>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals, Londyn - 12.11-19.11.2017

Status
Zamknięty.
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Przy takim kabarecie rozum podpowiada granie na Socka, ale wydaje mi sie ze Dimitrov na ta chwile przebija umiejetnosciami i forma w jakiej sie znajduje Jacka i stawiam na wygrana Dimiego po @1.5
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Goffin odpalil .. Czasem w tenisie sie zdarzy, ze kurs 8.4 siądzie ???? Co do Dimiego , przed meczem bylem jego pewien ale po tym jak Rog odpadl to jak wrozenie z fusow.. Jednak mimo wszystko Dimi. 1.45 Fortuna.
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Życia nie oszukasz. Murray/Soares nie powinni być w półfinale bo są po prostu za słabi i to widać w meczu z Kontinami
Apropo singla ja idę jednak w stronę Socka. Dimitrov ostatnie 2 mecze na kosmicznym poziomie, to co zrobił z Bustą wczoraj to masakra. Ale kryzys musi przyjść. Sock jeżeli będzie konsekwentny to da radę
Sock 2.70 STS
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
powodzenia życze w tym meczu grającym na Bułgara, po tym co Rożer pokazał, mocno bym niczego nie grał w tym turnieju, to ostatni poważny turniej na zakończenie a kasa u buków się musi zgadzać a Dimitrov to jest pierdoła w jakiej formie by nie był to potrafi przepierdolić. To jest sport, patrząc na przebieg formy poszczególnych zawodników, rzeczywiście może być faworytem. Chyba mi sie udzieliły teorie spiskowe w tenisie, ale co się dziwić gdzie jest duża kasa o czystości można pomarzyć. Popatrzę jak to wygląda i się może zdecyduje bo tego &quot;mistrza&quot;po 1.45 nie mam zamiaru tykać a skarpeta waleczny jest.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jak grac na Socka to tylko po przegranym pierwszym secie ???? Ostatnio notorycznie wyciąga takie mecze a kursy juz sa potężne ???? Na razie wszystko ukłąda sie ok ja czekam na przegrany pierwszy set i potem kursik w granicach 5-6 ????
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Jak grac na Socka to tylko po przegranym pierwszym secie ???? Ostatnio notorycznie wyciąga takie mecze a kursy juz sa potężne ???? Na razie wszystko ukłąda sie ok ja czekam na przegrany pierwszy set i potem kursik w granicach 5-6 ????
może nawet nie ostatnio, generalnie odkąd pamiętam wyciągał mecze w taki sposób.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Co do finalu. Goffin przegral z Dimim 6:2 6:1 czy jakos tak w grupie. Goffin gra w krate w tym turnieju. Potrafi ograc Federera a zbiera baty od Dimiego. No coz jest to final wiec miejmy nadzieje, ze Goffin nie zrobi wstydu. Dimi wczoraj z Sockiem sie strasznie gotowal. Wygral mecz ale psychicznie srednio u niego. Zdenerwowanie etc.. Goffin wykorzysta każdą okazję i nie jest w tym finale bez szans. 1.39 na Dimiego , nie dziekuje. Goffin powalczy i jak juz mialbym cos brac to, to,ze Goffin wygra seta. 1.76 Fortuna.

Co do debla. Kubot / Melo wygrali Paris na hardzie. Jednak Kontineny wygrywali juz z nimi w tym roku 2 razy na twardej nawierzchni. WImbledon przegrany ,ale tez powalczyli. Idę w trzecią z rzędu wygraną pary Kontinen/Peers z Kubot/Melo po kursie 1.85 Fortuna. 2:0 izzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Grigor Dimitrov ₋ David Goffin - Handicap gemowy na mecz
Grigor Dimitrov (-3.5) @ 1.90 WH 17-14 (brakło gema :| )


Wczorajsze dokonanie Goffina można porównać do wyczynu Roberty Vinci, która to podczas półfinału US Open 2015 pokonała niespodziewanie niekwestionowaną faworytkę Serenę Williams. Jak wypadła w finale wszyscy dokładnie pamiętamy...
Belg zagrał już najlepszy mecz w tym turnieju i chwała mu za to. W starciu z Dimitrovem nie powinien mięć za wiele do powiedzenia. Bułgar jest w świetnej dyspozycji, którą pokazała m.in. w ich grupowym spotkaniu, w którym Goffin ugrała zaledwie 2 gemy.
W finale może takiego &quot;lania&quot; nie będzie, ale nie zmienia to faktu, że faworyt do zwycięstwa jest tylko jeden. Powinno to skończyć się w dwóch setach. Emocje były wczoraj, a finały często mają to do siebie, że nie są wybitnymi widowiskami.
 
H 124

hrotan

Użytkownik
A jak na moje, to Kuboty dziś robią Peersów. Są w mega formie co pokazują w każdym meczu. Peersi ok, pokonali Kuboty już 3x w tym roku ale tutaj mówimy o finale WTF. A na takie mecze Kuboty umieją się zmobilizować (patrz Wimbledon).
Kubot/Melo 1,8 STS
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Czemu kursy na Kubot /melo w gore ?? az 2.0 teraz
Postawiłeś na Peersów dając uzasadniecie H2H między innymi i dziwisz się, że Kuboty idą w góre? ????
Ludzie na to stawiają :p
Pobieram jeszcze 3 sety w meczu Dimitrov - Goffin. To jest finał, a Dimi pokazał wczoraj, że robi w gacie w najważniejszych momentach.
3 sety, 2.50 STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom