>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals, Londyn - 12.11-19.11.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Londyn, Anglia
Data rozgrywania: 12.11.2017 - 19.11.2017
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: $8,000,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.barclaysatpworldtourfinals.com/en/
Plan gier: http://www.barclaysatpworldtourfinals.com/en/schedule
Drabinka singlowa: http://www.barclaysatpworldtourfinals.com/en/scores-centre/group-standings
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/world/atp-world-tour-finals-london/
Singiel – Grupa Pete Sampras
[1] Rafael Nadal (ESP)
[4] Dominic Thiem (AUT)
[6] Grigor Dimitrov (BUL)
[7] David Goffin (BEL)
Singiel – Grupa Boris Becker
[2] Roger Federer (SUI)
[3] Alexander Zverev (GER)
[5] Marin Cilic (CRO)
[8] Jack Sock (USA)
Kursy na końcowe zwycięstwo:
Debel – Grupa Woodbridge/Woodforde
[1] Lukasz Kubot (POL) / Marcelo Melo (BRA)
[4] Jamie Murray (GBR) / Bruno Soares (BRA)
[5] Bob Bryan (USA) / Mike Bryan (USA)
[7] Ivan Dodig (CRO) / Marcel Granollers (ESP)
Debel – Grupa Eltingh/Haarhuis
[2] Henri Kontinen (FIN) / John Peers (AUS)
[3] Jean-Julien Rojer (NED) / Horia Tecau (ROU)
[6] Pierre-Hugues Herbert (FRA) / Nicolas Mahut (FRA)
[8] Ryan Harrison (USA) / Michael Venus (NZL)
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Roger Federer wygra turniej, kurs 2, STS.
Tak naprawdę wszystkie argumenty przemawiają za Szwajcaraem (dlatego może przegra ???? ), ale kurs jeszcze był na tyle fajny, że nie mogłem nie zagrać.
Zaczynając od własnej formy w ostatnim okresie, formie pozostałych, skuteczności gry pod dachem, skuteczności gry pod dachem rywali, na tym, że jego najgroźniejszy rywal w tych warunkach Juan Martin Del Potro do turnieju się nie dostał.
W dodatki zamiast walki o pozycję lidera zrobił sobie dwa tygodnie przerwy by się do tego turnieju przygotować, Zverev w Paryżu wyglądał na zwłoki, tak samo Thiem, Rafa walczy z czasem by wziąć udział w turnieju.
Jeśli nie zadecydują czynniki zewnętrzne to Federer po prostu zgarnia impreze najprawdopodobniej z bilansem 5:0. Inni faworyci? mimo kiepskiej gry pod dachem trzeba wziąć pod uwagę Nadala, jeszcze szanse ma Dimitrov i na tym moim zdaniem lista kandydatów do tytułu się kończy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja dzisiaj pewnie w odwrocie do wielu pograłem Cilica.
Zverev mi ostatnimi czasy w ogóle się nie podoba. Jego gra jest szarpana, w tych ostatnich turniejach grał przeciętnie. Porażka w Paryżu można tutaj powiedzieć, że jeden jak i drugi szybko odpadli by mieć czas przygotować się w 100% na Londyn. Ale jednak to Cilic odpadł z Benneteau, będącym wtedy w znakomitej formie, a Niemiec z Holendrem Haase. Jeszcze wcześniej Zverev został pokonany w dwóch setach przez Tsonge, natomiast Cilic odpadł z walczącym o wszystko Del Potro. Uważam, że w minimalnie lepszej formie jest jednak Chorwat. No i nie zapominajmy, że Zverev wystąpi pierwszy raz na tym turnieju, zatem na pewno będzie trochę potrzebował czasu na ochłonięcie i zapoznanie się z publicznością czy kortem w trybie meczowym. Widzę, że w typach większość idzie w Zvereva, a dla mnie jest jeszcze w tym wieku, że wahania formy będą i widzimy to po ostatnich wynikach. Go go Cilic dzisiaj liczę na Marina ????

Cilic, Marin @1.97
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Jakie są w ogóle raporty dotyczące zdrowia Nadala? Nie chodzi mi o sam fakt kreczu w Paryżu, bo to de facto może gówno znaczyć, bardziej jakiś wywiad przed turniejem, opinia na ile jest przygotowany. Macie coś takiego? Rafa nigdy nie wygrał WTF i to jest w zasadzie brakujące ogniwo w jego dorobku. Wraca po dwóch latach, po naprawdę dobrym sezonie, motywacja jest ogromna a patrząc na rywali, gdzie nie ma chociażby prime Djoka czy Wawrinki, który przy swoim dniu jest w stanie powieźć każdego - kurs 5,00 wygląda na ogromne value, oczywiście zakładając, że zdrowie pozwala na rozegranie całego turnieju. W zasadzie widzę jedno, oczywiste zagrożenie - jest nim Roger Federer. Reszta? Thiem jedzie na oparach, bardziej przyjechał tu się pokazać niż ugrać coś szczególnego, Dimitrov miał już lepsze momenty w tym roku, a i tak wciąż ma problemy z wygrywaniem ważnych meczów, Goffin po Azji wyniki co najwyżej przeciętne i nikomu lepszemu nie jest w stanie zagrozić, Cilic niby coś tam grał niedawno, ale popełnia za dużo UE, aby coś ugrać. Musiałby być w dyspozycji ze zwycięskiego USO. Jedynym, który faktycznie mógłby się włączyć do rywalizacji to Zverev - to supertalent, TOP5 i dwa Mastersy w tym wieku to ogromny kapitał, dawno nie było takiego wejścia do TOPu, ma umiejętności, aby wygrywać z najlepszymi (finał Mastersa z Federerem), ale ostatnio formą też nie zachwycał, w zasadzie wiele powie jego dzisiejszy mecz.
Także - jak ktoś ma jakiś rzetelny raport dotyczący Nadala to bardzo bym prosił, bo chętnie bym w to wszedł. Nawet będąc na wpół przygotowanym można to załadować, a przy dobrych wiatrach zamknie się/skontruje przed finałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Także - jak ktoś ma jakiś rzetelny raport dotyczący Nadala to bardzo bym prosił, bo chętnie bym w to wszedł. Nawet będąc na wpół przygotowanym można to załadować, a przy dobrych wiatrach zamknie się/skontruje przed finałem.
Ładuj, ale pamiętaj że on ostatnio odpuścił nie bez powodu i dlatego dopiero teraz wraca, więc...
 
marrrrrio 0

marrrrrio

Użytkownik
Cilic 2,05 sts
Mecz chwile opóźniony, więc zdążę. Sezon dużo lepszy dla Zvereva, ale co za tym idzie więcej rozegranych meczów i większe zmęczenie na koniec sezonu. Za Zverevem przemawia H2H 3:1, 3 ostatnie mecze wygrane. Za Cilicem przemawia doświadczenie, dwa poprzednie występy na finałach ATP Finals, mimo tylko jednego zwycięstwa. Najważniejszym argumentem jest jednak forma w ostatnich meczach. Cilic - zaangażowanie w Paryżu, starał się częściej chodzić do siatki, dobra komunikacja z trenerem, minimalna porażka z rewelacyjnie grającym francuzem Benneteau. Zverev, porażki z Tsongą i z Hassem z mizerną grą, nie chce mi się wierzyć, że talk młody gracz celowo odpuszczał turnieje na rzecz lepszego występu w innym. W rytmie meczowym i w lepszej formie na chwile obecną jest dla mnie Cilic.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Także - jak ktoś ma jakiś rzetelny raport dotyczący Nadala to bardzo bym prosił, bo chętnie bym w to wszedł. Nawet będąc na wpół przygotowanym można to załadować, a przy dobrych wiatrach zamknie się/skontruje przed finałem.
Nadal na 100% wątpliwe by był przygotowany, poprosił organizatorów by przesuneli jego pierwszy mecz na ostatni możliwy termin. @5 jednak można próbować, ryzyko stracenia całego wkładu nie jest rzeczywiście jakieś ogromne.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
To co zrobił Cilic po eleganckim secie numer dwa i aż do stanu 3:1 w secie decydującym to kryminał.
Gość gra nie pierwszy raz na finałach w Londynie, a wydawało się, że to on jest bardziej zdenerwowany od Zvereva.
Właściwie to mając przed sobą mecz z Federerem, dla jednego i drugiego to był mega ważny mecz. Sądzę, że Marin może powoli pakować się do domu. Ba, dla mnie po tym co widziałem w pierwszych spotkaniach: jutro Sock ogra Cilica i nie jest bez szans ze Zverevem w 3 meczu.
--------------------------------

Dimitrov - Thiem
Dzisiaj stawiam na Dimitrova. Kurs oczywiście do jakiegoś dubla jak znalazł. Dima wg.mnie poprawia się i swoje mankamenty z roku na rok. Zawodnik trochę niedoceniany przez kibiców, ale rękę ma do gry. Ostatnie turnieje na nawierzchniach szybkich: przegrywał z mocnymi z topem w danym momencie. Nie biorę pod uwagę Paryża, bo tam od zawsze zakwalifikowani do Finałów odwalają cyrki (chociaż i tak odpadł z zawsze groźnym w hali Isnerem). Ale zobaczmy ich formę nieco wcześniej.
Dimitrov przegrał z Delpo final w Sztokholmie, wcześniej w Szanghaju po znakomitym meczu z Nadalem (będącym wówczas w znakomitej formie fizycznej i sportowej). Szybkość tych nawierzchni porównywalna do Londynu, więc mamy finał w Sztokholmie i bardzo fajna grę z Rafa w Szanghaju.
Z drugiej strony Dominic odpadł u siebie z Gasquetem i w Szanghaju z Troickim. No już te odpadnięcia jak i gra tak dobrze nie wyglądały jak u Dimy.
Buki nie są głupie i kursy wystawiły dobrze w mojej opinii, bo dla mnie Dima ma więcej procent szans na zwycięstwo.
Co moim zdaniem ważne w kontekście dzisiejszego meczu: lepiej serwisowo radził sobie w ostatnim czasie Bułgar. Jego serwis jest bardziej zróżnicowany, często przychodził mu z pomocą w trudnych momentach. Dimitrov dość często ryzykuje drugim serwisem i błędy podwojne się zdarzają i zdarzać się będą. Ale jak to mówią: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
Dimitrov, Grigor @1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 66

mac-iek

Użytkownik
Bardzo ładnie uargumentowane, widzę to identycznie, kurs zdecydowanie jednak zbyt niski, można by próbować połączyć z wygraną Nadala ale średnio lubię grać na faworyta przy niskim kursie gdy jego stan zdrowotny jest pod znakiem zapytania.
Dimitrov może być czarnym koniem tego turnieju, ale raczej musi uniknąć starcia z Federerem, jak wychodzi na swój oryginał to widać najbardziej wówczas różnicę. Thiem to z kolei czarny koń do trzech przegranych w fazie grupowej. ;)
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Nadal na 100% wątpliwe by był przygotowany, poprosił organizatorów by przesuneli jego pierwszy mecz na ostatni możliwy termin. @5 jednak można próbować, ryzyko stracenia całego wkładu nie jest rzeczywiście jakieś ogromne.
Na takich Goffinów to 50% wystarczy
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Na takich Goffinów to 50% wystarczy
Tylko, że pisałem w kontekście wygranej w turnieju a nie nad samym Goffinem.
Ps. Nadal przegrał z Goffinem 6:7, 7:6, 4:6 po bardzo słabej grze i niesamowitej walce. W konsekwencji Hiszpan wycofał się z dalszej rywalizacji.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Na Unibecie kurs na Socka już 2.28.
Trzeba brać z pocałunkiem rączki i nie narzekać. Nawet na Fortunie kurs już 2.30.
Cilic mnie zawiódł w pierwszym meczu i ten przegrany 3 set może go kosztować stratę szansy na wyjście z grupy.
Marin nie lubi grać pod presją, a mając porażkę w pierwszym meczu i przed sobą spotkanie z Federerem ten dzisiejszy mecz to dla niego tak naprawdę być albo nie być. Natomiast Sock podoba mi się od Paryża widać, że złapał formę i rośnie. Dał fajny mecz z Rogerem, niestety przegrał. Ale najtrudniejsze ma za sobą i teraz ma dwa mecze, które spokojnie może wygrać. Liczę na zwyciestwo Amerykanina dzisiaj, jak i w późniejszym czasie ze Zverevem. A buki dzisiaj dają tak korzystne kursy na niego, że trzeba spróbować ????
Sock, Jack @2.28
✅✅✅

Edit: Kapitalny mecz, a w szczególności końcówka i sam taj trzeciego seta. Jak ważna jest psychika, by się niepotrzebnie nie podpalać pokazał dzisiaj Sock. To jak zagrał, gdy piłka zahaczyła taśmę po beckhendzie Marina i doleciał do niej z linii końcowej i odegrał nie do odbioru. Przypominam, że była to piłka na breaka powrotnego w taju na 4:4. Detale, detale, pojedyncze punkty decydują na takim poziomie o zwycięstwie danego zawodnika.
Brawo Jack i chyba nie muszę pisać, że w meczu ze Zverevem też pakuje się w Skarpetkę! ???? a value będzie jeszcze większe, bo czuje kurs na Jacka coś w granicy 2.70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 0

pewniak_

Użytkownik
Na Unibecie kurs na Socka już 2.28.
Trzeba brać z pocałunkiem rączki i nie narzekać. Nawet na Fortunie kurs już 2.30.
Cilic mnie zawiódł w pierwszym meczu i ten przegrany 3 set może go kosztować stratę szansy na wyjście z grupy.
Marin nie lubi grać pod presją, a mając porażkę w pierwszym meczu i przed sobą spotkanie z Federerem ten dzisiejszy mecz to dla niego tak naprawdę być albo nie być. Natomiast Sock podoba mi się od Paryża widać, że złapał formę i rośnie. Dał fajny mecz z Rogerem, niestety przegrał. Ale najtrudniejsze ma za sobą i teraz ma dwa mecze, które spokojnie może wygrać. Liczę na zwyciestwo Amerykanina dzisiaj, jak i w późniejszym czasie ze Zverevem. A buki dzisiaj dają tak korzystne kursy na niego, że trzeba spróbować ????
Sock, Jack @2.28
dorzuciłym over po kursie 3,4 razem z wygraną Stocka bo to w dwóch setach sie nie skończy ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam pytanie, co decyduje o wyjsciu z grupy w deblach? Punkty a później Co przy równej ilości punktow/ zwycięstw
Bezpośrednie spotkania chyba, zgadza się? Bo wczoraj w meczu Venus/Harrison komentator na Polsat Sport powiedzial, że po dwóch zwycięstwach para Venus Harrison wychodzi z pierwszego miejsca w grupie.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Rafael Nadal wycofał się z Finałów ATP World Tour. Jego miejsce zajął Pablo Carreno-Busta. Hiszpan wycofał się z turnieju Masters z powodu kontuzji kolana.
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Carreno Busta P. - Thiem D. 2 1.30 STS
Thiem pokazał z Dimitrovem, że jednak nie będzie tylko do bicia. Potrafił się postawić, a rezygnacja Nadala daje mu nadzieje. Busta miał dobry sezon, na cegle jest genialny, ale końcówka przerażająco zła i nie wróżę mu tutaj szansy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pytanko do Macko18 lub do innego specjalisty od gry podwójnej:

Jak widzisz/widzicie dzisiejsze mecze deblowe? Jakaś rada? ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Według mnie Klapki dzisiaj biorą mecz z braćmi. Grali pewnie przeciwko Dodig/Granollers, może czasami szczęśliwie odgrywali piłkę i liczył się refleks, ale mieli mecz pod kontrolą. Można pisać że Bryany to nie ci sami tenisiści, ale pokazali się w miarę solidnie. Co prawda dużo pomógł im Soares, jednak moim zdaniem takich prezentów od Kubota czy Melo już dostawać nie będą. H2H 2-0 dla Klapków.

Co do drugiego spotkania wszystko zależy od wyżej wspomnianego Soaresa. Jeżeli chłop prześpi znów połowę spotkania to z Dodigiem i Granollersem ta para nie ma czego szukać. Wg mnie Chorwat i Hiszpan prezentują się pod koniec sezonu bardzo dobrze i tutaj upatruję ich zwycięstwa. Sam Murray nie wygra meczu, a Brazylijczyk popełnia czasami tak banalne błędy, że aż oczy bolą.

Klapki po @1.70
Dodigi po @1.90
Mistrzem debla nie jestem, więc też chętnie dowiem się co na ten temat powie macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Według mnie Klapki dzisiaj biorą mecz z braćmi. Grali pewnie przeciwko Dodig/Granollers, może czasami szczęśliwie odgrywali piłkę i liczył się refleks, ale mieli mecz pod kontrolą. Można pisać że Bryany to nie ci sami tenisiści, ale pokazali się w miarę solidnie. Co prawda dużo pomógł im Soares, jednak moim zdaniem takich prezentów od Kubota czy Melo już dostawać nie będą. H2H 2-0 dla Klapków.

Co do drugiego spotkania wszystko zależy od wyżej wspomnianego Soaresa. Jeżeli chłop prześpi znów połowę spotkania to z Dodigiem i Granollersem ta para nie ma czego szukać. Wg mnie Chorwat i Hiszpan prezentują się pod koniec sezonu bardzo dobrze i tutaj upatruję ich zwycięstwa. Sam Murray nie wygra meczu, a Brazylijczyk popełnia czasami tak banalne błędy, że aż oczy bolą.

Klapki po @1.70
Dodigi po @1.90
Mistrzem debla nie jestem, więc też chętnie dowiem się co na ten temat powie macko18
Powiem Tobie że typowanie męskich debli w tym sezonie to loteria. To nie to samo co jeszcze 2-3 lata do tyłu że większość spotkań wygrywali faworyci. W tej chwili poziom tak się wyrównał że każdy może wygrać z każdym. To widać po wynikach szczególnie w wielkich szlemach. Kto by pomyślał że Harrison/Venus wygrają RG? Wydawało mi się że tutaj będą dostarczycielami punktów biorąc pod uwagę ich grę na twardej nawierzchni w tym sezonie a oni mają już dwie wygrane i to z kim z naprawdę topowymi parami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom