnienie Socka, Amerykanie weszli by do finału bez straty seta. Jeśli Kubotów w wymianach zamiatał Jaziri czy Albot to co zrobi z nimi Sock. Amerykanie praktycznie nie dają rywalom szans na przełamanie, w 5 meczach dali takich okazji ledwie 9 przy 35 swoich dzisiejszych rywali co jest ogromną różnicą, tak samo jak prawie wcale nie popełniają UE. Tak jak w 2 poprzednich rundach grałem na nich bo grali z amatorami deblowymi tak dzisiaj nie widzę dla nich najmniejszych szans i jeśli zagrają tak jak w poprzednich meczach to powinno się skończyć szybkim 2:0 ale gram bezpieczniej po wczorajszym.
Nadal - Del Potro over 37.5 1.56 Fortuna ZWROT
Tutaj krótko bo spodziewam się podobnego meczu jak na Wimbledonie i nie widzę szansy na 3:0 dla któregoś z nich. A jak już to chyba kierował bym się w stronę Del Potro.
Djokovic - Nishikori (+2.5 seta) 1.72 Fortuna ⛔
Nic tylko brać. Nie rozumiem kompletnie tego kursu. Novak wygląda średnio na tym turnieju co najlepiej pokazuje ostatni mecz z Millmanem (53 UE w 3 setach!) a drabinka ułożyła się tak, że miał autostradę do półfinału. Potrafił tracić sety z Sandgrenem czy Fusco a gdzie im do Nishikoriego. Obaj grali w tym roku 3 razy i wszystkie te spotkania wygrał Novak jednak w 2 z nich tracił seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom