>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP, WTA Pilot Pen Tennis-New Haven

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
ATP Pilot Pen Tennis-New Haven, USA
Nawieszchnia: Hard
Strona turnieju: KLIK

To troche mniejszy turniej niż pozostałe, dlatego spotkania pań oraz panów bedziemy analizowac w jednym temacie! Zapraszamy do wspolnej zabawy :wink:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
J. Benneteau
L. Horna

R. Vik
F. Santoro

(wc) S. Querrey
A.Martin

F. Volandri
F.Lopez

G. Muller
B. Pashanski

M. Fish
D. Sanguinetti

I. Karlovic
G. Rusedski

(Q) J. Hajek
(Q) M. Gicquel

(Q) M. Berrer
(Q) R. Sweeting

R. Ramirez-Hidalgo
C.Rochus

M. Mirnyi
P-H.Mathieu

(wc) J. Gimelstob
G. Simon



M. Bartoli
G. Dulko

F. Schiavone
E. Likhovtseva

N. Dechy
S. Peer

A. I. Medina Garrigues
(Q) E. Daniilidou

(Q) T. T. Sun
(6/wc) P. Schnyder

(5) S. Kuznetsova
(Q) J. Craybas
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
M.Bartoli ✅
S.Peer ▶ odwołane ????
F.Schiavone ✅
P. Schnyder ⛔
S. Kuznetsova

Dzisiaj takie kobitki nie powinny przegrać :twisted:
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Querrey S. - Maritn A. 1 1.6 ✅

Wystarczy porównać warunki fizyczne :
Amerykanin - 198 cm , 90 kg
Hiszpan - 175 cm, 73 kg

Sam powinien go roznieść 2-0

Karlovic I. - Rusedski G. 1 1.6 ⛔ :cry:

Wynik rywalizacji miedzy graczami wynosi 2-2 , na hardzie 2 razy wygrał Ivo . Choć Rusedski ma niezłe warunki do gry na hardzie 1.90 m i 90 kg , to Karlovic bije go na głowe swoimi 208 cm i 104 kg ????

Berrer M. - Sweeting R. 1 1.45 ✅ :mrgreen:

Berrer także niezłe warunki 1.9 i 99 kg czyli &#39;niezły pako&#39; .. o Sweetingu nic powiedzieć nie moge bo o zawodnikach z 562 miejsca ATP nie wstawia informacji ???? ... powiedzieć jedynie moge że w Bronxie, na hardzie Berrer wygrał z nim 6-3 4-6 6-3

Daniilidou E. - Medina A. 1.6 ⛔ ????

W rywalizacji 3-1 prowadzi Eleni z tych 3, 2 pojedynki na hardzie . Greczynka :p ma dużą przewagę wzrostu 182 cm vs 169 cm + 72 kg vs 59 kg . Podobny pojedynek oglądaliśmy nie dawno w Montrealu : Ivanovic - Srebotnik, gdzie serbka pewnie wygrała 2-0

Kursy z sts
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
S.Querrey - A.Martin 1 @ 1,64

F.Lopez - F.Volandri 1 @ 1,43
Lopez to finalista tego turnieju sprzed roku. Z tego co wiem Volandri na tej nawierzchni nie potrafi grać . W zeszłym roku przegrał wszystkie mecze .
 
kolega-17 0

kolega-17

Użytkownik
Volandri v Lopez F. zastanawiam sie nad tym pojedynkiem najbardziej ;-) czy mozna powiedziec ze jest to 99% pewniak? jak uwazacie?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja dzisiaj zagrałem:

Bartoli, M - Dulko, G 1,43
Benneteau, J - Horna, L 1,50
Querrey, S - Martin, A 1 1,42

Co wy na to?!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bartoli, M - Dulko, G 1,43 ✅
Benneteau, J - Horna, L 1,50 ✅
Querrey, S - Martin, A 1 1,42 ✅

Sorrki ze dałem bez analiz ale pol dnia bylem poza domem, obiecuje ze siepoprawie. Ale jak wiadac mozecie mi ufac w ciemno:p?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Panowie wybaczcie ale dzisiaj nie mam casu na alizy podam wam swoje typy, moze z nich skorzystacie:p

Clement, A - Davydenko, N 2 1,79 -
Srichaphan, P - Wawrinka, S 2 1,67 -
Verdasco, F - Benneteau, J 1 1,42 -

Chela, J - Seppi, A 1 1,43 -
Mahut, N - Acasuso, J 2 1,48 -
Gicquel, M - Monfils, G 2 1,24 -
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rochus, O - Monfils, G 1.67

Francuz wczoraj nie bez problemów rozprawił sie ze swoim dużo mniej znanym rodakiem- Gicquelem pierwszego seta wygrywajac w tiebreaku...Rochus wygrał z po niezwykle zaciętym 3-setowym pojedynku z Simonem. Panowi juz raz spotkali sie w tym roku, wtedy wygrał Rochus po trzech setach. Jednak teraz jestesmy na innej nawieszchni, na której oboje graja b. dobrze. Monfils jest jednym z moich ulubionych tenisistów daletgo tez dzisiaj skusze sie na niego(bardzo dobry kurs)

Verdasco, F - Melzer, J 1.40

Melzer wczoraj dosyć niespodziewanie pokonał Lopeza po trzy setowej walce, Verdasco pokonał bez wiekszych probkemow Verdasco. W poprzednim turnieju odpadł po pierwszym spotkaniu ale teraz widac ze podbudował forme przed US OPEN i dzisiaj rowniez wygra!

Nieminen, J - Massu, N 1.35

Messu wczoraj strasznie meczył sie z mało znanym Pashanskim, drugiego seta wygrywając po tiebreaku. Messu od kilku tygodni jest w nienajlepszej formie, Nieminen pokonał wczoraj Rusedskigo 7-6 6-4. W ich trzech spotkaniach zawsze pokonany z kortu wychodził...Messu, czemu teraz miałoby być innaczej?!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Na dzisiaj wybrałem Acasuso, Ferrera, Verdasco i Nieminena. Kobiet dzisiaj nie gram chociaż Dementieva powinna dać radę. :p
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Malisse X. v Calleri A. 1.60 2.20

Spotkanie dwóch tenisitów o podobnych umiejętnościach. Malisse końcówke sezonu ma bardzo udaną. Pokazuje wysoką forme w turniejach ATP. I mioim zdaniem wygra ten mecz. Jdnak nie można lekceażyć Argentyńczzyka, który pokonał bez problemu Ferrera w dwóch setach. Obaj tenisiści się już spotkali juz na Hardzie, i po zaciętym meczu wygrał Belg. Myśle że tem mecz będzie bardzo wyrównany, i prawdobodobnie zakończy się w trzech setach. Ale mój typ to Xavier.

Soderling R. v Davydenko N. 2.50 1.48

Davydenko po dwóch kompletnie nieudanych tourach, w tym spisuje się bardzo dobrze. Napewno będzie chciał udowodnić że jest zawodnikiem światwowej klasy, i siódma pozycja w rankingu ATP to nieprzpadek. W półfinale napotkał mocnego Soderlinga. Jego atutem jest głównie dobry serwis. Pokonał on w Haven Marcosa Baghdatisa, co świadczy że jest w dość wsyokiej formie. Jednak myśle że w dzisiejszym pojedynku polegnie. I ten mecz wygra Rosjanin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom