>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals, Londyn - 12.11-19.11.2017

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Powiem Tobie że typowanie męskich debli w tym sezonie to loteria. To nie to samo co jeszcze 2-3 lata do tyłu że większość spotkań wygrywali faworyci. W tej chwili poziom tak się wyrównał że każdy może wygrać z każdym. To widać po wynikach szczególnie w wielkich szlemach. Kto by pomyślał że Harrison/Venus wygrają RG? Wydawało mi się że tutaj będą dostarczycielami punktów biorąc pod uwagę ich grę na twardej nawierzchni w tym sezonie a oni mają już dwie wygrane i to z kim z naprawdę topowymi parami.
Kontineny pod koniec sezonu prezentują się żenująco, a Herbert/Mahut po prostu w połowie meczu przestali grać. Nie sądzę, że Harrison/Venus to jakieś ogórki, ale akurat w Londynie mieli sporo szczęścia. Wg mnie grupa Klapków jest o wiele silniejsza/bardziej wyrównana.
Trudniej jest typować zwycięzców i tutaj np. w stronę Dodiga i Granollersa bym uważał, bo nie jestem tego typu jakoś pewien, ale na Kubot/Melo postawiłem, więc zobaczymy jak będzie. Nikt nie jest nieomylny, po prostu napisałem swoją opinię jak widzę to co się działo w 1meczach oraz jak się prezentują pary w ostatnich tygodniach.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
To co pokazał dzisiaj Dodig to kryminał a nie tenis
zgadza się. sam miałem postawioną parę dodiga, ale przestań. nie wygrać ani razu swojego podania to jest amatorka.
tym bardziej, że przecież z kubotami zagrali w porządku meczyk...

co do spotkań jutrzejszych... chyba zagram over Zverev-Sock. Faworytem Niemiec, pisałem wcześniej, że będę ładował w Socka, ale kurde mecz o wszystko dla jednego i drugiego. Może być różnie. 3 sety powinny być, albo over 22.5 gema chociaż.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Zverev - Sock liczba setów: 3 ✅ wynik 1-2
Kurs: 2,3 Fortuna
Czuć w tym meczu 3 sety. Ostatnie spotkanie fazy grupowej, w której wiadomo już, że Roger wychodzi z 1 miejsca a Cilic będzie ostatni. O miejsce 2 i wyjście z grupy stoczą bezpośrednią walkę Zverev i Sock. Zapowiada się ciekawe spotkanie i w moim odczuciu wyrównane. Faworytem niewielkim wydaje się Niemiec, głównie ze względu na bardzo dobry cały sezon i wysokie miejsce w rankingu ATP. Ale Amerykanin nie jest bez szans. Również rozgrywa dobry sezon, wszedł po raz 1. w karierze do Top 10 i rzutem na taśmę dostał się do finałowego turnieju, dzięki triumfowi w Paryżu. Nieźle zaprezentował się z Rogerem i wygrał po ostrej walce z Cilicem. Zverev osiągnął w turnieju takie same rezultaty, z tym, że udało mu się wygrać seta ze Szwajcarem.
Jako, że jest to mecz decydujący o awansie, spodziewam się walki o każdą piłkę. Zverev jest faworytem, ale nie aż takim, żeby gładko wygrać 2-0. Tenisiści grali ze sobą do tej pory 2 razy w 2016 roku. Bilans jest remisowy. Wśród tych spotkań 1 zakończyło się w 3 setach. Moim zdaniem, zobaczymy dzisiaj 3 sety i pojedyncze piłki mogą decydować o tym, kto w półfinale zagra z Dimitrovem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kursy na Mahuty rosną, w sumie nie wiem czemu... Jak dla mnie lepiej się prezentowali w całym turnieju, mimo że niekorzystne H2H z Kontinenami, to wg mnie oni biorą ten mecz. Na serwisie wyglądają pewniej, może returnem nie grzeszą, ale w deblu wystarczą dwie/trzy przypadkowe piłki i może być przełamanie z niczego.
Pobieram taki kursik na Mahut/Herbert @2.10
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Kursy na Mahuty rosną, w sumie nie wiem czemu... Jak dla mnie lepiej się prezentowali w całym turnieju, mimo że niekorzystne H2H z Kontinenami, to wg mnie oni biorą ten mecz. Na serwisie wyglądają pewniej, może returnem nie grzeszą, ale w deblu wystarczą dwie/trzy przypadkowe piłki i może być przełamanie z niczego.
Pobieram taki kursik na Mahut/Herbert @2.10
Mecz odwołany. Para Mahut/Herbert wycofała się. W ich miejsce wskakują Klaasen/Ram.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dodig z Granollersem też się wycofali na ich miejsce wskakują Marach z Pavicem.
Dodig już w poprzednim meczu grał z kontuzją, o czym poinformował na swoim fp i przy okazji przeprosił za to Marcela. Z treści posta może wynikać, że będzie kontynuował współpracę z Katalończykiem.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panie i Panowie.
Kurs na ten typ zapewne będzie spadać bo widzę, że na innych forach też na to stawiają.
Jutro mecz Dimitrov - Carreno-Busta.
Mecz dla Bułgara zupełnie o nic.
Zapewnione pierwsze miejsce i półfinał z drugim z drugiej grupy.
Jego wielka szansa, bo uważam że w tej formie Dimitrov ma szansę awansować do finału obojętnie czy by grał w półfinale z Sockiem czy Zverevem.
Kursy wystawione prawidłowo, ale przy walce na sto procent z obu stron. A ja uważam, że Bułgar potraktuje ten mecz jako sparing/trening. Dodam, że mecz o 21:00 a już na następny dzień prawdopodobnie najważniejszy mecz Dimy w tym sezonie.
Kolejna sprawa to Carreno-Busta, który jest zawodnikiem walczącym o każdą piłkę, co pokazał z Thiemem. Na zakończenie przygody z Londynu pewnie bedzie mu zależało na dobrym pokazaniu się i być może nawet i zwycięstwie.
Kończąc. Kursy na to że Hiszpan ugra chociaz jednego seta można łapać i po 2.20. według mnie jest to mega prawdopodobne.
Zobaczymy na identyczny mecz dzisiaj i bardzo podobne kursy Federer - Cilic. Ta sama sytuacja i widać było, że Federer na sto pro mocy nie grał i Marin seta ugral po podobnym kursie. Liczę, że jutro będzie podobnie.
Carreno-Busta +1.5 seta @2.12
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A ja dzis wyczuwam wygraną Socka. Sock końcówke roku ma przyzwoita. Wygrany turniej. Z Rogiem sie spękał przed meczem i przegral 2:0. Z Cilicem wytrzymal psychicznie i wygral 2:1. Kursy zawyzone na amerykańca, Zverev owszem ugral seta z Rogiem ale bez przesady, jest niemiec chimeryczny a dzis decydowac bedzie dyspozycja serwisowa i dzień. Jak dla mnie obaj dobrze serwują, Sock trzyma swój serwis równie dobrze, to Zverev bedzie pod presją i wg mnie moze odpaść juz dzis. Tak wiec Sock 2.7 Fortuna .
2;1 Sok. izzy bet, forma solidna. z Dimim jak sie nie spali powalczy o finał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Sluchajcie pytanie odnośnie Brajanow.
Jutro jak Brajany wygrają swoje spotkanie rozgrywane o godzinie 13:00 to mają już pewny awans do półfinału?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Liczba zwycięstw przy czym jeśli jakiś zespół grał mniej meczów to od razu odpada czyli Marach/Pavic nie grają o nic i teraz w przypadku gdy dwa zespoły mają tyle samo zwycięstw to liczy się bezpośredni pojedynek a jeśli jest więcej niż 2 zespoły to najpierw stosunek wygranych setów, potem stosunek gemów a jeśli dalej nie ma rozstrzygnięcia to pozycja w rankingu po ostatnim turnieju przed finałami.
Generalnie tu jest to opisane z 6 różnymi sytuacjami i komentarzami do nich - http://www.nittoatpfinals.com/en/event/semifinal-qualifying-procedure
W zasadzie to ciekawie zrobi się jeśli wygrają i bracia Bryan i Soaresy bo wtedy 3 pary(dwie wymienione +Klapki) mają po 2 zwycięstwa i wtedy będzie się liczył procent zwycięstw setowych, Klapki pewny awans bo mają obecnie 4-0 i nawet przegrywając 0-2 mają 66.6% wygranych setów a Bryany nawet wygrywając 2-0 mają wtedy 57% i odpadają bo Murray Soares mają wtedy 71%
Generalnie jeśli Murray/Soares wygrają czy to 2-0 czy 2-1 to mają lepszy % od Bryanów, jeśli przegrają to Bryany wchodzą jedynie w przypadku zwycięstwa, jeżeli obie przegrają to mają po 1 punkcie + Marach/Pavic tez 1pkt ale oni odpadają ze względu na niższą liczbę meczów wiec wtedy decyduje bezpośredni pojedynek który wygrali Bryanowie
Podsumowując: Bryany wchodzą jedynie w przypadku porażki Soaresów, bez względu czy wygrają czy przegrają swój mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Czyli krótko mowiac bryany mogą olac cieplym moczem swoj mecz i czekac na wieczorne rozstrzygniecie??
Goffin- Thiem 2,05

W tym meczu ide w stronę belga, ktory mial calkiem dobry okres przed turniejem kończącym sezon. Poziom jego gry nie odbiega znaczaco od tego co prezentowal w 1 czescu sezonu przed kontuzją. Tego samego nie mozna powiedziec o dominiku, ktory to juz drugi rok z rzedu zalicza spadek formy w 2 czesci sezonu po genialnej 1 czesci. Dominik popelnia strasznie duzo bledow wlasnych polegajacych na naprawde sporych wyrzuceniach pilku poza kort. Na 2 serwisie wyglada naprawde slabo, to samo mozna powiedziec o backhandzie. Jego najmocniejsza bronią jest fh, ktory wlasbie od dluzszego czasu jest dostarczucielem ue. Ogladalem mecze dominika z gasquetem i verdasco i ciezko jest znaleźć jakies plusy oprocz motywacji ktora Austriak posiada. Nawierzchnia jest cholernie wolna, co w mojej opinii lekko faworyzuje goffina, ktory z nadalem pokazal calkiem dobry tenis. Jesli chodzi o mecz z dimim, to czytalem wywiad bulgara, ktory opisal swoj wystep jako jeden z najlepszych w roku, takze mam nadzieje ze dzisiaj to david rozegra jeden z lepszych meczy w sezonie i zaklepie sobie miejsce w polfinalach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Czyli krótko mowiac bryany mogą olac cieplym moczem swoj mecz i czekac na wieczorne rozstrzygniecie??
Absolutnie nie moga olac tego meczu. wygrywajac maja 2 zwyciestwa, czyli Kuboty musza wyjsc na swoj mecz na pełnym skupieniu i wygrac chociaz seta z murrayami, z ktorymi to bryany walcza o wyjscie z grupy. ponadto nie wydaje mi sie ze kuboty puszcza swoj mecz murrayom, za wygranie całego turnieju po które pewnie krocza bez porazki sa dodatkowe wysokie premie, takze jest o co walczyc.
macko18 jakieś spostrzeżenia na te spotkania?
Jak dla mnie to Kuboty po kursie @ 2.0 są do brania jak najbardziej, do tego zdecydowanie Bryany po kursie @ 1.65. A w singlu lepsze wrażenie sprawia Thiem po kursie @ 2.0. Goffin bezradny, bardzo słaby serwis w odróżnieniu do Thiema.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jak dla mnie to Kuboty po kursie @ 2.0 są do brania jak najbardziej, do tego zdecydowanie Bryany po kursie @ 1.65. A w singlu lepsze wrażenie sprawia Thiem po kursie @ 2.0. Goffin bezradny, bardzo słaby serwis w odróżnieniu do Thiema.
Zgadzam się jak najbardziej, Bryany walczą o wyjście z grupy, a Pavic/Marach tak naprawdę nie mieli pewnie nawet czasu zbytnio się przygotować do tego meczu psychicznie. W dodatku Amerykanie ograli ich ostatnio na US Open po 3setowej walce.
Na Klapki też bym dał, bo taki kurs to promocja! Murray/Soares nie prezentują się wcale dobrze, w dodatku H2H 3-1 na korzyść Kubot/Melo.
Singla bym dzisiaj odpuścił, bo różnie może być. Thiem nie gra jakoś rewelacyjnie, a Goffin może znów narobić w gacie jak z Dimitrovem. U Bułgara w meczu tym bardziej nie do gry po takim kursie, bo może sobie odpuścić ten mecz (wygrać seta i będzie pierwszy).
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Jak dla mnie to awans bryanow uzalezniony w 100 procentach od wyniku murraya i soaresa. Amerykanie moga wygrac a i tak przy wygranej nawet w 3 setach murraya i soaresa, amerykanie leca z turnieju. Bykom jadra kolysac a nie wprowadzac ludzi w blad
930924221445832704
TFC to zespol pilki noznej w ktorym gra Thiem. Austriak jest zakrecony na punkcie pilki noznej i londynskiej Chealsea. Moze chodzi o jakis mecz z druzyna &quot;Fantazisti&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom