>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dokladnie over 169,5 minuty. 1.7 fortuna . Kevin zenada normalka u niego . 2h18. Ale mimo to mecz powinien trwac te 2h50 minut . Jest to finał . Zrobilem Cash Out bo nerwów juz mi starczy w ten week. Stawiam na 3:1 Djoko i mecz trwajacy ponad 3h. Pograłem to za 15 zlotych razem z jutrzejszym tenisem .
Z piłki stawiam na under 5,5 zmian.1.85 fortuna . 5 zmian ???? Chorwaci nie chcieli sie zmieniac i w dogrywce Zlatko dopiero ich zdejmowal z boiska. Za to francuzi tez wykorzystali bodaj tylko 2 zmiany w poprzednim meczu. z Chorwatami , ktorzy nie lubia sie zmieniac under 5.5 zmian mozliwy.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NTk2NDE3MjcwMDqyF0Piwo+P5wu5mfg=&amp;kind=MAIN
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
a co myślicie nad tematem Asów . Linia na unibet 33,5. Myślę , żeby wjechać grubiej na hanicap 11,5+ Djoko asy . Patrząc na asy w tym turnieju Djoko żle nie wygląda
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Mam takie same odczucia, Djoko niby dobry w returnach, ale jak Afrykaner dobrze zaserwuje to handicap 10,5 asów powinien wejsc po kursie 1,7. Co myślicie ?
 
C 334

copper

Użytkownik
tie-break 1,5 under 1,72 Super bet. Myślę,że to nie będzie aż tak zacięty finał i zmęczenie Andersona będzie miało na to wpływ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Super mecz Peya/Melichar z Azarenka/Murray.Zasłużona wygrana.Byli najlepszym deblem na calym Wimbledonie.Jesli nic sie nie stanie to US Open moga byc grozni bo fajnie im sie układa współpraca.Wimbledon jako taki ale wczoraj w Finale wygralem i dzisiaj w mikscie też ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom