>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - kwalifikacje - 25.06-28.06.2018

Status
Zamknięty.
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Kwalifikacje do Wimbledonu i od razu polski smaczek, po wczorajszej kompromitacji polskiej piłki z nadzieją spogladam na ostatnio bardzo dobrze rozwijajacego sie Huberta Hurkacza. Dziś pierwszy mecz kwalifikacji z 31- letnim Francuzem. Hubert ma za sobą bardzo dobry wystep w Roland Garros,w ktorym pokazal ze moze stawic czola zawodnikom z topu, a potem łatwo wygrany chall w Poznaniu. Hurkacz mial w planach zagrac jeszcze jednego challa przed Wimbledonem ktorego odpuscil i jak mysle czas ten poswiecil przygotowaniom do grass sezonu. U Huberta bardzo dobrze ostatnio funkcjonowal serwis, wiec biorac pod uwage nawierzchnie jest to dodatkowy plus.
Przeciwnik 10 lat starszy, ale poziom nieporownywalny, nawet nie poziom challengerowy, ostatnio wszysko w pierwszych rundach. Myśle, że bedzie to latwy mecz dla Huberta,ktory jest glodny zwyciestw a ten kurs to promocja ;)
Win Hurkacz @1.76 Fortuna ✅✅✅ (nie tak łatwo jak się tego spodziewałem ale dał rade Hurki)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kondzius21 15

kondzius21

Użytkownik
Kwalifikacje do Wimbledonu i od razu polski smaczek, po wczorajszej kompromitacji polskiej piłki z nadzieją spogladam na ostatnio bardzo dobrze rozwijajacego sie Huberta Hurkacza. Dziś pierwszy mecz kwalifikacji z 31- letnim Francuzem. Hubert ma za sobą bardzo dobry wystep w Roland Garros,w ktorym pokazal ze moze stawic czola zawodnikom z topu, a potem łatwo wygrany chall w Poznaniu. Hurkacz mial w planach zagrac jeszcze jednego challa przed Wimbledonem ktorego odpuscil i jak mysle czas ten poswiecil przygotowaniom do grass sezonu. U Huberta bardzo dobrze ostatnio funkcjonowal serwis, wiec biorac pod uwage nawierzchnie jest to dodatkowy plus.
Przeciwnik 10 lat starszy, ale poziom nieporownywalny, nawet nie poziom challengerowy, ostatnio wszysko w pierwszych rundach. Myśle, że bedzie to latwy mecz dla Huberta,ktory jest glodny zwyciestw a ten kurs to promocja ;)
Win Hurkacz @1.76 Fortuna
Poprawka, przed Wimbledonem zagrał w chelku Ilkley i przegrał w I rundzie kwalifikacji z innym Polakiem Kamilem Majchrzakiem
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Kwalifikacje do Wimbledonu i od razu polski smaczek, po wczorajszej kompromitacji polskiej piłki z nadzieją spogladam na ostatnio bardzo dobrze rozwijajacego sie Huberta Hurkacza. Dziś pierwszy mecz kwalifikacji z 31- letnim Francuzem. Hubert ma za sobą bardzo dobry wystep w Roland Garros,w ktorym pokazal ze moze stawic czola zawodnikom z topu, a potem łatwo wygrany chall w Poznaniu. Hurkacz mial w planach zagrac jeszcze jednego challa przed Wimbledonem ktorego odpuscil i jak mysle czas ten poswiecil przygotowaniom do grass sezonu. U Huberta bardzo dobrze ostatnio funkcjonowal serwis, wiec biorac pod uwage nawierzchnie jest to dodatkowy plus.
Przeciwnik 10 lat starszy, ale poziom nieporownywalny, nawet nie poziom challengerowy, ostatnio wszysko w pierwszych rundach. Myśle, że bedzie to latwy mecz dla Huberta,ktory jest glodny zwyciestw a ten kurs to promocja ;)
Win Hurkacz @1.76 Fortuna
Uprzedziles mnie wiec pozostaje tylko dac Like i potwierdzić w 100% to co napisales ????
 
C 2

czita

Użytkownik
Londero - Garin
ranking 161 v 169, 2x 100% ziemniaki, h2h 2-2
analizujac mysle ze ciezko bedzie tu wskazac faworyta, zaden jakos w ostatnim czasie sie nie wybija jak nic 50/50 lub delikatnie na ktoregos. a tu: 4 - 1.25
nie jestem w stanie pojac dlaczego
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
czita
Niby dwóch ziemniaków, ale londero nawet się nie wychylił poza mączkę. Garin natomiast finał i 2 półfinały na hardzie w tym sezonie, co pokazuje że coś na szybkich nawierzchniach grać potrafi + w tamtym roku na wimbledonie przeszedł kwale i napsuł sporo krwi sockowi w 1 rundzie, więc zapewne stąd taki, a nie inny kurs. Ja tu niespodzianki nie przewiduję, ale fakt - po takim kursie bym go z pewnością nie zagrał.
szymon1989 www.tennisexplorer.com
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Znajdę gdzieś stronę gdzie przejrzę h2h zawodników ? Zawsze na matchstat.com było, ale coś są opóźnieni z tymi kwalami...
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Opelka-Hurkacz
Typ: over 12.5 games in 1 set
Innym slowem,ze chopaki rozegraja sobie trening serwisowy w 1 secie i bez zbytniego ruszania sie sie do siatki(to dopiero eliminacje wiec nie ma potrzeby sie meczyc).
Tajbreki to bardzo popularny sposob rozgrywania spotkan przez Amerykanina,a i Polak lubi siebie pograc do samego 6-6 i sie stresowac w koncowce,gdzie jeden blad przy dobrze serwujacym przeciwniku konczy sie padaka.
Nie ma jeszcze kursow na owy typ ale rano powinny wskoczyc.kolo 2 powinno byc.
Polak ugra seta za ok 1.5 w np.grajac z bonusem 1.14 w fortunie mozna nawet solo za grubiej. Stac go,tym bardziej ,ze Opełka tez sie meczyl w 3 setach.
Pozdrawiam
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Dziś kolejny fajny meczyk z Wimbledon owych kwalifikacji. Mianowicie Kubler - Pavlasek. Buki faworyzują delikatnie Kublera sugerując się zapewne jego całkiem niezłym (na flashscorze xd) występem na ostatnim challu w Ikley, ale oglądałem częściowo spotkania tego gościa i o ile na wymianach gość jest całkiem całkiem, to serwis to jest jakiś żart. Potrafił zrobić 3 podwójne błędy pod rząd a jak mu nawet wejdzie to jest to raczej wprowadzenie piłki do gry. A jak wiadomo na grassie serwis odgrywa naprawdę spora rolę. Warto też dodać że zagrał on w swojej karierze zaledwie kilka meczy na grassie i nigdy nie przeszedł kwali do Wimbledonu. Po drugiej stronie mój faworyt, mlodszy o dwa lata Czech. Za nim całkiem udany sezon ziemny 1.86m, dobrze funkcjonujacy serwis. Warto też dodać że rok temu odpadł w 2R Wimbledonu z Djoko, także jest to już jakieś doświadczenie. Myślę że i w tym roku będzie chciał conajmniej przejsc kwalifikacje. A według mnie ma tu spore szanse bo trzyma swój serwis, a może poszukać przełamania po nieudolnych serwisach Kublera
Typ :Win Pavlasek @1.93 Fortuna ⛔⛔⛔
(Hurkiego dziś odpuszczam bo jak pisał kolega wyżej tam może się skończyć różnica jednej piłki)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Lubię typować kwale do wimbledonu bo mozna wylowic ciekawe kursy .
Novikov @1,63 Fortuna⛔⛔
Novikov w przeciwieństwie do swego rodaka rozegral juz trochę meczy na trawie i trzeba przyznać , ze wyglada tutaj całkiem nieźle. Za to Christian Harrison widziany był na trawie 6 krotnie i wygrał 3 razy i tyle samo przegral. Ja ide w stronę bardziej doświadczonego z Amerykanów.
Travaglia @1,70 Fortuna✅✅✅
Trochę nie rozumiem tych kursów. Spotyka sie dwoch zawodnikow , ktorzy moze i rozegrali raptem po 7 spotkań na trawie ale Moraing na tle Travaglii wypada tu blado .
Niemiec ma tu bilans 2/7 a Włoch 5/2 .
Jakby tego bylo malo to Travagliaa na zeszłorocznym Wimbledonie pokonal w pierwszej rundzie Polanskyego a potem przegral w drugiej po wyrównanym meczu 3-2 z utalentowanym Rublovem. Spokojnie pobieram zwycięstwo Wlocha .
Znalazlem tez tzw Perełke i mam nadzieje ,
ze takowa sie okaze ????

Davidovich Fokina @2,69 Fortuna⛔⛔

Hiszpan ma dopiero 19 lat i pewnie nie których ten typ moze zaskoczyć bo czyt. Hiszpan myslisz mączka ale w tym przypadku jest troche inaczej. Znaczne od tego , ze zagra z Polanskym , ktory na trawie rozegrał juz troche spotkan ale bez rewelacji i w zeszłym roku przegrał z Travagila o czym juz wczesniej wspomniałem. Na przeciwko niego stanie wyzej wspomniany mlody Hiszpan . Jest to zeszloroczny zwycięzca Wimbledonu dla juniorów i wygląda na to , ze Trawa mu wyjątkowo pasuje dlatego nie mógłbym nie spróbować po takim kursie pograc chłopaka , ktory pozamiatal Wimbledon dla junirow a przeciez zagra przeciwko Kanadyjczykowi, który radzi sobie średnio na trawie.
Do tego jeszcze gram Huberta .
Hurkacz @2,14 Fortuna✅✅✅
Dwoch zawodników , których atutem jest serwis . Jednak uwazam , ze nasz rodak posiada wieksze umiejętności i naprawde chłodna glowe dlatego wyjdzie z tego spotkania zwycięsko.
Fabbiano @1,90✅✅✅
Tego kursu tez nie rozumiem , przecież Włoch na trawie wyglada o nidbo lepiej niz jego przeciwnik . Nie moglbym spac spokojnie w nocy gdybym nie pogral Fabbiano po takim kursie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Novikov @1,63 fortuna
Novikov w przeciwieństwie do swego rodaka rozegral juz trochę meczy na trawie i trzeba przyznać , ze wyglada tutaj całkiem nieźle. Za to Christian Harrison widziany był na trawie 6 krotnie i wygrał 3 razy i tyle samo przegral. Ja ide w stronę bardziej doświadczonego z Amerykanów.
niby typ dobry bo tez tak grałem a tu nagle przed meczem wzrost na Novikova na 1.9 i właśnie wtapia 1.set. Wiecie o co chodzi tak wyraźna zmiana kursów czym jest podyktowana? Dla mnie to jakiś ostry wałek
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
To ja może go trochę przedstawię bo pogrzebałem o nim.Christian Garin 22 lata ograł w tym turnieju Londero i nie byle kogo bo Mahuta, tyle tylko że Francuz ma już 36 lat i już odcina kupony od dobrych występów na trawie. W tamtym roku Garin przeszedł kwalifikacje i udało mu się urwać seta Jackowi Skarpecie .Ciężko powiedzieć tak naprawdę na co go stać bo grywa przeważnie w challengerach w których to ugrał w tym roku2 finały i jeden półfinał. Z ciekawszych nazwisk w tym roku ma Tsitsapisa na twardej nawierzchni , z tym że tak jak mówiłem to tylko challengery więc różne tutaj jest podejście zawodników
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Na jutrzejsze kwalifikacje mam 2 typki ;)
Kokkinakis - Bolt 1 @1.45 Fortuna ⛔
Kangur wielki talent, niestety kontuzje narzazie bardzo hamują jego karierę. Potrafi naprawdę ładnie pograć, w swoim dorobku ma już kilka wielkich meczy ze światowa czołówka, tak wiec jak najbardziej ograny jest chłopak. Dobre warunki na trawę, trzyma bardzo solidnie serwis. 2-1 z pierwszej rundy, spowodowane tylko niefortunnym przełamaniem na początku meczu w pierwszym gemie serwisowym, potem już bez straty serwisu nawet bez BP. W poprzedniej rundzie łątwo ograny Majchrzak. Myśle że kangur pewniak do turnieju głównego.
Hurkacz - Garin Ch 1 @1.70 Fortuna ⛔
Przyznam patriotycznie, ale wierze bardzo w gaz Huberta. W pierwszym meczu kwali pokazał &quot; grande cohones&quot;, waleczność i gre do końca. Druga runda to już pokonany Opelka który też ostatnio bardzo dobrze się prezentował.Uważam że niecałe 200 cm zrobią swoje, serwis bedzię dobrze siedział a Hurki przełamań poszuka na wymianach ;) Może być close ale jednak Hurkacz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Dennis Novak 1,95 fortuna

Ide w tym meczu w steone Austriaka, ktorego prawde mowiac widzialem tylko podczas turnieju halowego w Wiedniu w tamtym sezonie i trzeba prZyznać, ze dosc dobrze sie prezentowal. Wczoraj stawailem przeciwko niemu na younga, ale dennis byl na serwisie nie do ruszenia, a na returnie sprawowal sie bardzo dobrze. Bashinger tez w miare przyzwoitej formie, ale ma on juz swoje lata i troche kontuzje wyniszczyly tego zawodnika. Licze ze Nowak utrzyma poziom z poprzednich meczów, a wtedy o wynik jestem spokojny.
Ward 1,52 fortuna

W tym meczu ide w strone brytyjczyka, glownie z tego powodu, ze zawsze dobrze prezentowal sie na brytyjskiej trawie i notowal bardzo dobre wyniki- ostatnie mecze na to wskazuja. Przeciwnik warda jest mi prawde mowiac totalnie anonimowy, ale licze na to, ze ward jak co roku pokaże sie z dobrej strony przed wlasna publicznoscia.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Hurkacz @1,60 Fortuna ⛔
Popieram typ na Huberta chociaż to bedzie dla niego najcięższy pojedynek w tych kwalach. Chilijczyk na trawie tez pokazuje moc więc będzie na pewno wyrownanie , ale ide w strone Polaka nie tylko ze względu na sympatię ale głównie przez serwis, którym dysponuje. Huberta ciężko jest przelamac i jeśli Garin bedzie tez trzymac serwis to w tajach Hubert powinien to wziąć.
Fabbiano @1,40 Fortuna ✅
Wloch na trawie radzi sobie zdecydowanie lepiej niz Jung i nie moge sobie wyobrazic , ze moglby prZegrać to spotkanie. Dobrze trzyma serwis, niezly return . Powinien to wziąć w dwóch setach.
Travaglia @1,50 Fortuna ✅
Typowalem go w w poprzedniej rundzie i to samo zrobię w tej . Tym razem podejmie swojego rodaka Giannesiego ale z tej dwójki Włochów lepiej na trawie prezentuje się moj faworyt , który pewnie przeszedl poprzednie rundy dlatego dzisiaj jeśli bedzie dobrze trzymal swoj serwis to powinien zagrac w turnieju głównym .
Mmoh @1,89 Fortuna ⛔
Mlody Amerykanin zdecydowanie poprawił swoje osiągi na trawie w porównaniu do poprzedniego sezonu. Pokonywal juz tutaj moich wcześniejszych faworytów , tj Fabbiano , Travaglie . Ogolnie czeka go dzis ciężka przeprawa bo gra z Kanadyjczkiem , ktory niby na trawie gra w kratke ale ostatnio też mu całkiem nieźle idzie . Jednak uwazam , ze Mmoh , ktory ma całkiem niezly serwis wezmie to spotkanie i po takim kursie musze spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom